90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

krasulka
13. nov 2009

Ciarkaa neboj neprehliadli, len si na nase pomeri taka chuda ze sme museli citat dva krat aby ta bolo vidiet 😀

ale vazne, vitaj v klube 🙂

ivella s morcadellou? ma porazi z teba, vsak to je tucnota vrr 😠 😠 😠 😠

Baby ta polievk abola fantasticuuuuuus mnam mnam mnam uz sa tesim na veceru si ju dam tiez, mnam odporucam 😵

A bola som po obchodoch dnes tu je slniecko a na prechadzke, a kupila osm malej kopu veci na seba, bude fesanda

antdem
13. nov 2009

vitaj ciarka-ani ja som Ťa neprehliadla. Tiež si myslím, že by si to nemala preháňať s tou váhou 😀 ....., ale aspoň sa nebudeš tak veľmi trápiť ako my.

adamko05
13. nov 2009

krasul, napíš, čo a ako si varila... tu polievku 😉

zuzanat
13. nov 2009

ahojte, ja mam dnes tiez ovocie a ak neratam maly prehresok tak je to celkom v pohode, ale asi by som sa nad sebou mala zamysliet, lebo je prehreskov akosi dost posledne dni 😖
Som prave dochrumila par orieskov a zapila ich vodou, zajtra mam bielkoviny, ale este netusim co budem jest. Pomelo som aj ja dnes kupila, ale to preto, ze som ho videla u Adamka 05, tak uvidime ako to bude chutit 😅

ciarka my sme na tom asi podobne, aj s vahou, vyskou a cielom kolko schudnut 😉

adamko05
13. nov 2009

ciarka a zuzanat..
... až schudnete, budu z vás iba bodky 😀 😀 😀 😀

majte sa, zajtra ideme našim, snád to "prežijem" bez hriechu 😉

ivella
13. nov 2009

krasulka 😀 😀 😀 sak citim ze som sa zase rozozrala,nemam rada tento den,,,miesto jednej sladkosti hodim do seba celu bonbonieru a este si davam pozor,aby ma nikto nevidel-nech sa nemusim delit 😒 ☹ ☹
nenavidim sa 😢 😢 😢 😢
zajtra este k tomu dojde manzel,takze variim a uz vidim tie prehresky--no a moje krasne a lahko zhodene kila budu v ritkarovciach
nechcete sa ku mne iekto nastahovat a drzat nadomnou bic?? 😀

ivella
14. nov 2009

tak pohoda,uz mam spalene vsetky kalorie zo vcerajska,,,starsi sa mi v noci pocikal,tak mam o zabavu postarane..drhnut postel,prezliekat paplony uz hned na vsetky postele,nech to k sebe pasuje..
a este sa o piatej rano rozhodol,ze uz nechce spat 😠 😠 padam na hubu
mam v sebe len jednu kavu,tot vsjo.

zuzkad
14. nov 2009

pekny den prajem 🙂 🙂

u nas v BA je krasne teplucko,teda mame slniecko a je vonku celkom fajn 😅 😅 ja prave zuzlem mandarinky ...teda ranajkujem a rozmyslam co dnes papat ale asi rizoto zeleninove mnaaam to mam rada...no ale po obede ma caka oslava ...krsna moje ma rocik tak neviem neviem ako to zvladnem...ja som totiz na sladke strasneeeee..no uvidime 😝 😝 😝

ivella tazka noc ☹ ☹ mne na stastie maly krasne spinkal celu noc. Tak som sa aj celkom vyspala 😅 😅 😅

krasulka
14. nov 2009

Ahojte zeny, my otra snoc vobec sme nespali s malou..uz nech tie zuby vylezu lebo som KO 😒

No polievka : na lyzicy oliv. oleja usmazite cibulku, cesnak, pridate trochu cervenej papriky a podlejete vodou, pridate, trochu karfiolu, nakrajanu hlavkovu kapustu, dolejete vodou, osolite, cierne korenie, pridate rajcinovy pretlak na farbu a chut a trocha rasce, mrkvu, trosku hrasku(nemui byt) , nakrajane zemiaky,a varite do makka, A polka bujonu aky chcete. Ked to zmakna, okostujete a dochutite napriklad Maggi korenim, sol..a hotovo. JA som tam este hodila za hrst ryze, 🙂

Ja dnes UH, est eneviem ci si dam cesoviny s rajcinovou, ale zasa makove 😀 😀 😀

Zajtra mam vitaminy a v pondelok voduuuuuuuuuuuu bojim bojim, ale az sa mi nechce uverit ze som az do tej vody vydrzala, ty brdo mesiac uz mam zas ebou skoro trikrat huraaaaa huraaa huraaaa

Aj tu je dnes celkom pekne, ked sa mala zobudi pojdeme do tesca

ciarka
14. nov 2009

No babule dakujem za kompliment, ze som chuda, ale to brucho a boky tomu nenasvedcuju.

Dakujem za privitanie-krasulka, antdem.

zuzanat- aj ty mas taky ciel schudnut na 50kg? Tiez sa necitis chudo ako tu baby pisu? Ze ani tebe netreba chudnut.U mna je najhorsie brucho. A tvoj Filipko sa narodil tiez 20. ako moja Sabi, ale ona sa narodila 20.2.08. A ty si kolko pribrala pocas tehotenstva? A tvoj najvacsi problem je tiez brucho?

Drzte sa baby!

krasulka
14. nov 2009

Ahojte,

ja som si dala cestovinky dne so zeleninkou a rajcinovou omackou, sampiony mnam.

Jaaj ja kebyze zhodim na 55 kilov tak sa aso zerem na oslavu 😀 😀 😀 ale to sa mi asi nepodari, nie asi ale isto 😖

Ja sa tiez musim dokopat na brusaky, to brucho dole inak nepojde..a ked chcem este druhe dieta..neviem ako budem potom vyzerat

antdem
14. nov 2009

ahojte dievčatá. Ja nestíham tiež jesť a ani piť. Včera som vypila iba nejaký 1 l čaju a 3 kávy. Staršia hrozne kašle, to len varíme čaje, podávame lieky a vkuse behám za malou, aby ku nej nešla, lebo až potom to bude. Aspoň nejaký pohyb....

klobucik
15. nov 2009

Ahojte. Mozem sa k Vam pridat? Mam 74 kg pri vyske 159 cm a rada by som schudla na 52 kg ktore som mala pred tehotenstvom. Akurat som si dala na ranajky 2 pomarance a na obed sa chystam urobit taku dusenu kuracinu na zelenine neviem ci to takto spolu mozem skombinovat a co si vlastne mam dat k tomu ako prilohu. Poradite mi ? Dakujem 🙂

zuzanat
15. nov 2009

ahojte, ja mam dnes na obed fazulovu polievku, trochu nezvycajny obed u mna v nedelu 😀 Si musim vstupit do svedomia a prestat robit prehresky, lebo som za dva tyzdne schudla asi len kilo, takze bud poriadne dodrziavat, alebo sa na to vykaslem, inak to nema zmysel. Asi by mi stacilo robit len brusaky, ale to sa mi akosi nechce 😔

ciarka ano, brucho je najvacsi problem, v pase nic nezapnem. mne staci schudnut na 52kg, ale neviem ci sa mi to podari 😅

klobucik, zeleniny si mozes dat kolko chces a aj kusok peciva mozes k masu, ale aj ked su skroby. Ja ked nemam zeleninu tak si dam calamadu, kysle uhorky,alebo zavaranu repu, to ja velmi lubim.

peknu nedelu 😉

ivella
15. nov 2009

ahoj klobucik,treba napisat mailovu adresu a dietka ti pride ako na koni 😉 😉
ja radsej nepisem co jem,lebo by ste ma vypiskali 😒 😒

klobucik
15. nov 2009

Ahoj Ivella. Adresu som ti poslala do Ip. Dakujem ja mam dnes na obed vyvar s polievky s mrkvickou a na druhe mam kuracie maso na kocky s korenovou zeleninou a podusene ako keby na masko an stave. aj som si to okorenila rascou a cervenou paprikou . Neviem ci som mohla ale asi by som to inak nezjedla. 🙂

adamko05
15. nov 2009

ahojte...

ivella... aj mna... víkendy beriem tak "lajt"... dokonca som zauvažovala seknut s tým 😖 .. ale zas, cez týžden mi to celkom ide a tých 4-5 kg by bolo ešte super dat dolu..... tak čo, dnes doobeda maffina, som musela chutnat, čom som napiekla... boli premierové 😀 ... na obed ryža.... a už hádam nedám nič naviac... dufam..
ale aj včera, mala som bielkoviny a to teda bryndzové halušky nie su.... teda bryndza aj hej... len tie halušky.... ale u našich to dáko inak "nešlo" 😠 😠

tak sa netrápte, tie, ktoré hrešíte... ani ja sa nebudem... 😀 😀 (krasulka ma zas zfuuuukneeeee 😅 😅 😅 )

pekný zvyšok nedele

zuzkad
15. nov 2009

ahojteeee...

ja som prave dojedla...dala som si tarhonu a k tomu sala a vyvar zeleninovy ...som napraskana ako slak...ale o par hodin zas budem hladna 😝 😝

adamko aj ja som zhresila vcera...mala som strukoviny a bola som na oslave krsniatka ..mala rocik...no a bola tam supeeeer marcipanova torta s bielou cokoladou no a samozrejme som okostovala 😝 😝 a dokonca aj majonezovy salat...ale utesovala som sa, ze ved vo vnutri je hrasok, kukurica..cize zelenina 😉 😉 😉 ....pravidla su na to aby sme ich mohli porusovat...ale samozrejme ja si to odmakam na bodyformingu, cize ak zhresim doma si odmakam poctivo aspon brusaky a par na zadok a stehna...no a v pondelok idem cvicit normalne, cize sa utesujem 🙂 🙂

Klobucik ahoj...drzim paste pri uspesnom chudnuti..

Ozaj ja som uuuplne zabudla, ze som si nezaznacila prvy den mojej diety a teraz netusim kedy mam 29 den ,..vodovy musim to ist nejak preskumat 😅 😅 😅 😅

klobucik
15. nov 2009

Zuzka dakujem 🙂 AK sa mozem opytat tak kolko si uz dala dole?

zuzkad
15. nov 2009

klobucik ja som s touto dietou len zacala u mna je to momentalne 8 dni tusim co dietujem...ale cvicim asi dva mesiace uz a zatial od 72kg som zacala a dnes mam presne 67,3kg cize ide to dole aj ked pomalsie ale ide 😉 😉 😉 ale ked som zacinala s dietou mala som 69,6kg a teraz mam 67,3kg, cize aj dieta pomohla za 8 dni 😅 😅 😅 ale ja dufam, ze to bude len lepsie a lepsie, aj ked mala by som byt poctiva v diete...ale ako pisem, ja ked zhresim, poctivo si to odmakam na bodyformingu 😀 😀 😉 😉

klobucik
15. nov 2009

Tak to musim povedat ze ti to ide velmi pkene dole. 🙂 Len tak dalej . 😉 A inak co je to ten bodyforming?

zuzkad
15. nov 2009

klobucik tu je video http://www.hejbejse.tv/on-line-televize/bodysty... tak nejak to vyzera...este k tomu pridaj rezku hudbu a ideeee sa 😉 😉 😉

klobucik
15. nov 2009

SUper paci sa mi to. A da sa to cvivit aj doma. 🙂

zuzkad
15. nov 2009

jasne da sa aj doma cvicit, len ked chodim normalne do telocvicne je to lepsia atmosfera a viac aj zvladnem potiehnut, ked vidim, ze idu aj ostatne 😉 😉 ...tam inak na pravom rohu je vela moznosti cvicenia...tak popozeraj, mozno ti nieco sadne 😉 😉

krasulka
15. nov 2009

Ahojte zeny,

klobucik vitak medzi nami 🙂

Adamkooooooooooooo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a ako robis tie mufiny? 😀 😀 😀 mnam

ja dnes ovocie baby, a zajtra..........VODAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..pomoooooooooooooooooooooc, ja sa tak bojim ako pred skusanim v skole 😀 ale pozajtra sa odvazim hadam ma to zajtra motivuje, ja sa obava ze na tej vode zajtra nevydrzim..no neham sa prekvapit, mozno zabojujem.

My mame tazke noci malej idu tie zuby, ja som taka nevyspata ze az.

Tak sa drzte a nezerteeeeeeee sakra, to sa tu neda s vami chudnut..mufina sem mufina tam.langos..fazulova polievka...aj ja sa chcem niecoho nazraaaaaat uz konecneeeee, taky wrap kuraci, alebo knedlo vepro zeloo..jaaaj ale ja vydrziiiiiiiiiiiiiiiim

klobucik
15. nov 2009

nevies ci sa to cvici aj v inych mestach? Asi by som si to musela najprv zistit. To je inak pravda ze ak ide clovek cvicit do kolektivu tak aj viac zvladne. Sa nechce dat zahanbit : 😎 Uz som si to ulozila do zaloziek tak popozeram ja ine

zuzkad
15. nov 2009

http://www.sportoviska.sk/aerobik-fitness/preso... no tu som nasla nieco v Presove, ale bodyforming sa cvici skoro v kazdom sportovom centre, cize aj u vas v Presove 😉 😉 asi treba skusit zavolat a popytat sa 😅 😅

krasulka
15. nov 2009

No de ste vsetky? dufam ze zajtra tu uvidim podporu na moju vydrz vodneho dna 😖 😖 😖 papa

zuzkad
15. nov 2009

krasulka drrrrrrrrrrrrrrrrrrrzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz saaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

u nas sa dnes dialo nieco zaahaadneee maleho som okupala, dala mu kasicku a dala som ho do postielky, pustila mu kolotoc a on si dudluje a postupne mi sam zaspinka...dnes ako som si zapla "vysielacku" tak sme s mojim drahym pocuvali ako si maly brbloce a zrazu sa strasne zacal smiat..to robi len ked ho kuskam, jasim sa s nim ..tak sme si mysleli, ze je pri nom svokra a jasi sa ..ked sa nam dlho smial tak som povedala mojmu Petkovi, ze podme pozriet...co tam svokra a maly stvaraju, ked sa tak nahlas smeje Nicolasko...a soook...svokra sedela v obyvacke a maly sam v izbe...a este mal aj dudlik...nechapem ako sa tak mohol smiat...uistovala som sa, ci naozaj svokra nebola do vtedy pri nom, ale ze nie...potom zahlasila, ze asi prisiel dedko pozriet maleho a hral sa on s nim ( dedko nam minuly rok zomrel ) tak ma svokra naplasila, lebo ja som na take veci...tak chodim teraz maleho stale pozerat...sibeee miii uz asi z diety, ale momentalne je uuplne tisko uz tak isto zaspinkal..idem kuk

bea44
16. nov 2009

ahojte,
kde ste vsetci ????, ja som si teraz prečítala čo ste popísali za posledné 3 dní. a musím priznat , že dobre padlo 😀 😀 😀 , nakolko aj ja cez veekend len asi na 50 % 😀 😀 . robila som pizzovníky / podla receptu na MMB/ a sežrala som toho kopec ☹ ☹ . a včera večer na večeru sladke / nie 1 ks ale 3 !!!/ a o inom nehovorím. naštastie vaha stojí, 😀 😀 . ale ani neklesá 😀 , / 72 kg ako po vode/. 🙄

Krasulka: Držím dnes palce 🙂 . VYDRZAT 😅

Zuzkad: neboj sa o maleho, ak tam aj dedko bol, určite mu nechcel ZLE. inač by sa mali nesmial 🙂

Nováčikovia : vitajte v klube 🙂 / ale nečakajte, že pri vašej nadvahe 😀 vám pojdu kila dole ako nám 😀 /