90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

perla200
2. feb 2011

@wedma ved pomaham🙂))) viem viem ja sa tým aj riadim živote ale v tomto chudnutí teda islo mi to ved 27kg je 27kg dole....ale teraz už nejako nevládzem:(((

wedma
2. feb 2011

@wedma

Ja mám tri deti...dvoch chlapcov a posledné dievča. Počas tehotenstva s dcérou som pribrala ani neviem ako 30 kg... a už nikdy som potom nezišla na svoju pôvodnú váhu, alebo na váhu, akú som mala po chlapcoch... a dcéra sa ma občas opýta.... mami Ty sa nehneváš, že som Ti pokazila postavu? ....Ja jej na to: - nebuď hlúpa, nič si mi nepokazila...urobila si zo mňa ženu. A keby som sa mala ešte raz rozhodnúť, či radšej 60 kg, alebo Ty, tak by som sa opäť bez rozmýšľania rozhodla : ...samozrejme, že Ty!!!!

borabora666
2. feb 2011

@wedma juuuu,pekne si to napisala....🙂 len som odskocila,lebo fazolek uz je hladny....tak mu dam napapat a ulozim ho a pak si oddychnu.....

perla200
2. feb 2011

@wedma ved to je jasné aj ja som pribrala 34kg v tehotenstve.... a nemenila by som kilá za dcéru🙂 no iba niekedy 😀 😀 😀 ale nie.... a tiež mi hovoria že som bola dievčatko teraz som žena - matka....ale ked ja by som tak chcela🙂

wedma
2. feb 2011

@perla200

chcenie je prvý krok k úspechu🙂)) Ja som zhodila postupne po treťom pôrode.... ale maximálne na 69 Kg.... ale to som už vyzerala, ako z koncentráku... Keď mám 70-74 kg, tak vyzerám postavou štílejšia, ako Kate Winslet v Titanicu.... ale som aspoň ženská krv a mlieko🙂))

Kto ma má rád, tak ma miluje takú aká som....ja nemám problém so svojou váhou, ja ju neriešim.... keď sa niekomu zdám plnšia, tak je to toho dotyčného problém a nie môj🙂)

suezana
2. feb 2011

@wedma
@perla200
áno je to všetko v hlave 😒 vždy som bola silná a keď som sa zaľúbila, sama od seba som postupne schudla cca13kg - na 60kg a držala som si ich 5 rokov kým som neotehotnela a celý ten čas som si naďalej myslela, že som tučná 😒 aj som tak o sebe rozprávala 😝 si asi všetci o mne museli myslieť, že som šibnutá 🤐 aj po pôrode som hneď krásne schudla a až keď mala malá 2 roky som začala priberať a potom som si uvedomila, keď som videla fotky, že aká som bola sprostá, že som si to nevvychutnala...

wedma
2. feb 2011

@suezana

najhoršie sú tie výčitky ktoré v sebe máš... Ty že zješ palacinku, tak sa obviňuješ, akoby si vyvraždila polovicu sídliska... chyba! ...sama si takto nadváhu programuješ. A potom Ty môžeš robiť čo chceš, držať celý rok kadejaké diéty, telo neoklameš! .... toto je také prefíkané a inteligentné, že vie dobre plánovať..... Ty mu vyšleš impulz strachu z palacinky a ono je už v strehu.... ako rybár, keď na šťuku striehne. A keď Ty najmenej čakáš, takono si to čo spapáš vezme do skrýše, ako syslík na zimu🙂)) ... a potom si tam, kde nechceš byť🙂

Žiada sa Ti palacinky, tak si daj... ale samozrejme nie pol kila... ale jednu, dve... a budeš aj Ty spokojná aj Tvoje telo... a hlavne nemaj žiadne výčitky... vyskúšaj!!!

suezana
2. feb 2011

@wedma ja sa cítim s tými kilami navyše zle a čím viac ľudí sa ma pýta a zmieňuje sa o mojom pribratí, tým je to horšie 😝

suezana
2. feb 2011

@wedma no veď toto som si hovorila už dva roky a nič 😝 ja práve neviem kedy prestať, keď začnem - a milujem sladké. Práve táto dieta mi pomohla - sú tu hranice a držím sa ich...no mám pritom výčitky svedomia, keď zobnem, čo nemám 🤐 ale nakoniec, keď sa mi podarí dodržať deň - som spokojná. Kilá idú dole. Keď som po pôrode mala 59kg hrozne ma rozčulovali v časopisoch diéty, zdala sa mi to najväčšia sprostosť - bola som chudá. Teraz sa chytám každej slamky, keď som pribrala... 😝

wedma
2. feb 2011

vôbec toto nerieš.... utrápiš sa. Začni sa mať rada...

wedma
2. feb 2011

@suezana

no to vidím, ale diety to nevyriešia.... poznáš Denisa Rusossa a Karla Lagerfielda? ....Títo páni trvalo schudli a obaja mali okolo 100 a viac kíl... a teraz jedia všetko.... a nepriberajú.... u nás je takým úbytkom váhy známy Ivan Lexa.... všetci sa riadili rovnakými pravidlami....

wedma
2. feb 2011

Lúčim sa s Vami baby....všetkým Vám prajem pekný zvyšok večera, veľa pohody a veľa lásky vôkol Vás, ale hlavne vo Vás samých🙂)) ....A tým čo držia diéty, tak veľa trpezlivosti a pevnej vôle🙂))

Pekný večer všetkým.... 😎 🙂 😉

borabora666
2. feb 2011

@wedma dobru nocku

kubkovka
2. feb 2011

@wedma krasne myslienky, presne moj sposob ani nie diety, neberiem to ako dietu ,skor ano novy sposob stravovania, ktory mi vyhovuje.......ja ked mam chut na parku, dam si a vobec ale fakt vobec nemam vycitky, tvrdim dievcatam stale, ze to tie vycitky prihadzuju tie kila..........ja som napisala, ze ak si moje telo mysli, ze si vypyta nieco, co by som nemala a ja mu to dam, a potom to bude mat stale, tak je na omyle, jednoducho tie kila pojdu prec a hotovo

borabora666
2. feb 2011

@kubkovka tak tak tak...ja to beriem presne ako ty

perla200
2. feb 2011

@kubkovka a das si parok aj ked nemas taký den? no vidíte na to je táto téma super že my začiatočníčky musíme podchytit aj ten duchovný podton

suezana
2. feb 2011

@perla200 😀 😀 😀 duchovný podtón 😎

suezana
2. feb 2011

@kubkovka kubi, ja to nemôžem tak presne ako ty, lebo toto moje telo dnes pýtalo všetko, čo videlo - kuriatko s ryžou, aj čokinu v bare s orieškami a palacinky 😝 😝 😝 moje telo je nenažrané a nedostane nič 😠 😀 😀 😀 😀

kubkovka
2. feb 2011

@perla200 ano, dala som si, a pokracovala som dalej bez vycitiek, zas zeny, dieta nie je stredobod vesmiru ani nasho zivota, ja to beriem tak, ze zajtra ma moze zrazit auto a tu parku som si nedala...........ale tak nastastie mam taketo chute malokedy a este menej casto si nieco dam...........
@suezana no to ja sa nastastie viem ovladat..........u mna je jediny problem maso na hociaky sposob a to nastastie doma casto nemavame 😀 😀 😀

suezana
2. feb 2011

@kubkovka ty si ten mäsový tip ako mm - možno by si mala držať diéty podľa krvných skupín, tam je to tak asi rozdelené 😉 u nás je to takto: ja zjem mäso a musím to zajesť sladkým, mm zje sladké a musí to zajesť mäsom - vždy sa na tom smejeme 😉 on či zje buchtu na pare, či slivkové knedle a tak, on otvorí chladničku a musí si dať niečo mäsové

suezana
2. feb 2011

@kubkovka mi toto nerozprávaj, lebo sa neovládnem a idem dojesť tie 2 palacinky 😀 😀 😀 😀

kubkovka
2. feb 2011

@suezana a aku krvnu skupinu ma mm? no ja na sladke velmi nie som a nikdy som ho nepokladala za obed, u mna je sladke vzdy len zakusok.......

suezana
2. feb 2011

@kubkovka 0 ale neviem, či to na neho aj sedelo, len si pamätám, že sú tam také tipy, že ty najlepšie jedz mäso a tuším na mňa bolo, že nemám jesť mliečne výrobky a ja som ich zbožňovala - ja mám B,

kubkovka
2. feb 2011

@suezana aha, ja nulku pozitiv

suezana
2. feb 2011

@kubkovka tak presne sedíte 😉

suezana
2. feb 2011

a teraz som to pozerala na nete - prečítaj si, je to zaujímavé - najlepšie vám vyhovujú živočíšne bielkoviny 🙂 (chudnutie podľa krvnej skupiny)
@kubkovka

kubkovka
2. feb 2011

@suezana no tak nieco na tom bude potom, a moj mm ani neviem aku ma, musim zistit

kubkovka
2. feb 2011

@suezana nikomu nehovor, ale ked skoncim s dietou, tak moja delena bude urcite min. kazdy druhy den maso 😀 😀 😀

perla200
2. feb 2011

@kubkovka no ved ja som si odhryzla z keksu dnes.....síce som ho nezožrala celý ako predtým ale sladké po obede musím mat....a nemala som výčitky nejaké....ale teraz dost trpím preto padim do hajan🙂

suezana
2. feb 2011

@perla200 áno aj mne sa ráta najviac to, že inokedy by som zjedla oveľa viac a teraz akoby viem, že môžem len zobnúť, lebo ,,, nemala by som 🤐
Tak sa aj ja lúčim, hurá ovocný deň za mnou s 1 prehreškom - dojedla som kúštik palacinky 😎 a ani mi tak nechutila, ako som sa na ňu tešila 😝 😀