90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

vlksamotar
22. nov 2014

Ahoooojte, tak ja minuly tyzden veeelke sklamanie :( :( :( Za dva a pol tyzdna som mala minus tri kila co sice nie je vela ale chcela som povodne schudnut cca sedem, osem kil tak to bolo v pohode a naraz kilo hore :( Malo papam, zelenina k vsetkemu, pecivo vobec, neveceriavam, poctivo dodrziavam, neporusujem a naraz toto :(
Odvazim sa teraz az po vode a duuufam ze sa to pohne lebo na obleceni to vidim 🙂
Kazdy mi sice hovori aby som nechudla, frajer furt hundre že mam 15kil, pohadzuje ma doma nie ako vrece zemiakov ale ako vrecko pomarančov čo mi ide už semtam na nervy ale chcem mať 60.....nik mi totiž neveri ze mam 67....a tych 60 by mi stačilo, chcem mať krivky ako žena 🙂
S touto dietou sa mi už podarilo ist z 82 na 69 ale teraz to ide pomalinky, ale dufam ze sa to pohne 🙂

czorky
22. nov 2014

@angelika23
Tak drzim palce 🙂 ...ja sa tak po druhom vazeni odhodlavam na trosku cvicenia, hlavne na brucho a stehna, nech to spevnie, ked uz to ide dolu ;) ...ale urcite to nebudem prehanat...a chcem sa spytat, pises, ze uz si dietu drzala s chudla 16kg a oni potom ako si skoncila nabehli spat, alebo az pri tehu, alebo ako si pokracovala?...aj co sa jedla tyka, stale si drzala tuto dietu, alebo ako je to s jojo efektom?...dakujem moc pekne 🙂

lydka84
22. nov 2014

@vlksamotar podla mna je problem to ze MALO PAPAS a NEVECERIAS, a podcvivo nedodrzujes - keby si dodrziavala vecerala by si, v knihe sa jasne pise ze vecera je 1/2 obeda. !! vecera ma svoj vyznam, ak nevecerias, tym padom telo to co zjes nespali na energiu ale nieco ulozi lebo vie ze vecer nedostane nic... pozor takymto sposobom si spomalujes metabolizmus .... vecerat treba, hoci si das len 1 uhorku ( to mas 95% vody) alebo paradajky ale telo potrebuje nieco dostat na travenie aby si nerobilo rezervy z obeda 😉

barbadossa
23. nov 2014

@lydka84 no to je to ze clovek si da kusok aby zahnal chut ale potom to uz ide :D aj ja si kolko krat hovorim vsak sa nic nestane ked si dam este dalsi a zrazu kukam a je vsetko fuc :D ale teraz sa ovladam normalne som z toho vyvalena ze JA to dokazem lebo ako predtým neexistoval den bez sladkého 😀

barbadossa
23. nov 2014

@janka7177 ale vsak aj to je pekne cislo to neni az take strasne oproti 7,5 😀 ale ze sa to dobre pocuva ked ti nekto povie ze si schudla 😀 mne uz dokonca jedna suseda povedala aby som uz nechudla nech nevyzeram ako drevo ale som jej povedala ze teraz to uz nepojde tak rychlo ako prvy mesiac 🙂

lydka84
23. nov 2014

@barbadossa jak keby si o mne pisala, kusok kusok a zrazu len papierik ostal 😀 😀 😀 😀 😀

angelika23
23. nov 2014

@czorky ja som počas tehu pribrala tých 26 kg , potom som po tehu schudla 16 držaním tejto diety , potom som začala papať viac menej štýlom oddelenej stravy , ale dala som si aj nejaký ten keksík či zakusok , pribrala som za rok 3 kg .

czorky
23. nov 2014

@angelika23
Fuuu tak dobre, takze nie je tam nejaky jojo efekt to je super 🙂 ...ja sa chystam tiez nejak tak, potom kvazi oddelenou stravou drzat si vahu a ranajky mas uz normalne ci ovocie a vecer nejest...ci?

zofinka6
24. nov 2014

Dievčatá, cez víkend som bola vo fitku, dobre som si dala do tela. Stravu dodržiavam, ešte som sa nevážila.

janka7177
24. nov 2014

Čaute baby, poraďte: Bola som u alergologičky, dostala som lieky aj injekcie, ktoré môže dráždiť žalúdok, tak musím jesť. Uvažujem, že kvôli tomu vynechám vodný deň, aby mi neprišlo zle. Myslíte, že je to veľmi vadí, ak ten deň vynechám a budem pokračovať ďalej? Dnes sa ma už začali kolegyne pýtať, koľko som schudla, že to vidieť, takže to naozaj stojí za to. 😀 Jedna si už pýtala aj knihu. 😎

lydka84
24. nov 2014

@janka7177 nevadi ... bud si daj po sebe dve vitaminove alebo ho vyhod uplne a tym padom budes rdzat 89 dni 😉

janka7177
24. nov 2014

@lydka84 Uvažujem nad tou druhou alternatívou.Vďaka za radu. Ten vodný by som aj tak asi nezvládla, lebo po 3 hodinách bez jedla mi býva zle a mám aj nízky tlak. 😒

lydka84
24. nov 2014

@janka7177 ta druha je urcite priatelnejsia, zas ani 2dni po sebe len vitaminy nie je nic moc podla mna

janka7177
25. nov 2014

Čaute baby, ako sa vám dnes darí?Dnes mám uhľohydráty, na obed som mala cestoviny s rajčin. omáčkou a olivami a teraz som práve zjedla zákusok a kúsok čokolády, ale ide mi to cez uši. 😉 V sobotu napíšem moje prvé výsledky po mesiaci chudnutia, možno budú trochu skreslené, lebo mám mať svoje dni, ale nevadí. Vodný deň vynechávam zo zdravot. dôvodov.

lydka84
25. nov 2014

ahoj te tak ja dnes bielkoviny, sopsky salatik bez peciva bez vyvaru...prave som dovecerala 😉

zofinka6
25. nov 2014

Ahojte, tak ja som sa práve doplazila z fitka. V tvári červená ako ruža, na bruchu svalovka 😎

lydka84
25. nov 2014

@zofinka6 ze jaky dobry pocit nie? ja idem prave cvicit s Chrisom Powellom + drepy .... ryza so zeleninou na zajtra uvarena 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zofinka6
27. nov 2014

Ahojte dievčatá, ako ste na tom s pohybom? Ja som si dala taký program, že 2x do týždňa aerobic vo fitku a každý deň doma brušáčiky. Je to dosť? díky

majkushka
27. nov 2014

ahojte tak idem aj ja ku vam naspat zase treba asi začat prva kura bola -12 kg a ešte treba aspon 10 dat dolu @angelika23 takže podobne dnes 4 den mam ovocie 🙂
@lydka84 ahojky držiš sa pekne

misena741
27. nov 2014

@lydka84 ako sa dari?ja uz som z toho na nervy. včera katastrofa, dnes zelenina a zemiaky. ☹ toto je beh na dlhu trat. uz sa bojim sviatkov, min. rok som dodrzala na 100%, tento rok to nedam.citim to. uz rano viem kt. den pokazim, akoby ma nieco zrave hnalo vpred. a to amm ist na bud. tyž. na kongres, a dufala som ze sa rano na vahe ukaže 55 😀 😀 , ale neviem neviem, budem rada aj na 56,5 😠 😠

janka7177
27. nov 2014

@misena741 Ahoj, ja som sa rozhodla, že 24.12. budem jesť na raňajky a obed, podľa toho, čo mám v ten deň jesť a večer budem mať štedrovečernú večeru, samozrejme s mierou. Na druhý deň ešte neviem, či budeme u našich, ale keď, tak raňajky - ovocie a potom s mierou, čo bude. Potom už budem frčať naďalej naostro, ako doteraz. 😉 Myslím, že tie dva dni takú galibu nenarobia.

barbadossa
28. nov 2014

ahojte chcem sa spytat sesre vychadza na stedry vecer vodny den moze si vodu posunut o den do predu namesto vitaminov ?? ja dnes uhlohydraty mam za sebou cokoladovy muffin mnaaam a zajtra vytaminy a my mame zabijacku 🙂

janka7177
29. nov 2014

Ahojte baby, zverejňujem svoje výsledky po 1.mesiaci:váha:-5,7 kg, pás:-4 cm, prsia:-3cm, stehno:-3,5cm, boky:-4 cm.
Teším sa a pokračujem ďalej. Kúpila som si menšie rifle, dnes bude dámska jazda. 😀
@barbadossa Ja by som tým vodným dňom pokračovala po Vianociach.

22janulienka22
29. nov 2014

Baby, po posledných 9 dňoch a to bol včera vodový, som neschudla nič, ale pribrala 2kg. všetko dodržiavam, ma to naštvalo 😠 takže pred pár dňami to bolo -12kg, teraz je to za dva mesiace diety -10kg. Som z toho jeleň 😖

czorky
29. nov 2014

@22janulienka22
Jemina ma nestras...ja sa tesim ako pekne to ide dolu...teda islo prvy mesiac, uz taham druhy a uz sa tesim na dalsich minus 5kg...a v cm to tiez stoji?

22janulienka22
30. nov 2014

@czorky ja som sa tiež postavila na váhu celá šťastná, že mám po vodovom dni, 9 dní som sa nevážila a čakala som iné číslo 😠 teraz po druhom vodovom dni šli centimetre dole, keď porovnám po prvom, aj kilá šli dole, ale týchto 9 dní...neviem čo sa stalo

czorky
1. dec 2014

@22janulienka22
Hmmm ono je to cudne, mam pocit, ze pri tejto diete, nas zapcha a ihned vyskoci na vahe hoc co... 🙂
Prekvapuje ma napriklad to, ze ked mame oslavu (co tento mesiac budeme mat bohuzial dost -4xmeniny, 2xnarodeniny 🙂, plus Vianoce, Mikulas, Novy rok...ufff) ...tak sa mi vaha ani po tamer tyzdni nezdvihla, mozno o dake kilecko, ale na to, ze som zila na oblozenych chlebikoch, kolacoch, tortach, krekroch a co ja viem com...potom som dala dva dni ovocne po sebe a nabehla spat na dietu a vaha bola ako pred tym...na druhej strane ked naozaj nejem a mam pocit, ze nic...tak sup kilo hore len taky fukot...nechapem...no dolezite je, ze mala som 84-87 ked som zacala...mala som vela diet a ani za pana sa dostat pod 80, teraz som padla na 77 a beha mi to hore dolu po 77-79 co je stale pod moju nekonecu hranicu a to je super...budem robit max aj napriek vsetkym tym oslavam a sviatkom co nas cakaju a dufam, ze sa dostanem na 75...alebo aspon nestupim cez 80...to by mi uplne stacilo aspon na december a potom v januari uz to bude lepsie 🙂 ...a pojdem na mojich vysnivanych 70...a potom menej a menej...no dolezite je, ze ked clovek schudne, tak to nenabehne hned nazad, ako pri inych dietach...tam som mesiac chudla a po tyzdni volnej stravy sup a bola som zas na 87...nechapala som, ako je mozne, ze ked mesiac clovek drzi dietu a trapi sa, ako to moze tak rychlo vybehntu nazad...no pri tejto diete jem sice malo, ale nejak netrpim, ked mam chut na sladke, dam si, ked som hladna dam si 4, alebo 5 porcii nie tri ako kazu...tiez nemam knihu, tak nerozdelujem az tak striktne potraviny a podla informacii odtialko sa mi stane ze aj pomiesam uhlo so sacharid alebo tak nejak...a vidis, ide to dole aj tak...tak to je super a snad to tak aj bude 🙂 ...drzim palce 🙂

elisa_nk
1. dec 2014

Ahojte baby, možem sa aj ja prispieť, pribrala som 10 kg po pôrode, neviem ako schudnúť ☹

22janulienka22
1. dec 2014

@czorky ja sa nemám načo sťažovať, čo sa tejto diety týka 🙂 teda až na tie dve kilá 😀 ale možno to bude aj tým, že som dostala svoje dni, prvý krát od pôrodu, takže nečakane 🙂 tak uvidím, ako to pôjde dole potom, lebo doteraz sa mi ani raz nestalo, že by šlo niečo späť a to máme tiež oslavy, aj svadba bola...minulý mesiac bol bohatý na oslavy....ale nejako to dáme, už teraz som zmierené s tým, že vianoce budú bez diety 😝 a po sviatkoch zasa nabehnem...hlavne, že to ide dole, postupne, pomaly, ale ide 🙂

czorky
1. dec 2014

@22janulienka22
Tak tak... 🙂 ...vybrali sme si dost blby termin (pred sviatkami) ;) ...ale bude to ok...ja mam tuto dietu prvy krat, ale som naozaj spokojna...moja povodna velkost bola XL (42-44) nohavice dokonca aj dve XL (44-48) a teraz...tricka mam S a M (38-40) a nohavice L-XL (38-42) ako aka znacka...ale toto je vazne super super a hlavne viem ze to pisem uz niekolky krat, ale naozaj netrpim, nehladujem 🙂 ...tak snad to dotiahneme az tam a este aj dalej ako chceme 🙂