90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

yanni
26. júl 2010

@marianca hihi to boli len tie stehienka, len ja stehienka volam sunka. To ako moje stehna su sunky 😀 😀 😀 😀 Takze to uz prenasam na vsetky stehna 😀 😀 😀 😀 Serie ma to stale ale co sa idem zabit? Ved sa stava aj horsie. Mozno niekto nasiel a zobral si. Nech mu dobre padne, dufam ze to nejake deticky dostanu na tanier. Do Lidlu chodia aj tak väcsinou ti chudobnejsi nakupovat. Ja do Lidl chodim len na ovocie a zeleninu a oriesky 😀 Inak chodim oproti do takeho väcsieho obch.domu, take nieco ako tesco, kde maju vsetko. Soma ni nevedela ze v Lidl maju cerstve mäso. Ja ze len mrazene. To som teraz videla prvy krat. Som sa aj cudovala. A jedna tetus tam mi dnes este chcela radit, ze ked chcem este lacnejsie mäso nakupit mam prist v sobotu. To vraj pozlacnuju lebo to cerstve ked sa nepreda nemozu do pondelka drzat, ze to vraj radsej zlacnia a co sa preda to sa preda a zvysne vraj musia vyhodit. No zlata bola, ako mi to tam vysvetlovala. A vraj ach chlieb uz poobede pozlacnuju. No ja mam z nasej pekarni zadarmo, tak to nepotrebuje, ale to ti, co musia kazdy cent 5 krat obracat, ti vedia finticky.

Inak salat je ok a ked sa to tak vezme, tak zemiaky by sme tiez mohli zaradit do vitaminov 😀 😀 😀 😀 😀 Takze si nehresila 😀 😀 😀

Ze vraj anorekticka 😀 No to sa teraz neda porovnat s tym co som raz bola. To uz som ako delo 😀

Ozaj aj ja mam take väcsie auto. ja tei male nemam rada. To sa tam nic nezmesti. Keby ste vy vedeli co ja vsetko trepem zo Slovenska. A tiez na Slovensko. V marci som mala plny kufor pampersiek. Sesterka ma takeho 7 mesacneho a tu ked sa prihlasis na pampers.de tak ti posielaju take kupony postou a casto su pampersyk v akcii a este tie kupony 3 alebo 4 eurove tak to pampersky skoro zadara. Ale ma nasrala, tak jej teraz nic nemudem nosit, dala som kupony kamoske, ta ma dve plienkove deticky, ta to vyuzije. Jaaaj uz odbocujem. No ja mam Ford Fusion, tam sa tiez sedi tak vyssie, A clovek ma aj dobry vyhlad a nemusi sa gulat z auta. mna skoro svihlo, ke ma moj ex raz viezol a zaparkoval pred domom, tovno obrubnik a ja kopyta na nohach, no ja som sa z toho auta nemohla vymotat. No nikdy viac. Alebo auta co sa ti do kufra akurat tak jedna taska zmesti alebo kde ludia co sedia v zadu dobre ze nohy za hlavou nemaju, no dakujem. Pohodlie nadovsetko 😉

Juj no to si mala riadny shocking. No ja na Slovensku len hlavou krutim. Slovakov zivot omrzel. A co neznasam, to ich vytrubovanie za kazdu blbost. No mne keby sa tos talo co dnes, ze mi zdochlo a za mnou fajrontova kolona, tak na SK uz by bola riadka trubova hudba. A tu nic. Dokonca aj ten v protismere co ma pustal pockal, aj ked kludne mohol prejst, pokym som znova nastartovala. Ozaj a ty kde byvas?

marianca
26. júl 2010

@yanni ja bývam v malženiciach čo je cca 8 km od TT, takže ja chodím k doktorovi a na také vačšejšie nákupy do Trnavy na afte 😉
Ja tiež nakupujem v Lidli zeleninku a ovocie a ešte plienky tie malému sedia najlepšejšie 😉
Ináč, keď pôjdeš dom mohla by si prísť hodiť očko na Marianočku 😀 navzájom sa pochválime aké sme len krááásne, štíhle, hodíme kafíčko, porušíme zásady stravovania a prežerkáme sa niečoho dobrého 😀
A je fakt, že na Slovensku sú arogantní magori na cestách a nezodpovední jak sviňa 😉
Môj uvedomelý manžel si tu akurát rozbalil zabíjačkovú misu a že daj si.....vosel, čo dráždi, že. Dal si zbaliť zvyšky z reštiky, nezvládol to, mal veľkééé oká 😀 😝

marianca
26. júl 2010

@yanni vidíš, keď chceš dobre nakúpiť stačí popýtať sa starších tetúl a tie ti poradia...a inak ja som myslela, že v DE sa majú dôchodci dobre, že tam si dôchodok už len užívajú, né jak tu kde počítajú či si kúpiť pol chleba, alebo 5 rožkov 😠

petrabella
26. júl 2010

a kto posle dietku mne???

nikanika28
26. júl 2010

cafte, este ste na mna nezabudli? 😀 Nemala som casuuuuu...ale spionovala som vas, ci nie som zase sama, co hresi 🙄 🙄 🙄 😀 🤐 ... Vcera sme boli gratulovat mame k meninam...tak som sa nazrala, ze az...chlebicky, torta....NO COMMENT 😔 🙄 😅
Zajtra zas ovocie, mam nachystany melon, kiwi, jablka... tak neviem, uz teraz na to nemam chut 😀 . No a samozrejme dnes vecer som dodrzala KUS TORTY 😵 😵 mama nabalila 😀

yanni
26. júl 2010

@petrabella napis mail do ip, aj ti poslem 😉

yanni
27. júl 2010

Dobre ranko zenule 😉,

no ja som vcera zadrichmala pri telke na gauci, juj to sa potom taaaak tazko cistia zuby a presuva do spalni. Ale to uz je normalka u mna.

@marianca no som uz pocula ze tie lidlacke plienky vraj celkom dobre su. No treba vyskusat. Ale lacnejsie ako pampersky tiez nie su. To tie plienky stoja skoro vsetky rovnako. Ci je to no name alebo nejake znackove. A ty nelatkujes? Som zistila ze na SK sa ludia blaznia s latkovymi. no by som sa nevysr....Prat, zehlit a co som tak spionovala po diskusiach tu tak to ta vyjde prva vybava plienok a tak aj do 10.000 SK. A prat, zehli, vyvesat alebo do susicky nahadzat a skladat a este to musis nejake take nohavicky a onake kupit a vraj to este nejake vlozky su do toho, no by ma nesvihlo? Kupim pampersky, decko zaserie, vyhodim. A je to. Ale ze vraj je to zdrave a ekologicke. No by som si na to posvietila ci ekologicke. ked sa ti decko zaserie musis najskor ho...vyplakat, potom prat a prasok, no nech mi nik netrvdi "ja kupujem len Ekoprasok". Hahaha ved to je tiez len chemia. A voda a elektrika a tak. No nie. ja ked som toto mame vravela ze ako sa baby na SK blaznia tak ta sa len za hlavu chytala. Povedala ze keby mala mat este jedno dieta, tak nikdy viac normalne plienky. Jej stacili dve na normalnych. A to uz sme mali automaticku pracku ked sa brasko narodil. Cize az take hrozne pranie to nebolo ale predsa strata casu: tu venujem radsej dietatu alebo mojmu chudnutiu 😀 😀 😀 Inak tu v DE to vobec nechodi, ze latkovky. Chodak decko, stale taky tucny zadok ☹

Inak vy nejako vsetky byvate na jednom mieste. Bud vychodniarky alebo madare t.j. juh. Joj a navsteva, no dik za pozvanie ale na SK idem s braskom a spät uz som slubena a to keby som mala vsetkych ponavstevovat tak potrebujem 2 mesiace dovcu 😀 Ale hresit sa bude aj tak, toho sa neboj 😀 😀 😀 Ked mi uz kuracie stehna nebolo dopriate, tak aspon kolacit 😀 😀 😀

Ozaj no tu maju len bohati dochodcovia dobre. To su ti, co boli aj za "ziva" 😀 😀 bohati. Taki normalny, no bohvie co to nie je. A tiez sa nezvysuju dochodky kazdy rok ako na SK. Aj ked je to trebars len par centov ale predsa. A tiez podla toho kde zijes: Normalni dochodcovia v mnichove to nemaju lahke. Najomne vysoke, väcsinou taki este nejaku tu statnu podporu dostavaju inak by nevyzili. To moja bybka ta sa ma. Jasne cely zivot robila ale ma vlastny byt a tie poplatky co plati nie su az take vysoke a zvysok jej ostane na zivobytie. A este mame dom, tak tam je casto, v zahradke sa rype a tak, hlavne v lete, cize v byte usetri energie, vodu a v dome platime len elektriku lebo mame vlastnu studnu tak tak. A co taky dochodca zje? To uz maju vselijake neduhy, nesmu sa tak prezierat ako my 😀 😀 😀 Ale je to vselijake.

Ale pravdupovediac, ja by spom si radsej polku chleba kupila ako 5 rozkov. mas toho v iac, je to zdravsie a vynde lacnejsie 😀

Inak dala si si z toho zabijaskoveho taniera? Ved to je zdrave 😀 😀 😀 Ti chlapi nam radi robia napriek 😀 😀

@nikanika28 no uz som si myslela ze si to aj ty vzdala. nejako sa nam tu baby vytracaju: len skalni ostavaju 😀 ale spionovala som na FB, tak viem ze zijes a hresis 😀 Inak ako, da sa, ci nie? Obcas zhresit treba 😉

yanni
27. júl 2010

booooze ja pisem ako madar 😠

nikanika28
27. júl 2010

@yanni no ty si zacala dnes vo velkom 😀 .... No co sa plienok tyka, tak myslim, ze nemas pravdu ohladom ceny...ja napriklad kupujem Tescove a cena je teda viditelne lepsejsia ako Pampersky 😝 . Lidlove som este neskusala, ale mozno skusim raz 🙂 . Latkovanie som zamietla, pri dvoch malych detoch si neviem predstavit to neustale pranie, ktore je tak ci tak stale na programe aj bez latkoviek, takze dakujem, neprosim 😝 .
A NIE, NEVVZDALA som...ale mam stale akesi blbe obdobie, hresim furt jak dabel, ale k pocudovaniu vaha staji a tusim aj pomaly klesa 😅 😅 . Dnes ovocnickovia....eeeee, ja nechceeeem uz ovocieee 😝 😝 😝 🙄 😀 😀 😀

augustovamonika
27. júl 2010

Zeny!! Rano som sa zo zvedavosti postavila na najhnusnejsiu vec na svete (vahu) a dva krat som si musela pretriet oci... O 700 g menej!!! 😲 To mi to vcerajsie hladovanie veru stalo za to. Vecer som este vyzrala skoro vsetko ovocie co sme doma mali a to som prosim pekne bola nazasobovana ako na cely tyzden 😠
Yanni: mi hovor daco o shokingu!!! Vzdy ked idem na rodnu zem tak mi vzdy chvilu trva kym si zvyknem na sposob slovenskeho soferovania... Za kazdu cenu predbiehat, sak co, niekto sa mi odstupi... Neznasam to!
Uz zase pucim banan, v sufliku ma uz caka zopar sliviek a kiwi, uz sa tesim ze budem musiet utekat na weeeecko.
Vyhlasujem ze ani dnes sa mi nic nechce, uz nech je obed 😀 Doma ma uz cakaju zemiacky so zeleninkoj 😝
Praci cest...

yanni
27. júl 2010

@nikanika28 no musim si nadbehnut, mopzno budem mat vela roboty a nebudem stihat pisat 😀 😀 😀

-No mi tu tesco nemame ale napr. tie lidlacke stoja tu tiez tak 7-8 € podobne ako pampersky. A zial v lidl na plienky akcie nebyvaju a na pampersky dost casto a vzdy sa obchody predbiehaju ze kto viac da zlavu. Treba len sledovat letaky. Ale mas pravdu, veci co sa predavaju v tom tescaskom "bielom" balani su lacnejsie. A nie je to mensia kvalita ako znackove. V DE sa robil prieskum a zistili ze pre discoounty balia vlastne velke zname firmy, len ze je to extra pre ten ktory discount a v inom baleni je ten tovar dakedy aj o 50 % lacnejsi. Ja napr. ked som na SK nakupim v Tescu skolske potreby a podobne, samozrejme tescacke balenie 😉

Jaaaaaj ovocie sa aj mne prejedlo. Ale nejako teraz, ked uz nemusim dietovat, ovocie zase berie. Dnes akoze na ranajky prave jem hrozno a ceresne. No to sa mi este neprejedlo. len hrusky jablka a poodobne.

Kolko este mas do konca?

yanni
27. júl 2010

@augustovamonika praci cest. aj ja tak. ale ja minimalne do 4 😠 😠 😠 😠

Mi tu nejak vsetky to ovocie tlacime 😀 😀 😀 😀 Ja som prave dojedla. le ja uz som bola na zachode. U mna to hned rano po kave, este doma, funguje ako hodinky.

No SK sposob soferovania neznasam. To uz je horsie ako v Taliansku. A mam taky pocit, ze ti co maju nejaku tucnu audinu, ci bmwcko si myslia ze v taklych autach sa im nic nemoze stat. No zavriet ich je malo.

A ty kde zijes? A odkial si povodne?

Boze baby, a ja musim ist este s braskom do Kosic. No na tu stranu som autom este nesla. Dufam ze navigacia ma riadne bude navigovat 😕

augustovamonika
27. júl 2010

Yanni: ty minimalne do 4?? ja minimalne do 5 🙄
Zoznamte sa v druhom kole: povodne som zo Spisskej a uz siedmy rok zujem v Belgicku pri Antwerpach.
A ked sa chce niekto opytat ako som sa sem dostala (lebo tu otazku dostavam pravidelne), tak mam na to vzdy jasnu a zretelnu odpoved: autobusom 😀

yanni
27. júl 2010

@augustovamonika no ja sa nepytam, lebo u mna je to celkom norm alne ze ludia ziju aj v zahranici. Ja mam podobny pribeh. Ja tiez najskor autobusom, potom vlakom, lietadlo a uz len autom. A tiez strasim v DE uz 10 rokov 😀

No ja minimalne do 15:45 aby som nerobila minus. Ale ja uz zacinam o 6:30. Mame pohyblivu pracovnu dobu a od pol 7 mozme zacat a najskor by som mohla ist domov o 14:30 (ale to by som uz minus robila) a v piatok do druhej normalne ale o 12 by som uz mohla vypadnut. Ale to sa mi este nepodarilo ☹

Jooooooj tak ty tiez vyhodniarka 🙂 No co vravim, bud vychod alebo zapad. 😉

augustovamonika
27. júl 2010

Yanni, tak to mas v pohodicke ze si v Mnichove. My ked sa mame vybrat uplne az do Novejshi tak to tak minimalne 16 hodin. A odkedy mame drobca, tak to je o drzku, i ked on je najposlusnejsie decko na svete! Ozaj a co tam vlastne porabas? Myslim pracovne. 😉

nikanika28
27. júl 2010

@yanni jaaaj, no ja netusim, kolko mam do konca este 😅 😅 ....druhu vodu som mala 15.jula..takze zeby to vychadazlo dnes na 70-ty den??? 😀

yanni
27. júl 2010

@nikanika28 jaaaaaj ved to mas uz tiez len za par. No tak sa este troska ponapchavaj ovocim aby si potom nahodou nepocitovala nedostatok 😀 😀 😀

@augustovamonika no do mnichova sa to da. A kedze ja byvam este 25 km za mnichovom smerrom severovychod, tak chodievam na passau. Na Salzburg sa to uz neda, ta A8cka to je o drzku. Vkuse nieco. A vy len autom chodite. Robite tu strecku v kuse alebo niekde aj prespite a na druhy den pokracujete?

jaja a ja robim v Mnichove na sude.

ninimini
27. júl 2010

fííha yanni ty robíš na súde? tak to si baby dajme pozor táto milá dievčinka nás odsúdi za každý prehrešok 😀 😀 ale može nán dovolit aj zhrešit takže odteraz ta poslúcham na slovo 😉 😉
jááj ved som zabudla povedat vám krásne dobré ráno ja som práve jablčko do seba hodila uvidíme čo to urobí a na obed bude ryža ja mám rada natural tak niečo spravíme 😀 😀 augustovamonika to je super ked som ju držala prvýkrát tak som za 4 dní dala 2kg dolu a za mesiac to bolo 10 kg ale to som neopodvádzala 😀 vidíme čo bude teraz nechcem sa stále vážit lebo práve na tom som pohorela v januári 😔 😔 nikanika aj ja chcem byt už tak daleko 😖 😖

augustovamonika
27. júl 2010

@yanni na sude co??? pohodicka? ci ani nie? ja robim v jednej spedicke, aspon nezabudnem kvakat po slovensky 😉
este nie je obed????

augustovamonika
27. júl 2010

@ninimini ani ja sa nechcem kazdy den vazit... ja som vlastne minule pohorela na tom ze som sa vobec nevazila... stacil mi dobry pocit 😀 a myslela som si ze uz mam dole aspon tonu, ked som v skutocnosti mala dole "len" 10. Takze teraz to budem pjekne sledovat a kazdy prehresok bude hned vidiet i na vahe (teda tajne dufam ze prehresky vahu ovplyvnovat nebudu).
a neboj nic, aj my budeme tak dalekvuo 😉

bea44
27. júl 2010

ale ste sa rozpisali, ani nestačim čitat 😠
tak ja som včera tie vitaminy nedokončila 😅 ked som dosla z toboty domv, tak mi bolo zle od hladu . 😒 uplne na odpadnutie a na grc dokopy, tak som si dala jeden rozok a paradajku so syrom 😝 a poviem vam , to bola lahoda , ako keby som mesiac nejedla , tak mi chutilo 😀 😀
@augustova monika zajtra mi konči v Genku 13,6 . dačo do do PO alebo KE by sa nenašlo 😕 😀 😀 😀
ale nie ten mam už poriešeny 😎 ale často mi tam aj v priemyselke končia 13,6 , tak..... 😕 😅 😅

a kočky nevažte sa každy den , stači raz za tyzden 😉 ja som sa postavila na vahu len po vode 😅
ani sa nenazdate a ste na konci 😉
dnes mam v sebe banan a asi 5 marhul .
a na obed som si urobila kuracie masko na zelenine a uhorka, paradajka k tomu. trochen som obmedzila tie moje žemle a rožky 😒 / jedla som ich stale k masku/ 😖 uvidim, či pomože a dačo klesne 😅

marianca
27. júl 2010

ahojky 😉
@yanni takže látkovky ja ee, je fakt, že to tu teraz na slovensku ohromne letí a mamičky chcú kráčať s dobou a byť in keďže je to módne, ale dobre by mi muselo hrabať......prať vyvárať, neviem akú ohromnú prvotnú investíciu do toho vraziť....a neviem si to predstaviť, ako to funguje napríklad ako terz keď malého preháňalo......no nemusím ísť za každú cenu s dobou....aj tak furt periem jak debil a potom by som sa rovno nasťahovala do práčovne 😝
A ja nem že východ, alebo juh, jáááá záááápad yani, jasan?

@augustovamonika len tak ďalej, vidíš jak to ide, ale aj trochen hreš, né že my tu budeme také neuvedomelé a ty budeš chudnúť aj za nás 😀
@nikanika28 pche to už aj ty p???ale vám je devuchy 😝
já mám dnes bielkoviny a neviem čo budem papuškať, uvidím čo chladnička dá, lebo variť sa mi neste....
no idem rýchlo niečo porobiť, pokiaľ díte hajá, pá

yanni
27. júl 2010

@ninimini
@augustovamonika
no ja vydavam zatykace 😀 😀 😀 to vazne, aspon 5 dennodenne. No robota v pohode, ved vidite ze tu cely den strasim 😀 Da sa to pekne rozdelit na cely den, nadcasy velmi nerobim, len ked ma niekto dovosku alebo je chory a treba zastupova, tak to sa potom spisov nazbiera. Ale inak v pohode.

@augustovamonika a ty akoze posielas z belgicka na slovensko ci ako tomu mam rozumiet ze po slovensky? No ja po slovensky nic. Pisat si cvicim tu a cez maily a tak a rozpravat tak obcas po telefone ale to minimum.

@augustovamonika ze vraj leeeeeeeeeen 10. Ved to ja tolko nemam za celu dietu dole. Ale vazit tak raz za cas je ok. Ja ked, tak v nedelu rano. Vycikat sa a hodit sa na vahu. Inak cez tzden a hlavne vecer sa neoplati. To sa vaha cez den tak ci tak kolise.

@ninimini vidis akoy dobry napad. Ja mam este tiez 4 dni navyse a mam tiez dnes skroby, tak tiez si asi ryzu urobi,. Tiez si kupujem natural od uncle bens, ta je najlepsia. no vymyslim nieco.

Je uz obeeeeeeeeeeeed 😀

Baby ja som dnes na diete. Nic len ovocie mam so sebou a vyzivu a zase polystyren. Taaaaaak sa mi vcera vecer nechcelo varit. Do noci som bola na seba nasrata koli tym stehnam. No neviem to prezit. Ale hlavna vec ze ta zmzlina ostala. Fuj hanba. 😠 😠 😠

augustovamonika
27. júl 2010

@bea44 Bea clovece a ty si z akej firmy, hehe aky je ten svet maly!!! 😀
@marianca neboj nic, az tak to prehanat nebudem, od vcera nemyslim na nic ine len ako zajtra sezeru kolac!!! 😀

bea44
27. júl 2010

monika - hodila som to do IP . inač mame tu este jednu špditerku . aj ked na materskej/marianca/ 😀 😀

človeče ja som akasi hladna , idem si ohriat masko 😝

augustovamonika
27. júl 2010

Zeny idem na zemaaaaaky!!! Uz sa mi slinky zbiehaju. Vsetkym dobru chut!

gudulo
27. júl 2010

ahojte, este si ma pamatate??? 😀 😀 😀
sme po dovolenke, konecne som vas docitala, ale ste toho napisali 😅
som si slubila, ze po dovolenke dam druhe kolo, ale nejako sa uz dva dni neviem rozkyvat 😝 v nedelu v obchode nic nemali - teda ovocko ani zeleninu, tak som sa na to vykaslala a vcera som sice kupila, ale zasa som nezacala 😖 ohlasila sa mi na navstevu sesterka... sakra a tak som to mala dobre vyratane, ze dnes zaciatok a na prvu vodu by mi vysiel spln

yanni
27. júl 2010

@augustovamonika to bolo dobreeeeeeeeeeeeee s tym kolacom 😀 😀
Aj ja mozem zajtra kolac ale nemam nijaky upoeceny ☹ A piect sa mi nechce. Ale mam zmrzku. ak mi pride na chut. Ale nejako mi vobec na sladke nepride. To asi preto ze uz je po diete a moze sa 😀 A to aj kramy vo stvrtok pridu a ziadne chutky. No neviem neviem.....

yanni
27. júl 2010

@gudulo ahoj, som na teba myslela, ze co a ako? ako sa ti dari? Vaha stoji ci sa nejakym smerom hybe?

yanni
27. júl 2010

baby otazocka. kede patri sezam? Prave som zistila ze v tom polystyrene co prave vyzieram je 99,2 % celozrnnej rze a 0,8 % sezamu.