90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
19. jan 2011

@suezana ja to citim podobne.....nejak som s tym zmierena.....ale to je dobre nie...lepsie ako sa stale trapit ze nemozem to,alebo ono,takto sa to lepsie dodrzuje......a hlavne to ze mam okolo seba fajn baby ktore ma drzia

suezana
19. jan 2011

@borabora666 áno, to som tým chcela napísať, že je to fajn 😵

jankabambulka
19. jan 2011

prosím, kedy sa môže cornfleks či ako sa to píše? mohla by som napr- vyprážaný kurací rezen obalený v cornfle. lebo milujem to na kari a už sa mi to nedí vydržať.. alebo môžem kari omáčku(ide tam mlieko) s kuracím rezňom

suezana
19. jan 2011

@jankabambulka mlieko a mäso v kope nie ☹ a vyprážanie tiež nie ☹
moja zlatá 😀

suezana
19. jan 2011

@jankabambulka aaký máš deň? to chceš ešte teraz niečo papať, či na zajtra vymýšľaš?

suezana
19. jan 2011

tie kornflaksy, ak ich berieme ako obilovinu, tak uhľohydráty, už sme to spomínali, ale na nič iné sme asi neprišli 😕 alebo....

borabora666
19. jan 2011

@suezana ano UH je cornflakes.....a ked uz tak radsi zmiesaj maso s mliekom ako s cornflakesom,ked si myslis ze to uz nevydrzis...ved podla delenej stravy sa moze dokopy maso s mliekom,tak si myslim,ze je to mensoe zlo ako cornflakes k tomu masku

suezana
19. jan 2011

@jankabambulka možno ti ten jablčný ocot a spol. tak trávi, preto si hladná...

jankabambulka
19. jan 2011

oki babenky ĎAKUJEM MOOOC
nie zajtra mám štvorku deň ale už 2 či 4deň ma máta kari omajda a rezeň v lupienkoch - teda ak nemyslím na to , že slintám po zemiakových lupienkoch to mi asi najviac chýba 😎 😝

suezana
19. jan 2011

@jankabambulka tak si na škrobový deň upeč zemiaky nakrájané na čipsy a riadne osoľ ! Lebo keď to tvoje telo pýta, daj mu to, ale v zdravšej forme, lebo budeš na to stále myslieť...

jankabambulka
19. jan 2011

@suezana ĎAKUJEM urobííííííííííím tešíííííííííííím sa

borabora666
19. jan 2011

@suezana mnaaaam,tie pecene zemiaky si dam mozno zajtra aj ja a na to drbne troska cesnaku.....

suezana
19. jan 2011
borabora666
19. jan 2011

tak nic babulky...nebo spis babulko,dnes to balim...jdu do postele a jdu koukat na ritual,lebo som spala cez den dve hodiny,tak teraz mozem pozerat....

suezana
20. jan 2011

Dievčence nové (novšie ako ja 😉 ) ako vám to ide? Nič nepíšete.... 😕

suezana
20. jan 2011

@oriesok
@marianka0101
@luciaanna a ostatné ozvite sa 😉

suezana
20. jan 2011

Toto som práve čítala z knihy CHudnutie v spánku :
@jankabambulka

Milovníci musli, zbystrite pozornosť! Pri inzulínovo delenej strave môžete svoje obvyklé dávky musli dokonca aj zvýšiť. Jediné obmedzenie: Mlieko a mliečne výrobky, ktorými ich zalievate, musíte nahradiť pomarančovou šťavou, sójovým mliekom, sójovým jogurtom ( no my asi nie 😕 )... patria sem aj kukuričné vločky (to sú asi cornfleksy)...my asi len tou šťavou 😉

suezana
20. jan 2011

Ďalšia zaujímavosť: Pozor na tekutý cukor. Mimoriadne nevhodný je taký cukor, ktorý sa dá piť - napríklad v ovocnej šťave, ovocnom nektáre, sladkých strekoch, limonádach alebo sladených mliečnych či srvátkových nápojoch. Cukor v tejto forme takmer zaplaví tenké črevo, z tade sa rýchlo dostane do krvi a v pankrease vyvolá rozsiahle vyplavenie inzulínu.
Marmeláda na chlebe, či šťava alebo ovocná príloha k musli - to je v poriadku, pretože obilniny spomaľujú vyprázdňovanie žalúdka.... 😕 😕 😕

juli71
20. jan 2011

@kubkovka ahoj, tak ako sa ti dari opat si sa dala na to , vidim , ze tu davas rady , co jest super, mne to ide vsetko do toho brucha, rozmyslam nad liposukciou, cvicenie ma nebavy/ brusaky/ a to vela nejem

marianka0101
20. jan 2011

Ahojte 🙂 ja som tu, len nemám dnes moc času. Večer si vás prečítam. U mňa ide všetko ako má, včera som mala tie strapačky a na večeru osie hniezdo s kúskom čokolády. Dnes mám ovocný deň no som výnimočne dosť hladná tak to dnes bude asi ťažšie, ale vydržím.

celi
20. jan 2011

Ahojte,
ja mám dnes ovocný deň, zatiaľ v pohode, uvidíme, čo poobede a večer...
zajtra ráno na váhu 😉 , som zvedavá, či sa niečo pohlo...aj keď iba 4-tý deň...

cumelila
20. jan 2011

@suezana 🙂 ..AHOJTE..ved ja nejak pri tej malej ani nestíham odpisovat ale idem vas dočítať...ja sa zatial držim 😀 ..dnes mam ovocný deň tak zajtra skontrolujem váhu a napisem...no neviem ako to vydržím lebo včera som mala len 2 cestovinove polievky tak hadam vydržim...ale včera som už dostala prve pochvaly tak som bola horenos 🤐

kubkovka
20. jan 2011

@juli71 ahoj, no teraz je to o 1000 % lepsie ako minule, asi to nebolo vtedy dobre obdobie na chudnutie........teraz ja to fajn

cumelila
20. jan 2011

Ani som Vas radšej nemala čítať dozadu 😀 ...ŽE tiramisu,pizza,langoše pagače... ☹ ...no idem si ja jabka nakrajať 😵

kubkovka
20. jan 2011

@cumelila no gratulujem, to je super, ze uz si to ludia zacinaju vsimat, len tak dalej

kubkovka
20. jan 2011

@cumelila ak budes hladna, sprav si zeleninovu polievku, to zasyti a je to nieco teple do zaludka

cumelila
20. jan 2011

@kubkovka ..ďakujem a pozerám,źe sme s jedného mesta 🙂

juli71
20. jan 2011

@kubkovka ako to myslis v com ?

kubkovka
20. jan 2011

@cumelila no ja som nie celkom z PD.......a nemas zaco, ja to viem podla seba, som si urobila kapustnicu, ma 8x precistilo 😀