90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lydka84
2. mar 2014

@moje2deti a zabudla som detail, ze to mixovanie sa robi v ramci obeda, vecera je uz podla pravidiel delenia (sem tam moze byt aj to co na obed - to by som ja radsej opakovala len ak by obed bol podla delenia, nie mixovanie skupim medzi sebou)....... co sa tyka delenia dni, delia sa dni na zaklade toho aky je obed a je to v takomto poradi : B, Š, Š, B, UH, V - s tym ze pri B s Š dnoch si mozes na veceru dat 1/2 obeda alebo hocico ine na co mas chut , samozrejme ze podla zasad delenia, ktore platia v 90DD 😉
inak dost blbo napisana kniha, polovicku principu som si vydedukovala az z receptov, dokonca mam pocit ze tie recepty protirecia tym uvodnym stranam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale kedze su v knih take ake su, znamena to ze sa to takto moze a ma 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lydka84
2. mar 2014

@moje2deti tak sme na tom rovnako, no ja by som chcela od teraz este tak 12kg dole ale plati ze ak pojdu cm a kila nepojdu podla mojich predstav, trapit ma to nebude ........ ja tak isto prvy mesiac cm minimalne sli dole, pridala som od druheho mesiaca cvicenie jill...............ale necvicim denne a cm sa pekne pohli, skus ju zacat civit a pojdu aj cm uvidis 🙂

estachova
2. mar 2014

@lydka84 aj ja by som si chcela prečítať udržiavačku, poprosím ťa poslať mi to , e.stachova@centrum.sk

lydka84
2. mar 2014

@estachova posielam 😉

lydka84
2. mar 2014

@estachova a len precitat? ty do toho nejdes s nami dalej????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲

boldy
2. mar 2014

@lydka84 ahoj vcera takzka vodicka bola 🙂 ale ok, dnes 11kg dole, fajn ale pokracujem

lydka84
2. mar 2014

@boldy blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lovacka
2. mar 2014

@boldy wau
dievcata az normalne tisko zavidim a nadavam na seba ze som sa k vam nepridala uz od januara 🙄

no nic hadam po mesiaci aj ja budem moct povedat ze mam nejake -kg.
kurnik by som sa aj odvazila a pomerala ale musim vydrzat nech mam potom vacsie prekvapko 😀

matamisi
2. mar 2014

@lydka84 posles prosim ta aj mne ....matasevcikova@centrum.sk dakujem

zazulkaa
2. mar 2014

@lydka84 ďakujem za označenie v príspevku 🙂 Držím stále tiež aj s priateľom. Po pravde tento druhý mesiac bol omnoho ťažší ako ten prvý, v tom, že už som viacej rozmýšľala čo by som si dala. Prehrešky sme nemali veľké, a bolo ich máličko. Vodu máme teraz vo štvrtok tuším, predpokladám, že úbytky nebudú veľké ale verím, že v 3 mesiac sa ešte čoto podarí a potom sa dáme na udržiavačku 🙂 aby sa naša snaha hneď nevytratila. Blahoželám Vám k úspechom a verím, že to pôjde aspoň tak ako doteraz 🙂

nika185
2. mar 2014

@andrea1516 aby ti nebolo smutno Andrejka, tak ani ja som teraz za druhý mesiac nedala dole ani deko a to mám zajtra vodu ☹ , tak hádam po nej dám aspoň - 1kg, tiež ma to se......, ale ideme ďalej a keď je tak, že v treťom kole sa to pohne, tak uvidíme, merať som sa nemerala, budem až po vode, ale ako píšem, kilá mi stoja a podla mňa aj cm- podla nohavíc, tak moja nie si sama a to som mala malé prehrešky, pekne dodržiavam, tak sa usmej 🙂 , hlavne, že si po zdravotnej stránke dobre a pečeň počúva a nech potvorka počúva aj ďalej 😉 ,pa

lydka84
2. mar 2014

@matamisi poslaneee 😉

lydka84
2. mar 2014

@lovacka my na seba nadavame preco sme nepokracovali v septembri, ale skoda plakat nad rozliatym mliekom cas sa vratit neda takze nic ine neostava len teraz bojovat 🙂 🙂 🙂 🙂

lydka84
2. mar 2014

@zazulkaa ahoj to som rada ze idete dalej, vedela som ze niekto to tu este drzi s chlapom len som nevedela kto a to ty 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 druhy mesiac sme mali vsetky tazsi a aj s mensimi ubytkami a aj prehreskami, ale dolezite je ze ubytky boli a ze ideme dalej , som zvedava ake budete mat ubytky po druhej vode .... daj potom urcite vediet 😉 a ze dakujeme k blahozelaniu 😵

lydka84
2. mar 2014

@matamisi pozeram tvoje foto na fcb v tej skupine a wau wau wau uzastna zmenaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 blahozelaaaaaam nadherne to je na tebe vidiet ako si sa zmensila

andrea1516
2. mar 2014

@nika185 dakujem ale vazne nechapem ako je to mozne ze to stoji

matamisi
2. mar 2014

@lydka84 dakujem...ano,aj ja som so sebou velmi spokojna🙂 ked sa mi nechce nahodou cvicit pozrem si fotky moje a hned plna elanu idem cvicit 😵

lydka84
2. mar 2014

@matamisi to verim foto su super motivacna vec to je fakt 😉

lovacka
2. mar 2014

aj my chceme photo 🙂 nech sme motivovane 🙂
ja dne ovocny den mam za sebou a poviem Vam neverila som ze dokazem sediet za stolom kde vsetci tlacia kacku a ja nic 😀 pre istotu som sa najedla pred tym nez sme sli k nasim a tam som len slintala a krmila maleho 😅
ale dala som...myslim si ze aj zaludok sa mi uz zmrstuje. na ranajky som zjedla dva mesiaciky pomela, na obed jeden banan a hrusku a pomaranc a potom na veceru som mala vyzivu slivkovo jahodovo jablkovu. o 6 som si dala deci jahodovej stavy este a tak som odmakala 40 minut na orbitreku a 100 brusakov na to a teraz mi este svaly masiruje elektricky pas 😀
este sprcha a som na dnes kompletka 😀
zajtra mam cervenu kapustu a kacicu na obed mnam uz sa neviem dockat

lovacka
2. mar 2014

a este vam poviem ako som sa nasmiala...dne mi moja mama hovori a uz si sa vazila a ja ze nie preco?no lebo vidno ze si schudla 😀 😀 😀 chcela ma potesit ze som nejedla kacku tak aby mi nebolo luto.... 😀

lydka84
2. mar 2014

@lovacka sikovnaaaaa super si to zvladla ...no hej chce to vela premahania pozerat ako niekto je a nedat si, vedla mna prave je mamina a ja nemozem 😖 ale ani nemam chut nastastie .... a ano zaludok sa casom stiahne, ja som na zaciatku diety zjedla raz tolko ako mi staci teraz .... a na kacku uz aj ja mam dlhsi cas chut, uz som vravela koleginke ze kedy pojdeme do jednej cinskej restiky a dame si 😝 😝 😝 😝

lovacka
2. mar 2014

a si predstavte ze 40minut makacky na orbitreku sice mam stale najnizsiu zataz ale aj tak sa rovna len 100 spalenym caloriam....ma to az normalne sere ze 100calorii zjeme ani nevieme ako a drina to je 40minutova

lydka84
2. mar 2014

@lovacka ale kalorie su x4,18 aby si dostala KJ .... a to uz mas 480KJ vie skolko je to uhoriek ???? 😀 😀 😀 😀 a neries to kazde telo apli inaka neexistuje system co by ti napisel kolko si spalila ... nic v zlom ale to co pisu stroje su bludy 😉

lovacka
2. mar 2014

@lydka84 ved to mi je jasne ze je to len cislo akosi vyratane ale ked tam s vyplazenym jazykom makam tak vies ze ma to serinka

lydka84
2. mar 2014

@lovacka sak toto ze nahodeny vzorec co neberie doi uvahy vek vahu , krvny tlak, pulz ktory je dolezity atd .... 😉

lovacka
2. mar 2014

@lydka84 sak toto toto

lydka84
2. mar 2014

@lovacka tak len cvicit dalej a nerieism nezmyselne cisla 😉

lovacka
2. mar 2014

@lydka84 a nepozerat na to co ma kolko calorii nie?
sak toto cvicit a cvicit na stare kolena 😝 ale tak co uz byt tlsta a necvicit aleb 😝 krasna a stihla s cvicenim 😀

lydka84
2. mar 2014

@lovacka veru tak a pri predatve ze na spalenie 1 kg tuku potrebuje telo 28 000 - 30 000 KJ tak to fakt nema zmysel zapodievat sa tym 😉

lydka84
2. mar 2014

@moje2deti ahoj no kao dopadol ryzovy nakyp??? bolo to v pohode ??? rozymslam zeby som si tiez dala tak ak to bolo mnamkove mohla by si hodit recept do nasej kucharskej knihy nech sa inspiruje viac bab 🙂 🙂 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/5470/