90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ivella
29. jan 2011

hiii,dadurka,cele?no kolky hriech 😀 😀 dala by som si,,sak mam skroby 😉
chamuda si dobra,som tu snad rok nebola,,vsetko naspat,cakala som do noveho roka,potom kym muz odide do roboty a teraz som tu a natrvalo 😀
borka,sa mas,ze si taka vysoka,ono sa to tak trochu strati tie kila,,no ja mam len 154-155 ako kedy a som viac siroka ako vysoka,,,kolko kil mam vies 😢

borabora666
29. jan 2011

@ivella no ja som vyssia ako manzel....ale len o 3cm....nic katastrfalne,ale aj tak pri nom vyzeram ako tank a to sa mi nepaci...len sa vzdy vysmejem,lebo kazdy mi hada tak 70kg.....😀 to ze tazke kosti mam viem,ale az tak???? 😀 😀 😀

dadurka
29. jan 2011

@ivella sak ja mam tiez skroby 😀 nie nie cele tak iba zopar...neodolala som

julia225
29. jan 2011

@jankabambulka poznam, no to by sisi mohla urobit v bielkovinovy den :o)
inak baby, ja sa asi prejedam, lebo dnes rano som sa vazila...no ja sa proti pravidlam vazim kazde rano ... a mam len o kilo menej, ja som nazad pribrala, ... :(
asi si davam velke porcie, buduci tyzden poctivo zumbujem ... lebo som z toho riadne znervoznela a odradza ma to ... :P

kubkovka
29. jan 2011

@cumelila vodny den mam v pondelok, sa vcelku tesim, ci vydrzim

kubkovka
29. jan 2011

@dadurka ja dnes pizza a zakusky a zajtra vitaminak a v pondelok voda, zatial fajn, zatial sa tesim 😀

ivella
29. jan 2011

julia,nevazit a bude viac kil menej 😉
mne uz obe deti spia,no choroba lezie velmi rychlo,,ja sa tu furt dusim,odbieham nech nikoho nebudim,,,strasneee
zhresila som palacinkou prazdnou,na veceru nedam nist,tak mi treba 😝

cumelila
29. jan 2011

@kubkovka jasne,źe vydržíš 😉 ja mam 6 ak dobre ratam ...a po vodnom sa budes važiť?

kubkovka
29. jan 2011

@cumelila jasne, aj ked nebude to ziadna slava,m lebo dnes som zas dosala menzes ☹

kubkovka
29. jan 2011

@ivella a ako sa citis po liekoch?

borabora666
29. jan 2011

@ivella a nemas uhl?????? ja za chvilku idem s detmi spat......nevydrzim,je mi naozaj zle

kubkovka
29. jan 2011

@borabora666 no chuda, aj mas nejake lieky?

borabora666
29. jan 2011

@kubkovka no kvapky do nosa a paralen

kubkovka
29. jan 2011

@borabora666 no to ti verim, ze tuzis po posteli, tak nech ti je lepsie, chod si oddychnut, ved v pondelok ta budeme potrebovat tu

borabora666
29. jan 2011

majte sa,drzte sa,odchadzam sa potit....

kubkovka
29. jan 2011

@borabora666 dobru noc a krasne rano, nech ti je uz rano lepsie

borabora666
29. jan 2011

@kubkovka diiiky kubiiii,neboj pondelok nevzdam aj kebysom skapinala,som rozhodnuta to zdolat.....a my to spolu zvladneme....😀

kubkovka
29. jan 2011

@borabora666 no si ma potesila, uz sa tesim..........tak sup do postele

cumelila
29. jan 2011

@kubkovka no ja vtedy mavam pažravku 😵 ale keď už si vydržala tie dni pred "dníčkami"tak to už maš vyhraté...som na Vás zvedavá...ja ako sa poznám tak si budem musiet dat ovocie lebo mne byva neskutoćne zle ked som len na vode..ale pokúsim sa pokial vydržím 😉
@borabora666 sa mi páči tvoj optimizmus 🙂 ..skoro sa uzdrav ...

kubkovka
29. jan 2011

@cumelila no vydrzala ako vydrzala, ale tak zozaciatku boli vacsie prehresky, teraz si uz organizmus zvyka, tak sa snad budem len lepsit a lepsit, ale dnes vyzeram ako pred dietou, ale tak som nafuknuta, tak co.......

cumelila
29. jan 2011

@kubkovka aaaaale veď to zase sfúkne 😉 ...ja som si dnes v mekáči ukmínila od draheho 2 zemiaky a som mala pocit akoby som zjedla celú tortu,ale aj ja som si všimla,ze čím dalej tak je tých prehreškov menej... 😝

kubkovka
29. jan 2011

@cumelila no aj u mna, len nesmiem citit maso, parky, klobasky

dadurka
29. jan 2011

dobry vecer damy
@kubkovka ja zas cerstve pecivo ...tomu sa tazko odolava

kubkovka
29. jan 2011

@dadurka no vidis, to ja zas odolam........kazda mame slabu stranku, ved sme ludia

dadurka
29. jan 2011

@kubkovka no ano ...ale hadam aj ja budem mat cim dalej menej a menej prehreskov

kubkovka
29. jan 2011

@dadurka no to dufam aj ja...........a som zvedava na zajtra a este viac na pondelok

dadurka
29. jan 2011

@kubkovka musim to dodrziavat riadne lebo palo je uz nervozny... uz len caka kedy zjem nieco poriadne oc nemozem aby mohol aj on porusit....a to nesmiem dopustit

kubkovka
29. jan 2011

@dadurka a uz je nervozak?

dadurka
29. jan 2011

@kubkovka no dnes uz ma normalne skoro nutil aby som uzjedla maso abo co aby mohol ist... som zvedava ci ma neklame....

suezana
29. jan 2011

@dadurka uzavreli ste stávku s priateľom? 😕 😉