90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mirkapramukova
12. jan 2014

@lydka84 aha,tak tam som nikdy nedosla a ani neviem o com je ta dalsia 90dnovka.Budem musiet nastudovat. 😉

ketrinn
12. jan 2014

@mirkapramukova no ked dosiahneš tu vahu a vratiš sa naraz naspet na zvyknutu stravu tak sa to vrati rychlostou blesku spet xixixi ,preto sa to vola 90 dnova dieta že ju musiš držat 90 dni aby nenastal jojo efekt a nevratili sa ti kila spet a po 90 by si mala este pokračovat ranajkami ovocie atd.........na tej druhej som nikdy nebola preto som zase tu xixiix

lydka84
12. jan 2014

@mirkapramukova
dalsich 90 dni
princip varenia ostava ten isty , ranajky ovocie, obed a vecera nemiesas potraviny ale mozes obed mat iny ako veceru cize napr obed si das UH a vecer bielkovina ( len pozor na dodrziavanie odstupov medzi jedlami ako teraz ze po bielkovinach 4 hodiny a po skroboch a UH 3 hodiny ) a ovocny den je kazdy 6-ty ?? toto narychlo v knihe teraz neviem najst..proste sem tam ovocny den ...proste prejdes na delenu stravu 😉

ketrinn
12. jan 2014

@mirkapramukova ja som tiež držala len mesiac schudla som 10 a koniec ,ja som tiež potrebovala schudnut len pred operaciou a este v druhy som schudla 1kg a potom som musela v nemocnici jest normal stravu a začalo to pomaly stupat,pri tejto diete je dobre to že možeš jest nie si hladna a nemusiš cvičit 🙂

mirkapramukova
12. jan 2014

@ketrinn No ja som tuto dietu drzala minuleho roku.Po porode mi zostali 8 kg navise a tak som sa na nu dala.A tam nastal presne ten problem.Za 27 dni som schudla tych 8 kg a prestala som ju drzat.nepresli ani dva mesiace a moja vaha bola spet.Ale straaasne som sa pocas tych dvoch mesiacou prezierala 😢 😢 😢

mirkapramukova
12. jan 2014

@lydka84 Dakujem za strucne vysvetleni.Prestudujem si to uz ked dam dole to co potrebujem 😉

lydka84
12. jan 2014

@mirkapramukova
velmi strucne a nie je zac 😉
ked najdem ako su casto tie vitaminove dni napisem ti .......

estachova
12. jan 2014

ja som dnes mala UH- r- banán+káva, O- cestoviny s dusenou zeleninou, V- tiež cestoviny, ale dala som si vianočné trubičky po večeri, tak dúfam, že som veľa nezhrešila, ja stále len 1kg dole, mám pocit, že to ide veľmi pomaly 😖

lydka84
12. jan 2014

@dulkagabulka
chytila som do ruk knihu dalsich 90 dni atam pod UH receptom je slany kolac s kukuricou, takze kukurica je bud UH alebo zelnina,...ale skrob urcite nie 😉

lydka84
12. jan 2014

@estachova radsej pomaly a nepribrat ako rychlo a nabrat kila spat + dalsie ako bonus 🙂

lydka84
12. jan 2014

@dulkagabulka
a dalsi kde je kuracie maso so salatom a ide tam konzerva kukurice
takze zeby kukurica v konzerve bola zelenina ??????? 😝 😝 😝 😝
teda aspon podla druhej knihy sa to moze miesat aj sUH aj s bielkovinami, ak ked tam su trosicku ine pravidla delenia aj ked podla mna zaklad musi byt rovnaky, cize ak to z casu na cas das ku kazdemu dnu nic sa nemoze stat 😝 😝 😝 😝

andrea1516
13. jan 2014

@lydka84 vecera veru neostala to bola slaba chvilka celu noc my bolo spatne od syrovo sunkovej pizze ...takze som sa poucila a za cely cas som mala vcera druhy prehresok a dneska jedny rifle oblecene co som uz davno nezapla takze ja sa tesim 🙂a idem na dalsie rifle co este nezapnem 🙂

ketrinn
13. jan 2014

@andrea1516 kedy si začala? myslim že z pizze ani nie ale ak si si dala čokoladku tak stej🙂na tvoju pečienku je to nesmierna zataž či nedal? 😀 moj sa lieči už 3 roky na zle vysledky pečene tak viem že čokolada aaj ine veci mu nerobia dobre ,potom stena celu noc a aj ho preženie sem tam🙂

ketrinn
13. jan 2014

@lydka84 takže to ma potešilo že zelenina🙂ved mame sa držat našej diety v inych čo pišu ma nezaujima ,všade je pisane inač ale kedže držime 90-dnovku mali by sme sa držat toho čo je v našej none:? 😎

zuzka2010
13. jan 2014

baby musim sa pochvalit, vcera som mala iba jeden prehresok - slabu kavu s trochou mlieka..pomaha mi to, aby som nebola hladna a nevymyslala blbosti..dnes vitaminy..

miskakyska
13. jan 2014

@boldy dííky 😉

matamisi
13. jan 2014

Tak shred level 2 odcviceni,jemine to bola makacka...mokra jak mys...super....plna elanu som.. 😵 a ovocny den moze pokracovat 😵

mirkapramukova
13. jan 2014

@zuzka2010 Ale ved kava nieje prehresok.A ta kvapka mlieka sa strati.Vela zien pije kavu s mliekom pocas dietky a chudnu.Ja si myslim,ze prehresok z mliekom by bol keby si si spravila hrncek mlieka a nie to pol deci mliecka do kavi 😉

zuzka2010
13. jan 2014

@mirkapramukova vdaka za povzbudenie🙂

ketrinn
13. jan 2014

dnes vitaminy zatial necitim hlad naopak som nafuknuta ako balon 😖 rano vyživa ,obed vyživa ale na poobedie dam zeleninovu polievočku myslela som že budem len o vyžive ale rozhodla som sa predsa o tu zeleninovu polievočku nech zahreje žaludok🙂

mamami3
13. jan 2014

@ketrinn 🙂 dnes mame rovnaku stravu, od rana som ma domacej vyzive a poobede,teda vecer bude zeleninka, ale nie polievka, iba cerstvy,zeleninovy salatik 🙂

klobucik
13. jan 2014

😢 pos..la som moju dietu , som si neuvedomila v tom zhone dnesnom a dala som si 2 zemlicky s pastetou 😢 😢 a tak pekne mi to islo

ketrinn
13. jan 2014

@mamami3 vo vitaminovy den možeš papat každe 2 hodky vieš?

ketrinn
13. jan 2014

@mamami3 ovocie a organizmus dokaže spracovat zeleninu a ovocie rychlo už za 2 možeš jest dalšiu porciu ale pozor aj pohar štavy je porcia aj oriešky musiš dodržat 2 hod odstup,ja osobne mam rada tento den lebo možem papat častejšie a dnes som sa začala potit tak to dobre znamenie vychadzaju somna skodliviny🙂som zvedava kolko pojdem za dole do konca tyždna až v nedelu sa idem važit najlepšie sa nevažit len po vodovom ale ja nevidržžžžžžžžžžim🙂

perla200
13. jan 2014

@ketrinn ja som tiež držala dva mesiace schudla 10 kg a joj efekt prisiel až po troch rokoch od držania....
ja dnes bielkoviny - ale iba jogurt na obed s celozrnnými rohlikmi....

ketrinn
13. jan 2014

@perla200 ak spravne naštartuješ metabolizmus po tych 90 dni a neporušuješ tak sa da udržat vaha len potom sa mi zda po ukončeni dietky treba stale na ranajky jest ovocie a držat odstupy medzi jedlami napr daš si v ten den meso a zeleninu na obed a na večeru možes uhlohydraty ale až z odstupom 4 hodin ,bielkoviny travy organizmus velmi pomaly keby ale teraz musime zvladnut 90 dnovu potom udeme riešit dalej aby sme stoho nemali miš maš🙂ja mam zajtra bielkoviny tak asi vyberem prsia a urobim na prirodne a dcerku dam k tomu ryžu🙂a ja si dam celozrnnu buchtu🙂a večer len mesko a neaku zeleninku 🙂ja nemusim sladke ja som preto tak nabehla na vahe lebo som meskarka xixixi ja som nepojedla na ranajky ak som nemala niečo z mesa heh

andrea1516
13. jan 2014

@ketrinn ahojky mne bolo zle od pizze 🙂a cokoladu smeme na pecen ale len nad 70percet dokonca aj cisti pecen v malom mnostve do mi doktor hovoril co ma transplantoval ze ta sa smie lebo som sa pitala na dia sladke a to my zakazal a keksiky 🙂a on ma co s pecenou?

ketrinn
13. jan 2014

@andrea1516 ono tam skor asi v tej čoko ide o tie tuky 🙂 preto to mojmu zakazal🙂on ked sa dostane k čokolade tak celu zhlce alebo bombonieru

andrea1516
13. jan 2014

@ketrinn ja si cokoladu dam ale len nad 70percent ale ako tu pisu baby ze veteik a tak ja ta vynechavam pre istotu 🙂ale idem zajtra k docentovi a kontrolu tak sa ty opitam j od neho na cokoladu :D