90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
14. máj 2010

ja tie kapustove robim presne tak ako gudulo 😒 . dokonca aj s tym karamelom 😉 .
a to som myslela že je to rodinný recept 😠 . a čo sa nedozviem ..... 🙄

aj ja pijem bylinkove . vselijake caje a sem tam pu - ert - na odburavanie tuku. ale to uz pijem takych 20 - rokov dozadu v kuse,
takze to pre mna nie je ziadna zmena 😎 a bublinky vobec, ak tak len prilezitostne / bavorák/ 😀

hrozno mam v sebe .... som zvedava ako dlho mi to vydrzí 😖 , kedy sa prihlási hlad 😠

m.a.r.t.i.n.a
14. máj 2010

Magimary a to máš bez cukru? Lebo opraženú strúhanku mám rada, napr.na slivkových guliach,ale jedine s cukrom 😉

magimary
14. máj 2010

nie, dala som si tam štipku cukru... 😉 😅 😵
(inak by som to asi nezjedla, aj tak mám čo robiť 😅 ),
ale aj mamina si to tak robievala a chudla 😉 🙂

magimary
14. máj 2010

bei, gudulo,
to je akože na spôsob kapustových fliačkov? 😕
lebo my to nerobievame, tak to nepoznám (a doteraz som to ani neľúbila, ale vyzerá to zaujímavo, možno by som predsa len skúsila 😉 )...

z mojich cestoviniek moc neubudlo (pár vidličiek a v tanieri ani nepoznať, že som jedla), ale akosi mám dosť 😨 😝 😕
no, žiaľ, ako to pri cestovinách býva-len na chvíľu... 😝
za hodinu budem hladná ako vlk...
no, ale čo už?
musím vydržať, keĎ teraz už viac nezvládam 🙄 🙂

gudulo
14. máj 2010

mary, presne ako kapustove fliacky, su mnam 🙂 skus to

gudulo
14. máj 2010

ja idem upiect kolacik - obrateny jablcnik, tak budem mat vecer ku kavicke, ach jaj, ja od kedy drzim tuto dietu, tak kavu iba ked niekde som, alebo ku kolaciku vecer 😖 a to som ja bola veeeeelka kavickarka, ale bez mlieka mi to volajako tak nejde ☹

magimary
14. máj 2010

no, tak teda skúsim... 😅 a to máte čerstvú kapustu? 😕
sorry za otázky 😅 ale fakt to nerobievame (ani doma sme nerobievali), lebo nám to akosi nechuti(lo) 😉

gudulo
14. máj 2010

ano cerstvu, ja to robievam s roznymi cestovinami - teda tvarovo roznymi 😀 nerobim to iba s fliackami

bea44
14. máj 2010

ano čerstva, a teraz na jar z novej je to lahodka .... 😉 včera som robila mm. a ochutnavala som

nam mama robila aj sulance so struhankou. 😵 ako decko som sa toho nevedele dojest 😵 . ale myslim, ze tam je cesto zemiakove 😕 . a to v UH ee. ee.

gudulo - a ten posuch to pečieš v rure ?? alebo ako placku na panvici ????

gudulo
14. máj 2010

bea, no skusala som to vlastne prvy krat - podla receptu a piekla som v rure
nie je to zle, ale keby som robila este raz, tak by som si tam pridala cesnak a urobila by som viac mensich, nech mam viacej okrajov 😀 😀 😀

m.a.r.t.i.n.a
14. máj 2010

Ahojte baby, neviem čím to je,ale mne už 4 deň stojí váha na rovnakom čísle... 😒 Strácam tým motiváciu... Za 2 mesiace /z toho 2týždne DD/ som dala dole 5kg a teraz stojím.....

claudee
15. máj 2010

martina, preto sa aj v knihe píše, aby sme sa vážili len raz mesačne, po vodnom dni 😝 výkyvy alebo stop na váhe, ak sa meriaš tak často sú normálne.. ale nestrácaj motiváciu, predsa tých zhodených 5 kíl nezahodíš len tak, vydrž 😉

ja sa chystám na nákupy, tak teraz len rýchlo volačo na raňajky, a ide sa do mesta 🙂

m.a.r.t.i.n.a
15. máj 2010

Claudee, no keď mne to nedá, ja sa vážim úplne každé ráno a každý druhý deń si to zapisujem do kalendára...Magor,ja viem,ale keď som videla,že to ide dole,tak ma to hnalo ďalej 😅

Dobre nakúp, ja som bola cez týždeň 😉

misinn
15. máj 2010

ahojte, ja som sa tiez vazila kazde rano 😀 tiez som nedockava, aj ked vcera som sa neodvazila, zatial ani dnes ale ma to laka velmi na vahu 😀

adamko05
15. máj 2010

ahojte modelky.

po dni, či dvoch pauzy sa hlásim.. pauza bola iba na nete, v diete nieeee 😵
ale šak som rozbitá, dáka prchladnutá, soplím, hlava bolí... no otras... ale prežijem..
dnes mám škroby, zasa si uparím zemiaky, si ich amer. korením ochutím a uparím mnááá... zemiaky možem stále... 🙂
včera som bola cely den v meste, ale zmákla som to, síce troška mastnejší obed - giros a žemlu som dala... iné ma dáko nenapadlo... ale večer u našich nebolo masko, ale kusok syra... no, tak toto je asi zatiaľ jediny prehrešok.... že miesto masa syr... ale to je v pohode...
mna to tiež láka na váhu, ale odvážila som sa vo štvrtok a povedala som, že až v pondelok... jak vydržím 😀 ... ale cítim, že dačo sa vyprázdnilo, gate ma tak včera netlačili, jak zvyčajne 😀

a kupila som si včera rifle aj nohavice.... také tesneee.. fest tesné... ked schudnem 5 kg ešte, budu okeyy 😵 😵

gudulo
15. máj 2010

ahojte, martina, ja sa tiez vazim kazde rano, uz roky a tiez ma to teraz motivuje ked vidim, ze to klesa, ale vcera aj dnes bolo viac 😒 , no ale si hovorim, ze predsa to nenecham tak a budem drzat dalej, tak dufam ze to klesne a stvrtok mam vodny, tak uvidim ako to bude celkovo za ten mesiac

julca23
15. máj 2010

čaute,čaute......
ja sa len učím a učím a učím a už mi z toho šibe....a tak by som si dala sladké že až 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ale snažím sa vydržať,veď kostým - dnes som si ho vyprala,lebo bol dlho odložený v skrini - ktorý chcem brať na štátnice, tak sa do ňho už normálne zmestím 😀
aspoň nejaká motivácia,lebo predtým som ani nohavice nezapla,a teraz už zapnem v pohode,ale chcelo by to ešte troška vylepšiť 😀
včera bolo ovocie......vydržala som,večer sestra priniesla zákusky,a..........................
nedala som si......ešte aj ona ostala prekvapená,tak manžel ich všetky s malou pojedli 😀
dnes na obed bol rohlík s nátierkou smotanovou a k tomu grécky šalát so syrom................uf aká mňamka 😉
večer bude jogurtík a dojem ten šalátik,lebo noc je predo mnou dlhá,čas sa mi kráti......a prestala som sa vážiť,ale spokojnosť je,lebo podľa kostýmu to vidím.....stredu voda, 😖 tak som zvedavá.....a potom sa povážim ...pekný deň

claudee
15. máj 2010

nie ste v tom samé, ja tiež riešim teraz krízu, mám brutálnu chuť na sladké...ale po 10 dňoch pôstu sa ani nečudujem 😀
chcem to zvládnuť, aj ked mama spravila perfektný koláč, aaaahh 🤐 🤐 🤐

adamko05
15. máj 2010

ahojte... u mna tiež došla "sladká" kríza.. alebo skôr nedostatok energie.... som si dala polovicu deli tyčinky... ale nevadí.. troška sa mi polepšilo 😀 ...a idem zas bez prehreškov...
som taká KO, že dnes to vidím tak, že ani bicykel nezvládnem, uvidím, skusim aspon 10 km, ale skôr nie... bolí ma cely človek.. 🙄 🙄 .... a do toho otrasná nadcha :(

som si teraz dala upiect zemiaky, ani nemám až tak chut, ale dam si trošku, lebo zajtra by som bola veľmi hladná...

claudee
15. máj 2010

adamko, tak nechaj tak bicyklovanie, v takom prípade to nemá cenu, oddýchni si 🙂
fúú, ja som už aká dobrá, sladkú krízu som prekonala 😵 ani jeden kúsok neskončil v mojich ústach 🤐
som si povedala, že tých 10 dní bez cukrov predlžim 😀

adamko05
16. máj 2010

ahojte
včera som o 20tej už spala... cvičenie sa nekonalo.. dnes už skusim, aj ked ešte sa celkom fit necítím, je mi lepšie 🙂
som si kávu uvarila teraz... zatiaľ mám v sebe iba asi liter čaju..
dnešny obed - kapustné fliačiky (milujeeem.... a dnes budu mat aj deti taky obed.... nevarím na dvojo, lebo mm neni doma), kapustička už sa dusí a na večeru kakakovy alebo orechovy zavin (cesto už kysne)... alebo z každeho kuštik a čajík... a zas som zabudla kupit čokoládu... ale dobre aj tak, lebo včera by som sa do nej isto bola pustila... ale ked nebola.. nebolo do čoho 😀

tak peknu nedeľu, aj ked u nás upršaná je 😒

adamko05
16. máj 2010

claudee... super, s tym sladkym... ja to neriskujem, ked dnes môžem,d ám si ... lebo ja dostanem absták a bude zle nedobre 😀
ty nedržiš vit. dni?.. koľko sa ti podarilo schudnut? aj cvičíš?

zdenka112
16. máj 2010

ahojte dlhsie som sa neozvala nedalo sa mi..ja mam dnes bilelkoviny,budem mat prazenicku a vecera jogurtik...vcera som bicyklovala a dnes mam zumbu,dnes ma muz potesil ze som schudla v bokoch,tak sa radujem ...dnes 21 den vodny sa nejako rychlo blizi dufam ze dovtedy bude pekne aby sme niekde sli von a prisli az vecer 😀

adamko05
16. máj 2010

zdeni.. pochvala od manžela poteší... 🙂
koľko si schudla za 21 dní?

zdenka112
16. máj 2010

zatial 5kg,ale dalsie vazenie bude po vodnom dni 😝

adamko05
16. máj 2010

pekne 😵 😵 😵

idem robit ten závin... 😝 😝

julca23
16. máj 2010

ahojte........................ja mám dnes škroby............už minule som tu písala,že som varila kapustovo zemiakovú polievku a nikto sa k tomu neozval,tak dúfam,že sa to v tento deň môže.....je to kyslá kapusta.............ale je to tak vynikajúca polievka že až 😝 ,
večera bude to isté.....ľudia streda vodný,tak som zvedavá ako to vydržím 😖 😖 😖 😖 😖 😖
idem sa učiť,večer na vás kuknem...pekný deň

adamko05
16. máj 2010

ja som sa napratala kapustych fliačikov.. doslova napratala.... 😝 ... ale neva, chutili mi

kapusta kysla sa môže v hociktory den.. ja si v škroby zapekám zemiaky a kyslu kapustu... takže to je OK 😉

julca... hod presne "recept", ako variš tu polievku 🙂

yanni
16. máj 2010

Ahojte kocky,

no ja nejak nestiham.

Vcera som mala krizu, by som zozrala aj kona. Mala som cestovinovy den ale cele doobedie som bola v mojej druhej robote (pekarni) a ma vsetko drazdilo. Ale drzala som sa na banane a dvoch kiwi, len obcas som oblizla z takej bazalkovej natierky 😢 Potom som bola este na nakupe a prisla som o pol 4 domov a uz som ledva videla od hladu. dala som si penne s parad.omackou ale nejak som na ne nemala chut tak to bolo len tak troska. A vytiahla som si z mrazaku ze na veceru ten moj citronovy kolacik ale ani z toho nic nebolo. Taka som nasr...., tak som sa nan tesila. Trochu som co to porobila a o ca. 6 som sa ulozila ze na hodinku zdriemnem (vstavala som o 3:30 ako kazdu sobotu) a baby zobudila som sa o 9 vecer. Skoro ma svihlo, Nic nebolo z kolacika 😢 😢 😢 😢 😢 😢

Dnes ovocie, da sa ale chodim a hladam a aj ked nieco najdem, tak nemozem. Porazi mam. Na zajtra som si urobila bryndzovu pomazanku a este daky salatik k tomu a bude obed. Aby kolegyna nepindala ze smrdi.

Ozaj ta tarhona, to su tie gulicky? Som to vcera v obchode hladala a nenasla. A ani spytat som sa nemohla, musim najskor zistit ako sa to po nemecky povie a ci to tu vobec poznaju. Juj ludia to je tu ako v poslednom zapadakove. Uz som tak aj hrubu a polohrubu muku zhanala. Tu pecu vsetko len z hladkej a aj recepty su len z hladkej. Po rokoch som sa dostala aj k inej ale vyraba ju len jedna firma a je draha ako fras. Takze nase stare dobre zlate Slovensko to zachranuje.
A co je to prosim vas slovenska ryza?

OzajJulka hod ten recept na tu polievku, normalne si mi chutky urobila 😉 Kedy mas statnice?

Ozaj k tomu vazeniu. Ja sa nevazim kazdy den, ani som sa nikdy tak casto nevazila. Aj som si na zaciatku povedala, ze az po vodnom ale nevydrzala som. Nejak sa mi zacali rifle okolo zadku krutit, tak som bola zvedava. Ale teraz som si povedala, ze uz len kazdu nedelu a meranie po vodnom. Takze baby, dnes mam 16. den a 3 kg dolu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Strasne sa tesim. Najskor som nechcela tejto diete vobec verit ale vidim, ze to funguje. To ma aj v krize motivuje. A teraz uz zase zacne vela sportu, tak mozno aj viac pojde dolu 😉

claudee
16. máj 2010

adamko, neviem koľko sa mi podarilo schudnúť, ešte som sa od začiatku diéty nevážila..načo aj, nie sú to ani dva týždne..
nedržím ovocné dni, lebo ovocie nemusím 😝 skúšala som pred rokom, a vždy to dopadlo tak, že už som bola po celom dni ovocnom taká otrávená, že som si dala bielkovinovú večeru alebo niečo iné. u mňa to proste nemá cenu, a chudla som aj bez ovocného.
a inak necvičím, mala by som, ale nemám ešte stroj a brušáky a také veci ma brutálne nudia 🙄