90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
8. okt 2009

jarabicka,óóó,sa tu vytesujem ze nemam sama take kilaaaa 😀 😀 😀
mne po jablku tiez neskutocne travi,takze dnes som zjedla pol kila hrozna a som total prezrana 😝 😀 ,do toho 2.5l vody+3kavy a wecko je moje 😅 😅
kavu pijem inak s mliekom,to je moj kazdodenny prehresok.
oranz sala bola pri prvom,teraz zlta(nabuduce modra 😵 )
no ja som bola rada ze som otehotnela,konecne som sa mohla nahltat vsetkeho..a po porode davam vinu vsetkym okolo,lebo mi nosili same bonboniery a cokoladky.. 😀 😀 😀
delta,ved to je pekne,5kileckov za mesiac,podla fotky si docela sik,tebe viac ani netreba 😉 😉

ivella
9. okt 2009

90-ky,,ako??ja zboznujem maskovy den,vychutnavam si ho 😀

jarabicka
9. okt 2009

HM,Ivella ja ho mám rada, kebyže k masku sú zemiaky 😀 😀 😀 ...dnes som robila zapekaný karfiol s vajíčkami, tak som mala aj ja toto na obed, k tomu vývar, celozr.chlebík, všetko, čo mi patrí 😀 😀 😀 ...

Ja mám rada uhľohydráty, cestoviny alebo pizzku ja môžem a sladká večera 😝

ivella
12. okt 2009

haloooo..ja som vcera miesto jedneho kolacika zhltla naraz tri,ale boli taaaakeeee fajneeee 😝 😝 takze dnes ovocny den,no davamsi zeleninovy,predsa len menej cukru 😵
inak som sa rano vazila a po tyzdni aj s kolacikmi ubytok vahy 2.5kg 😀 takze v pohodicke,aspon ma to taha dopredu 🙂 🙂

pog
12. okt 2009

Ahoj holky, tak vás tady sem tam pročítám a konečně jsem začala taky, dnes mám teprve třetí den a je to dobrý. 🙂 Hlad nemám ale prohřešky mám - třeba kafe s mlékem. ☹

potřebuju shodit po porodu, malý má 7 měsíců - ještě kojím.
potřebuju poradit, kdy se může jíst soja a ořechy. Jo a můžu si dát během dne na svačinu třeba kus ovoce pokud nechci zeleninu? Myslím v prvních třech dnech.

mějte se a ať se vám dobře shazují kilečka

ivella
12. okt 2009

ahojky 😉 pog,teda ked len kavu s mliekom,tak si v pohode,ja mam takych prehreskov aj tri za den 😀
k tvojim otazkam..neviem ako ostatne holciny,no u mna:
soja sa moze cez skroby-druhy den
orechy-pocas vitaminov--ovocny den--ale len tak 10dkg,nie solene ani prazene...prinajhorsom si mozes dat par doobedu(mimochodom je to riadny alergen--to len ked kojis,ale ty uz asi vies co malemu skodi a co nie)
ovocie si mozes dat,ale jeden kus sa pocita ako jedno jedlo(napr.namiesto obeda)-takze take masko by som urcite za jablko nevymenila 😀
-no popri kojeni by som sa moc hladom netrapila,staci dodrziavat dni ake idu po sebe a ono to pojde dole,aj ked mozno trosku pomalsie
ak chces poslem ti celu dietku 😉 na mail
-tak ja som si dnes namiesto ovocneho dala total vodovy a vydrzala som aj ked krpec jedol cokoladu a rozvoniavala mi pod nosom 🙂

pog
13. okt 2009

ahoj ivella, dietu už mám, jen nemám moc času s dvěma dětmi to vše pročítat a studovat ☹
děkuji moc za radu, už dlouho jsem se rozhoupávala než jsem to začala držet a mezitím to vyzkoušela moje máma, ta za první měsíc shodila 7,5kg

misha666
14. okt 2009

ahojter kocky... mozem sa k vam pridat??? ja mam dnes treti den, ale ja som si to trosku pomenila s tym ze na ranajky si davam nestel fitnes s nizkotucnym mlieko , potrebujem rano energiu kedze chodim na VS (denne studium) a este sa staram o dcerku 🙂 dnes si dam cestoviny s kecupom a sampiónmi a na veceru opat nestle fitnes,...uz som drzala tuto dietu dvakrat , prvy krat som vydrzala 45dni som schudla 9kg a druhykrat len 30 dni 6kg...samozrejme uz su spat... dufam ze teraz vydrzim az dokonca,...a ze najdem vo vas povzbudenie a podporu...je to dost tazke sebe urobit masko na olivovom oleji a brokolicu k tomu a muzovi k tomu dorobit syrovu omacku a ryzu a neslinat nad tym ☹

ivella
14. okt 2009

ahoj misha,poradim ti---nerob muzovi syrovu omacku 😀 😀 😀 len tu ryzu..to sa da nejako prekusnut s vedomim ze ty si ju das na druhy den 😉
ja nastastie 😠 muza na tyzdnovkach,ale uplne staci syn a jeho pochutky celodenne 😝 😝 🤐
ani ja nikdy nevydrzim celych 90dni--teda vlastne som ani zatim nemala sancu(vzdy do toho prislo tehotenstvo)
pog--mamine velku pochvalu,krasne kilecka dole 😅 😅

misha666
14. okt 2009

ivella ved o to ide ze nad tou ryzou vobec neslintam lebo ju nemam az tak rada...ale ta syrova omacka mi dava zabrat 😖 ale varit mu musim sak by mi pochudol 😀 😀 😀

ivella
14. okt 2009

mi robis chute-zrovna mam "ryzovy den" 😝 ale robim si radsej zemiaky 😉

jarabicka
14. okt 2009

...aj ja som mala zemiaky zapekané v trúúúbe, taký deň môžem, mňam 😉

ivella
14. okt 2009

presne,pecene zemiaciky so salatovou uhorkou,akurat ich mam pred sebou,mnam

ivella
14. okt 2009

ozaj jarabicka,my sme zacali uplne naraz..tusim aj s rovnakou vahou..kedy sa odvazime?

apna
14. okt 2009

ahojte baby,
nemam cas citat celu temu,tak vas chcem poprosit,aby ste mi napisali,ktore ste uz tuto dietu drzali,kolko ste schudli,ci ste drzali celych 90dni,ci poctivo alebo s prehreskami a tak. 🙂
aj ja by som ju chcela skusit,kupila som si aj knihu,ale nejako sa neviem nastartovat 😠
dakujem

bea44
14. okt 2009

ahojte kočky, som tu nová, pred týždnom som sa po dlhom odhodlávaní pustila do 90 dnovej,
ale mám len recepty z netu, mozete mi niektora poslat viac receptov ?
dik 🙂

jarabicka
14. okt 2009

Ivella, ja som sa rozhodla nevážiť, lebo keď sa mi nedarí, tak mám chuť so všetkým prasknúť a skončiť to...a tak nech to vidím na oblečení ako mi to ide 😉

ivella
14. okt 2009

tak to ja nevydrzim nevazit sa,praveze mi staci ked uvidim aspon nejake to kilo dole a budem nazhavena este viacej...no na gatoch to uz citim 😉
apna,ja ta kludne nastartujem:::::::::::::::::rano zacinas!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 a hotovo..o tom to je,ze tu ta sleduju a nemozes zahnut 😀 😀
jasne ze ma kazda prehresky,ale je to v pohodicke,staci ked dodrzis postup dniii
ja som pisala ze som dala za mesiac poctivo 10kil dole,,teraz to tolko nebude ale neva 🙂
bea,hod mi mail a poslem ti vsetko 😉

jarabicka
15. okt 2009

Čaute baby, tak ja som si akurát vyvarila cestoviny a budem ich mať s rajčinovo-cesnakovo-hríbovou omáčkou...mňam-mňam, už sa teším, cestovinky ja môžem 😉 ...na obed robím jablkové lievance, tak si z nich dám aj ja na večeru...booože, toľko dobrôt naraz... 🙂

...horšie zvládam ovocné dni, ale stále si poviem, že môže byť aj horšie a to VODA 😠

ivella
15. okt 2009

uf uf,si ma navnadila na ten cesnak s hribami,idem na to 😉 😉 ja vecer cokoladku 😝
zajtra sa chcem odvazit,tak som zvedavaaaaa..

bea44
15. okt 2009

ahojte , postavila som sa po tyždni diety na váhu, lebo citim že su mi volnelsie nohavky. a vaha nič, ani deko 🙄 ,
je to normálne 😖 ?????. akurat ma už druhy den boli hlava, a pred tym nie 😒 .

ivella
15. okt 2009

bea,mohla si zhodit na centimetroch--nemerala si sa predtym?

bea44
15. okt 2009

ivella , ano na cm som urcite sla dole , počitam tak 3 cm. mala som nad rifiami plavace koleso 😀 /len more chyba/
- a teraz obleciem nohavice bez problemov a na zadku su volné.... 😝
- ozaj dakujem este raz za postu , už som si pozrela aj vytlačila. 😎 😎 😎

Možno že ta vaha preto nesla dole, lebo teraz vlastne jem viac ako pred tým. ale to som miesala
jedno cez druhe. skadke, kysle, slane.....vsetko jedno, a hlavne vecer.

miskachrumka
15. okt 2009

ahojte baby ked vidim ako poniektore nadherne chudnete tak vomne vrie zavist ale v dobrom 😉
aj ja chcem! 😒

ivella
15. okt 2009

ja si vycitam ze som sa nezmerala,lebo tiez to mozno tak bude..vlastne vsade citam ze by to tak aj malo byt,viacej na cm ako na kilach---kvoli svalovej hmote..
miska a co ti v tom braani???????

jarabicka
16. okt 2009

Hm, dneska máme ovocníčkov, že Ivella 😉 ...už mm 0,5 l čaju v sebe, kávu a 5 sliviek 🙂 ...dnes budem zúrivá 😲

ivella
16. okt 2009

ahoj,tak ja kavu popijam,cajik sa luhuje 😀 ale mam za sebou ranny maraton s dvomi detmi-vychystat do skolky,behom tam(kym si to synko nerozmysli),rychlo naspat kym maly spi,aby som si aspon tu kavu stihla uvarit.. 😅
no dnes budem na jablkach a mrkve,,uvarim a rozmixujem,mnamky.jeej,chcela som sa odvazit..tak utekam 😉

bea44
16. okt 2009

cavte, nedalo mi a dnes som sa zas postavila na váhu 😠 , 1,5 kilecka dolleeee 😝 😝
pohlo sa to. 😅 , motivacia 😵 . ja mam dnes zapečene zemiaciky s karfiolom a k tomu paradajkovy salatik.
mnam.
jarabicka, ivela drzim dnes palce, ja som pri ovocnom dni zlyhala. dala som si vecer jeden rozok. 🤐

ivella
16. okt 2009

no vidis bea,to hned potesiii 🙂 niekde sa tie kila len schovali,lebo od vcera si hadam 1.5kila nedala dole 😀
tak ja mam tiez po vazeni,od minuleho pondelka mam 4kila dole,,za 11dni som spokojna 😀 😀

bea44
16. okt 2009

nie od včera, to som len včera pisala, 1. x som sa vazila v utorok rano, a 2.x dnes.
a je to vlastne po 8. dni. takze meskam za vami . ale to neva ja som spokojna, dufam ze to s vami vydrzim az do konca 😎 . len sa musim zacat hybat, cely den sedim. 😖