90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
26. jan 2010

olianko, nic to ze sa to zastavilo 😉
len musiš vydrzat. ono to zalezi aj od toho z akej vychodzej vahy začinas 😵
potom sa to určite pohne.
u mna sa to pred tym zastavilo cca na tri tyzdne 😢 , ale aspon to neslo hore 😉

ejbyk
26. jan 2010

..dnes nas je tu pomenej a nejak sa nam nechce! ja som vcera len len ze vydrzala...chybaju mi take tie moje chutovky ako popkorn alebo chipsy, bryndzove halusky 😒 ale odolala som. dnes dufam tiez vydrzim...mam ryzu a dusenu zeleninku. tiez nejak necitim ze by isli kg dole, ale uz som si povedala ze sa nebudem vazit!!! az tak o tyzden mozno aj dva! Olianko, len sa nevzdavaj...vaha sa skor ci neskor pohne a potom len sa budes tesit 😀

peterb
26. jan 2010

Morenka, Martinex: ja vas obdivujem, dietovat a popri tom sa este ucit, to by som asi nezvladal. A vobec vam nezavidim tie skusky a vsetky peripetie okolo toho. Teraz ako konicek popri praci este trapim take ako ste vy (bakalarky, diplomantky) s ich pracama a potom v statnicovej komisii 🙂

Dnes 20. den, po dlhej dobe dam zasa ovocie, predtym som jedol radsej zeleninu, k tomu vcera 22 kilometrov na bike a 700 kalorii za 40 minut, cielom je 1000, ale to este par tyzdnov potrva sa tam dostat (ale zacinal som pred tyzdnom a nieco so 400, tak snad to pojde)

morenka
26. jan 2010

No dievcata ja som si fajne vcera zavarila....to vino ma dostalo a hlavne chute ked som mala v sebe druhy pohar ale odolala som ale to vino bolo zimne a tak s chuti som ho vipila ze dnes som sa s takymi bolestami hrdla zobudila ze konec....takze som poucena....pijem akurat teply caj lebo je to drina ledva polykam🙂 dnes uhlohydraty a ako vzdy cestovinky! to by som mohla kazdy den jest! ja sa vazit idem az po vodovom....a ten sa nezavratne blýži!
peterb aj ja som si myslela ze nepojdem na dietu kym nespravim statnice lebo inak sa to neda ale zistila som ze sa to ppri tejto diete da aj jest aj ucit...keby som drzala nejaku dietu kde by som bola viac hladna ako syta tak to by ma asi urvalo ale pri tejto diete je to v pohode🙂

pekny dnik!

lubikaf
26. jan 2010

ahojte, ja mam dnes prvy krat ovocny den, akurat jem banan. nejako to budem musiet vydrzat, ale po tych 3 dnoch, ked som mala na ranajky iba ovocie, a este k tomu jem iba 3x denne, tak uz mam zaludok trochu stiahnuty, tak to nebude take zle ako som myslela. ale uz sa tesim na zajtra, dam si morcacie masko so zeleninou, mnamko.

morenka, martinex, ja tiez chodim na vysku, ale som zatial iba druhacka na prvom stupni, ale uz teraz sa desim buduceho roka, dufam ze bakalarku a skusky nejak zvladnem popri malom. veru tento semester je pre mna des, bola som dva tyzdne u mamy, aby som sa mohla ucit, teraz som uz doma a este ma cakaju dve skusky, ale netusim ako ich spravim, lebo ja sa vooooobec nestiham ucit. maly mi cez den spi 3x 30 min, z toho dva krat vonku v kociku a vecer som uz taka unavena, ze o pol desiatej padam mrtva do postele. martinex ty mas tiez babo, ako sa stihas pri nom ucit??

morenka
26. jan 2010

lubikaf ja koncim tiez len prvy stupen....no verim ti ze je to tazke sa ucit pri dietati....ale neboj zvladnes to! a čo studujes ked sa smiem spytat?

lubikaf
26. jan 2010

Morenka studujem ludske zdroje a personalny manazment na Trencianskej. To dufam ze to zvladnem, budem musiet 🙂 A co studujes ty? (Neviem mozno si to tu uz pisala, ale necitala som uplne vsetky prispevky od zaciatku, takze neviem 🙂 )

lucijja
26. jan 2010

caute baby. Tak sme viacere ktorym vaha stoji. 😀 Nuz co, to sa dalo cakat. Ja po druhom vodovom ziadny prehresok a 20dkg hore, dobre co? 😠 Ale nebudem tu vahu nejako riesit, pomeram sa po poslednom vodovom a uvidime, lebo som zacala intenzivnejsie cvicit.

Olianko - ty budes tiez ten pripad. Cvicime tak kila nepojdu tak lahko dole. Ale tuk sa meni na svaly. A predstavi si objem pre kilo hnusneho mlandraveho tuku 😀 😀 😀 a objem kila svalov. Takze nevzdavame sa.

Bea: Ja to robim tak, ze spravim leco zo 7dcl pohara a do neho mrsknem tak 4-5 vajec. Zjem obed, veceru a ked zostane tak si da aj manzel...takze nejako to neriesim. Najem sa aby som nebola hladna... 😉

peterb
26. jan 2010

ja dufam, ze stagnacia ma chyti v case, ked mi uz bude stacit kil dole, ale nie som optimista, ten prvy napor pominul a teraz to pojde tak kilo za dva tyzdne,

luci: presne, nejde o to, kolko kil schudnes, ale ako sa ti upravi postava, ked prestanes cvicit, alebo ked telo chudne, tak prve idu svaly, takze to nie je problem 🙂

morenka
26. jan 2010

lubikaf ja studujem osetrovatelstvo na katolickej v ruzomberku....
a uz zacinam byt hladna! ale vydrzim...🙂

lucijja
26. jan 2010

peterb: inak z toho ako makas - klobuk dolu. Ja pol hodinu cvicim rano a potom si davam vecer este 20minut na rotane. Ale neviem ci ta rotana ma nejaky vyznam - nejak neverim ze by sa na tom chudlo... 😒

peterb
26. jan 2010

luci: nemusis vzdy chudnut, ide o to, aby telo malo pohyb a nijako sa neda oklamat to, aby si spalila kalorie. Aj tato dieta je fajn, ale je to neudrzatelne, pokial zvysis prijem energie, alebo ho vydas a nepriberas, alebo nevydas a telo si uklada.

Netreba ani dalej potom dodrziavat dietu, ale zacat sa poriadne hybat, tak sa vaha udrzi aj pri normalnom jedeni. Ja som sa rozhodol chudnut takto s dietou ale s tym, ze potom budem tu vahu udrziavat sportom a normalne jest. A lahsie sa sportuje bez 10 kil 🙂 Pomaly zacne jar a tak vylety do hor budu. Tento rok mam zavazok okrem inych vyletov spravit krivan a rysy. Vo februari este najvyssi vrch karpat Zaruby, to asi zabsolvujeme aj s krpcom 3,5 rocnym na na chrbte. Maly ma nachodene uz z minuleho roku a pomaly si zvyka a tesi sa z toho, tak ho chcem trapit dalej 🙂

olianko
26. jan 2010

Tak uz som po obede...prvykrat som vazila 12dkg cestovin a zdalo sa mi to tak maaaaaaalo....ale stacilo 😉
lucijja jasne ze vydrzime ked sme sa uz na to dali....a ja sa tak tesim ked si obleciem moje oblubene nohavice v lete ...juj 😀

ejbyk
26. jan 2010

...som sa dnes tak tesila na obed...ryza a dusena zelenina ma cakala...a uz ked som to mala pred sebou, takmer nic mi nepustilo. zjedla som par vidličiek a dalej mi neslo 🤐 . myslite ze nevadi ze som si este za tym mini obedom dala jedno jablcko. bojim sa ze by som skoro vyhladla a prepadla by ma zravka. aj cajik som si urobila nech trocha oklamem bruso.

lenca13
26. jan 2010

Tak dnes mam ovocny,kupila som si aj pomelo som zvedava ako bude chutit 😉

zuzanaca
26. jan 2010

Ahojte, ja tiež dnes ovocný - držím sa! 🙂

S tým cvičením máte pravdu, normálne ste ma naštartovali, mala by som začať aj ja! 🙂

lemge
26. jan 2010

ahojte,ja som dnes tiez ovocna 🙂 na obed som mala pecene banany s jahodami.strasne to lubim.navarila som si aj na zajtra pangasia upeceneho s horcicou a cesnakom.malu som s nim uz krmila,ale odolala som! 😉

ja chodim 2 dni cvicit,a 2 dni necvicim.tak to striedam.bola som prvy krat na zumbe-Paraaaada.citila som sa ako na hodine tanca. 🙂 a je to dost na kondicku.ktoru ja teda bohvieaku nemam 😅

olianko
26. jan 2010

lemge a kam chodis na zumbu?

lucijja
26. jan 2010

peterb: presne tak. Tiez som pocula nazor ze pri tejto diete cvicenie chudnutie spomaluje - ale podla mna spomaluje tak akurat ubytok kilogramov - samotne chudnutie nie. Vzdy je lepsie cvicit pri chudnuti. 😉 Ja som sa tiez rozhodla pre narazove chudnutie a potom udrziavanie. Radsej si zacvicim a zmenim stravovanie od zakladu. Ked si tak spomeniem tak som nic vyprazane nemala hadam uz aj skoro rok! A uz sa aj ja neviem dockat jari. Sice na kolieskove korcule mozem asi zabudnut pri malej, ale uz bude mat rok a pol tak kupim sedacku na bicykel a hor sa sportovat. 🙂 Tiez dost chodime na turistiku, tak uz sa tesiiim, mozno by sme mohli naplanovat nejaky vylet do tatier spolu s rodinkami. 😉

lemge: tu zumbu ti zaaavidim. Dozvedela som sa ze aj tu v okrese je, ale musela by som dochadzat autom, plus vstupne na hodinu a ked k tomu priratam ze manzel robieva do siestej - siedmej vecera tak nemam moc dobre vyhliadky. ☹ Tak sa trapim doma. No, neda sa povedat ze trapim, lebo po kazdom cviceni mam super pocit.

ejbyk: jablckom sa netrap, je to v pohode. 😉 A coze mas dneska - trpis nechutenstvom?

Ja som si dala kuracie na stavicke a kyslych uhorkach. Mnam. Aj kavicku uz mam za sebou. 🙂

lemge
26. jan 2010

olijanko bola som v herkulese.ty kam chodis?

martinex
26. jan 2010

lubikaf no uci sa mi popri nom tazko...tiez mame dni ked spi len 3x 30 minut a to je na nervy... ale nejaky ten cas si vzdy najdem a den pred skuskou mi ho na poobedie vzdy zoberie moja mama,takze to mam par hodin klud 🙂 ale som zvedava na statnice v lete,predsa len je to narocnejsie ako ucenie na skusku

a cvicit by som aj ja chcela,ale nemam kedy.... ale skusim si kupit aspon nejake dvd a doma sa trosku hybat... 🙂

inak dnes na obed salatik s balzamikom...mnamka... uz sa tesim na zajtra na kura 🙂

peterb
26. jan 2010

luci: tato dieta je take dobre klamstvo pre cloveka, lebo vazenie az po prvom vodovom dni znamena, ze aj keby si nic neschudla, tak po dvoch dnoch nejedenia musis mat dve kila dole, kombinacia potravy detto. Navratom k stravovaniu sa vratia aj kila, toto je len jednoduche obmedzenie prijmi energie, nic viac, bez cvicenia je kazda dieta zbytocna z dlhodobejsieho hladiska. Skor je to stimul pre cloveka aby zacal nieco robit, ked sa uz zbavil niekolkych kil.

Ad bicykel - my sme nasho krpca prveho vozili vpredu dlho, to moze velmi skoro, az ked mal tri som ho dal dozadu a pohoda. Mala bude mat na jar tristvrte roka a pojde k manzelke dopredu, ja zoberiem maleho dozadu alebo na jeho vlastny a budu vylety.

Turistika v Tatrach - jasne, da sa, aj ked my radsej Fatru, podla mna je tam krajsie, neporovnatelne lepsie sluzby za podstatne menej penazi a dobre tury pre celu rodinku.

Korculovanie - kupili sme kocik s "rucnou" brzdou a aj ked hovoria, ze sa s nim nema korculovat, tak vela ludi to robi a bez problemov, tak to bude manzelka riesit asi tak, ja som nekorculiar ☹

inuska79
26. jan 2010

ahojte chudulky!!!

Manzela som dnes prichodom z nemocnice heh privitala s dietnymi zapekanymi cest. s rajcin.omackou,kopou sampionov,cesnakom a bazalkou....ale slubila som im /s bratom/ bryndzove halusky....ja odolam,kedze nemam ziaden kolac vo vyhliadke,upeciem si palacinky,kedze mam sacharidy...aspon ľks..smiem vsak?

Zumba u nas na vychode nie je..zial je to namotavky, i ked sa moc k cviceniu nemam.....ufff

Moj ciel su Levisky spred tehotenstva!!!!ufffffff morenka,blizi sa nam voda,vsak?

blahozelam k ukonceniu zimn.semestra!

Lucka,ak potiahnes do 90tky,podla mna uz Tv.vsedne stravovanie je natolko pozmenene,ze urcite si nedas prvy obed nieco fritovane hihi

😀

lucijja
26. jan 2010

inuska: no veru, mam to v hlave, tak hadam to bude za nieco stat... 😀

peto: tiez som nad tym rozmyslala. Ked si dam raz za tyzden vodny den tak mam 4kg za mesiac dole, nie? 😉

nadka001
26. jan 2010

cafte baby,
ja mam dnes skroby a spravila som si super recept 🙂)) tak sa chcem on podelit.
Ryza (ja varim aj s bujonom) s rajcinovou omackou..cibulku nakrajat na mesiaciky a trosku opiect, pridat sampinony a trosku podusit, bazalka trosku osolit a zaliat pretlakom + trochu kecupu na chut.. je to vyborne.. stavnate, dobre to islo dolu krkom 🙂))
Inak zajtra si pozrite dnesny damsky magazin na STV1, robili tam pizzu..vyzeralo to super a aj pizza stangle, ak to tam uz rano bude, tak to zajtra vyskusam spravit. Ten recept vyzeral ako original, len som zapla neskoro..tak ho nemam.
Este mam otazocku..ako riesite dovolenky s malymi detmi ? Ked chceme niekam ist, mozem zobrat akurat mliecko do termotasky, comi vydrzi na 3 hodinky..takze mozemist max. na 5 hodin. Ako riesite dovolenky ?..kde zohrejete mliecko, resp. ked bude vacsi ako mu pripravite stravu ?..jedine asi ubytko aj s kuchynou a tak..alebo ?

lucijja
26. jan 2010

nadka: no veru asi len nieco s minimalnou kuchynkou aspon. Aspon mikrovlnka a cista voda. To je zaklad. Tuha strava sa uz da zobrat so sebou a prihriat. Ked idem na dlhsiu cestu - do cr napriklad - tak si beriem vodu do termosky a zarabam mliecko. 🙂

domyyy
26. jan 2010

ahojte 🙂 ja som si dnes spravila mäsko so šampiónmi a horčicou 😅 neviem či som si náhodou tú horčicu nemala odpustiť 😒 no nie je jej veľa 😉 zajtra sa teším na rizoto ale samozrejme bez mäsa 😵

lucijja
26. jan 2010

domyyy aj ja pouzivam pri masku horcicu. Samozrejme ze v rozumnom mnostve... 😉

inuska79
26. jan 2010

Nadka, moja mala bude mat len 7mes.,tak neviem ako poriesime letnu dovolenku, ale velmi by sme chceli ist...zatial aj dlhsie prechadzky riesim tak, ze si nadavkujem sunarik a v mini termoske mam vriacu vodu /pre pripad, ale uzivam aj granulovany caj, tak voda je aj nan/..

Ja si na veceru doprajem asi tie 2palacinky s marhulovym svokr.dzemom...je fantasticky!!!

peterb
26. jan 2010

nadka001: nam sa osvedcili mlieka od milupi kupovane v BIPE v rakusku, u nas nie su, malemu najlepsie chutili a su pre rozne vekove kategorie. Do nasho krpca sme ziadne slovenske nedostali a ked sme priniesli toto, tak sa siel za nim zabit. Aj mne osobne velmi chutilo 🙂 Po otvoreni do konca dna vypit bez chladnicky v normalnom pocasi, ale maju myslim aj male balenia.