90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

bea44
23. júl 2010

k chladničke anio nie , ale barovu skrinku mam po ceste do spalne 😀 😀 😀 . asi tam namontujeme petlicu 😅

pizzamati
24. júl 2010

Ahojte dievcata.
@ninimini ja som zacala uz dnes povedala som si naco odkladat dni idem do toho je jedno ci je tyzden alebo vikend. Ale normalne sa tesim vy my tu dodavate nejaku poz. energiu takze som zvedava ako to pojde.
@yanni my poslala knihu tak ked mam volnu chviku uz citam listujem mm sa smeje ze ci zasibava zas ale nevadi len neviem ako to zvladnem s tym cvicenim. To ma mrzi ale nieco vymyslim. 😠
@bea44 dufam ze budes mat pravdu ja ked som hladna tak kua som jedovata a podrazdena a najhorsie je ze varit musim kazdy den pre nasu posadku no co uz. ☹ ☹

ninimini
24. júl 2010

to je super nevadí že začnem sama aspon budem mat teda tak najbližšie 🙂

marianca
24. júl 2010

Čafte, no jááá som dens nejaká hladnáááá 😲 neviem čo je, šááák krámy ešte nem tak čo????
pizamati, no ja tiež necvičím 😅 nejak nemám na to energiu ani chuť......malý má rok a pól a za nim sa teda nabehámjak splašená a keď spí rýchlo utekám niečo popratať, povariť a na cvičenie nemám ani len pomyslenie. A keď mám náhodou chvíľu pre seba ani ma nehne cvičiť, ale si uvarím kafíčko a konečne v kľude vyypijem....takže toľko k môjmu cvičeniu 😅
to yani je tu taká aktivistka, tá behá, chodí do posilky a človek má potom výčitky, že je lemravý.....fuj yani nehambíš sa????takto sa musíme kôli tebe trápiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-
No a okrem toho moje deťúchy ešte stále grcajú a kadia o sto šesto, takže supééééér....ale má to aj jedno pozitívum, sú na diéte a nemusím toľko variť 😀 😀 😀 😀 😀 😀som to ja ale sviňa, že???? ale nie moje malinké trápia sa....
ja mám dnes škroby tak tlačím ryžu a zemiačky, ale chute sú na niečo inšie lepšejšie......heš heš blbé myšlienky 😝

marianca
25. júl 2010

no a vy ste všetky kde??????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲
zas sa niekde potichúčky prežierate, či čo??????? 😅 😅 😅 😅 😅
ja mám dneska nejakú na hovienko náladu, tak neviem, či nebudem papkať piate cez deviate.....uvidíme...
peknú nedeľu 🙂

ninimini
25. júl 2010

ja sa psychicky pripravujem na zajtrajšok 😀 😀 😀

yanni
25. júl 2010

Aaaaaaaaaaaaaaahojte,

babyyyyyyyyy ja sa uz asi utopim. Fuuuuuuuuuuuuuj voda. Uz mi je tak zle, tak by som nieco pevne na zahryznutie zjedla. Ale uz som aj zhresila 😠 Prave som si krajala melon a nektarinky do roboty a prihodila som este par bobul hrozna a ceresne do tupper tak som z kazdeho zobla. Fuj hanbim sa 😕 No co uz. Uz mamtej diety dost. Tento posledny mesiac mi to neslo dobre. Vselijake chutky som mala 😀 Este tie 4 dni co Magi spominala a od piatku prejdem na klasicku delenu. Uvidime co to urobi. Ale ujo jojo strasi, takze ako Bea vravi, len streiedmo a delit delit delit....

@marianca no ze vraj aktivistka. baby ved ja som tiez taka leniva lemra. To sa neda ani porovnak ked som pred takymi 5 rokmi este sportovala ako diva. To ja si len vzdy poviem ze musim nieco robit, lebo mamicky aspon za detickami behaju a ja sedi cely den v kancli a za spismi sa behat nemusi 😀 😀 Tie dokonca prijdu ku mne, sa nemusim ani namahat ich niekde pozbierat 😀 Taze tak je to. Ale najradsej mam aj tak moj gauc 😀 😀 😀 😀

Zajtra sa ide bahat, dufam ze sa zase nerozprsi. Dnes uz prestalo ale na behanie mam prilis prazdny zaludok 😀 😀 😀

Ozaj a kde su vsetky baby???ß Zase zeru na grilovacka co???? Hnusoby jedni 😀 😀 😀

@ninimini neboj tie prve dva tyzdne budu tazsie, pokym si telo a mozog zvykne ale potom to pojde jedna radost. Po druhom mesiaci, ked uz sa ti ovocie a zelenina preje to uz zas nebude med lyzat, ale da sa to vydrzat. Frzim ti pästicky a dobry start a vela elanu a malo prehreskov ti prajem. Ale zapamätaj si, bez prehreskov sa to neda vydrzat, ked si obcas hodis nieco akoze zakazane, tak si nelam hlavu a normalne pokracuj dnom ako by si mala 😉

marianca
26. júl 2010

Dobré ránečko 😉
Yani jéééj ty už končíš, supiš no a bóže trochen ovocia, nič sa nedeje 😉 😉
Inak tu pršká, je to také deprimujúce......furt je to na prd...najprv horúčavy jak hovado, teraz to tu vyzerá jak v októbri...no nič moc 😠
A veru yani baby sa niekde prežierajú...
Ja mám dnes ovocko, no že by bola chuť, nemôžem povedať...... 😒 včera som mala sacharidy a celkom v pohodke, dokonca som ani večer nebola hladná, nemala somna nič chuť, ale suseda piekla parížsku tortu, tak mi kúsok doniesla, tak som si dala, ale mala som povolené 😀
No idem trochen do mesta niečo pokúpiť, pá

bea44
26. júl 2010

ahojte kočicce 😵
ja som sa dnes rano odvažila odvažit na tej mojej predpotopnej rachotine 😅 a čuduj sa svete , vaha stoji tak ako bola na koci diety 😕 alebo je vaha pokazena, alebo to delenie funguje 😀 😀 vdaka bohu aj za to 😉

ja som si dbes naordinovala ovocie / ked je ten spln/ 😨 a zatial ani pomyslenie na niečo ine 😝
a baby ja zistujem, že teraz ked akože nemusim dodržiavať, tak mi to ide lepšie a menej prehreškov, ako cez dietu 😅
možno preto, že su ine večere a dam si na čo mam chut 😵 / alebo čo chladnička dá/ 😀 😀

pizzamati- ani ja som sa nedokopala ku cvičeniu 😠 a ide dole aj bez toho 😵 len vydrž prve dni a nezdupkaj, potom ti to ani nepride že dietuješ 😉

inač ja sobota a nedela same bielkoviny / na všetky sposoby/ ale nie na naraz oddelene 😀 😀 😀

yanni
26. júl 2010

Caute kocandy,

tak za poslednu vodu za sebou, fuj bol to teda hnus. Od dnes pijem len vinecko 😀 😀 😀
Inak este tie styry dni ako ma byt a potom delim. ale uz sa vidim ako bea pise, ze to asi ked clovek nemusi, tak to mu lahsie ide. Ja sa normalne tesim 😉 ze to bude troska pestrejsie stravovanie.
Dnes akoze bielkoviny, hend rano cappuccino, caj, potom banan, hrozno, ceresne a teraz akoze na obed mam jogurt a paltky syry (len tak bez nicoho) a este mam melon a nektarinky nakrajane. Ale uz som teraz po tom jogurte volaka plna.

bei ved to je super ked vaha stoji. Nech stoji alebo nech sa hybe smerom dole ako u Magi. Ta neviem aka to je carodejnica 😀

Inak
@marianca ako? da sa? Aky mas pocit?

@ninimini uz si nastartovala?

A pocuajte, kde sa stratila Ivella, Helenka, Zdenka, Zuuzka atd?

Tu este moje cisielka aspon pre zacinajuce chudulky: 😉

Po 1. vode: Po 2. vode: Po 3. vode:
Vaha: - 3,5 kg - presne 5 kg presne - 5,5 kg
Pas: - 12 cm - 13 cm
Boky: - 6 cm - 10 cm
Stehno: - 2 cm - 3 cm
Nadlaktie: -1 cm nezmenene

Centimetre skoda reci. Uz asi len cvicit pomoze 😠

Nove baby, neberte si z tohto priklad, to je na tie cisla, co tu magi, gudul, adrianka & Co. hadzali, strasne smiesne. Ale ked nejde, tak nejde. len teraz davat na uja joja pozor, aby sa nenastahoval do domu a v oktobri dalsi pokus. mozno este nieco pojde, vsak Bei. Bude 100%ka 😀 😀 😀 (uz sa vidim 😀 😀 )

bea44
26. júl 2010

@yanni 😀 😀 😀
ved to su super čisla 😵 pri tvojej nadvahe 😠 co by si este chcela kua 😠 bud spokojna 😉
teraz uz len udržat 😝 ak nie - oktober to istííí 😀 😀 😀
ja mam v sebe zatial 2 banany a vodu . a začinam byt hladna 🙄 a horšie je že nemam nič so sebou a v skrinke len sačkove polievky 😖 a tie eee eee.len v pripade vojny 😨 asi si urobim kafe a nalejem sa este vodou 😅
a na večeru asi bude zeleninka ale surova 😨 no este uvidime 😕

yanni
26. júl 2010

@bea44 bei no ja by som este nejake 2 kilecka na 55 kg a to uz by aj stacilo. No kde su tie casy spred ca. 5tich rokov ked som mala 49 kg. Juj to som bola kost 😀 😀 😀 😀 Ale to som vtedy mala dostatok sexu, tak to hadam aj z toho 😀 😀 😀 😀 😀 Ale niekto tu spominalk, ze si nasla frajera a uz len priberala. No neviem, na mna to ucinkuje opacne 😀 😀 😀

yanni
26. júl 2010

jaj bei no ja som este tie 3 platky syra zjedla a uz ma tlaci kandit. Travenie funguje super. Ako som uz spominala, este mam melon a nektarinky nakrajane v tupper ale tie si budem tak ako su trepat domov, uz do seba nic nenapcham. Nejak som prezrata a to som len na ovoci.

ninimini
26. júl 2010

yanni: naštartovala som to ako delo 🙂 od rána som bola natešená tak som zdobla hned dve hruštičky takú chut som mala 🙂 🙂 a teraz masko no super zatial bez prehrešku 😀 to by som teda vyzerala keby som už hrešila hned prvý den a máš krásne výsledky ved ti váhu nepotrebuješ dat dolu a ked ti ubudlo tolko z centimetrov tak nám aj v tomto počasí uletíš 😀 😀 ty už možeš aj čokoládku 😵 a pizzamati si asi robí pizzu 😉 len dúfam že ešte drží niak som ostala sama čo len začala ☹

augustovamonika
26. júl 2010

ahoj bambule, uz vas tu dlhsie tajne pozorujem 😉 fantasticky citat ako sa vam vsetkym dari. minuly rok som s 90kou dala dole 12 kg. potom dosiel ako pise yanni ujo jojo... ale skoncila som bez pokracovania dalsich 90 dni, velmi rozumne... tym, ktorym sa zda, ze dietuju uz od narodenia, viem co prezivate, som jednou z vas 😀 musim ale uznat, ze 90ka mi vyhovuje najviac, pocas nej som sa citila fantasticky, ziadny nafuknuty bruch, neuveritelne dobry spanok a kilecka leteli jedna radost.
Ninimini: ja zacinam tiez dnes, tesim sa ako budem hresit, preco prave ja!!! 😀

pizzamati
26. júl 2010

Ahojte kocky. 🙂
@ninimini xixi ze si robim pizu. To nie dnes som mala cestoviny s paradaj. omackou docela fajn. A na veceru budu 3 kopce zmrzky uz sa tesim. Vodu pijem jak zo suda stale curam este ze som na MD. 😀 😀
Vcera sme boli na obede u svokry takze ja som si dala zemiaky zo salatom nazrala som jak svina 😀 😀 😀
@yanni chcela som sa ta spytat ci sa moze jest aj kukurica teraz je sezona a milujem ju. Veru som si vcera dala jeden klasok. ☹ ☹ ☹
Inak to ide zatial dobre ved su to len 3 dni som zvedava co poviem po 50 dni. 😝 😝 😝
Takze baby drzime sa::: 😀 😀 😀 😀 😀

yanni
26. júl 2010

@ninimini joooj to mas pravdu s tym lietanim. Dnes fuci ako divy. nepojdem ani behat, lebo to urcite bude proti vetru. A uz aj prsalo, tak to niekdem riskovat, ze ma to niekde zastihne a este chytim zapal pluc. teraz pred dovolenkou by som nerada. No ja som sa dnes potajomky u nas v kancli na hajzli obzerala, tak celkom dobre to vyzera. len este par brusakov a mozno bude aj Six-Pack 😀 😀 😀 Inak po tej vode to je tak fajn, clovek ma take ploche brusko, az sa mi to paci. Este troska svaly nabrat, nie toto mlandrave mlieko a budem spokojna. A od oktobra sa zase bude dietovat. teraz nech sa organizmus trocha upokoji a potom to mozno zase pojde. Ale trapit sa nebudem. Ak po mesiaci nebudu nijake vysledky, tak to smarim niekde do kuta. 😀
No coki si este nedam,. este tie dni co sa musia po vode a potom kuknem ako co. Prve co si urobim je gris. To sice nezapada asi do nijakej delenej stravy ale ja uz mam mesiac nan chut. Alebo ze by som si ho urobila uz dnes? Hmm radsej nejdem pokusat. na veceru bude zvysok obeda, melon & Co som nezbastila, tak nesiem spät domov. Uvidim, mozno si upeciem zemlu a taku fajnu teplu si dam so syrokremom.
Ozaj tebe ovocie nerobi problemy? Ja hrusky a jabka velmi nemozem, mne z nich naduva, a prdim ako diva. Sice take tiche spiony ale riadne smradlave 😀 😀 😀

@augustovamonika vitaj medzi nami 😉 ty kotuha, spionujes??? Takze uz o nas vies vselico, tak budeme fajne ohovarat jedna druhu. hlavne ako ktora hresi 😀 😀 😀 Pocuvaj a ty si vsetko spät nabrala ci len nieco? A kolko potrebujes, ci by si chcela zhodit? Inak ja sa tiez citim lepsie ako pri nedelenej strave. Ak dam pozor na naduvacie ovocie tak super. Mna dost casto pichavalo v zaludku. A aj tak z nicoho nic. Aj ked som nebola prave najedena. proste len tak, sedim v kancli pri pocitaci a zacalo to. väcsinou poobede ked som mala ist domov. To uz som sa len domov doplazila a lahla na gauc. Potom to preslo. Ale neprajem to nikomu. a mapr ked som sa normalne najedla, stacilo fakt len tak dietne ze kura a zemiaky, tak som ani vela nemusela zjest a uz taka dazoba na zaludku. teraz to je fakt super.

yanni
26. júl 2010

@pizzamati mozes aj kukuricu na skrobovy den. Tam to su aj strukoviny a tak. Ale pravdupovediac ja som kukuricu stale. Sice nie tak vareny klasok ake z plechovky vzdy do salatu. Ja tiez milujem kukuricu.

bea44
26. júl 2010

aaaa ta k tu mame jednu z SIS 😀 😀
monči - nekukaj a pod chudnút 😠 šak uz vieš jak na to 😀

ja tak chodim nakukat a lešovat ku šoferkam 😨 😅 neviem sa odhodlat na kondične jazdy 😠 ale ked to zvladla yanni, tak musim aj ja kua , len sa nasrat jak včera 😠 auto pred blokom aj ja zmoknuta jak debil v autobuse 😠

yanni
26. júl 2010

@bea44 co si citala tu diskusiu o strachu jazdit ci co? Ak nie tak si precitaj, tam je cely moj sofersky pribeh 😀 😀 😀 na popucenie 😀

Co je SIS? ja poznam le NCIS, CIA, KGB, STB, FBI atd. Ale SIS? Siska mi nieco zo SK hoviri ale to asi nebude to co ty myslis.

yanni
26. júl 2010

@yanni bei tk ty si ako moja mama. Dve auta pred domom a ona nakupy v rukach trepe. Tu tiez asi nakopnut do vrtuli a pojde. Ked otec kupil nove auto a isli pre neho tak isli na starom po to nove aby nemuseli ist taku dialku peso no a nedomysleli to,t ak musela mama okeeerovat ale neodvazila sa to nove, tak na starej felde ale presla. Ale stale huci ze ona nie a nie. Ale vie. A na tom novom by mala este lepsie. tam ide vsetko tak lahucko. No ja na felde neviem. To som ako v posilovni 😀 😀 😀

pizzamati
26. júl 2010

@bea44 Asi mame podobny problem. 😀 Aj ja mam vodicak a auto pred panelakom ale ani za pana jana nejdem soferovat. A pritom by sa mi to zislo nakolkko choidim teraz casto do BA aj 2 krat do tyzdna. A to chodim na bus, potom na vlak potom na trolejbus a nakoniec zas na bus. Cestujem 3 a pol hodiny autom to trva hodku. A to taham zo sebou aj 13 rocnu a 2 rocnu dcerku. Takze asi tak. 😖 😖

yanni
26. júl 2010

jej ja som blba. odpovedam si sama sebe 😀 😀 No balim to tu, vyzera to ze staci spisov a kancla. Zatial sa majte a nehresteeee. Ozvem sa tak o hodinky. Idem este oriesky kupit, v sobotu som zabudla 😠

pizzamati
26. júl 2010

@yanni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

augustovamonika
26. júl 2010

uaaaaau zeny ale ste sa rozpisali 😲 ja nestiham ani prd a aj to si myslim ze som prd v praci urobila, len citam same somariny...
no ja by som rada aspon takych 15, zmierila som sa s myslienkou ze v zivote 50 kg lata nebudem
dnes som uz sezrau asi pol kila ovocia a musim povedat ze som hladna... stale to niecim zalievam, uz sa neviem dockat kedy dojdem domov a vrhnem sa na veceru 😵
bea: bojis soferovat? ale co si, ved to je este jednoduchsie nez chodit na bicykli, ja som uz presoferovala pol sveta 😠
ale ked sa tak na seba pozriem, radsej som ho mala si prebicyklovat 😀

ninimini
26. júl 2010

monika: to som rada že si sa pridala a nepozeráš len cez dvere 😀 budeme sa podporovat a aj hrešit neboj ja hreším velmi rada 😀 je tu skvelá podpora yanni nám už napísala že hrešit možeme a na druhý den začneme tam kde sme skoncili tak to ale nebude 90 dnová ale u mna 120 dnová 😀 😀 ja som tiež hladná a pijem vodu ako stroj už sa cítim ako nádržka 😀 😀 a yanni mne nerobí zle ovocie iba jablk mám občas dost ale z tých mi rýchlo vytrávi tak sa ich snažím obmedzit. júúj baby už len 45 min. a možem sa navečera 😝 😝 tajne chodím do chladničky a pozerám sa na svojem maskoooooo 😀 😀 😀 a hovorím mu že za chvílku ta zjem 😵 😵 😵 😵 asi mi šibe 😎

ninimini
26. júl 2010

a ozaj ako často sa vážite

yanni
26. júl 2010

no caute, uz som doma. aj z nakupu. To som si mohla odpustit v spicke. Kolony od jedneho konca mesta na druhy. A uz mi dnes totalne zasibava.
@ninimini ani nespominaj to mäsko. Isla som sice len po oriesky ale kupila som aj kuracie stehna, vyzerali fajn cerstve aj s castou chrbata. A baby, ci som ich ja nezabudla asi niekde vo voziku? No ma porazi. Ale co uz, kto nemam v hlave....Ale vracat sa nejdem. Zase do tej kolony cez cele mesto. Prachy az tak nebolia, nieco cez dve europske ale tie sunky. Juuuuuuuuuuuuuj take boli pekne. Ale to bolo asi znamenie ze nemam zrat 😀 😀 😀 😀 Fuj keby som bola tu zmrzku zabudla. Za tou by som tak neplakala. Sorbet jahodove. Mi padlo tak do oka, tak som na kostovku zobrala. Trosku lyzickou som zobla, nooooo fajnotka. ale to mjaaaaaaaaaaaaaaaaaaso by som si dala omnoho radsej. No dnes fakt nie je moj den. Zenska v robote ma serie, potom si tu sama sebe odpovedam, vykotila som kos so smetami a este ked som chcela domov odbocit, do lava, no treba dat vsetkym prednost, a mozes caka az pokym nezmodries v spicke, tak ma jeden na fabii pustil, zablikal mi, a mne to ako na potvoru zdochlo. no baby hanbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Ale pekne pockal, zlaty to chlapik. Som mu aj zakyvala 😀 Oni tu cudzincov velmi radi maju. Hlavne mna, furt ma niekto pusti. Ale aj ja zase na oplatku 😀 Ja sa stale zatajujem, ze to tu nepoznam 😀

@augustovamonika no 15 mas rychlo dolu. Skus prvy mesiac nehresit a mas 10 kg dole. 1-2 sa da aj bez hresenia, ja som dokonca tak zhruba mesiac a pol ani sladke nejedla, aj ked som mohla. Az potom neskor, ale to si to telo uz zacalo aj nieco sladke pytat. Tak som upiekla taky obyckovy kolac nakrajala a po 3 kusky zmrazila. A tak som vytahovala z mraziaka. No a za cely cas som zjedla 2 kolace, tie take z tej podlhovastej hranatej formy. Takze az tak vela to nebolo.
Inak aj ja soferujem rada. Ale ked nemusim tak za volant nesadam. Ked je ok pocasie tak idem na bicykli na stanicu. A odtial vlakom do Mnichova do kancla. Az do M na bicykli by nebolo bohvie co, 25 km. Ale dobry trening by to bol, kazdy den 50 kilakov 😕 Ale po 25 km neviem ci by som este vladala robit.

Jaaaaaaaaaaaaaaaaj baby tak ma seru tie sunky. no dnes si nezasluzim veceru: A to som si uz vytiahla zemlu ze si upeciem a s tym syrokremom. No ale asi nic nebude. za trest. Staci ze som moj akoze obed uz zbastila. Ale to po tom melone zace len curat budem chodit. A tej vody co som sa dnes zase nachlipala. Baby mi budeme take zdrave. Oblicky nam tak precisti 😀

yanni
26. júl 2010

@ninimini jaaaaaj zabudla som. Vidis, zasibava mi. Pezinok to isti 😀 No ja som sa v nedelu vazievala. Ale po druhej vode ked to uz neslo dolu, tak som sa bala, ze ma porazi, tak som sa riadne nevazila. Obcas som skocila na vahu ale nebrala to vaztne. Clovek by sa mal vzdy v jeden cas vazit. Ja to asi necham raz za mesiac. Tak vazne myslim. Dam si raz za mesiac ocistujucu kuru, len vodu a caj a potom sa budem aj vazit. Ale netreba to prehanat. Najviac tak raz za tyzden, este lepsie raz za dva.

marianca
26. júl 2010

Nazdárek babizne, no Vám to dnes ale idééééé 😉
No ja som mala mať dnes ovocko, ale jaksik taksik, že ee.....boli sme v reštike a hocijaký iný deň by bol v poho, ale ovocko??? 😲
No ale zas somsa neprežierala, dala som si zemiaky so šalátom, takže celkom sa dalo.....Ale dostanem krámy cítim to v kostiach a moje chute tiež 😀 😀 😀 😀 😀
Yani a ty ma neser 😠 pri tvojej výške máš úúúúplne super váhu a nemusíš byť zas vychudnutá jak anorektička, néééé???Teraz to máš ideálne....no a čo sa týka toho športovania, verúúúú sex je celkom dobrý pohyb, tam sa zapotíííííš 😉 😀
Čo sa týka šoférovania, ja si bez toho ani neviem predstaviť život.....máme picasso, je to síce dosť veľké auto a hlavne pro 160 cm osobu, ale super, v pohodke sa mi na tom jazdí a dokonca omnoho lepšie ako na malých....cítim sa v tom tak nejak bezpečnejšie, viem, že je to len pocit, ale mne to pomáha a páči sa mi že sadám hore a nepadnem dva metre dolu a mám rozhľad 😉 No ale tým som stela povedať, že šoférovanie je super vec, strašne to šetrí čas aj keď nervy niekedy berie a to dosť často pri našich slovenských arogantných šoféroch........Ozik zrovna dnes som chcela predbehnúť jedného arogantného debila išiel 70 a keď som bola v jeho úrovni pridal na 130 a oproti mne sa medzitým vyrútilo auto....neostalo mi nič iné ako sa zaradiť spať a ísť za ním 70, lebo obiehať som sa ho už bála a mala som v sedačke malého....zavesila by som toho úda za vtáka do prievanu 😠ale to je mimo témy len som sa potrebovala posťažovať 😠
Yani škodááá stehienok a šunčičky....mohla si si dať a teraz máš prd 😝
Čo sa týka váženia lepšie je menej často...ja sa vážim tak raz do týždňa, ale aj to je dosť, keď nič nejde dolu človeka to demotivuje....
nové baby nazďoš a nie že budete nejaké uvedomelé, hrešiť je ľudské 😀 😀 😀 😀