90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
25. jan 2011

@kubkovka tak tak, slovo diéta vyvoláva u mnohých potrebu poťukať si po čele 😝 už som sa poučila 🙄

kubkovka
25. jan 2011

@suezana no ja tiez neviem ako to vyriesim v nedelu ☹ ☹

silvuska
25. jan 2011

@suezana sak to blbe pohlady a reci ☹ , ale myslim, ze si to dobre vymyslela 🙂

borabora666
25. jan 2011

@luciaanna dakujem za opytanie,len ti neviem odpovedat...dycha pre mna horsie,len neviem ci sa mu prihorsilo ,alebo sa mu uvolnuju hlieny a ide to von,za to aky zvuk...

luciaanna
25. jan 2011

@borabora666 , tak to ma mrzí, držím palčeky, nech je mu šup, šup lepšie, je to ešte taký drobček malinký...

silvuska
25. jan 2011

@borabora666 aj ja prajem drobčekovi skore uzdravenie 😵

luciaanna
26. jan 2011

Dobré ránko 🙂 .
Ja dnes škroby, spravím si zeleninové rizoto. Len keby som večer nemala stále chuť maškrtiť... Zatiaľ to riešim niekoľkými kúskami mandlí, asi to bude menšie zlo. Hlúpy zlozvyk 😠 .

kubkovka
26. jan 2011

@luciaanna dobre ranko aj tebe, no to ti nezavidim, ja nastastie nemam velmi chut na sladke, s tym problem nemam, skôr s tym, ze by som jedla stale maso, salamu, slaninu a take nezdrave veci........vcera som veru zhresila, dojedla som po dcere maso s trochou zemiakov, ale tak co, ved zas diéta nie je moj zivot, zzila som sa s dietou, a obcasny prehresok ma az tak netrapi, tak zas budem niekolko dni posluchat 😀

jankabambulka
26. jan 2011

@kubkovka ja som včera o 21 si dala 1/4 klobane a bola úúúžasnááá
ale ododnes musím už sa fakt fakt snažiť

kubkovka
26. jan 2011

@jankabambulka no ono chudnutie je aj o psychike, ja to beriem, porusila som, ok a co:? zrutil sa svet? pokracujem dalej

jankabambulka
26. jan 2011

@kubkovka presne . lebo už sa vážim vždy len po tom štvorkovom dni (zeleninovom) ale včera keďže som mala bodový deň (kedy som šla okolo misy - vždy som bodla a dala aj 4lyžice krab.šalátu) a večer klobaňa tak som ráno porušila a odvážila sa a mala som o 10dekov 😀 😝 menej ako po včerajšom zeleninovom dni 😀 😝
z toho vyplýva ===>>>>>>> HOC AJ PORUŠÍME => MUSÍME POKRAčOVAť 😵 😵

suezana
26. jan 2011

Dobré ráno 🙂 ja práve raňajkujem, už som myslela, že umriem od hladu 😝 Včera ovocný, vydržala som 😵 dnes som sa s tlčúcim srdcom postavila na váhu 😅 a oznamujem: 17.deň diéty a - 5kg 😵 jupí prelomilo sa, mám 69kg a dúfam, že 7 už vpredu nikdy nebude 😝 😀

cumelila
26. jan 2011

Dobré ranko...tak ako pozerám asi nie som jediná čo zhrešila 🙂 ...vcera prisla svokra a doniesla pizzu,kebab a vlassky salat...mnooooo tak s kazdeho som ochutnala 😝 ...ale tak veď mame pevnú volu a ide sa hor dalej ,je tam toho 😀..dnes mam teda ovocny den co som mala mat vcera
@suezana zaaaaaaaavidííííím 😉 ...to je moj ciel mat taku vahu...a kolko este mas v plane dat dolu?

borabora666
26. jan 2011

@suezana uprimne zavidim.......ten prelom myslim......ja tiez som tam na prelomu ,ale o 20kg viacej 😀 😀 😅 😅 😅 no ale tak ja tu sedmicku zasa by som velice rada videla.....ale do leta bude,viem to......verim v to

suezana
26. jan 2011

@cumelila chcem mať naspäť mojích 6Okg, + - 😉 ja mám len 163cm, takže tak. Ešte som len na začiatku, lebo toto je len prázdne brucho, to by som sa veľmi rýchlo vrátila naspäť, kebyže nedávam pozor 😖
@borabora666 ďakujem a želám veľa trpezlivosti 😉

suezana
26. jan 2011

@jankabambulka to je super 😵 že to nemá následky a že ťa to neodradilo.

Ja dnes plánujem na bielkoviny šampiňónovú polievku mliekovú - mám na ňu chuť, včera som odolala...

jankabambulka
26. jan 2011

@suezana obr obr obr gratulka
@suezana jéé inak máme rovnaký cieľ ;) 😵
ja už dováram - rizoto s hríbkmi a pre mojich hríbiky, hrášok a mrkva a polievka hrachová a zahusťojem pomaly zemiačikmi, pred koncom odberem si ja a im pridám ešte pároček a slaninku opraženú 😀 teda si myslím, že toto by som mohla v tento škrobový deň., na obed ryža a pred volejbalom si dám troška polievky - môže byť ??? či to je naraz mnoho kombinácií?? - diky

kubkovka
26. jan 2011

@suezana gratulacia, velmi ti to prajem, hned aj zapisujem do tabulky

kubkovka
26. jan 2011

@borabora666 no to je aj moj ciel a jasne, ze bude...

kubkovka
26. jan 2011

@jankabambulka podla mna moze byt

suezana
26. jan 2011

baby negratulujte ☹ práve som zjedla 2 koláčiky od svokry 😝 😀 😀 😀

kubkovka
26. jan 2011

@suezana tak nech ti padnu na uzitok

suezana
26. jan 2011

@kubkovka naštartujú trávenie, čooo???? 😀 😀 😀 😠

kubkovka
26. jan 2011

@suezana no jasne.......ved zijeme len raz

suezana
26. jan 2011

@kubkovka veď aj to je úspech, že 2 a nie 20 😉 😎

kubkovka
26. jan 2011

@suezana no presne, ja si to tak beriem, ze keby nedietujem, tak zeriem jedno cez druhe v takym mnozstvach.....

kubkovka
26. jan 2011

@suezana a poradte, co si zas spravit na skroby? ja uz neviem

jankabambulka
26. jan 2011

@kubkovka hoc sa mńa nepýtaš 😀 😝 ale skús to čo som mala ja dnes - mňáám

kubkovka
26. jan 2011

@jankabambulka no nepytam, lebo si tu nebola.........tak porad nieco mnam

jankabambulka
26. jan 2011

@kubkovka písala so 10:47 kukni o pár riadkov vyššie 😀