90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zitaje
10. feb 2010

Caute baby, tak ja mam dnes prvy den 😀 . U mna to bude asi tak, ze kym si nedam obed, je dobre. Prave som zjedla morcacie masko na pare s brokolicou a mrkvou, zaliala to vyvarom, a zjedla by som cele menu este raz 😅 . Ale hadam nejak vydrzim.
Ked budem velmi hladna do vecere, mozem si nieco dat? Nejaku zeleninu aspon?
Ja som v poslednej dobe jedavala tak cca. 1x denne, od rana do vecera, chapem ze to treba zmenit, len neviem ci to zvladnem hned prvy den. Ale len tak sa nevzdam! 🙂

ejbyk
10. feb 2010

...ja dnes zase na figu. lebo som si doma zabudla obed na 90-dňovku čo som si večer po praci ešte pripravila...takze som dala klasika denne menu v restike 😒 Takto neschudnem do certa! ale moc som sa prejedla, zaludok uz na to nemam stavany, a predsa sa este chcem dotlacit ako som to vedela niekedy. a este som dala kavu za tym, no hruza! dnes vecer ku kamoske...tiez neverim ze nic nezobnem + urcite aspon nejake vinko!!! juuuj zavriet mna niekde iba s poharom a kohutikom s vodou aspon na tyzden. mne tato dietka ide ukazkovo teoreticky...v realnom zivote...nuz o tom pomlcim!

kočky ste mi stále vzorom, drzim palce a snád sa uz aj ja polepsim 😀

martinex
10. feb 2010

baby no ja som taka rada,ze uz nebyvam hladna medzi jedlami...zo zaciatku to bolo krute,ale uz je to super... este by som poterbovala mat silnejsiu volu a bojovat s tym ked mam na nieco chut a slinu 😠 no,hadam sa mi to podari...

zitaje v poho si daj ovocie ci zeleninu,ak si moc hladna...casom uz nebudes 😉

inuska79
10. feb 2010

Ja dnes bielkoviny....
Ranajky - 2dcl dzus, kava bez všetkého
Obed- varene kur.prsia 100g /ani som nedojedla/ plus salat-paradajka, polny salat, ol.olej, oregano, sol
a Pol graham.rozka....vyvar kuraci

Vecera....rybky v parad.pretlaku, 2.polovica graham.rozka....Polny šalat s trochou kapie a paradajky....

Len malo pijem stale...ufff

bea44
10. feb 2010

ahojte,
tak ja tyzden uz len udriavam 2- kou, čo mi poslala lucka 😎

ale nejdem podla receptov 😝 . len delim stravu ako dotraz a neprejedam sa 😉

a mozem potvrdit, ze to funguje 😝

prajem prijemne chudnutie 😉 s touto nie dietou 😀

lucka - aby sme nakoniec nedopadli takto:
http://wanda.atlas.sk/sluzby/galerie/ktore-cele...

lucijja
10. feb 2010

bea fuuuuuuj, no niektore su fakt hnusneee. ale napriklad Oprah je good. 😉

olianko
10. feb 2010

Ahojky ...tak ja som sa sem neodvazila skor lebo som tooolko zhresila 😔 No ale ide sa dalej..tento tyzden som tak vela chcela cvicit ale deti ochoreli 😔 ☹ takze sedim s nimi doma na zadku
no dnes som mala bielkoviny a zatial to zvladam .....
lucijja a nekupujes si casopis Dieta? tam je tiez jedalnicek na jeden tyzden a je to celkom zaujimave ..teda ked si si chcela pocitat tie kJ 😉

zitaje
10. feb 2010

Caute baby, hlasim uspesne zvladnuty prvy den! 😎 Dokonca som ani nic nedzobala a ked si do noci uz nic nedam, je to bez prehresku. Zajtra to bude horsie, idem do prace a neviem ako na tom budem s casom. Musim si este nieco nakuchtit na zajtra, idem kuknut recepty.
Tesim sa ako mala, ze som vydrzala, normalne som mala vazne pochybnosti o sebe. 😉

lucijja
10. feb 2010

olianko: nekupujem. Vies ako to je. Z takeho jedalnicku ti nie vzdy vsetko chuti a potom musis nieco nahradzat a dopocitavat a sme tam kde sme. 😀 Takze papkam radsej to co mi chuti. 🙂 A trosku aj to co mi nechuti aby som sa zmestila do spravnych hodnot. 😀

lubikaf
10. feb 2010

zitaje super, len tak dalej, to ja mam nejaky maly prehresok skoro kazdy den, napr dnes vecer dva pohare vina 😖

lemge
10. feb 2010

cauko zienkky 🙂
dnes mam skroby,kelova polievka sa vydarila,a dala som si aj kus spenatoveho rizota 😝 mnam

bea ,aky rozdiel badas,ked to funguje?islo nejake kilecko dole,alebo centak? 🙂

luci,poslem ti moju mail.adresu.posles mi tu dvojku??som zvedava co v nej pisu 🙂 diki 😵

domyyy
10. feb 2010

ja som dnes nezhrešila 😀

lubikaf
10. feb 2010

luci, mohla by si poslat aj mne tu dvojku?? popravde som sa o nej dozvedela az tu, som nevedela, ze je aj pokracovanie...

monikabe
10. feb 2010

Ahojte, ja chcem zacat, ale kojim......ma to nejaky vplyv? 😒

zitaje
10. feb 2010

monika, aj ja kojim. I ked ty asi viac, podla veku dietata. 😀 A hlavne moje to ma len ako dobrotku navyse k beznemu jedlu. Podla mna by to nemalo velmi vadit, ved to vyzera na zdravu dietu, ale mozno budes hladnejsia, asi by som zaradila aj desiate a olovranty... Plus pozor na pestrost a vyvazenost, dostatok vsetkych zivin.

zuzanaca
10. feb 2010

Ahojte 🙂
Zajtra si kúpte denník SME - bude tam všetko o chudnutí, plagát s energetickými hodnotami jednotlivých potravín,....
Ja sa držím 😀 , zajtra to ovocie 😉

monikabe....aj ja kojím....je nás tu viac....nemusíš začať hneď zhurta.....skús a uvidíš..... 😀 😀 😀

martinex
11. feb 2010

ahojte...

zuzanaca dik za tip,ked budem vonku urcite kupim...

monika aj ja kojim maleho,okrem obeda a vecere je vylucne na mlieku..a dietu drzim uz 23dni a ziaden vplyv to nema na mlieko..aspon u mna,mam ho dost,malemu chuti stale...takze sa nemusis bat 😉

lenca13
11. feb 2010

Ahojte zamenila som si dni vcera cestoviny a dnes budem mat pecene zemiaky a spenat 😉

lucijja
11. feb 2010

lubikaf: jasne poslem, hod mi mailovu adresu do IP. 😉

andrejka77
11. feb 2010

ahojte kocky ako tak pozeram tak sa vam dari.ja by som tiez chcela zacat potrebujem dole tak 6kg.neni tu niekto kdo bude zacinat alebo zacina aby sme sli do toho spolu? 🙂

xerikax2
11. feb 2010

lucijja ako si pocitas kj

nikush
11. feb 2010

a mozem ak ma maly 3mesiace i kus? alebo mam pockat aby trosku povyrastol? pred porodom som mala 61, rodila som s 84, porodom dole na 74 a uz 2mesiace ani deko 😢 , zacinam si mysliet, ze som tyo, ktory skonci spolu s odstavenim maleho 😠

nikush
11. feb 2010

hej a este, 2kila si mozem odpustit, tie davam prsiam 😀 nakolko su jak balony 😠

martinex
11. feb 2010

nikush ja by som este chvilu pockala...zacala som ked mal maly 5,5 mesiaca...ale je to na tebe 😉

emimka
11. feb 2010

ahojte, ja mam dnes ovocný- džusy, výživu a ovocie. 😎
lucija a bea vy keď udržiavate tak musíte dodržiavať aj dni v poradí ako pri diete? Alebo môžte ich zamieňať? 😉 Pýtam sa že ako je to potom len tak pre info, či sa to dodržiava ďalej.
nikush, skús keď maš dosť mliečka, uvidíš či nebude malý hladný, ikeď ja osobne by som počkala aspoň do pol roka aby malo babätko najviac živín ktoré potrebuje, lebo potom už budeš prikrmovať tak nebude hladné, ale hovorím len môj názor. skús a uvidíš ak by bol hladný tak musiš asi jesť viac.

monikabe
11. feb 2010

dakujem za rady, chcem pomaly zacat chudnut. neviem ktory den sa odhodlam a hlavne si musim vypocitat rodinne oslavy 😀 😀

lucijja- mail mi prisiel, dakujem

monikabe
11. feb 2010

a musim si dat novsiu fotku, Vianoce su uz davno za nami 😎

olianko
11. feb 2010

Ahojky 🙂
Tak ja som prave po obede - ryza + mrkva + paradajka + chlieb...mnam som sipochutila...
Odmerat sa neodvazim a vazit sa aspon tyzden tiez nebudem aby ma to zas neznechutilo 🙂
Zajtra budu spagety - klasika ...ale co zvyknete jedavat vy v UH ?

ejbyk
11. feb 2010

...tak ja dnes konečne "normálna" dietná strava...ale fajnová...som sa najedla do popuku. zapekaná brokolica len so syrom, + cvikla a zeleninka + kusocek tmavého pečivka! joooj ani som nepredpokladala ze to bude také fajnééé, na vývar už nie je miesto 🙂
..inak sa uz zase gulatim, lebo hreším, normálne to na sebe cítim!!! joooj!!!

vítam nováčikov a zdravím staré známe bojovníčky 😀

lemge
11. feb 2010

ahojte.aj ja zdravim nove aj stare tvare 🙂

olijanko,ja som si dnes spravila spaldove slize a ktomu rajcinovu omacku s olivami,fialovou cibulou a cukinou ochutenu bazalkou a oreganom.vydatny obed.uz som si musela urobit aj nieco ine ako pizzu,som asi prepizzovana 😀 doteraz som jedavala len pizzu a makove slize,to som striedala.dnes zmena 😉

lucijja,mail mi dosiel.diki.