90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aduss
16. okt 2012

@zujka2 super vysledok 🙂 budes mi motivaciou..🙂..baby ja dneska teda zvladam zatial bez prehreskov..na ranajky jablko, teraz uz na mna caka zeleninovy salat so struhanym syrom a celozrnny rozok 🙂

lucky14
16. okt 2012

@zujka2 uzasne Ti to ide!!! blahozelam. 🙂

zujka2
16. okt 2012

@evelyin ďakujeeem, ale hej porušila som keď som bola dva dni na služobke, inak sa snažím.

zujka2
16. okt 2012

@lucky14 ďakujem, ešte cvičiť pravidelne by som mala. tie stehná nestrácajú objem 😒

zujka2
16. okt 2012

@aduss držím palce. je to super pocit, byť o 13,4 kg ľahšia 😀

lucky14
16. okt 2012

@zujka2 30DS je na to skvely. ja mam 5cm dolu v kazdom stehne odkedy cvicim 🙂

zujka2
16. okt 2012

@lucky14 wow super, aj ja sa musím dokopať

santerra
16. okt 2012

ženušky tak ja stále -4,5 kg akosi sa to zastavilo 🙂 ale nevadí bojujeme dalej 😀 nejako mi blbne tá moja digitálna váha tak neviem či to je presné lebo skákalo kilo hore dole 😀 niet nad klasicku vahu 😝
@estachova
@evelyin
@zujka2
woooou baby super vysledky!!!! len tak dalej ste super 🙂

beky52
16. okt 2012

@santerra možeš aj objednať..ale iba bez sunky,,a bez syra 😀

beky52
16. okt 2012

@estachova super výsledok..aj si občas porušila?

katarina789
16. okt 2012

;( dnes mam zly den....mal byt ovocny a ja som porusila ....takze dnes s vycitkami pojdem spat . Musim sa Vasimi uspechmi nakopnut lebo inak sa nedopracujem aby moje kila len tak zisli.....

aduss
16. okt 2012

ahojte babyyyyy..juhuuuu tak sa vytesujem..dnesny den uplne bez prehresku 🙂

aduss
17. okt 2012

dobre ranko kočky 🙂 tak ste ma strasne nabudili a motivovali, dneska druhy dnik, jablko mam uz za sebou, teraz pojdem varit zeleninove rizito 🙂

vejvass
17. okt 2012

@aduss ahoj tak super len sup do dietky ja mam dnes pizzu uz sa tesim na obed no zajtra ma caka skuska ovocie ale som po nocnej tak to asi aj preziem lebo minimalne budem do 16.00 hod spat 😅
Ja ked som ju drzala prvy krat ale to bolo asi pred 3 az 4 rokmi tak som schudla za mesiac 7 kg co bol velky uspech ale potom som ju uz prestala drzat ☹ Tak dufam ze sa mi to podari aj teraz 😉
@santerra dakujem ti super idem to teda skusit drzim vam palce a tie co uz pochudli chvalim a ste pre mna velkou motivaciou zatial pa pa idem si vygooglit volaku vegetariansku pizzu mnam mnam 😝 🙂

sajmonkaf
17. okt 2012

Ahojte,tak včera som skončila s dietou,je to už pol roka,posledny mesiac pokracovacej som dost porusovala,aj včera som mala vodu,ale bolo mi zle,tak som porušila...tak sa na seba hnevám,mohlo to byt lepsie....takže @mijadave prosim tabulku na zapisanie.len teraz neviem,ako sa mam stravovat dalej???či mam zase prejst na prvých 90-dní???

lucky14
17. okt 2012

@sajmonkaf Ahoj. Blahozelam k uspesnemu dokonceniu dalsich 90dni. Mat tak Tvoju vytrvalost....a este ze zacat znovu od zaciatku prvych 90. Si proste super! A pre vsetkych velikanska motivacia. ...len u mna ta pevna vola pokulhava. 😒

sajmonkaf
17. okt 2012

@lucky14 ahoj,dakujem,ale velmi nie som spokojna,ten posledny mesiac bola hroza,no a bola som chora,tak som si trochu dietu predlžila a nemala som vodu kvoli ATB.ešte to stale nieje ono,posledny mesiac som mala nenormalnu chut na sladke,no sama som nechapala,predtým som s tým problem nemala.no ale vidim že ty pekne aj cviciš....

mijadave
17. okt 2012

@sajmonkaf teda, gratulka obrovska 😉 tu je tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... a co sa tyka dietky, no je to na Tebe... moja kamoska ostala na tej pokracovacej, je na nej uz 3/4 roka... 😉

sajmonkaf
17. okt 2012

@mijadave dakujem,už som sa zapisala,žial svoju métu som nedosiahla....a ty sa ako držíš?ako sa vlastne stravuješ?to mam akože teraz vkuse ranjkovat ovocie?A mysliš,že by bolo blbe pokracovat ale že by som mala prvých 90 dní?hmmm?babo raď 😀 😀 😀

sajmonkaf
17. okt 2012

@mijadave a ešte ta kamoška chudne dalej?alebo si len udržiava váhu??

mijadave
17. okt 2012

@sajmonkaf no ved ta pokracovacia je len udrziavacia, takze ak chces dat este nieco dole, tak skus zas dat tych prvych 90 dni... ja sa nemam cim chvalit... stravujem sa podla toho, co mi dali lekari, no kedze nemam ziaden pohyb a som len doma, tak som zas pribrala ☹ ale odhodlavam sa na tu dietku dat este raz, len sa bojim, vzdy ked som ju drzala, tak som sla na operaciu 😀 aj ked to s tym nemalo suvis, ale na tento rok stacilo 😀 kamoska drzi tu dietu uz len ako udrziavaciu, uz nechudne 😉

sajmonkaf
17. okt 2012

tak asi si dam znova od zaciatku,aj bola lepšia,lebo tie dni sa striedali lepšie,a bolo častejšie sladke.Veru,neda sa velmi chudnut ked je clovek chory....aj ja som stale doma,bez prace,asi aj preto viac tej nervozity a potom neskutočne chute na sladke.A kolko si pribrala spät?vela?ja už citim každe kilo naviac,ked porusim...

lucky14
17. okt 2012

@sajmonkaf mna to cvicenie velmi bavi ale zial tiez posledny tyzden som na ATB takze ziadna energia ledva dycham takze necvicim. Uz mi to strasne chyba ale viem ze by som nevladala tak by to nemalo zmysel. u mna je problem v strave. zacala som mat ocistne dni v pondelok ...nieco ako voda ale si dam aj caj s medom a citronom...ale bez jedla. mne to vzdy stroskota na vikendoch kazda dieta. takze s tym stale bojujem. Drzim palceky nech sa Ti podari dosiahnut vahu po akej tuzis. Aj tak je uz z Teba riadna kocka. 😀

estachova
17. okt 2012

@beky52 ďakujem, snažím sa, ale aj občas poruším,hlavne keď robím synovi desiatu do školy, tak si občas dám kolečko šunky, alebo salámy do úst, minule som mala škroby, tak som si dala francúzske zemiaky aj so smotanou 😒 , ale sa až čudujem ako to celkom dobre ide, v živote som neschudla viac ako 2kg, skôr naopak.
idem bojovať ďalej, bojuj aj ty, pozerám že máš dvojky, sú zlaté, musíš sa riadne obracať 😉

beky52
17. okt 2012

@estachova občasné porušenie nevadí 😉 hlavne ked človek musí variť..mne prvákrát pred 2 rokmi sa podarilo 14 kil..aj prehreškami..a dávala som si poriadne veľké porcie...všetkého..aj torty..a išlo aj tak..teraz držím do vianoc..ak len 7 kil pojde dolu..aj to je super...ja som závislá na sladkostiach 😀 😀 ano mám okrem veľkých báb aj dvojičky...daju zabrať..ale už chodia aj do školky 🙂

vejvass
18. okt 2012

Ahojte tak ako dnes mam prvy ovocny den som po nocnej pomalicky pojdem aj domov hodim sprsku a idem chrniet dufam ze sa zobudim iba okolo 16.00 a potom si dam dake jablcka,hrozienko,oriesky 😅 A navarim si masko rovno uz na zajtra 😉
@sajmonkaf no podla mna mas krasny vysledok aj ja by som taky chcela 🙂 A obdivujem ta ze si to vydrzala az tak dlho drzat a ze chces este pokracovat tak to uz je naozaj len super.Ale pozor na zdravicko hlavne s mierov treba chudnut mam kolegynu ktora sa rozhodla ze nebude po 13.00hod.jedavat uz nic vydrzala skoro cca 9 mesiacov schudla sice 22kg to je pekne ale samozrejme v praci odpadla a bola na PN a vraj vysledky nema bohvie ake ale velmi o tom nechce rozpravat uz si uvedomuje ze co vlastne urobila ☹ Aj tak sme ju vsetci obdivovali ze ako moze vydrzat nejest po 13.00hod 😒 Ja by som to urcite nedokazala

sajmonkaf
18. okt 2012

@vejvass dakujem za kompliment,ja nechudnem tak drasticky,a ani nehladujem.najhoršie su pre mna vodove dni a ovocne ako kedy.Ja si doprajem poriadnu porciu,či obed či večera,jem z toho čo doma navarim,napr na vode vobec nevarim,všade dam nejaky olej,dokonca som si dala aj vypražane.Jem všetko,akurat jem viac ovocia a zeleniny a nejem salamy,parky,udeniny,biele pečivo,a to myslim pre zdravie je aj dobre.A viac pijem vody,čiže ja sa citim dobre.proste mam upravene stravovacie navyky,jem v podstate všetko len v určite dni.U mna je velky problem pohyb,aj ked velmi chcem,neviem sa k cvičeniu nijako dokopat.

vejvass
18. okt 2012

@sajmonkaf nemas zaco jasne tatok dieta sa mi paci aj kvoli tomu ovocnemu dnu aj ked je tazke ho vydrzat ale da sa to ja ho mam teraz.Paci sa mi kvoli tomu lebo ja tak ovocie casto nejedavam ak mam pravdu povedat tak ak mam hrozno tak cca az raz za 2 tyzdne a to je zalostne malo.No dufam ze aj mne pojdu tie kilecka dolu aspon ako tebe samozrejme kazda sme ina ale ja mam tiez z coho chudnut 😉

mijadave
18. okt 2012

@sajmonkaf no ved, ked si doma, je to tazke, stale by som nieco jedla... neviem, kolko som pribrala, bojim sa postavit na vahu, ale ratam, ze 4kg urcite... dnes som sa rozhodla upravit stratvu, doobeda som si dala ovocie, na obed pecene stehienka s domacou zemlou a uhorkovocibulovym salatom, najblizsie chcem jest az vecer, to iste, len bez zemle... skusim ist na tu prvu dietku, aj ked neviem, ci to zvladnem doma... 😀

sajmonkaf
18. okt 2012

@mijadave tak ja som tiež zacala odznova,dnes mam teda skroby,ale dala som si len zeleninový vývar so zeleninou a celozrnný chlieb,a na večeru si dam kapustovy šalatik.veru,doma je to tažke,ked sa nudim,niežeby nebolo čo robit,tak len po jedle mi rozum beha a ked vyvaram pre rodinu,tak tazko sa mi odoláva.Všimla som si,že doma pečieš,si šikulka.Ja si budem prosit od ježiška domacu pekarnicku asi.