90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
16. dec 2014

@barbadossa wau super, blahozelam, krasne vysledky .....no z vlastnej skusenosti ti poviem ze musis ist dalej a hlavne si davat velky pozor...ja som mala podobne vysledky v aprili po 90-tke, a do teraz som pomaly tam kde som zacinala .... mam + 10 kil hore a na cm mam pocit ze este viac ako som mala predtym ...rozjedla som sa spat a ...takze je dolezite drzat sa dalej a davat si bacha

lydka84
16. dec 2014

@misena741 ahoj keby len že zle, cista katastrofa 😒 😒 😒 😒 😒 😒 ze 5 orechov 😠 😠 😠 😠 😠 😠 umrela by som hladom keby som jedla tolko co jes ty .....ja ani nejem vela, a aj sa snazim dost delit taze v tom problem nevidim, jasne sem tam si dam taku kombinaciu co nesmiem, ale je to fakt len sem tam ........ale sladkosti , moja slabost na tom to cele u mna stoji a hlavne padaaaaaaaaaa .... a hlavne cokolada cafe-late 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ti poviem to je ze ina dobrota toto ........inak v praci sa pekne drzim ako dnes jablka, obed maso a mrkvovy salat a vecer clovek pride domov a zacne jest alebo maskrtit ....ach jaj .....

czorky
16. dec 2014

@barbadossa
Urcite to udrzis, mna sa to drzi ani neviem ako ;) ...a super vysledok inak 🙂 ...paradicka 🙂 ..moc to potesi ked clovek vidi, ze to odriekanie stoji za to ;) ...drzm palce vsetkym 🙂 ...najma cez Vianoce.

misena741
17. dec 2014

@lydka84 musim si davat pozor, lebo mam pocit ze pri nekontrole za den priberiem aj 2 kg. mam chut zjest vsetko co vidim. boze nech je uz 7,1, 😀 😀 😀 , a vaha rovnaka 😝 😝

misena741
17. dec 2014

@lydka84 inak ja tiez v robote ok, potom supermarkety 😢 😢 😢 , najlepsie je byt v robote,to by isli kilecka dolu 😀

barbadossa
17. dec 2014

@lydka84 dakujem za radu :D som si vedoma ze to budem musiet dodrzovat ale hadam ked raz za cas si dam nieco normalne tak tym nic nepokazim ......len sa nesmiem spustit a inak celkom mi to takto vyhovuje delit uz som si zvykla len niekedy mam strasnu chut na jedlo aj s prílohou :D

barbadossa
17. dec 2014

@czorky ty uz mi takto do predu veris 😀 to ma tesi ..... urcite chcem vydrzat aby sa nevratili stare kila bleee nech su natrvalo preeeec 🙂

lydka84
17. dec 2014

@misena741 ahoj a preco prave 7.1 ??? presne jak sme pisal v praci OK a potom zle nedobre...vsade same lakadla......

lydka84
17. dec 2014

@barbadossa presne tak, sem tam je to OK, ale to sem tam sa nesmie stat pravidlom ..... 😉

naturiq
17. dec 2014

Ahojte velkým pomocníkom pri chudnutí je aj čaj z listov moruše. Morušové listy obsahujú DNJ (1-deoxynojirimycin) -> potláča vstrebávanie cukru po jedle dobré hlavne pri riadení znižovania hmotnosti alebo pri vyššom cukre v krvi. Morušový čaj navyše dodáva dôležitý vapnik , zinok a horčík. Plno zdravých vecí. Taktiež majú vysoky podiel GABA ktorá pôsobí na nervovu sústavu a tiež napomáha odolávať chuti na sladkosti. Na amerických fórach to teraz letí. Majú dobré výsledky u nás ešte nie tak rozšírené. Viac vecí sa dočítate v mojom profile.

czorky
17. dec 2014

@barbadossa
NO ja to beriem podla seba...asi pred dvoma mesiacmi som s touto dietou zacala...pekne sa mi podarilo ten mesiac udrzat dietu a slo o dolu - bezbolestne bez dakych citelnych obmedzeni z 84 na 77...potom zacali oslavy, chlebicky, torticky atd...proste uplny opak diety...takto to mame cely december plus posledny nov.tyzden, takze uz viac ako 3 tyzdne zijem straaaaaasne nezdravo a vaha (ako som uz aj pisala Lydke) je stale rovnaka 77...nechapem ale je to super.
Vela zien to tu inak aj pisalo, ze vahu drzia ale priberu len minimum...a potvrdilo sa mi to, tak preco nie tebe? ;) ..

lydka84
17. dec 2014

@czorky no vidis a u mna to tak nebolo, vratilo sa mi to hore dost rychlo ☹

czorky
18. dec 2014

@lydka84
Hmmm a dodrziavala si aspon nieco?...alebo si upustila uuuuplne...ze normalne ranajky, miesanie jedal, sladkosti atd?

barbadossa
18. dec 2014

@czorky tak na vianoce sa chcem najest a na druhy den mi vychadzaju bielkoviny tak si dam iba rezen :D vsak v knihe je pisane ze sa sem tam moze vyprazane :D len horsie to bude po navstevach a tie dobrotyyyyy juj :D urcite neodolam ale nebudem sa napchavat :D

lydka84
18. dec 2014

@czorky ranajkovala osm ovocie viac menej ho rnajkujem ddonesm aj som delila jedla...aj ked sem tam si dala aj nieco nedovolene a nieco sladke a napriek tomu to rapidne slo hore..... 😒

czorky
18. dec 2014

@lydka84
Hmmm tak to potom nechapem...lebo ja jedine co dodrzujem je ovocie rano a vaha aj tak drzi...nechapem...a vies co?...mozno ti tato dieta nesadla, skus inu...napriklad Macingovu, alebo daco ine, mozno to bude lepsie sediet na potreby tvojho tela...lebo inak mi to nedava zmysel...ja si myslim, ze mne konecne pekne tato dieta sadla, preto to aj takto pekne drzi...pri ostatnych ako pises aj ty...mesiac trpenia a po troch dnoch normalu sup...kila naspat...ale tu?! ...nechcem to zakriknut ale super 🙂 ...tak skus tak, alebo neviem uz co to je... ☹

lydka84
18. dec 2014

@czorky po macingovej bol efekt rovnaky mna proste jojo efekt zbožnuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

czorky
18. dec 2014

@lydka84
Mozno v tom bude nejaky ten JOJO ;) ...

lydka84
19. dec 2014

@czorky vyzera to tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka7177
25. dec 2014

Všetkým chudnúcim želám ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOCE!🙂

lydka84
28. dec 2014

ahojte babeny, no ako po sviatkoch ??? drzite niekto dalej? 😀 😀 😀 😀 😀

marwa
30. dec 2014

Baby zacinam 1.1.2015 prida sa niektora?ze sa budeme motivovat?potrebujem dat dole 10kg..

angie099
30. dec 2014

@marwa Ahoj aj ja chcem začať tiež potrebujem toľko zhodiť pridám sa k tebe ak môžem................

angie099
30. dec 2014

Ahojte babenky aj ja sa chcem dať na tú 90 dňovú cestu ale nemohla by mi niektorá z vás poslať 90 dňovú dietu I. dakujem na mail: Tatiana099@azet.sk

marwa
30. dec 2014

@angie099 to bude super..daj sa do skupiny 90dnova dieta a recepty..stretneme sa tam..ja som ju uz raz drzala a perfektne som schudla..kukni na ulozto.sk tam bude..ak nie tak ja ju mam v pocitaci..teraz pisem cez mobil by som ti ju poslala..tak 1.zaciname?kolko mas kg?

angie099
30. dec 2014

@lydka84 dakujem krásne ja mám doma 90 dňová dieta II. vydanie a myslela som, že tie knihy sa líšia receptami ale čo som si porovnala s III. tak je to to isté...........

angie099
30. dec 2014

@marwa a koľko si schudla ked si ju držala prvýkrát???? držala si sa strikne toho čo je uvádzané v knihe????

lydka84
30. dec 2014

@angie099 vydania sa medzi sebou nelisia, trocha sa lisi slovensky a cesky preklad 😉