90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
9. jan 2011

@lenka1108 ja neviem,ja som myslela,ze len nesmies miesat u bielkovin vajicka,maso a syr....toto ma nenapadlo,ale ked je napriklad povolena zmrzlina,nepovedala by som,ze mas mat na obed aj na veceru zmrzlinu...alebo zakusok...teraz som pozerala knizku...mozes na veceru ine ako na obed

ciernypeter
9. jan 2011

@marianca ako ovocny den ? ide to? ja som isiel dole 2,5 za 9 dni a ovo som vynechal @lenka1108ked maso takmaso,ked syr tak syr,ked vajcia tak vajcia 2 den ked ryzu tak ryzu,ked zemiaky tak zemiaky 3 den cestoviny a vecer zmrzku alebo kolace a povinne jednu tablicku cokol 🙂 😎 😎 😎

ciernypeter
9. jan 2011

@lenka1108 ten 3 den pridaj aj strukoviny a kopec zeleniny 😎 😎 😎

llumka
9. jan 2011

babenky uz som tu dlho nebola, ale pekne drzim s vami. pred vcerom som mala bravc. sote a cherry rajciny, vcera zemiakove placky a kapustovomrkvovy salat a dens cestovinky so spenatom. predvcerom som vzdy nieco zobkala tycinky, puding ajajaj 😠 , ale vzera som vydrzala pekne bez zobkania 😉

co si date na ovocny den obed? ja neviem

kila vam idu pekne dolu, ja neviem nemam vahu, ani necitim ze by som schudla ☹

llumka
9. jan 2011

@cierny peter prepac, ze som napisala babenky ale myslela som aj na tebe kedze si tu jediny chlap. a ten 3 ten na veceru je napr. kolacik aj cokolada povinna? varova?

ciernypeter
9. jan 2011

IIumka ano moze byt aj 70% rad vas citam a musim konstatovat ,ze baby to maju v zivote ovela tazsie deti,rodina ,dobre vyzerat no klobuk dole .tuto stranku by mal navstivit kazdy muz .MUZI VAZTE SI SVOJE ZENY 😎 😎

lenka1108
9. jan 2011

@ciernypeter aha tak ak som mala polievku na obed tak na veceru si mozem uvarit dva zemiacky len tak same???? ak hej tak to je super bo ja som do teraz jedla co naobed to na veceru v polovicnom mnozstve 😖
diky za radu.inak polievku som mala o 1 a este stale niesom hladna jeeeeej...

marianca
9. jan 2011

@ciernypeter no super, ono to ide aj bez toho ovocka...ja som to nedodržiavala a je to v poho....ja nejak moc nechudnem, ale ja nepotrebujem nejako moc, tak mi to aj ťažko ide, stačilo by mi dať dolu nejaké 3 -4 kg 😉 a ono to ozaj ide lepšie keď to drží niekto s tebou....aspoň, nemusíš pozerať ako ten druhlký žerká same dobroty a ty sa trápiš 🙂
no a ani už neviem na koho som chcela reagovať, ale vidím, že Vám to ide babuly, tak sa držte 😉

ciernypeter
9. jan 2011

ahojte @marianca ja este takych 8 kil dole a bude to ok @lenka1108 ja 2 den rano ovo,kava,caj,obed pecene zemiaky a kysla kapusta a vyvar cisty bez cest. vecer zemiaky a zelenina dusena ked som hladny tak este struhana mrkva s jablkom skus je to syte 😎 😎 😎

lenka1108
9. jan 2011

@ciernypeter no super tak to vyskusam ale tu mrkvu s jablkom si necham na rano.ovocie len do 12 tej.vyhovuje mi to.
no ja chcem dat dole 20 kg do leta.dufam ze to vyde.ale kamoska pri 90 dnovke schudla 23 za 3 mesiace a teraz sa pekne udrzuje.ani kilo hore.sm zvedava ako to pojde dalej... 😉

borabora666
10. jan 2011

@lenka1108 BIELKOVINNY a skrobovy den mas jest to iste na veceru ako na obed len v polovicnom mnozstve,ale v uhl den mozes obed aj veceru inu...tak tyden dietky a presne 3kg dole.....sem tam mensie prehriesky ako je cokoladka....ale od dneska to zkusim bez prehrieskov....

kubkovka
10. jan 2011

@borabora666 krásny úbytok, ja sa chcem dnes odváziť, ale necakam nic dole........

suezana
10. jan 2011

Ahojte, chcela by som sa k vám pridať, len mám obavy, či to zvládnem. Akým dňom sa táto dieta začína? Môže sa ráno káva?

kubkovka
10. jan 2011

@suezana ale jasne, ze zvladnes, par dni to bude mozno hladnejsie, kym si clovek zmensi zaludok, ale potom to ide.....ja rano kavu pijem, ale bez cukru, mala by sa aj bez mlieka, ale to by som nezvladla, no davam si ho fakt len trosku........a dieta sa zacina bielkovinovym dnom, to znamena ze bud maso, alebo vajicka, alebo syr, nemiesat dokopy so zeleninou, na obed + jedno celozrnne pecivo a vyvar

kubkovka
10. jan 2011

No tak spolubojovníčky a spolubojovnik, dnesne vazenie dopadlo tak, ze minus smiesnych 1,5 kg.... 😢 no ale niet sa comu divit, kedze som ani riadne nedietovala

adamko05
10. jan 2011

baby, tak snad dnes sa už aj ja "nalodím", min. pondelok to nevyšlo, došli krámy a bolo po srande, nemala som na to nervy... ale teraz ma čaka dost zmien, tak sa aj celkom teším, že by som sa aj ja mohla troška zmenit
tak dnes som to odštartovala kavou, čakom... a budem pokračovat čajom, na obed masko s kapustou (knedlu necham ostatnym. 😉 ) a aj vyvar bude... tak snad sa to dnes zadarí a pôjdu mi kilečka dole
nevážila som sa, zabudla som, tak zajtra sa odvážim 😉

adamko05
10. jan 2011

@lubikaf a ja čakam na teba a ty sa predbiehaš! 😀 😀 😀 😀

suezana
10. jan 2011

@kubkovka ďakujem
písala som Zuzke, či by mi na mail neposlala rozpis, či pravidlá, či ako to mám nazvať, ale zatiaľ nič, tak ak niektorá máte...pošlem v IP mail. ☹ musím už niečo začať robiť so sebou 😝

kubkovka
10. jan 2011

@suezana ahoj, poslem ti dietu........a zacni, ide to vcelku dobre

kubkovka
10. jan 2011

@adamko05 jeeeeeej, ahoj, znama tvar.......no ja som sa tiez minuly tyzden nejako nerozbehla, ale pokracujem dalej, zatial iba 1,5 kg dole

adamko05
10. jan 2011

@kubkovka ty aspon niečo dole, ja asi skôr hore 😀 😀

kubkovka
10. jan 2011

@adamko05 no moja, nemysli si, ze cez sviatky to neslo zas hore, som zacinala teraz na 90 tich kilach, fuj hanbim sa 😅

suezana
10. jan 2011

@kubkovka prišlo, ďakujem, už čítam ... 🤐

suezana
10. jan 2011

takže to sa je len 3x denne? obed o 12 a večera o 18? čo medzitým ? lebo píšu aj o tom, že medzi jedlom má byť rozdiel 3 a 4 hodiny, tak nerozumiem. Ešte som nečítala všetko, možno to bude ďalej 😕 Zostavujem si ten 1. bielkovinový deň.

kubkovka
10. jan 2011

@suezana no obed nemusi byt o 12, ale OD 12.....ja niekedy obedujem okolo 13 hod, 14 hod a veceriam okolo 18:30 az 19:30.......a medzitym nic, max. vodu, alebo caj........ale ked to nevydrzis, tak si skus dat nejake ovocie

suezana
10. jan 2011

ja som predpokladala, že hladná ako vlk obedujem hneď o 12. 😉

kubkovka
10. jan 2011

@suezana no ja iba zo zaciatku, potom ten hlad prejde

zibi
10. jan 2011

@lenka1108 ahoj leni
no na veceru by si mala mat to co na obed ale v mensom mnozstve... 🙂 bez vyvaru a bez chleba
ja som nikdy nejedla chleba..skor som si kupila celozrnnu zemlu alebo rozok a aj to nei pravidelne
a okrem toho som na ovocny den si dala na obed zeleninovy salat a ked som dakedy vecer bola strasen hladna som si spravila obycajnu zeleninovu poleivku v sacku na tie prve tyzdne to dost pohama..je to vlastne len voda s vegetou alebo kockou a plus zelenina...ale zasyti to zaludok ...tak ked ta pochyti vlci hlad vecer tak maj to po ruke je to dobra vec a najma na ten ovocny den 🙂
okrem toho fitko je velmi dobry napad...ja civicim pravidele a mozem tvrdit ze mi velmi pomohlo pri chudnuti..

zibi
10. jan 2011

@suezana moja to je naozaj iba na zaciatku...ono zaludok sa muis prisposobit a je to fakt dobre lebo potom sa trochu stiahne a nevladzes uz zjest take porcie...hovorim skus si kupit nejake ovocie alebo zjedz nejaku zeleninu ...bud hrusky, alebo kiwi , teraz su mandarinky alebo si medzi tym daj kalerab ja take vzdy mozem ...🙂
a ako som pisala uz ...ked budes mat velmi vlci hlad spravi si lahku polievku z mrazenej zeleniny ....takej kde je napr. mrkva, brokolica alebo karfiolik..neodprucam velmi struky, alebo kukuricu lebo sa neuvari dobre v polievke a moze robit zaludocne problemy a tazkosti s travenim 🙂 ale mas kadejake polievkove zmesy 🙂 zial nic ine sa neda povedat len treba vydrzat
a ovocie a zelenina sa moze VZDY 😉

suezana
10. jan 2011

@zibi ja som myslela, že ovocie sa môže len doobeda. A zelenina len ako príloha. Lebo teda každá dieta je iná a niekde sa práve zakazuje miešať ovocie so zeleninou 😕