90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

beani
6. jan 2014

@lydka84 za necele 3 mesiace

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 tak baby posudili ze sacharidy 🙂dileme poriadna

lydka84
6. jan 2014

@beani krasny vysledok 😉

andrea1516
6. jan 2014

@beani šikovna si pojde to dole pekne verim tomu

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 je to vec pohladu , zalezi coho sa drzis toho bud delena strava podla Lenky Korinkove podla kyticiek a zvieratiek ..... ak sa drzis toho tak je to skrob ale ak sa drzis toho co nas ucili v skole ze bielkoviny sa delia na zivocisne a rastline tak sojovy jogurt je rastlina bielkovina , cize to patri k bielkovinam 😉

miskakyska
6. jan 2014

@andrea1516 aj u mňa je to dilema čo sa toho tyka 😀 tak isto aj tofu syr,sojové plátky atd......preto sa im radšej vyhýbam,aj ked tie veci zbožňujem 😎

andrea1516
6. jan 2014

@miskakyska no ja si soju davam ako skrob ale tofu si dam ako tofu ale zase ak takto uvazujem potom vsetko soja je skrob aj sojove mlieko aj jogurt ...ja to nejem iba soju a tofu ale ma to zaujalo ako otazka 🙂a som zvedava na nazor kazdej baby co su este v tejto skupine lebo sa tu dako malo ludi oziva ....

miskakyska
6. jan 2014

@andrea1516 ja som tofu brala ako syr-tak bielkovinu,ale ked som sa pozrela na zloženie TOFU tak som ostala v pomykove 😀 ............ostatné žienky sa asi činia a nekecajú 😅 myslím tak,že športujú nie len jazykom 😅

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516
a pozerala som knihu prave tam sa uvadza pod bielkovinovym dnom ze tofu patri k bielkovinam, z coho mi logicky vyplyva ze sa drzia teorie zo skoly ze bielkoviny mozu byt zivocisneho aj rastlineho povodu 😉
takze podla mna aj sojovy jogurt je bielkovina na rastlinom zaklade 🙂

andrea1516
6. jan 2014

@miskakyska ja uz mam odcvicene 🙂))) a ja mam tento isty problem napr cicer obsahuje velke mnostvo bielkovi ale zaraduje sa medzi skroby a preco ked ma vela bielkovin????

miskakyska
6. jan 2014

@andrea1516 kks 😀 nemyslela som Teba

andrea1516
6. jan 2014

@miskakyska jaj jaj :D

evelin1986
6. jan 2014

Ahojte baby, tak ja Vas tu zatial len tak pasivne citam, toto je moj prvy prispevok. V tabulke som uz zapisana poctivo a zatial sa aj poctivodrzim. Dietu poznam ale vaic nez doverne, drzim ju uz 3.krat,. Prvykrat som schudla okolo 19 kg, druhykrat 16 a teraz by som rada tak 20 😀...zatial som ju ale ani raz nedrzala tych 90 dni..rekord bol okolo 70 dni - to bolo tych 19 kg, co je podla mna viac nez slusne Vtedy som isla z 84 kg, teraz som sa po tehotenstve vyzrala na +- 86 kg.Meriam 1712 cm, cize az tak obezna na oko nie som, ale zial, pre mna konfekcia 42 nie je moc lichotiva. A ak by niektoru zaujimalo, preco som si vahu na prvy a vlastne ani na druhykrat neudrzala, tak Vas pozbudim - ani v jednom pripade neslo o JOJO efekt! prvykrat som mala zdravotne problemy a dlhodobe uzivanie istych liekov mi kila viazalo jedna radost a v druhom pripade za to moze tehotenstvo a moja krasna uz skoro rocna laska - Branko 🙂 ...verim, ze ak schudnem aj teraz do tretice, bude to uz nafurt 🙂 P.S. Tofu, jogurt+mlieko je bielkovina, sojove boby su skrob.

lydka84
6. jan 2014

@evelin1986 vitaj medzi nami , tesime sa prvemu prispevku ...paci sa mi ze postupne sa pridavaju k foru baby z tabuliek 😉 dufam ze im a aj tebe to ostane a budeme diskutovat dalej .....
myslim ze s tym nenavratnym JOJO efektom si prave povzbudila vsetky babenky tu 😉 😉 😉 😉 😉 😉
a s tym tvojim PS suhlasim na 101 % 😉

evelin1986
6. jan 2014

jej, a 17 metrov samozrejme nemeriam, malo to byt 172 cm 😀

andrea1516
6. jan 2014

@evelin1986 ahojky tak si bola privitana medzi nami 🙂no tak baby to robja zle na fb ako si tam radija lebo aj v tej skupie som oni 1ho zacali je to dobre viac sa toho dozvies od vyacerich ludi aj ked som ju uz aj ja robila 🙂a teraz ty ide ako dieta?

evelin1986
6. jan 2014

@andrea1516 dakujem🙂 nuz, dnes koncim este len 3. den, takze o nejakych uspechoch este priskoro hovorit, ale citim, ze som spravne namotivovana a vyhecovana, takze myslim, ze to je dobry zaklad 🙂

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 vidim ze ta cicer estre trapi 😉
ja to chapem tak, ze ak ho pouzivas ak strukovinu - cize nespracovane na vyrobok ( ako aj fazulu, sosocivu, cicer, soju...) tak je to skrob
dilema skor je hrach ... ci skrob je suseny a zelenina je cesrvy alebo aj cerstvy je skrob 😒 😒 😒 😒
a to nehovorim o fazulovych strukoch tam si asi mala pravdu uz ich so syrom nejem .... zase je to o tom ze podla cijej metodiky delene stravy ides .....

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 no ja hrach neriesim jem aj tam aj tam mne vele zelenin nerobi dobre takze chrach mam aj tam aj tam a hotovo🙂

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 tak to riesime rovnako
hrach beriem ako zeleninu a suseny hrach ako strukovinu na privarok ............... v mrazenej zelenine je zeleny hrach skoro v kazdej....................... aj dnes pri tofu som ho mala 😝 😝 😝

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 tak tak kila aj tak idu dole

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 a to je na tom to uzastneeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
uz vies co budes papat zajtra??? ja som si prave urobila pecene zemiaky s rascou a k tomu bude mrkvovy salat co ostal po dnesku ,,,,,,, ak by som mala hlad v praci ,tak v chladnicke mam kocku zachrany - zeleninovy bujon 😉 😉

andrea1516
6. jan 2014

@lydka84 neviem bud cicer alebo pecene zemiaky s kyslou kapustov hladam nieco co sa my zapaci na cicer

lydka84
6. jan 2014

@andrea1516 hmmmmm to raz vyskusam len sa bojim co na kapustu poviem moj zlcnik 😒 😒 😒 😒

misena741
6. jan 2014

Ahoj zajtra vitaminy.do prace si beriem 2 mandarinky,15 mandli a 15 susenych kuskov jablka a 5 kuskov banana.vecer asi uz nic.poradite mi nejake dobre spevnujuce mlieko,krem?dik 34 min na rotopede odcvicenych.zajtra ak bude cas musim pridat aj cinky.zatial stale iba minus 32 kg.

misena741
6. jan 2014

@andrea1516 aj jedna aj druhe super.alebo nejaky privarok cicerovy

lydka84
6. jan 2014

@misena741 a to ti staci ??? ja by so umrela hladom 😒
a ake iba? ved -32kg je nadherneeeeeeeeee

misena741
6. jan 2014

@lydka84 skus len troska.mozno to zvladnes

misena741
6. jan 2014

@lydka84 kupila som si aj caj na chudnutie,aj zeleny caj.uz mi z tej mineralky sibe 🙂

andrea1516
6. jan 2014

@misena741 uz som nasla a aj namocila cicer ..cicerovy salat s paradajkou a cibulkou a ktomu kusocek pecenich alebo varenich zemiakov tesim sa mnam mnam 🙂