90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
27. jan 2011

@kubkovka kubiii,ty si dopletena...v pondelok vodu a v utorok rano sa vazime,ne???

inak babulky jsem tu zatim jen na skok,uspala som deti a idem na pilates

kubkovka
27. jan 2011

@borabora666 presne si to trafila, som dopletena........to preto,lebo pisem len tak skokmi medzi detmi........ale uz su v posteli

julia225
27. jan 2011

@kubkovka dakujem 🙂
@suezana tak to krasne, no ja neda sa povedat, ze porusujem, ale neda sa povedat ani, ze by som to dako prezivala, drzim to tak v pohode, sem tam si dam hryz syra, koliesko salamy a podobne prehresky pocas hociktoreho dna, orechy stale jem aj pomedzi jedla... ale je pravda, ze ja som uz bola taka rozjedena, ze som si pomaly zacala, ...
a cvicim zumbu vzdy tri dni po sebe, okrem ovocneho ... lebo vtedy by som najradcej v posteli lezala, aby som to prezila :(
ja by som vrazdila za jedlo :D

kubkovka
27. jan 2011

@julia225 cvicis doma?

silvuska
27. jan 2011

Ahojte, prvy vitaminovy den za sebou 🙂 prezila som v pohode, ale hlavne asi vdaka stresu, ze som nemala chut papat ☹
Na zajtra si varim huspeninu, mnam strasne to milujem,ale robim to prvy krat tak drzte palce nech stuhne 😀

@kubkovka nove foto 😉 pozeram, ze aka kocka sem zavitala 😉

kubkovka
27. jan 2011

@silvuska ooooo, dakujem 😵 no vidis, ovocnickovi den je v pohode, to je len o psychike, cim nechcem povedat, ze kazdy stvrty den mas byt v strese 😅

silvuska
27. jan 2011

@kubkovka jj ale stres nebol kvoli jedlu, mala som zle vysledky na prevetivke tak preto ☹ , ale uz som si to vygooglovala ze to nie je take zle tak som kludnejsia a chrumem susene brusnice 😀

kubkovka
27. jan 2011

@silvuska no ved som si aj myslela ze to nebude kvoli jedlu.......susene brusnice? a ako chutia? inak ja susene ovocie vobec nejem, strasne ma potom bolia zuby ☹

silvuska
27. jan 2011

@kubkovka su mnamky, oni nie su moc sladke, skor trosku kysle, podobne ako hrozienka len kysle hrozienka 😀 treba ochutnat

kubkovka
27. jan 2011

@silvuska a myslis, ze ma zuby nebudu boliet?

matula1981
27. jan 2011

Baby, tak ja som mala dnes UH a vecer mala byt tablicka horkej cokoladky, no ale ta cokolada mi nedala pokoj a celu som ju zmastila 😒 zajtra to poriesim s tym ovocim. No ja sa cely den drzim jak cert kriza, ale pride vecer a prave vtedy mam neskutocnu chut nieco zuzlat. Ale vravim si chce to len cvik dnes mam za sebou len treti den tak sa uvidi 😉

silvuska
27. jan 2011

@kubkovka hm to neviem ☹

kubkovka
27. jan 2011

@silvuska no niekedy skusim.......inak dnes som si kupila v jednote zakusky na sobotu vecer, boli tam take posledne opustene, no nezober ich 😉

silvuska
27. jan 2011

@kubkovka 😀 treba, chudatka viem si ich tam predstavit, esteze si ich zachranila 😵

kubkovka
27. jan 2011

@matula1981 no jasne, chce to cvik a casom sa aj zaludok zmensi, aj zvyky

kubkovka
27. jan 2011

@silvuska no ved to, budem mat "napecene"......

silvuska
27. jan 2011

@kubkovka 😉 tak tak, moj muz dnes zahlasil ze by si dal nejaky kolacik, som mu oznamila ze az v nedelu bude 🙂 sa cudoval, ze co sa deje, ale nejako som zahovorila, zatial nic netusi 😀

kubkovka
27. jan 2011

@silvuska takze bude prekvapenie?

silvuska
27. jan 2011

@kubkovka hh ked schudnem tak hej 😀

kubkovka
27. jan 2011

@silvuska no tak to mas dobru motivaciu........drzim palce

ivella
27. jan 2011

ahojte,aj ja mam dnes ovocnickov za sebou,,na 100% ,teda snad ma neprepadne zravost kym pojdem spat 😀
zajtra rano mam vazenie ,tak som moooc zvedava 😉

kubkovka
27. jan 2011

@ivella ano, zajtra sa vazis, aj ja som zvedava.......

silvuska
27. jan 2011

@kubkovka dakujem, aj cvicis nejako? ja sa zajtra chystam otestovat nove fitko, pozor lady fit club 🙂 mame nove, tak dufam ze sa mi podari, bo ma boli zadok hhh dostala som dnes injekciu ☹

kubkovka
27. jan 2011

@silvuska necvicim, byvam na dedine, do mesta v takomto pocasi nejdem a ani nemam na to peniaze a doma by som rada cvicila, ale co s manzelom??? 😀

silvuska
27. jan 2011

@kubkovka hm sak aj mne to tu chyba na dedine, byvame tu chvilu, v BA bolo veeeela moznosti, no ale ze by som ich vyuzivala 😎
jasneeeeee s manzelom treba, cele telo ponatahovat 😵

kubkovka
27. jan 2011

@silvuska zeby s manzelom? no ktovie 😉

kubkovka
27. jan 2011

Idem rychlo do hajan, nejako ma to zmara

silvuska
27. jan 2011

Dobru všetkým 😉

kubkovka
28. jan 2011

Dobre ranko dievcata, tak ako vyspate? Ja samozrejme o nicom, raz maly reve, raz Zuzka, ta sa tuto noc prekonavala, revala kazdu chvilku ako tur 😠

suezana
28. jan 2011

Dobré ránko 🙂 ja som včera zalomila s malou o deviatej večer 😕
@kubkovka fíha, super fotka - si tam krásna 🙂
@matula1981 s tým večerom... ak máš rada čaje - kúp si fajnovejšie a večer si urob taký rituál s čajom - do veľkého pohára a vychutnávaj 😉 asi na 3.,4., deň ti to príde také normálne, ani ti nenapadne niečo chrúmať 😵 ja som tiež mala tento problém, že akonáhle rodinka zaliezla večer do postele, aj mm, tak nastal môj čas: kekse, čipsy, ovocie, zrná, čokolády, a keď nebolo čo tak som si naliala vaječný likér a pod. to bol u mňa začarovaný kruh každý večer 🙄 ja som si to užívala... ako šibnutá si teraz pripadám 😠 teraz som nastavená tak, že po 20. NIČ a je to super. Ja jednoducho potrebujem pravidlá! Inak to nedokážem.