90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
5. aug 2009

no super duja, sa drzis, ja prave veceriam kolac, ale radsej by som si dala grilovane kura, ale tak pre krasu a zdravie treba nieco vydrzat, pekny vecer a dajte vediet ako vam to ide

duja
5. aug 2009

No u mna to tak isto byva, ze vtedy ked nieco nemozem tak mam na to huritansku chut 🙂 Ale mas pravdu..Co nespravis pre zdravie a krasu??
Ja som sa akurat vratila z prechadzky, idem nieco na zajtra pripravit jest a kusok sa este pomotkat a hlavne skoro spat, nech je to za mnou cim skor 🙂..Zajtra vecer napisem teda ako som pochodila..No ide na mna mrcha tak tomu nedavam velku nadej.. Uvidime 🙂

pog
5. aug 2009

kubkovka: dekuji za ten email, zacinam o tom hodne uvazovat, ze to zkusim, jen nevim co mi rekne muj doktor - endokrinolog, kdyz jsem byla na kontrole po porodu, tak mi zakazal moc hubnout, ale zase neverim, ze by mi to slo nejak moc rychle a taky kojim, tak snad to nebude malému vadit a nebude mu nic chybet

vsem blahopreju k uspechum

pau
6. aug 2009

ahojte všetci 🙂 tak ja sa oddnes taktiež pridávam k chudnúcim podľa tejto diéty 😎
chcela by som sa spýtať, či dodržiavate presne jedálny lístok ? napr. pijete čistý vývar ?
viem, že mojím najväčším problémom bude množstvo, na mňa je toho strašne veľa 😒

kubkovka
6. aug 2009

ahojte, ja mam dnes ovocny den a tiez ide na mna mrcha, stale by som nieco jedla a nemozem, no snad odolam.....pog, myslim, ze by to nemalo vadit, ved clovek prijima vsetko, dokonca aj sladke, no skus sa poradit s lekarom, je to vlastne princip oddelenej stravy, len este zlepseny na chudnutie, nie iba udrzanie postavy
pau, no tesime sa, ze k nam pribudla dalsia spolubojovnicka, tak taky problem by som chcela mat, ale vlastne ked sa nad tym zamyslim, tak tiez nie vzdy vsetko zjem, lebo nevladzem, takze zjes kolko budes vladat.......a pijem vyvar, vacsinou z bujonu, lebo nebudem stale varit vyvar, no kto by to stale jedol?

dzanna
6. aug 2009

ahoj chcem sa opytať či môžem držať 90 dňovú ked kojím?

pau
6. aug 2009

kubkovka: mne sa toho zdá strašne veľa, teraz som na obed mala kusok lososa a zeleninu, ten krajec chleba aj bujón som vynechala, už by som to nezvládla 🙂 inak tiež mi trochu vadí, že na obed a večeru musíš mať to isté, a ani ten kúsok torty každý stvrtý deň na večeru nie je nič moc 😀 ale musím to dáko zvládnuť, keď vidím, koľko báb to tu dalo

kubkovka
6. aug 2009

pau: no je to tazko uveritelne, ale aj ja som videla na vlastne oci vysledky, tak snad vydrzim, aj ked dnes teda je to tazke, snad obstojim, akurat pojdeme k svokrovcom, tak nejako zabijem cas
dzanna: no to je tazko povedat, ale ja si myslim, ze by to nemalo vadit, pretoze prijimas vsetky ziviny, cize aj bielkoviny, aj skroby aj sacharidy, ovocie, zelenina, tak asi by to nemalo mat nejaky vplyv

duja
6. aug 2009

Ahojky baby tak som tu s vysledkami..po 2 vodach s mojou prestavkovou dietou mam dolu 11 kg..POkracujem v stravovani az do dovolenky a po nej od 1 septembra nastupujem na 3 kolo..Inak je to super pocit obliecct si veci, ktore nepasovali pred tym .))tak do chudnutiaa

belllaa
6. aug 2009

waaaw tak to blahozelame 🙂 a drzime si palce 🙂

duja
6. aug 2009

dakujem krase i vam prajem vela uspechov 🙂

kosska3003
6. aug 2009

ahojte chcela by som sa spytat aky je princim tej 90 dnovej diety mozte niektora napisat dakujem

kubkovka
6. aug 2009

ahojte dievcata, duja gratulujem, to je super, uvidim ako to pojde mne dole, ale kedze cakam mrchu, budem sa vazit az nejako po nej..........kosska, napis svoj email a mozem ti poslat princip

zajo79
12. aug 2009

ahojteee.

uz som tu zas. po mesiaci som zhodila 5kg, zatial sa to drzi, uz cca dva mesiace som bez diety, vaha stoji, este by som chcela cca tri kg dole, tak drzim striedmo pravidla... zase par tt, nic nasilu. Ked som ju drzala prvy krat, vela krat som porusila, boli rodinne mecheche, ale podarilo sa. 😵 😵 😵 😵

kubkovka
15. aug 2009

ahojte, ja som sa vazila vcera po 36 dnoch, dole slo 9,5 kila, co je super, tak dufam vydrzim............a co vy dievcence, pochvalte sa...........alebo ste vsetky na dovolenke?

stalida
31. aug 2009

ahojte dievcata, rada by som zacala drzat tuto dietku od zajtra. Co to mam uz nastudovane, dokonca prd 2 rokmi som ju drzala tiez 🙂 Nemate ju nahodou niektora v el. podobe? Ak ano poprosim poslat na stalida@centrum.sk. Dakujem a vsetkym chudnucim drzim palce 🙂

marika009
2. sep 2009

ahojte kocky tak som sa k vam pridala od 1.sep. tak drzim vsetkym palce dufam ze sa to podari a zhodim tie prekazajuce kila.tak zatial papa chudulky.
kubkovka-blahozelam je to krasny uspech dufam ze aj ja sa budem moct po 36dnoch pochvalit.papa

kubkovka
3. sep 2009

No ahojte dievcence, tak ja som dietu porusila, kedze mala oslavovala prvy rocik a ja som sa pokusila upiect tortu, tak som to musela ochutnat........no ale tak pokracujem dalej a snad sa to zlepsi este viac, aj ked reakcie okolia vedia povzbudit......
stalida, poslala som ti na mail el. podobu diety, tak snad pomoze
marika dakujem pekne, verim, ze sa urcite pochvalis, ved to nie je nic hrozne tato dieta

dicinka1
3. sep 2009

ahojte...ja sa snazim drzat tu dietu..ale prave teraz som porusila🙂spapala som bagetku:_-)))

poslite mi niektora tu dietu..ci je to ta ista..a ci sa moze pit aj kava..

marika009
7. sep 2009

dicinka-kava sa moze pit ale bez cukru.maly preslap nevadi ,ale stale pokracuj.

kubkovka- tak sa snazim dodrziavat tuto dietu ,tak uvidim ci budem mat taky upsech ako ty.drz palce.papa

zdravim vsetky chudulky a drzte sa .

helenkasabinka
8. sep 2009

ahojte kocky ja od zajtra zacinam s touto dietou,snad ju zvladnem 😒

livinka97
8. sep 2009

ahojte dievcata, tiez sa k vam asi pridam, mohli by ste mi niektora poslat tu dietu? bola by som veeeelmi vdacna🙂dakujem🙂

danyelituska2
10. sep 2009

ahojte, ja sa tiež chystám začať, ale ešte sa mi to nepodarilo, tak hádam už dnes 😝

helenkasabinka
11. sep 2009

no mna zajtra caka ovocny den...takze cely den budem bud na ovoci alebo na orieskoch 😉

evelyin
17. sep 2009

Ahojte, co tu sa uz nefrci na diete? Ja sa chystam zacat.
Nejaka statistika kto kolko schudol za 90 dni v tejto teme neni?

brisid
23. sep 2009

ahojte, neviem najst, ci sa tu uz o tom pisalo...
prvykrat (minuly rok) sa mi podarilo za prve dva mesiace zhodit 9 kil... teraz som opat zacala drzat 90dnovku a zistila som, ze som tehotna... ked som sa gynekologa spytala, ci mozem tuto upravenu stravu drzat (ci nema chudnutie zly vplyv na tehotenstvo, hoci je to zdrave postupne chudnutie), povedal, ze by to nemal byt problem.
Mate nejake blizsie informacie, ci je rozumne drzat pocas prvych asi 3 mesiacov drzat 90dnovku? Zatial to vyzera tak, ze som v 6 tyzdni (5teho idem na ultrazvuk, tak sa uvidi)

fajn
23. sep 2009

Ahojte můžete mi prosím napsat jak se ta dieta drží a co můžu a nemůžu . Děkuju moc

ninimimi
25. sep 2009

Ahojte! Vy ma vždy naštartujete na to aby som držala znovu túto diétu.Ja sa pokúšam schudnút od januára no bohužial som hrišnica a potom si dám pauzičku aj mesiac,dva.Ozaj ja som tiež za mesiac schudla 10kg no 2 sa mi vrátili čo nie je až také zlé a možno sa aj pridám lebo by som chcela za mesiac dat niečo dolu.chcem znovu otehotniet a hanbila by som sa pred gynekológom povedat svoju váhu 🙂

saaskia
26. sep 2009

Ahojte, ja by som sa tiež rada na to dala.
Mohli by ste mi niektorá poslať tú dietu?
Dakujem krásne
a tie čo ste sa už na to dali tak sa držkajte

duja
26. sep 2009

Caute baby tak uz som sa nasla a zacinam odo dneska 🙂)Myslim, ze ibe 2x29 no uvidim..Ako ma to bude drzat..skratka potrebujem dat dolu poslednych 10 kg.. Tak neviem ako dlho to bude trvat 🙂)