90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mima
5. mar 2010

baby uz normalne slincem zajtra na tie zemiaky pri vas, a to mi este pred chvilou nic nechutilo 😕

misinn
5. mar 2010

ja ako kedy, niekedy nemam problem nejest nic po siestej ale niekedy aspon susene ovocie zjem aj po siestej...

misinn
5. mar 2010

mima 😀 😀 nieco mi o tom hovor.. 😀

adamko05
5. mar 2010

ja večeriavam medzi 18-19...

isto, cestoviny s brokolicou.. môžeš.... ja sa chystám aj na špenátovee.... juuuj, toooľko nápadov zrazu a ked mám robit neviem čo 🙂

ten osuch som robila tak, že som potrela kečupom, oreganom posypala, cesnakom a juuuj, papina, aj manžel si dal 😅

mima
5. mar 2010

a ktory osuch z tej knihy je dobry, na ktorej strane 😉

mima
5. mar 2010

baby a co keby bola taka restika kde by nam varili podla tejto 90-dnovky, nemuseli by sme kazdy den hutat 😝

adamko05
5. mar 2010

mima.. super nápad.... navrhni niekomu 😉

misinn
5. mar 2010

mima, tak to by bolo perfektne 😀

misinn
5. mar 2010

adamko, vcera som mala hubove cestoviny, jaaaj taka super omacka vynikajuce boli 😎

adamko05
5. mar 2010

mima 🙂
Posúch
40dkg hladkej múky, aspon 3dl mineralky (sytena), 1prasok do peciva, 1CL
soli, trochu rasce, 1PL oleja
Múku zmiesate s praskom do peciva, solou a pomaly prilievate mineralku.
Vypracujete makke cesto tak, aby sa este trochu lepilo na ruku. Pekac vymaze
te olejom, cesto roztiahnete po pekaci a vlaznou rukou vyrovnate povrch.
Nakoniec ho posypete rascou. Peciete v rure pri 220stupnoch dozlatista. Ked je upeceny, pokropte ho vodou a pod utierkou ho nechajte vychladnut. Upece
ny posuch nekrajajte, ale trhate ho, tak je ovela chutnejsi. Zjedzte polovicu, zvysok si odlozte do mraznicky

mima
5. mar 2010

no len to by asi musela byt v kazdom meste pomaly sme tu z celeho Slovenska, ale ze je to dobry napad ? 😎

adamko05
5. mar 2010

missin... pssst... dnes sa bavme o banánoch, jablkách a inych "dobrotách" 😀

blazka24
5. mar 2010

no ja som doma minerálku nemala lebo u nás to nikto nepije, dala som len vodu a čo sa týka rasce minula sa na zemiaky,takže som dala cesnakový prášok a mm si veru tiež dal a presne tento osúch čo písala adamka milujem 😅

misinn
5. mar 2010

adamko, jaaj ked to ovocie mi lezie krkom ale zas na druhej strane budem zdrava 😀

mima
5. mar 2010

dik za recept adamko, v nedelu vyskusam, detom nieco ukuchtim, sebe toto a mm ide prec a ten urcite zhresi dakde v restike, bezo mna to nedodrzuje 😖

misinn
5. mar 2010

mima napad je to super 😉

mima
5. mar 2010

baby len drzte vitamin. dni ja som po vcerajsom mala vyse kila dole

misinn
5. mar 2010

mima, moj muz by takuto dietu nevydrzal...on skoro kazdy den veceria klobasu 😀
ale on pri tom postavu ma super

misinn
5. mar 2010

inak ja si tiez myslim ze po vitaminovom je najlepsie vazit sa

adamko05
5. mar 2010

ja po vit. dni nemávam dole ani gram... ani som nemávala... asi ma to dáko nafukuje, alebo čo... ☹ .. no ved uvidíme..

missin, už sme skor za vodou, o chvíľku je večer, pôjdeš buvat a ráno si nasyp oriešky a na obed dáku mnamku bielkovinovu

mima.. tá reštika by sa možno aj v každom okresnom meste uživila.... 😉

misinn
5. mar 2010

adamko, ale ja dnes vecer robim babovku a cestovinovy salat....babovke odolam...salatu tiez ale za to ochutnat ho budem musiet ..aj ked to nie je nic strasne

ninny
5. mar 2010

adrina, nastupuješ do práce?

ja som dnes absolútne nestíhala jesť :D ráno som bola na prechádzku s drobcom, na malý nákup, potom prišla kamoška s dcérkou... tak som volala s manželom cez skype, potom s maminou.. tak som uložila Sebinka spinkať a na to prišla ďalšia kamoška... no a keď odišla stihla som navariť a potom sa už drobec zobudil.. tak sme obedovali spolu, o tretej :D jemu som chcela dať skôr, ale nechcel.. len mliečko cuckal 🙂

obedik bol fajnový - kuracie mäsko s olivami a paradajkami a k tomu kúsok celozrnného pečiva..

ejbyk, juj akú krásnu váhu maš, i ja chcem 😨

adamko05
5. mar 2010

missin... ja som tiež obed ochutnávala minule, aj dnes šalát...

mima
5. mar 2010

misinn no moj mm vazi 100, ma sice skoro 190 cm ,ale aj tak mu treba schudnut, a to hrava hokej a tenis rekreacne, ale pravidelne, no a dieta zacal vobec teraz1x v zivote drzat so mnou, schudol tiez uz 2 kg, ale casto cestuje a to urcite vzdy porusi 😒

misinn
5. mar 2010

mima, moj muz ma 198cm a vazi 105kg a na nom sa tie kg stratia...teraz bol aj u doktora a povedal mu ze ma vysledky ako sportovec..kedysi hraval basketbal ale teraz uz nie...no mne sa paci ked je taky viac baculaty 🙂 🙂

blazka24
5. mar 2010

tak ja som dohltala zeleninu, lebo ovocie mi už neberie a to mám vitamínový deň ☹
ale pijem čajík vraj je s rumom xixixix no čo už 😲

misinn
5. mar 2010

esteze som v robote lebo keby som bola doma tiez by som vselico chrumala 😀 😀

blazka24
5. mar 2010

misin ja keď som odchádzala na materskú tak som vypratala ten svoj záhadný šuflík - menzesový som ho volala, mala som zásob všelijakých napolitánok,cukríkov a čokoládok asi na mesiac 😀

lubikaf
5. mar 2010

ja som si robila ten posuch cez vikend a bol dobry, ale nabuduce si ho skusim spravit s tym cesnakom a posypat bylinkami, to musi byt este lepsie potom 🙂 dikes za tip adamko 😉

peterb
5. mar 2010

ahojte,
dnes druhy vodovy den, este som si ho spestril tym, ze som siel s krpcom na 3 hodiny do aquaparku a poznate to, ked clovek vyjde z vody, zjedol by vsetko. Zatial odolavam, este pol dna ☹

ale jedol by som ......