90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sivocka
16. jún 2010

yanni-....ako tak na to pozeram u teba skriatkuje "no" a u mna "teda".....kasli na kurz, niesi v tom sama, ja som uz zasa 2,5 roka na materskej, ja to pocitujem z tejto strany.... 😀 😵

bebebrumik
16. jún 2010

...ahojte dievcata...aj ja by som chcela zacat s dietou...vlastne uz som zacala pred piatimi dnami-zatial nic radikalne, len som obmedzila jedlo,porcie a po 16-17-tej hod.uz nejem nic, iba pijem... Chcela by som nieco viac,tak poradte,prosim, skusenejsie.. 😉 🙂 😅

ejbyk
17. jún 2010

bebebrumik...nooo neviem co vsetko o dietke vies, ale napis e.mail do IP a poslem ti knihu v el. podobe ak nemas, tak aspon ako tak nastudujes teoriu a o ostatkom ti pomozeme tu 😉

nikanika28
17. jún 2010

Ahojte, tak vcerajsi den som prezila, suchla som si tie dva marina kekse, ale to pripisujem kramom 😅 😝 🤐 ..inak len voda 😝 . Teraz akurat tlacim maliny s hrozienkom...joooooj, to je labuuuuzo 😵 😵 😵 😀 😀
A tot moje vysledky po prvej vode 😅 😅 :
VAHA - -6,1KG
STEHNA -5 cm
ZADOK -3 cm
PAS -11cm
HRUDNUK -6cm

bea44
17. jún 2010

ahojte
tak vodníčky -- kde su tie čisla 😕 😕 😕 😠 😠
som zvedavá 🙄
jany - neboj nejak to do konca dokopeme, ja tu tiez ostavam , nepopustim. 😠
inac aj mne uz dochadza fantazia, vo vareni. 😲 a latam - platam to zeleninou na vsetky sposoby 😨
myslim, ze to sa moze 😅 😅

vendulka -- no co 😕 😕 uz si medzi nami 😨

ozaj, dnes mam bielkoviny : kuraci na prirodno a paradajky k tomu 😵
masko som uz nemala asi 3 tyzdne, stale som tocila mlicne vyrobky a rybky. tak uz sa celkom tesim na obed 😝

bea44
17. jún 2010

no akosi mi blbne stranka 😕 😕 . tie prispevky mi naskocili az ked som pridala svoj 🙄 🙄

Nika - ved to je uplne super 😵 😵 😵 ty mas dole viac kil za prvu tretinu ako ja za cely cas 😠 😠
kurnik teraz ma napadlo, ze je to ako v hokeji 😅 😅 na 3 tretiny 😉 😉

nikanika28
17. jún 2010

bea 😀
no hej, tesim sa, konecne nejake vysledky 😵 ..to mam taky minidarcek...ododnes nie je v mojom veku prve cislo dvojka 😅 🙄 🤐 😀 😀 😀 ....ale sak co, my nestarneme, len sme krajsie a mudrejsie 😀 😀 😀 😀 😀

ivella
17. jún 2010

nikanika,vseeetko najlepsie k narodeninkam,krajsi darcek si si veru nemohla dat 😅 😅 😅
ja sa drzim,okrem toho ze som vcera zjedla napolitanku,ale moj mlady ma tak vytacal cely den,ze som vedela dopredu ze nevydrzim.dnes uh,cestovinky.

magimary
17. jún 2010

ahojte 🙂
nika, fantázia!!! 😵* 😵 * 😵 si hviezda a šikuľka 😉 🙂
blahoželám...

bei, aj mne táto tretina prichádza už taká... 😅
ani neviem ako ju nazvať...ale aká akoby o ničom...
len to zliepam...

včera som mala mať vitamínový deň a celkom som sa tešila na rajčinovú polievku a napokon z toho vzišlo, lebo so od rána až do piatej nebola doma a keďže to nebolo očakávané, tak som si so sebou nevzala ani nič na jedenie (rozumej ovocko) ani na pitie... 😲 🙄 🤐
takže som bola celučký deň bez jedla a bez pitia (a to ešte pri maximálnom výdaji energie behačkách po lekároch, úradoch a pod. 🙄 🙄 🙄 ), takže aj keby som maximálne chcela, ani len VODNÝM dňom som to nemohla nazvať (a mať z toho úžitok), lebo som bola na totálku vyhladovaná a vystresovaná...akže keď som sa dotackala domov, úplne vyšťavená a bez energie, prvé čo som urobila, aby som zvládla ešte na poslednú chvíľu letieť aj pre chlapcov do škôlky, tak som si cestou za nimi šupla keks (tuším horká delisa to bola, či ako sa to volá)...to bolo jediné, čo som v tom chvate doma našla (dokonca ani len ovocko som doma nemala 😠 😖 🙄 )...
takže tak som zavŕšila včerajšiu hladovku...
ale to nebol koniec...potom som ešte zobla sezamové tabličky a dokonca ešte aj syr... 😝 🙄
no, včerajšok teda úplna katastrofa...
dnes mám bielkoviny a keďže ja som mala pred 4 dňami (tiež po dlhej dobe) to, čo Ty Bei dnes, tak som sidnes naplánovala "mliečno"-acidko, uhorku so syrom, jogurt 😅

natsa
17. jún 2010

Ahojte.tak ja som všeho šudy schudla asi 4 kg.mala som pár prehreškov.V sobotu budem mat tažký den mám prvu vodu.Da sa to vobec zvladnut?Dnes na obe pizza kupene len cesto.Zmiešala som si pretlak z kečupom,potrela oliv.olejom dala cesnak a hribyky.

bea44
17. jún 2010

ja uz po obede. som to sezrala, ako keby som tyzden nejedla 😕 😕
jaaj ale teraz mi je tak sladko tazko, na spanie , ako uz davno nie 😀 😀 😀 . / prejedena/ 😅
nooo a potom ze kila sa nehybu 😠 😠

nika - ze minidarcek ?? - ved je to 6 kg. to je poriadne tazky darcek 😀 😀 vsetko naj k narodkám 😉 😉

natsa - neboj, vodu, zatial vsetky zvladli, aj ked nie kazda na 100% / myslim mna/ zvladnes aj ty. len si predstav ze po vode, budes mat najmenej o 1kg menej, a hned sa lepsie pije / voda myslim/ 😵

vydrzat kočky

tasha8
17. jún 2010

ahojte,
chcela by som sa opytat ked ste chudli/chudnete/schudli ste pri tejto diete, ci je to vidiet aj na postave, ze ci takymto sposobom nejde prec len prebytocna voda alebo tak...Proste budem rada ak mi co najviac z vas napise ci sa to ukazalo aj na postave, to je myslim pre kazdeho klucovy faktor...

Diky diky 😉

bea44
17. jún 2010

tasha, u mna to na kg ani tak nie je poznat, ale na postave a CM ANO . 😉
mne idu dole hlavne cm 😵 😵

bea44
17. jún 2010

a este by som chcela vidiet tu vodu z magi - 14 kg za 2 mesiace, to by bolo vody, uz by bola odvodnena celkom.
tu idu dole tuky .... a tie su lahkéééé. 😝

gudulo
17. jún 2010

ahojte, tak som sa zasa dlhsie neozvala, hanba mi, lebo som zasa porusovala, len tak ficalo 😖 , po par dnoch s malymi prehreskami, som to posledne dva dni nejako nezvladla 😒 , dnes vitaminy - zatial rano jablcko a teraz na obed mam hrozno, ale malo pijem 😒 a zajtra ma caka druha voda, tak dufam ze to zvladnem aj ked idem s malou k lekarke a to mi neprida.....
ale co ste ma vystrasili - ja sa planujem vratit k "normalnej" strave ale uz nechcem pribrat - chcem obmedzit mnozstvo jedla, ale neviem si predstavit ze uz budem na ranajky jest iba ovocie a zemiaky bez maska 😝

magimary
17. jún 2010

tak, tak, bei... 😉 🙂 😵

tashi, je to veľmi vidno na postave...
veľmi, preveľmi... 😉 🙂
ak si to všimnem už aj ja sama na sebe, tak to už musí byť supervidno...
a najmä, napr. včera, keďže sa ochladilo som si obliekla svoje tenké rifle, ktroé som nosila ešte dva týždne do zadu keď boli tie dažde a studené počasie) a i napriek tomu, že sú mierne elastické a dovtedy mi držali na tele bez problémov, tak včera som chodila po úradoch ako trapka v padajúcich rifliach, ktroé mi prepadávali cez boky, stále som si ich napravovala a vyťahovala, šlapala som si po nich, keďže som ich mala stále nižšie ako topánky a nateraz som ich teda (a aj VŠETKY ostatné!) mala včera poslednýkrát...
horšie je, že týmto som "prišla" o posledné gate, ktoré som ešte mohla nosiť 😝 😅 😵
takže nákup, ktorému som sa tak vyhýbakla ma asi neminie 😉 😎

aj z toho jednoznačne vyplýva, že voda to určite nebude 😉
voda "odchádza" z tela len prvé dni (dva-tri a teda najmä v krátkodobých a rýchlych diétach!), alebo po tom vodnom dni (ale to je žiadané a očakávané), neexistuje, aby si sa LEN odvodňovala celých dlhých 90 dní 😉
to by bolo proti fyzike 🙂

sivocka
17. jún 2010

Ahojte, konecne som sa sem dnes dostala...NIKA...parada, som na teba hrda.... 😀 😀 😀 , taktiez sa pripajam ku gratulacii k tvojim narodkam....nech sa ti takto uspesne chudne este aspon dva mesiace.... 😉

ja pridabam svoje cisla: (pre novacikov tiez po prvej vode)
vaha: -5 kg
pas: -10 cm
boky: -6
hrudnik: -3
stehna : -2

Ja som teda celkom spokojna, 🙂 uz mi postaci dat dolu 1 kg a budem na vahe, ktoru som si na zaciatku stanovila....len pre udrzanie by som chcela aspon mesiac este vydrzat s dietou...potom pridu dovolenky a hromadne varenie a grilovanie....a to sa mi uz asi nepodari.....

babulky so skusenostmi, co by ste mi radili, ked dosiahnem cielovu vahu, mam pokracovat, ci mozem prejst na ovocne ranajky a ostatne normalna strava.....ci ?????
Obavam sa spatneho pribratia....

A pre kocky, co sa pytali na fungovanie diety: Aj u mna je to na postave vidiet, ja som najviac zhodila z brucha, scvrkol sa mi zaludok, normalne mi trcia rebra, po vcerajsej vode som sa dnes rano pretrcala pred zrkadlom a obdivovala skoro ploche brusko....zostali mi akurat previsy okolo pupka, este po porodoch, tie by bolo asi bobre vycvicit brusakmi...tie sa tak lahko neodlepia...cize novacikom aj ja ....odporucam, naozaj to funguje....
😵

sivocka
17. jún 2010

Baby kde ste????? co ste pospali s krpcami????? 😨

nikanika28
17. jún 2010

diky baby, ste strasne zlate 😵 😵 😵 😵 😵
Sivi....a sak co ta demotivuje???? na to kolko mas malo kileckov si uuuuplne uuuuzastne schudla 😵 😵 😵 aj ja som na teba hrda 😀 😀 😀 ... to brucho po dvoch detoch...no...s tym mam aj ja tak trochen problemos...ale tak co, snad sa este scvrkne 😀 ...a aky mesiac??? na to zabudni, pekne ides so mnou do konca, je ti to jasne??? 😀 😀 😀

sivocka
17. jún 2010

Nika, nie, nie niesom demotivovana.....len sa mi uz nechce....asi by som rada pocula, ze: no ty ked si uz skoro vsetko schudla, uz pockaj iba na to 1 kg, kym este pojde dolu a mozes to zabalit.......takto by sa mi to pacilo..... 😀
ale je mi jasne, ze to takto jednoducho nepojde....aj ked teraz spatne, ked to porovnam, fakt za mesiac som schudla teda skoro vsetko, co som chcela.....mam 54 kg, ale ta postava stale nieje to, co by si niekto pri tych kilach predstavil, samozrejme zostali mi stehna a brucho...no a to je to najtazsie, dat do povodneho stavu....
Ty mas Nika vlastne aky ciel...myslim hmotnostny, kolko by si chcela schudnut?

no uz sa mi jeden chalanisko zobudil a pre druheho pojdeme o chvilu do skolky, tak nakuknem zasa vecer...zatial ahojte.... 😵

nikanika28
17. jún 2010

sivi....nooooo..tazka otazka 😀 😀 😀 ..ja este tak 10 😕 😀 😀 😀 😀 ..ale nie, ked bude este tak 7 dolu, tak budem spokojna, ale urcite by desina potesila 😀 😀 😀 ...to uz by som bola ako lanka stihla 😀 😀 😀 😀 A ziadne take, ze zhodis kilo a koncis....pekne pokracujes so mnou, je ti to dufam jasne 🙄 😀 😀 😀 😀

bea44
17. jún 2010

sivi - no vidis 😵 😵 a to bolo hundrania, ze to nejde dole , a ze koncim 😕 😕 . ja mam pamat ako slon 😝 😝

niekedy by som ani nemusela tolko pamatat 😠 😠 😅

a kocky, myslim si, ze ked sa nebudeme prezierat, tak sa ta vaha udrzi.
treba len dodrzat prijem = výdaj. aby sa neukladalo . tot vsjo 😎

tasha8
17. jún 2010

dakujem baby co ste odpovedali 🙂
tak magimary Tvoj uspech je ohorimujuci,chcela by som 🙂 je to skvele vidiet ze sa vam dari, musi to byt narocne lebo ja si tiez neviem predstavit na ranajky len ovo cele tie tri mesiace, skor mam tendenciu jest menej(resp.nic) vecer a rano viac na nastartovanie, ale ked vidim ze sa to da tak skusim a uvidim 😲

natsa
17. jún 2010

Magimary no schuti som sa zasmiala.viem si to živo predstavit,ale na druhej strane pocit že si schudla je asi príjemný.Poznám to na sebe,pred tým ked som mala o 4 kg hore tak ma nebavilo na seba ani kuknut včil idem do obchodu a niečo si na seba kupim.včera to boli teplaky a 3/4 gace.No nohy sa celkom daju no horšie to je z mojim bruchom.Už som zažila že som schudla 10 kg ale brucho išlo posledne dole.Teraz som sa prinutila a cvičím každý den brušaky na ABshaper aspon 5 min.

yanni
17. jún 2010

Caute zenule,

tak som doteflonovala zo Slovenskom a konecne mam cas aj na vas 😉

Vodnicky gratulujem, pekne cisla. Dnesna vodnicka, drzim palceky, uz nemas vela.

Oslavenkyna, vsetko naj naj naj k narodeninam 🙂

Magi dobra story. Ze vraj stale potahovala hore 😀 No to by som aj ja chcela.

Nove zacinajuce/alebo skoro zacinajuce chudulky, ved sa pridajte. Bude nas tu viac a bude aj veselsie. Mne to tu strasne pomaha. Ked vidim ako baby kila stracaju, mam pocit ze aj ja 😉

Tasha, ja mam o tyzden druhu vodu, cize takmer dva mesiace na diete, ale aj s prehreskami, sice nie vela ale niekolko dni som bola bez diety, lebo som mala navstevu, takze som to riadne posr.....Ale tiez si myslim, ako Bea napisala, ze to nie je len voda, co stracame. Vodou schudnes tak ca. 2 kila, potom uz len svalova hmota (ak necvicis) a tuk odburavas. Tiez chudnu rychlejsie a viac ludia com maju toho viac a taktiez chudnes co sa vahy tyka menej ked cvicis. cvicenim tuk neodburavas ale ho premienas na svaly a moze byt, ze mas na vahe po case dokonca viac, lebo svaly su tazke. Ja som sa dva tyzdne nevazila, posledny stav bol u mna minus 4 kg, malo ale mne to takto vyhovuje, pomaly dalej zajdes. A pokym sa vaha posuva smerom dole tak je to ok. Ja ale vela sportujem, tak asi preto. Inak na vahe malo ale na postave to vidno. Ja sa v telocvicni vzdy okukam, tak uz tie stehniska nie su take sunkove. A aj kamoskyn muz, co tu teraz boli na navsteve, povedal ze to urcite som aj viac zhodila ako tych spominanych 4 kg. A oni to mozu najlepsie posudit, lebo sme sa videli naposledy v marci a dietu som zacala drzat az od 01.05. Takze asi nieco na tom bude.

Ved sa pridaj, uvidis. Mne delena strava aj po zdravotnej stranke pomaha, uz ma zaludik nebolieva a necitim sa po kazdom obede plna. Sice ovocie a zeleninu som trochu obmedzila, to je velka na moje travenie. Ale aspon raz za den si dam to nejake jabko, inak som ovocie viac menej nahradila detskou vyzivou. BEz cukru samozrejme a kedze je to uz tepelne spracovane ovocie, tak to aj moj organizmus lepsie stravy. Inak ja az tak 100 % nedosrziavam. Vyvar som nikdy nepila, pecivo, alebo ako pisu krajec chleba som jedla len raz za cele dva meiace ale zato si chodim nezdrave cappuccino z prasku s troskou mlieka. Ale ja zase nejem takmer vobec sladke. Coko som vobec nejedla ani zmrzku, prve asi 3 tyzdne vobe ziadne sladke potom som si upiekla kolac. Ale taky obyckovy bez plnky alebo podobnych "caciek, nakrajala som si ho a rozporcovala a zmrazila A uz len vytahujem ked sa moze sladke a ja mam aj chut nan.

Ja toto ani tak za dietu nepovazujem. Keby to nebolo tak prisne strukturovane, tak sa na tom da normalne zit. Ja ostanem asi aj po diete na delenej strave, ale tej normalne a z casu na cas aj tak podelim, ze mäsko na jednej srane taniera a zemiaciky na druhej 😀 😀 😀 😀

gudulo
17. jún 2010

tak som to zasa na konci dna uplne po....., cely den som vydrzala na ovoci, ale vecer ked som mm ohriala plnene masko a jemu trvalo kym to zjedol, tak som mu teda pomohla - ale iba troska s malinko chlebikom, ale aj tak ma to mrzi - slusne povedane 😖

ivella
18. jún 2010

cauko,dnes mam ovocko,nachystane jahodky a jablka,aj sa tesim,lebo sa citim lahko uz teraz rano..a konecne vydrzim aj cez vikend,manzel nedojde domov(nie ze by ma to tesilo,ale apson to vyuzijem a dam si zajtra vodu)
drzim palce vsetkym 😉

bea44
18. jún 2010

😕 😕 😕 😕 😠
cawte, zas prvaa 😨
gudu - taketo prehresky, ja mavam dost casto, ochutnávam co navarim 😔 ale len tak na jazyk 😅

zatial mam v sebe marhule a hrozienka, ale uz mi je kyslo. idem si urobit kavu 😵
ja dnes škroby : uvaria som si nove zemiaky a k tomu podusena zeleninka. a paradajka . nič extra, ale ako som uz pisala včera, nechce sa mi uz vymyslat ze co by som zjedla . 😖 . a urobila som toho zas kopec 😲 takze to iste aj na veceru. 😅

bea44
18. jún 2010

ivela - predbehla si ma 😵 😵 😵
ma tesi, ze si uz nastartovana , tak FEST 😀 😀 😀

nikanika28
18. jún 2010

Ahojte...tak ja vcerajsok som riadne oslavila 😅 ..boli sme vsetcia v cukrarni a hadajte, co som si dala ??? veternik, velky ako krava 😅 ..ale bol bozskyyyyy ... a na veceru mm nachystal taku zeleninovo-syrovo-sunkovu misu s toustami a cesnakovym dresingom a olivaami 😵 ...no nedaj si 😅 ..ale bolo to vlastne v ramci bielkovin, az na ten jeden toust asi...ale vcera som sa nejak neobmedzovala a zas pravdupovediac, ani nejak neprejedla, az na ten veternik 🤐 a biele vinko vecer 😵
Ja mam tiez dnes skroby, netusim, co idem jest, u nas je dnes jarmark...tak ma to laka zase na zle chodnicky...ciganska, langos..a tak 😀 😀 😀 😀 Ale langos by som mohla zajtra na UH, nie?