90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
20. jan 2011

@juli71 no na jesen mi to vobec neslo, musela som sa prehanat, stale som porusovala, bola som potom zo sseba sklamana, teraz to ide nejako same, skoro vobec sa nemusim trapit hladom,nejako to ide lahko, co je super

cumelila
20. jan 2011

@kubkovka a kolko sa uz drzis?a kolko islo dolu ?

juli71
20. jan 2011

@kubkovka a od kedy si opat zacala, aj vidis zmenu , viac si schudla ja mam pocit , ze tato dieta je skorej pre plnsie babenky /tym nechcem urazit/ kedze to mam vyskusane

juli71
20. jan 2011

co mozem este povedat citila som sa taka lahsia, ale kila nesli dole

kubkovka
20. jan 2011

@cumelila no od 3.1. a zatial slo dole 5,3 kg.......este 15 a budem spokojna

kubkovka
20. jan 2011

@juli71 no urcite som schudla viac ako na jesen a ja som plnsia....... 😀 😀 ale dlho uz nebudem

juli71
20. jan 2011

@kubkovka od 3,1,si dala dolu 5,3 kg to je vela za taku dobu nie

kubkovka
20. jan 2011

@juli71 nie, lebo na zaciatku ide hlavne vody, za dalsie dva tyzdne to uz nebude taky uspech

cumelila
20. jan 2011

@kubkovka tak to je super....ja mam v plane tiez nejakych 10_15 kg tak hadam to takto pekne pojde aj dalej

cumelila
20. jan 2011

@juli71 ...kukam na fotočku a veď ty si ako prúúútik...

juli71
20. jan 2011

@kubkovka drzim ti palce, ja neviem ako poriesim to moje brucho nenavidim HO ! asi predsa pojdem na tu liposukciu

juli71
20. jan 2011

@cumelila ked sedim uz citim brucho a to mi vadi ja mam taku divnu postavu ruky nohy chude brucho velke , zadok -no da sa a v tvari som tiez plnsia TAKA NEDOROBENA -hovorim

cumelila
20. jan 2011

@juli71 🙂 ...tak tebe bude stačiť aj 9 dňovka 😉 ...a brucho???no tak ja tiež po porode čakam či sa da aspon ako tak naspak ale nejak sa mu nechce 😠 ..každy den robím 100 brušakov ale trošku to aj pomaha..či??? 😀

kubkovka
20. jan 2011

@cumelila no pozeram, ze ty mas dcerku skoro tak staru ako ja maleho.........

cumelila
20. jan 2011

@kubkovka ano aj ja som to prave pozerala...Vanesska bude mať za 2 dni 8 mesiacov...tak asi ste o par dni starší...

kubkovka
20. jan 2011

no Martinko mal v pondelok 8 mesiacov, 17.1.

claudica
20. jan 2011

Ahoj @kubkovka - chodím to tu sledovať, ide ti to jedna radosť - ďalších vyše 5 kíl dolu, tak to je úspech, si šikulka.... 🙂 Jak to tu chodím čítať, pohrávam sa s myšlienkou opäť začať, lebo veď som to v decembri neukončila tak ako som chcela....chýbalo mi nejakých 20 dní do konca ☹ ☹ A veru pekne sa zaobľujem, cítim to na nohaviciach.... ale som sa radšej nevážila. Tak nech sa ti pekne darí aj naďalej...a samozrejme aj ostatným kočkám - držím palce a zatiaľ sledujem, časom sa iste pridám aj ja ešte raz ...

suezana
20. jan 2011

@celi ja som mala na 4.deň mínus dve kilá 😉 tak držím palce

suezana
20. jan 2011

@kubkovka aj mňa aj mňa ale len 2x po kelovom prívarku, sušených slivkách, 2lyžičkách ľanových semienok, pohari teplej vody s medom na lačno...vode zo sliviek...uvidím, dnes mám rezance s kapustou, akurát sa robia...dúfam, že zajtra tiež 😉

suezana
20. jan 2011

A dnes som dala 30 minút rýchlej chôdze cez dve dediny 😉 vykrúcala som zadkom, vždy keď som si myslela, že ma nik nevidí 😅 Inak super, cítila som hlavne vonkajšie stehná a zadok 😉 a to som rozmýšľala, či idem len po obchodoch, alebo takto a nakoniec som v jednej dedine vbehla do sekáča a nakúpila som za tašku 😀 😝

borabora666
20. jan 2011

@suezana a ja si dam vecer pilates....mozno cez vikend skusim aj zumbu

luciaanna
20. jan 2011

@suezana a ostatné baby ahojte 🙂 😉 .
Dnes mám rušno a len pred chvíľou mi malá zaspala. Takže frčím na ovocí a zelenine, zatiaľ to ide, len tá moja hlava, stále ma bolí, už štvrtý deň. Snažím sa veľa piť, ale aj tak môj tlak včera večer 90/60. Chodím ako mátoha 😒 .
Pred chvíľou som dochrúmala varenú brokolicu s mrkvou 🙂, delikatesa 😉.
Tak idem si vás prečítať, nech viem, ako sa máte 🙂.

celi
20. jan 2011

@suezana tak to je super výsledok, aj ja chceeem 😀

ja vás tu tak priebežne čítam, písať veľmi nestíham...
pozerám, že viaceré máme dnes ovocný deň 🙂

luciaanna
20. jan 2011

Babenky, čo je to hurmi kaki? 😕 . Malo by to byť ovocie....
Počas ovocného dňa zvyknete jesť aj sušené ovocie? Neobsahuje veľa cukru? (mám doma sušené slivky a figy a neviem, či môžem).
Mandle a orechy sa môžu iba počas ovocného dňa?

kubkovka
20. jan 2011

@claudica dakujem, no idem este raz, lebo na jesen to ani nemozem povazovat za to, ze som drzala dietu.......budem sa tesit, ked sa pridas k nam

kubkovka
20. jan 2011

@luciaanna susene ovocie mozes, odporucaju ho den vopred namocit a potom vypit aj vodu z toho.......a orechy mozes aj v ine dni, ale ja ich jem vynimocne

matula1981
20. jan 2011

@suezana no tady orel, uz sa hlasim 🙂 , baby ja som sa k tomu este nedokopala 😒 Momentalne chodim k dr. mam zdravotne problemy, pichaju mi injekcie. Ale duchom som s Vami vysielam Vam pozitivnu energiu 🙂

kubkovka
20. jan 2011

@matula1981 no tak ked sa budes na to citis, zacnes, zo svojej skusenosti viem, ze ak sa clovek na to neciti, tak to velmi nepojde......

suezana
20. jan 2011

Baby, moja diéta ☹ ...ja som taááááák najedla 🤐 🤐 🤐
Dnes 11.deň a ja to tatko potototototo 😝
Som príliš málo dnes jedla a teraz som prišla domov a 🤐 ráno slivky a banán, obed tanier cestovín s kapustou, a teraz by som bola zožrala aj slona.... 😒 dala som si dve palacinky s čokoládou zo včera, potom mandarinku, potom sušené slivky a potom tanier špagiet s morcadelou a kečupom a asi ma roztrhne 😠 takže slávnostne vyhlasujem, že sa postavím od počítača a poupratujem nakomplet celý byt a dám ešte aj 10 km na stacionárnom ☹ Ešte sa utešujem, že som aspoň UHT dodržala 😀 a veď zajtra je ovocný deň, tak dúfam, že sa žalúdok opäť scvrkne 🤐 🤐 🤐