90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
4. jan 2014

@zeleny_cajik @vevericka2002
ja pijem kavu - nescu so sojovym susenym mliekom, je to super ale zbytocne KJ navyse 😒

beani
4. jan 2014

@andrea1516 drzim palceky nech sa ti splni sen o dietatku 🙂 viem ake to je, nam sa narodila prva dcerka az po 11 rokoch manzelstva ☹ a po dalsich 2 rokoch k nej pribudla druha dcerka 🙂 som nesmierne stastna 🙂
Ako vravis zdravie je najdolezitejsie, nenahraditelne, drz sa 🙂

misena741
4. jan 2014

@andrea1516 k ubytku na vahe a hresim ta za to,ze si porusila.mala som vcera sluzbu,dnes som trosku pospavala,tak som tu nebola.dobre sa to tu rozrastlo.cez sviatky sme boli 2,teraz 30.super.ja dnes bielkoviny,ranajky som prespala,obed 15 dkg peceneho file lososa na zelenine,1 chlieb.vecer 10 dkg ryby od obeda.zajtra rano avokado,obed pecene zemiaky kys.kapusta. 🙂

zeleny_cajik
4. jan 2014

@lydka84 ale soja je skrob, ci?

lydka84
4. jan 2014

@zeleny_cajik
soja je skrob
ale tofu a sojove maso je bielkovina

vevericka2002
4. jan 2014

@zeleny_cajik jeeej to je super napad mandlove mlieko to som este nepocula... 🙂

zeleny_cajik
4. jan 2014

@lydka84 takze susene sojove mlieko je co? 😀

@vevericka2002 v Tesco ho maju.

vevericka2002
4. jan 2014

@lydka84 ta co narobime, ked mame mlsne jazycky...🙂

vevericka2002
4. jan 2014

@zeleny_cajik dakujem... 🙂 ja by som susene sojove mlieko brala akoze rastlinne, ale uvidime co povie lydka84... 🙂

lydka84
4. jan 2014

@zeleny_cajik to je zase take specifikum, (soja ako strukovina - bôb je skrob)
v knihe sa totiz pise ze ak musite do kavy mlieko dajte si sojove .... takze nazvala by som to takou malou vynimkou ktoru autor 90DD povoluje 😝
ked to najdem napisem ti pri ktorom dni to je aby si verila a nasla si to aj ty 😀

lydka84
4. jan 2014

@vevericka2002 odnaucime sa od kavy 😀 😀 😀 😀

lydka84
4. jan 2014

@vevericka2002 @zeleny_cajik
nasla som, je to 62 den :
http://90-dnova-dieta.php5.sk/priklady-dnov/ind...
Ak sa naozaj nezaobidete bez kavy uvarte si ju. Ak ste zvyknuti pit kavu s mliekom, tak nahradte mlieko za ovela zdravsi – sojovy Nápoj 😝

andrea1516
4. jan 2014

@beani dakujem krasne mam ciel a idem za nim a tesim sa ze nam to ide zatila super

matamisi
4. jan 2014

@beani aj ja kojim moja ma uz skoro 8mesiacov:-P ja si myslim ,ze taketo stravovanie neuskodi urcite na kvalite mliecka:-P

mirkapramukova
4. jan 2014

@beani ja som ju drzala ked som kojila a ziaden ubytok mliecka neprisiel.Ved tato dieta je same zdrave jedlo.Nic zle.Len som nejedla sosovicu,hrach a fazulu....inac pohodicka 😉

vevericka2002
4. jan 2014

@lydka84 ja uz pijem to caro par mesiacov a celkom mi smakuje... 🙂 alebo bezkofeinovu. minule som si v podniku pytala nealkoholicku a casnik na mna vyvalil oci... 🙂

andrea1516
4. jan 2014

@zeleny_cajik ahojky kukala som recepty co si dala hore mam otazocku tu basmaty ryzu kde kupujes?jedna bab my ju tu chvalila na konikovi ale ona si z interetovej stranky objednava vraj je vinikajuca

lydka84
4. jan 2014

@vevericka2002 mne karo nechuti to radsej prestat pit uplne a zacat pit zeleny caj 😝

lydka84
4. jan 2014

@andrea1516 take otazky co je to a kde kupis kludne pis pod recept, mnohe to nepozname aspon sa naucime 🙂
komentare tykajuce sa receptu k nemu patria 😉

andrea1516
4. jan 2014

@lydka84 ok nevedela som lebo si pisala ze tam recepty len ale uz budem vediet 🙂

mirkapramukova
4. jan 2014

@lydka84 zvyknes,neboj sa.Ja taku kavu priam zboznujem.A zienky tu spominaju ,ze boli hlava...skuste si z rana spravit obycajnu zrnkovu kavu...mne to strasne pomaha...ja ju hlavne pijem koli mojmu veeelmi nizkemu tlaku

zeleny_cajik
4. jan 2014

@andrea1516 Mavaju ju bežne v Bille aj v Tesco, aj v Kauflande som ju už videla.

lydka84
4. jan 2014

@andrea1516 recepty a komenty k receptom v pohode.... popripade co kam zaradit moze ist pod #90dd
ako ten nas kuskus 🙂
nechem aby tam boli veci kolko si schudla co si dnes jedla a podobne....

lydka84
4. jan 2014

@mirkapramukova zrnkovu kavu?? brrrr...hlava boli lebo sa cisti telo a treba vela pit ale prejde po apr dnoch mna napr dnes uz nebolela 😉

andrea1516
4. jan 2014

@zeleny_cajik ok billu mam hned vedla tak zajtra kuknem lebo aj cicer som tam kupovala lebo v dm sa my zdal byt drahy a tu nol za poloviu...dakujem krasne

mirkapramukova
4. jan 2014

@beani ako pozeram mame rovnaku chut do kavicky.Aj ja si robim silnu zalievanu a bez cukru

vevericka2002
4. jan 2014

@andrea1516 zdravie je prvorade a od toho sa odvija aj to ostatne. ja som z oboru a este nemam deticky a som po operacii chrbtice, tak sa trosicku malicko viem vzit do tvojej situacie. a drzim vsetky prsty aby sa udrzala hlavne pecen, potom ustalila vaha a ceresnickou na torte bola druha dcerka alebo symcek, alebo zeby obe naraz... 🙂

misena741
4. jan 2014

@lydka84 ja este nieco pridam.ako sa dari?j som celkom spokojna.stretly ma 2 zname a nespoznali ma.super pocit.konecne vaha pod 70kg.juj tesim sa

vevericka2002
4. jan 2014

@lydka84 ja som si zvykla, tiez to zozaciatku nebolo ono, ale sto ludi, sto chuti, zeleny caj je tiez moznost, najviac mi chuti jasminovy... 🙂 ale ja si hovorim, ze aspon na bielkovinovy den si doprajem mlieko, lebo ciste moc nemusim... 🙂

lydka84
4. jan 2014

@misena741 ja este mam tiez par co tam dam ale dosli mi napady , aj ked postupne chcem zacat aj nieco podla knihy varit tak ak mi nieco zachuti dohodim urcite .....len vies cim vaic receptov tam bude tym skor si tam kazda najdeme nieco co mame radi 🙂
a dari sa dobre,,,pijem na litre smadi ma strasne a sladke ma nelaka.... zatail tak snad to tak ostane aj dalej...dnes len treti den ale zatial na 100% co je skveleeeee