90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
9. máj 2011

@cessy a mám hnedý trstinový cukor,tak použijem ten,je zdravší 😀

cessy
9. máj 2011

@dajna11 no ten pouzivam ale taky ako praskovy je tam pridavana aj melasa, ten davam aj do kolacokov a medovnikov pre maleho 😉

cessy
9. máj 2011

@dajna11 dnes mame ano šefe....teda myslim ze dnes, zas budem slintat 😝

dajna11
9. máj 2011

@cessy no takže taký trošku,svet sa nezbázni 😀 😀 😀 ....aj tak je to sladký den..teda večer. 😀 😀 ja to nepozerám,ked tak iba bez servítky.

cessy
9. máj 2011

@dajna11 ja si to obcas pozriem len pre to, aby som videla ake hnusy papame v restikach 😒 😝 😒

dajna11
10. máj 2011

@cessy no to ja viem dobre aké hnusy,si to viem predstaviť...kamoši maju reštiku...že takú exkluzivnu 😀

borabora666
10. máj 2011

@cessy teraz este nic,mala som mrchu a nic neslo dole,ale idem na to a uvidime,ale davnejsie....ale to bolo cez leto,kedy je ovoce a zeleniny vewla vela...tak za mesiac 12kil a ani deko nazpet dlhe roky...vlastne az tdo otehotneni

suezana
10. máj 2011

ahojte babuľky 🙂 ja som včera mala celý deň vyplnený, tak, že som nestíhala jesť, tak som si spravila ovocko dobrovoľné a dodržala som, hoci vonku najmenej 5 balíkov čipsov sa zjedlo 🤐 🤐 🤐 🤐 nedala som si, hoci pri poslednom mi už aj slinky tiekli 😅 takže dnes ráno krásny pocit 😵 😵 😵 😵 😵 😵 dnes plánujem.....neviem ešte čo....ide ku mne segra so synčekom a neviem, čo budem variť...možno pôjdeme do číny na rezance 😵 😵 😵 😵

dajna11
10. máj 2011

@suezana no to je dobrý nápad. 😉 😉 ja si urobím halušky s kapustou.a malej asi kupim v meste pizzu lebo sa chystáme na nákup.

cessy
10. máj 2011

ahojte, tu nikto????????
ja som si dnes dala u nasich halusky presne ako ty @dajna11 . a kapustickou 😅 , ale opakujem.... cooooooo

cessy
10. máj 2011

a poobede uz nic, lebo mi ani nic nechutilo, len caj a caj a caj

cessy
10. máj 2011

zajtra ovocko.......tesim sa na pecene jablka, teda ak zas @dajna11 nedas neaky lepsi typ 😀 😀 😀

dajna11
10. máj 2011

@cessy no moja.....čo narobíš ked je to také dobré🙂)) 😉 😉 😉 ja si zajtra urobím paradajkovú polievočku,mám vela zeleniny tak aby nepovädla,nejaký šalát.....a ako robíš pečené jablká??

emmaelzer
11. máj 2011

Caute baby, ja chcem zacat tuto dietu, ale kojim a mala ma len 2 tyzdne, po akej dobe ste zaciali vy s touto dietou aj pri kojeni?

cessy
11. máj 2011

@dajna11 uz si po obede?? ja si len tak dusim jablcka so skoricou, piect sa mi nechcelo 😕

cessy
11. máj 2011

@emmaelzer ja si myslim ze to je veelmi skoro na dietku, su tam dni kedy papas ovocie, alebo zeleninu a ked kojis, tak si musis davat trosku pozor aby malu nenafukovalo a v tieto dni neviem co budes papat. byt tebou este pockam, ja som kojenim schudla na povodnu vahu, sice to trvalo rok............. skor by som asi skusila delenu stravu.

dajna11
11. máj 2011

@cessy no mám v sebe paradajkovú polievku a teraz som vypla tie jablčka....som zvedava čo to bude

cessy
11. máj 2011

@dajna11 jej ty si sa ma pytala ze ako robim jablcka, ja som ti zabudla odpovedat.....
len som ich dala do sklenenej misy, trosku podliala vodou, posypala orieskami +skorica a piekla. ked som si ich spravila tak mi mo nechutili, ale urcite si ich znovu spravim...asi som vtedy nemala naladu na pecene jablka 🤐

emmaelzer
11. máj 2011

@cessy ja som uz tuto dietu drzala 2 mesiace a schudla som 10kg, ale som ju prestala,, ked som otehotnela. Teraz chcem sice zacat, ale vitaminove dni by som urcite nevydrzala, lebo po kazdom kojeni som uplne vyhladovana, takze by som si ju trochu upravila, viem, ze zopar dievcat mi tu uz hovorilo, ze ju drzali aj pocas kojenia, len tusim treba cakat, kym sa to kojenie poriadne ustali

dajna11
11. máj 2011

@cessy ja som si urobila tak,ze som si vydlabala do jablka dieru,posypala som ju škoricou,do nej som dala zmes posekaných orechov,pokrájané to vydlabané vnútro jablka,pridala som trošku papayi čo moja dcerenka vymýšlala a nechutilo jej to 😉 😉 tak aspon tu som ju spotrebovala,a slivkový lekvár,hrozienka,škoricu...to všetko som zmiešala a dala do jablka a podliať vodou a zapiecť...mnam bolo super,bola tu aj kamoška a aj tá sa zalizovala.

cessy
11. máj 2011

@emmaelzer to si pekne schudla.....

@dajna11 ja si to vsetko robim take co najmenej kaloricke...tak preto len jablka +skorica+orechy
zajtra sa chcem odvazit, tak dufam ze som zas nieco stopila 😕

cessy
11. máj 2011

@dajna11 jablcka tiez povykrajujem, osupem a tak na vrch som ich len posypala,

dajna11
11. máj 2011

@cessy no ved zasa ja som tam mala iba ten lekvár navyšše.s ním je to chutné..ved mi to má chutiť a nie rásť v ústach...

cessy
11. máj 2011

@dajna11 ved jasne..ale zas aj len tie samotne jablku pecenu su dobre

dajna11
11. máj 2011

@cessy určite hej...jablko a škorica...vianoce...

cessy
11. máj 2011

@dajna11 vianocny punc.....

cessy
11. máj 2011

@dajna11 chute si robime.... 😝

dajna11
11. máj 2011

@cessy no aj ten,bez toho vianioce ani nesmu byť....vianočne trhy a punč.....

cessy
11. máj 2011

@dajna11 jaaaj no presne, ja milujem vianoce a tento rok ich uz vnimal aj maly tak o to sme maly vacsiu radost. 😅

cessy
11. máj 2011

@dajna11 kedy sa vazis?????