90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

borabora666
26. jún 2011

@vargovka jeeee ty si tez z okr.levice:-D

krasnulka
26. jún 2011

@cessy to, co som dnes zjedla som kedysi mala na 3 dni 😀 ale vobec som nebola pocas diety hladna, ale dnes uz hrniec prekypel ked cez dietu priberam, to je teda naozaj dost. Ved za 9 dni 3 kg hore, za 90 dni budem mat 30 kg navyse??? To je nenormalne co sa so mnou robi. S takou velkou radostou som zacala drzat dietu, ze som sa vyslovene tesila na dalsi den co budem varit, ale dnes to uz bol vrchol. Ale bez lekara sa uz do nicoho nebudem pustat. Uvidime ako dopadnes hlavne s tými vysetreniami, lebo kedze vela solim, moze aj to byt problem. Kto vie. Budem mudrejsia po konzultacii s lekarom.

cessy
26. jún 2011

@krasnulka to mas taky velky problem s vahou, ze to musis riesit lekarom??? asi som prehliadla v starsich prispevkoch, ale nevidela som tam kolko vazis a kolko chces schudnut. 😕 😕 😕

krasnulka
26. jún 2011

@cessy no budes sa cudovat, ale po tychto 3 kg som sa dostala do obezity. BMI mam 30,45 potrebovala by som dat dole 33 kg aby som bola na dolnej hranici normy. A na to potrebujem jedine lekara

cessy
26. jún 2011

@krasnulka juuuj tak to je teda dost. nevedela som, dufam ze nevadi ze som sa opytala. mate obezitu v rodine???

pancake
26. jún 2011

ahojte babule. chcela by som vas velmi pekne poprosit ci by ste nehlasovali za moju kamosku, v sutazi tu na konikovi. stači len kliknut na ,,PAČI SA MI TO,,
bola by som vam velmi zaviazana. vola sa INNESKA
dakujem vam velmi pekne. ste velmi zlate....
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-dubnica-nad-vahom/
velmi pekne vas prosiiiim

krasnulka
26. jún 2011

@cessy nie, nevadi ze si sa pytala....v rodine ju celkom aj mame, ale vsetko az po porode. Ja som bola kedysi ako laň, no pri prvom tehotenstve som pribrala 27 kg a v druhom 25 kg. Samozrejme ze som dala dolu vzdy len nieco malo, ale po dcerke som dala dole dost, ale bez diety, ale skor zo stresu, lebo naraz dve deti, domacnost a vsetko dohromady,ale behom 2-3 mesiacov ako som si zvykla na ten kolobeh tak som zacala priberat a to kvoli nespravnemu stravovaniu. Nebol cas, tak som jedla najviac vecer, ked deti zaspali,alebo nez sme isli na prechadzku som sa rýchlo nacpala a rozne sladkosti, ked som bola hladna a nemala som sa cas najest. To vsetko su dovody, preco mam teraz traumu zo svojej vahy. Ale ako sa vravi, ked sa chce ide vsetko, ale nedam si pokoj, dokial nebudem mat krasnych 55 kg

vargovka
27. jún 2011

@borabora666 ahoj. aha ved ty si z Lv. ja tiez 🙂 a teraz druhykrat to od ked drzis? a aj si uz daco schudla okrem tych 9 kg? ja sa teda putím do toho znovu,ale az od zajtra bo nemam ziadne ovocie dnes a prave som dojedla maslovy chlebík z paprikou a rajcinou 😀 😀

vargovka
27. jún 2011

@borabora666 teraz som si az vsimla ze ty si to uz zistila 😀 😀

borabora666
27. jún 2011

@vargovka ahojky..no niesom priamo z LV,byvame v poslednej dedine v okrese😀 ale muza mam z Ludan.... 😉
ja som zacala s babama tusim 24.5 to bolo...no minuly utorok sme maly vodu.prvni
no ja sa teraz troska rozepisem,dobre,lebo me isla vaha hore dole....v januari som schudla 9 kil a predomnou este bolocesta dlha 18kil do vysnivane vahy.....len vo februari prisli navstevy a jsem to totalka vzdala a ako ty nie a nie sa znova dostat do rozbehnuteho vlaku☹ do toho mi doktor predpisal novu antikoncepciu..a len som priberala ale pritom som nedrzala dietu,ale nezrala som vylozene.....a v aprili som si povedala dost a zacala som dietu znova no stale s priberanim,puchnuti nohou....pak ma napadlo,ze to bude asi z te antikoncepcie,lebo aj menzes som nemala az do maja od januara......a to som si ho v maji musela vyvolat sedaciou horucou kupelou...no tak na konci maja som zacala znova s tym ze manzel 4:6. odchadza na montaz a vysadim aj tie hnusne lieky...takze moja vaha 24:5. bola 92,1kg...po dvou tyzdnoch diety a este aj antikoncepcii som mala 90,6 😒 pak som vysadila lieky a za dva tyzdne po vode 84,8......takze teraz sa to pohlo...sice som tyzden po vode a stojim zatial s vahou,ale to pojde dole....moj sen je 70tka😀 tak ja tu este budem strasit dlho😀

vargovka
27. jún 2011

@borabora666 jaj takze taketo si to ty mala komplikovane? 😀 ja mam teraz 68 kg. tych 8 by som chcela este dat dolu. dufam ze sa mi zadarí. nieje to az tak vela ked si to vezmem, ze som to za mesiac zhodila vtedy. jaaaaaaaaaaaj len zacat ☹ ja by som chcela byt tehotna tak aby som vela nemusela zhadzovat potom 😀 😀

borabora666
27. jún 2011

@vargovka jasne,ja som to pohchopila ked mas v pase ,ze sa snazite😀 no ale teraz ti to mozno nepoojde tak rychlo ako prvy mesiac,ale zkus...lebo vies ako to je,prvy mesiac rychlo zbehne a ked uz sa blizis k cielu je to nekonecne....ale prajem ti,nech ti to ide a zacni...ved ked mas cas,mozeme si popisat a podrzat sa navzajom...me toto forum aspon pomaha...ja som este sama nikdy dietu moc dlho nevydrzala 😒 😀 ale tento rok s tym zatocim.....ja mam tazke kosti a taku pevnu kostru,tak si myslim,ze ked budem mat 70 kilo uz budem vyzerat dobre....ved uvidime,zatial je ciel tych vysnenych 70kg....aj ked moja normalna vaha vzdy bola 82kg,takze uz mam len cosi 2 kil nad nu,ale ja uz deticky neplanujem..mam dve svoje a dve manzelove z prveho manzelstva,navyse ta starsie sa zblaznila a caka babo,takze my budeme stary rodicia,tak uz neplanujeme...preto si chcem ustalit postavu uz

fleuerette
27. jún 2011

@mimika4408
@tutifruti viem, že nemôžem veľmi experimentovať. Ja vlastne ani nekojím, mliečko odstrekujem, lebo malý od narodenia odmieta prsník a prikrmujem. Stále sa ho snažím prikladať, ale fľaška je fľaška 😠 . I tak by som ho musela prikrmovať, lebo za 24 hod odstreknem tak max 300 - 400 ml mliečka a malý spapá 700 a viac.
Mne nejde ani tak o diétu ako skôr o nastavenie vyváženej stravy. Preto som sa pýtala aj na tie recepty, aby som si vedela zostaviť nejako jedálniček na týždeň. Pri zhadzovaní je najdôležitejšie pravidelné jedenie, čo je pri mesačnom mimine teda pomaly nad ľudské sily 😵 , Som po sekcii takže aj s cvikmi musím opatrne, ale pomaly by som chcela už začať minimálne s týmy čo mám na chrbticu, postupne pridať náročnejšie z Pilatesa.
Ja musím dať ešte pár kilo dolu kvôli chrbtici. Mám s ňou vážne problémy, takto pred rokom som už mala termín v Nových zámkoch na operáciu, našťastie cvičením, rehabilitáciami som sa z toho vyvliekla, neurológ mi neodporúčal ani otehotnieť, aj to som zvládla, a dokonca bez problémov 😀 , výsledkom je 4 kilový Lukáš, xixi.
Žiaľ ale po pôrode sa vrátili bolesti, chrbtica je ešte v horšom stave ako pred rokom. Ak mi opäť nasadia lieky, ktoré som brala predtým, tak či tak by som nemohla kojiť. Okrem toho by som sa veľmi nemohla postarať ani o malého, lebo pri tých oblbovákoch človek len drieme a je ako chodiaca mŕtvola.
Takže mi nič iné nezostáva len upraviť jedálniček tak aby jeho energetická hodnota neprevyšovala výdaj energie no a začať pomaličky cvičiť.

vargovka
27. jún 2011

@borabora666 aha fakt ved to tam mam napisane 😀 😀.........no ved s tym ratam ze teraz by to mohlo ist aj pomali. ja by som sa potesila aj keby som uz mala 65 😀 no ved uvidim. jasne ze by som bola rada keby sme sa tak podrzali obcas a povedali si co varime dnes a tak. ja sem uz teraz budem zabiehat ked sa do toho idem pustit 😉 .............a to nemyslíš vazne ze ty uz budes taka mlada nevlasna babka. ja odpadnem 😀

borabora666
27. jún 2011

jo no,slecna ma 16 rokov.....ale uz s tym nenarobime nic...aka matka taka katka a nam ju sud do vychovy nechcel zverit......takze sme to nemohli ovplivnit.....ale tak ona si vybrala taky zivot tak teraz nech sa stara...babo neni len raodst,ale i kus zodpovednosti a kopu starosti a ona na to este nema rozum,ona vidi len tu radost....
ty si priamo z LV?

vargovka
27. jún 2011

@borabora666 no ved presne ona uvidi aka je to zodpovednosť mať dieťa. ale tak kto si aky život vyberie taky ho ma. ja tiež niesom priamo z Lv. som z V.Kozmaloviec 🙂

borabora666
27. jún 2011

@vargovka juuuj,tak to je naopacnu stranu ako ja..ja Keť...smerom na sturovo

vargovka
28. jún 2011

no takze dievcence idem na to 😉 dnes sa chystam si urobit rybku zo zeleninovim šalatom. tak hadam mi to bude chutit a hlavne stacit 😀 😀
ale mam hlavu v smutku s tym škrobovím dnom. čo si zviknete robievat?

borabora666
28. jún 2011

@vargovka tak vela zdaru......skrobovy?ved je super....ja som ho vcera mala a velmi som si pochutnala na varenych zemiakoch s pecenou cibulkou.....ale mozes si spravit zemiakove placky.....ide to aj bez muky vajca a mlieka.....len si nastruhaj zemiaky okoren a dasj tam cesnak a idu vyprazat placky,su krehsie,ale vyborne,este lespie ako ty klasicke by som povedala,fazulovy gulas,zeleninou polievku so zemiakom,zemiakovy paprikas, zeleninkove rizoto s hubami...ved je toho vela,sosovicu na sladkokyslo a zahusti zemiakovym skrobom alebo zemiakom

nikusiik
28. jún 2011

ahojte baby mohly by ste mi niektora z vas napisat tu 90dnovu dietu? chcela by som stym zacat 😉 dakujem pekne

borabora666
28. jún 2011

@nikusiik niki daj emailovu adresu,poslem ti ju

nikusiik
28. jún 2011

nikusa-221@azet.sk..dakujem pekne...

borabora666
28. jún 2011

@nikusiik mala by si to mat tam

vargovka
28. jún 2011

@borabora666 vauuuu az tolkoto je toho? 😀 tak ja si nieco vyberiem teda 😀 díky pekne si zlata.

borabora666
28. jún 2011

@vargovka v pohode,to bolo len par co ma v rychlosti napadlo.ja sa snazim stale nieco ine,aby ma dietka neomrzela

akika722
28. jún 2011

ahojte kočky...
je tu niekto kto drži 90dňovku už dlhšie?dari sa vam chudnuť?aj cvičite?
chcela by som začať od zajtra...treba deň pred tym držať nejaky pôstny deň?prosim poradite mi?dakujem

akika722
28. jún 2011

a ešte ak možem poprosiť čo si take varite tie dni???nejake napady???dakujem

dajna11
28. jún 2011

@akika722 ahoj....netreba nič pred začatím držať,ja už síce nedržím,ale su tu kočky čo aj začali pred nedávnom....poväčšinou aj schudli,dosť.....či si to už udržuju po skončení neviem 😀 😀 😀 ja osobne cvičiť chodím dva krát do týždna,no teraz som už nebola dva týždne lebo mm stále preacuje a ja pri deťoch 😢

dajna11
28. jún 2011

@akika722 http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21...tu máš recepty,registruj sa a nápadov máš neurekom.

akika722
28. jún 2011

@dajna11 augustovka 😀 😀 😀
a kolko si schudla?ako dlho si to držala?a ako dlho ti trvalo kym si si nato zvykla-na to ine stravovanie?
dakujem za link,hned idem kuk 😵