90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

22janulienka22
2. dec 2014

@czorky ja ju mám tiež prvý krát 🙂 a fakt dosť blbý termín 🙂 ale kedže som s ňou spokojná, mienim sa takto stravovať aj po tých 90 dňoch a dúfam, že to pôjde aj nadalej dole...určite pomalšie, ale šak aj ked to bude kilo za mesiac, je to lepšie ako keby nešlo nič 🙂 ja som na tom s váhou ale horšie ako ty 😀 do vianoc som chcela byť pod 90kg 😀

czorky
2. dec 2014

@22janulienka22
A s akou vahou si zacinala? ...podla mna to v pohode das 🙂 ...ja mam totiz pocit, ze z vacsej vahy sa ide dolu lahsie a rychlejsie ako napriklad zo 75 na 65 a tak...mozno je to len moj pocit, ale vazne sa mi to tak zda...vzdy sa podari zhodit tazkym ludom, co maju aj cez 100kg na tych 90-80 celkom rychlo...ale potom, ked uz toho tuku nie je tolko tak sa to akoby zastavi, alebo brutalne spomali a ludia na to nemaju nervy 🙂 ...ja dufam, ze tie nervy budem mat a dotiahnem to dokonca 🙂 ...a mozno dalej 🙂 ...

22janulienka22
2. dec 2014

@czorky s obrovskou 😀 104kg a dala som dole 10kg...určite to ide lahšie tažkým ľudom zozačiatku 🙂 určite to dám, nič iné mi neostáva 🙂 so svojou váhou som bola spokojná, keď som mala 55kg 😀 ale to už asi nedám, zasa, som realistka 🙂 ale dúfam, že týmto stravovaním a ked k tomu pridám poriadny pohyb, lebo teraz veľmi nestíham, bude to lepšie 🙂

czorky
3. dec 2014

@22janulienka22
Urcite ano 🙂 ...moja vaha je dost komplikovana, vobec jej neorzumiem...nikdy som nevazila pod 70...co je akoze na vahu dost...ale na vyzor som nosila velkost XS (36) a nohavice M -38 co je podla mna pekna konfekcia na stihle zeny...ked som raz klesla na 65 tak sa ludia na mna pozerali, ci nemam rakovinu..proste nerozmiem preco tak vela vazim stale, ja sa na 55 dokonca ani 65 podla mna nikdy neodstanem bez toho aby som nevyzerala jak pred umretim 🙂 , preto ten rozdiel nieje az taky velky ked normal je 70 a zacilana som na 87 to je "len" dakych 17kg co by sa mi hadam mohlo podarit...a u teba to teda musi byt riadny rozdiel sak to je 50kg rozdiel...ufff...to je ozaj dost...urcite ti tych 30 pojde sup sup a potom pomalsie...ale pojde 🙂...musime verit, inak je zbytocne sa pustat do diet 🙂

22janulienka22
3. dec 2014

@czorky moja segra má takú váhu, okolo 75, ale vypadá tak na 60 🙂 takže presne viem, ako to myslíš 🙂 u mňa katastrofálny rozdiel, dve tehotenstvá, k tomu štátnice....a potom som bola taká rozjedená, že som si nevedela povedať dosť a už som bola v jednom kolotoči. Keby som neverila, tak s tým ani nezačínam, motiváciou je každé zhodené kilo 🙂 dokonca som si po dlhom čase kúpila nové menšie nohavice 😀

czorky
3. dec 2014

@22janulienka22
NO tak to je super 🙂 ...inak sme na tom podobne, ja som tiez promovala s bruskom a mam za sebou dve tehu 🙂 ...a jedla som jedla, hlane sladke...ale kedze som kojila, tak sa to nelepilo...chvala bohu 🙂

22janulienka22
3. dec 2014

@czorky no u mňa kojenie nefunguje na nepriberanie 🙂 a kedy ti vychádza koniec?

zofinka6
4. dec 2014

Ahojte, po dvoch týždňoch - 3kg, nemerala som sa.

czorky
4. dec 2014

@22janulienka22
Vieš čo, ani neviem :( ...nejak sa mi to cele zamotalo, lebo bolo vela oslav, potom som bola dost chora (zimnica, triaska, horucky) skoro som nejedla a dva taketo "krsne" dni boli ukoncene 4 dnovou hnackou...tak som bola len na sucharoch a caji..potom mi ostalo trosku lepsie, tak som jedla co prislo, lebo som bola rada, ze mozem...cele sa mi to zamotalo, takze teraz asi treti den zasa drzim opat dni masove, strukovinove a dnes mam sacharidovy...takze neviem, ale ani si to nebudem nejak tabulkovat, to sa pri tych dvoch neda...raz ma zatazia tak, ze neviem kde je sever a zjem co pride, potom zas ma chyti migrena, tak nejem nic...ja uz som sa viac menej rozhodla, ze budem takto zit asi stale 🙂 ...teda tym myslim, ze ked sa bude dat, tak budem delit dni na tieto styri dokola a ked bude oslava tak budem oslavovat 🙂 ...samozrejme aj tak striedmo, ze maso sa udem snazit so zeleninou, teda aj tam delit stravu pokial sa bude dat 🙂 ...ale kolaciky sa delit nedaju ;) ...NO ale ved to su sacharidy do nie je kombinovana strava ;) ...JA VIEM, viem...kecam...ale aj tak si myslim ze ked uz aj len o polovicu zlepsim svoje stravovanie proti tomu co bolo doteraz musi urobit daky efekt a samozrejme ranajku ovocie a po osmej nejest 🙂 ...toto je moja predstava stravovania sa 😎

misena741
4. dec 2014

ahoj dnes sa max. tesim 😀 😀 😀 😀 vaha ide konecne dolu 55,7 , podotýkam pre inspiraciu z váhy 102, možno že aj viac, lebo som mala staru vahu.

22janulienka22
4. dec 2014

@czorky tak ja to tak nejako chcem tiež spraviť 🙂 na tomto fungovať a hádam to pôjde 🙂 ale posledné dni sa musím fakt riadne ovládať, aby som neporušila...tak by som stále čosi jedla, že až 😀 už od pondelka mi stále po rozume behá pizza 😝

22janulienka22
4. dec 2014

@misena741 wau!!!! to je veru veľká inšpirácia 🙂 pre mňa určite, tam by som sa tiež chcela dostať, a koľko ti to trvalo? 🙂

czorky
4. dec 2014

@misena741
Coze, takmer 50kg dole???...a to len s dietou, alebo aj cosi viac?

czorky
4. dec 2014

@22janulienka22
Pockaj na sacharidovy den a mas ju ;) ...ja sa utesujem tymto, v podstate ked je ovocny, tak mi cukor nechyba, lebo ovocie je sladke dost, potom dva dni vydrzat a v sacharidovy predsa mozme ;) ...
Ja som hlavne rada, ze to ide dolu, tam kde som to najtazsie zhadzovala teda nohy, zadok, boky...mam po porode sice aj brusko, ale zadok a boky bol vzdy u mna kamen urazu a teraz to ide 🙂 ...
...ale vianoc sa bojim 🙂 ...to je fakt...

22janulienka22
4. dec 2014

@czorky to presne ako u mňa, ja som nohavice musela mať vždy o číslo väčšie ako vrch 🙂 niekedy aj o dve čísla 🙂 a musím povedať, že teraz to ide zo zadku lepšie ako z brucha...ale to bude asi tými tehotenstvami 🙂 musím začať riadne cvičiť, ale kedy, to fakt netuším 😀 ja 24. držím hladovku, ako každý rok a večeru si neodpustím, to nie...no a potom návštevy, naši, svokrovci....vidím to blede...ale ani vianoce netrvajú dlho, našťastie 😀

czorky
5. dec 2014

@22janulienka22
Jasnacka 🙂 ...bude to v pohode...inak na to cvicenie sa odhodlavam aj ja uz asi pol roka 🙂 ...mam aj stiahnutych niekolko programov na cvicenie, aj take co trvaju len dakych 5 minut, ci 10 minut, ze kadzy den na chvilku...no sa to zda, ze sak tych par minut si dokazeme najst a mozno toto bude zniet len ako vyhovorka (to tvrdia najma tie, co cvicia ;) ) ..., ale vazne stale cosi je, stale beham, lietam, alebo sme chori, ci mam tu blbu migrenu (inak ta mi teda dost likviduje zivot aj diety...)...manzel do vecera v praci, dvoj poschodovy 240m2 dom upratovania, varenie, dve deti...akoze fakt vecer ked konecne zalahnu padnem mrtva na postel a som rada, ze dokazem si pozriet aspon jeden poondiaty film...a to nehovorim o tom, ze teraz sme mali tamer 3 mesiace take, ze maly bol hore v noci hadam aj 15krat....uffff....takze som nevedela rano kde je sever...a hned rano vstat, obliect obidvoch, bezat do skolky, nankupy, domov, navarit, upratat a zas do skolky pre vacsieho, potom dat jest, zase spratavat, nieco sa pohrat, porobit a uz bol vecer a noooooc...v noci ziaden spanok, no naozaj som mala dost....ale uz to vypada, ze su vonku vsetky zuby a tretiu noc bol hore len 2 krat,tak sa k tomu snad raz dostanem 🙂 ...a na Vianoce si treba uzit...mam vyskusane (aj som to tu niekde spominala), ze ked som tyzden oslavovala a zila na tej oslavenskej nezdravej strave, urobilo to mozno dve kila a tie sli dolu hned po prvej stvordnovke ;) ...takze, nebat sa uzivat si 🙂 ...Vianoce budu teraz a potom az o rok ;) ...

misena741
8. dec 2014

@22janulienka22 dik, trvalo mi to tak asi pol roka nejakých 30 kg, potom to islo tak postupne.je to hl. dieta+ cvicenie 🙂

misena741
8. dec 2014

@czorky mohlo by to byt aj 51-51. to by bol lepsi vysledok 😀 😀

janka7177
8. dec 2014

Ahojte chudnúce, ako sa vám darí? Dnes mám vitamíny, tak som čerpala inšpiráciu vo vašich receptoch: spravila som si zelenin. polievku. Včera som bola na poľovačke, ráno som si pekne nachystala pizzu a ako na potvoru som ju nechala doma. 😖 Musela som si dať kúsok klobásky, potom mi bolo blbo. ☹ Našťastie ma to do večera prešlo. 🙂

czorky
8. dec 2014

@misena741
Jeeemine, to hej...ale predsa len, neviem ci sme sa dobre rozbehli, teraz pred Vianocami a kolacikmi a mnam mnam vsetkym...ufff...

barbadossa
12. dec 2014

ahojte baby mate tu niektora slusenost aj s tou pokracovacou ???dnes mam 3. vodu a neviem ci zajtra uz prejst na pokracovaciu lebo v knihe su este 4 dni z tejto 90DD alebo mam naprv pokracovt este v týchto 4 dnoch alebo uz tu pokracovaciu ??

zofinka6
13. dec 2014

Ahojte dievčatá, tak 25. deň a - 4 kg. teším! Držím vám všetkým palce, naozaj to funguje. 🙂

lydka84
13. dec 2014

@barbadossa ahoj, pokracujes 4 dni aby si sa dostala na 91 den diety, cim vlastne 90-tku ukoncis a potom naviazes na dalsich 90-dni - udrziavacku 😉

barbadossa
13. dec 2014

@lydka84 dakujem ti .... ked sa podari najst nejaku starsiu foto tak sem pridam aj fotky pred po 🙂 a dnes som si dala malu odmenu juj strasne satesim som sa postavila na vahu a hned bol den lepsi .... uz len pekne pokracovat v udrziavacej a ty ako pokracujes ?

lydka84
13. dec 2014

@barbadossa ahoj a co vysledky v kg a cm? ako si dopadla ?? ja nedrzim, nejde mi to, uz to nechavam po vianociach ......

janka7177
14. dec 2014

@lydka84 Nevzdávaj sa, ja som mala menšiu krízu asi 2 dni, ale už frčím ďalej. Dnes mám na obed hrachovú kašu a moji chlapi rezne. 😀 😀 Dnes idem po mesiaci konečne behať, dúfam, že neochoriem.

lydka84
14. dec 2014

@janka7177 ja som to vzdala uz davno, takze u mna to nebudu 2 dni ale uz ich je minimalne 22 😀 😀 😀 😀 alebo este viac ......... a co sa tyka vianoc u man nehrozi zeby som si nedala zemiakovy salat a k tomu vyprazane file a kolacom uz vobec neodolam ..som zavislacik na sladkom, takze to by som tyzden porusovala sladkym v kuse...... ja nieco vymyslim po vianociach len sa rozhodujem medzi detoxom od macingove, 90-tkou alebo delenou stravou ....no uvidim na co sa dam 🙂

czorky
15. dec 2014

@lydka84
Ahojky...ked mas rada sladke, skus nahradit "zle" ingrediencie za dobre a aspon ked uz budes papat sladke, nebude to take zatazujuce pre telo 🙂 ...ja som napriklad vsetko piekla s celozrnou mukou a hnedym cukorm, lebo tiez milujem sladke a priznam sa, ze nie je dna, aby som nezjedla daco sladke...
Zase sme mali tyzden navstev, torty s marcipanom (ten ja milujem) a slane, sladke uf...citila som sa, ze musim mat uz hadam aj sto kilo...
Dnes som sa s taku malou dusickou vazila...pripadala som si, ze je cele dietovanie zase v cudu...no a skoro mi rano oci vypadli...v podstate uz takmer mesiac jem normalne, sem tam si dam jeden den dietny, ale uz vobec sa mi dako nedari drzat tie 4 dni dokola...a vaha?...stale 77kg...to naozaj nechapem...lebo doposial ked som aj daco schudla a vratila sa potom nazad k normalnej strave bum, za tyzden som mala naspat "svojich" 84kg - s ktorymi som aj zacinala dietu...takze som velmi velmi prijemne prekvapena a dufam, ze to takto vydrzi aj pocas vianoc...a naozaj ak chces poslem ti dake recepty na kolaciky...v podstate tradicne vianocne (medvedie labky, medovniky, suhajdy atd) ale zo zdravsich ingrediencii a aj tak si myslim, ze staci sa vecer neprejedat a jest radsej cez den...inak mi to vobec nejde do hlavy...doteraz sa mi nepodarilo ani podliezt 80kg a teraz, spadla som na 77 a drzim sa ako kliest...nechapem, ale som stastna stasna 🙂

barbadossa
16. dec 2014

@lydka84 tak som nadmieru spokojna kedze moj ciel bolo 10 kg no a vysledky po troch mesiacoch su vaha -12,6 kg, pas -12 cm, boky -11 cm a stehno -7 cm ....uz len udrzat 🙂

misena741
16. dec 2014

ahoj lydka ja sa pri tebe vzdy pobavim, moj maly miluje tvojich smajlikov.takze vsetko zle?ja tak isto. uz som zoseba znechutena.min. tyž. katoastrofa, nedela pohroma ☹ ☹ ☹ ☹ , včera super 2 rohliky a 5 dkg orechov, to bol akoze uh 😀 😀 😀 😀