90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
28. jún 2011

@akika722 mala by si to isté čo na obed aj večer.....

borabora666
28. jún 2011

@dajna11 ja som si vdaka diete tiez zvykla na kavu bez mlieka a cukru a zo zaciatku nechutila,ale teraz uz bysom asi inu nevypila...viacej citit chut kavy...teraz si kavu viacej vychutnam 😀

@akika722 ja bysom na bielkoviny radsej naozaj dodrzala tie bielkoviny....masko syr alebo vajicko...telo potrebuje vsetko,aj bielovinu,tak bysom to nevynechavala a neviem ci zo zaciatku diety nebudes len z polievky cely den moc hladna...ono sa to zda,ze cez den vydrzis a vecer od vlcieho hladu zhresis 4krat horsie...moja zkusenost teda

akika722
28. jún 2011

@dajna11 super,obdiv že som vydržala...budem sa snažiť zo všetkych sil aby som vydržala aj ja..a ak budu chutky asi si dam mrkvu 😀
tak uvidim zajtra čo si dam.. 😀

dajna11
28. jún 2011

@borabora666 no presne a začala som piť zrnkovu,je super bez cukru.dovtedy som pila iba caro,lebo s cukrom to bolo ako kakavko...

akika722
28. jún 2011

@borabora666 aha 😅 tak si dam teda ten šalat a k tomu bud syr alebo kuracie prso narajam 😒
si asi musim dopredu napisať aby som vedela podla toho nakupiť 😀

dajna11
28. jún 2011

@akika722 daj si bielkoviny,ja som sa tešila na praženicu napr.volské oko....mnam.a ked bola chuť,tak šup ovocko,alebo sa riadne niečoho napiť,teda čaju či vody.

akika722
28. jún 2011

@borabora666
@dajna11 ja tiež zbožnujem kavu zrnkovu bez cukru a mlieka..inač by som ju ani nevypila... 🙂 jeden čas som pila s mliekom len ale prestala mi takto chutiť..a som zavisla na kave 😅

akika722
28. jún 2011

@dajna11 aj vajička mam a neviem čo s nimi 😀 a ani do obchodu nemusim 😀 😀 😀
taaaaak..ak budem mať nahodou chuť pomedzi to na niečo možem zjesť kusok ovocia alebo zeleniny???či? 🤐

borabora666
28. jún 2011

@akika722 ja si tiez pisem dopredu rozpis a aspon viem na co sa tesit,a ked sa da,tak si varim vecer ako deti usnu den vopred...aspon potom nevymyslam voloviny a zjem co je navarene.....a netaha ma to zhresit...mne to aspon velmi pomaha

dajna11
28. jún 2011

@akika722 jasné že si daj ovocie ked budeš príliš hladná,lepšie ako potom večer od príšerneho hladu vylupiť polku chladničky.

akika722
28. jún 2011

@borabora666 tak toto skusim aj ja 😵
@dajna11 a cez bielkoviny možem acidko-biele???? 😨 kedy?obed???po obede???????milujem ho..si kupujem to nizkotučne

borabora666
28. jún 2011

@akika722 daj si ho k obedu na zapitie,ked budes mat aj syr.....

akika722
28. jún 2011

@borabora666 a myslim že tam jeden deň je aj k obedu kusok chleba či čo a 2dcl vyvaru..ja som sa tu dietu už raz snažila držať-pred rokmi? 😅 ale len 3dni? 😅
ale teraz musim vydržať..hej a o ten chlieb ...to sa musi?som chcela pečivo uplne vysadiť 😒

borabora666
28. jún 2011

@akika722 aki je to k bielkovinam....ja som pecivo uplne vysadila..ved muku mam v trewtom dni..v UHT..... a vyvar nevladzem vetsinou vypit,lebo po ovocku ako idu bielkoviny tak stahnuty zaludok a ja sa tak napraskam na obed,ze ma vyvar smolu,tak ho vetsinou tiez nepijem a veru mi ani vysadenie vyvaru ani peciva neuskodilo...

akika722
28. jún 2011

@borabora666 jeeej tak to som rada..musim sa vzdať pečiva 🙄 akože nejem ho velmi vela aleeeeee....
okik..dakujem...idem k detom,okupať,mm je onedlho doma z prace tak nech idem k žehličke a študovať knihu 😵
večer dam vedeiť ako mi to šlo..držte palce 😅

pekny večer 😵

dajna11
28. jún 2011

@akika722 anio,ked budeš mať syr,lebo to su mliečne výrobky,tak to by si mala vtedy jesť,ked si ich dáš a nie mäso...

nikusiik
28. jún 2011

@borabora666 mam to dakujem ti pekne...estre som nemala cas to vsetko prestudovat ale vecer si to precitam a pojdem nato 😉 no aspon dufam 🙂

borabora666
28. jún 2011

holky tam toho na cteni moc neni,pravidla su jasne a jednoduche...tam je len vela receptov 😉

nikusiik
28. jún 2011

@borabora666 uz som to precitala dufam ze to zvladnem 😉

vargovka
28. jún 2011

no baby vy to takto pekne drzite? ja som si veru zvikla dat pecivko na obed v hociktorý den ked som mala chut.ale len na ten obed. a kavu veru bez medu a mlieka nevypijem ani za nič. dokonca si davam v meste latečko 😀 ale ja chodím cvicit 3,4 a obcas aj 5 krat do tyzdna 😀 aka je chut a cas. a schudla som 8kg za mesiac. ale to bolo v marci a dnes som zase zacala bo som sa nejak nevedela nakopnut od marca 🙂 ale celkovo som sa aj lepšie citila. tak nejak lahšie ked som to vsetko nehadzala do žaludku jedno cez druhe. ja som stouto dietkou velmi spokojna. len človek si to musi upratať najskôr v hlave a potom to ide 😉 a ja som si upratala az teraz od toho marca 😀 😀 😀
inac ked nejete chlabík tak ho môzte nahradit MACESOM. to mi poradil jeden trener v posilke. je to nekvaseny chleba. je sice tvrdy,ale velmi dobre zasyti. a je aj chutny.
ja mam zajtra škroby tak dam dake zemačky z cesnakom. jaj uz teraz sa teším 😀 😉

borabora666
28. jún 2011

@vargovka super energie a naprosto s tebou suhlasim,ze najskor v hlave to trva dlho a pak me tiez vyhovovalo jest delene ako placat piatej cez deviatej
a baby ktore zkusate dietu poprve,isto prijde ze zhresite,ale nevzdajte to...no booooze no tak som zhresila,asi to telo pytalo a teraz idem dalej,nie od zajtra nie o tyzden ale hned. po tom co clovek zfrsi...ja tiez niesom na 100% a pritom mesiac a dole 9 kg?????hlavne to nevzdat ani ked sa zhresi
@nikusiik zvlaaaadnes moja...neboj sa......neni to take zle...len si treby zvyknut jest delene a pocatocny hlad zmizne tiez,neboj

nikusiik
29. jún 2011

@borabora666 dufam ze ano, zacnem to a uvidim...potrebujem vela schudnut po porode som velmi priprala a nie a nie schudnut ani kilo 😢

borabora666
29. jún 2011

@nikusiik hlavne sa nevaz kazdy den ako to robim ja ,je to strasne demotivujuce...hlavne ked po ovocnom dni prijde bielkovinny vzdy mas o kilo navyse,ale to pojde zas dole a este naviac...ja som napriklad po prvej vode mala bielkoviny,pribrala kilo aj pol a drzalo sa ma to tyzden a dnes po tyzdni po vode buch....vaha nizsia takze aj take su situacie..ja sa teda vazim kazdy den...som hrozne zvedava,ale me to nastastie nedemotivuje....uz viem ako to chodi

vargovka
29. jún 2011

@nikusiik no presne ako
@borabora666 hovorí nevazit sa stale ( aj ked to ona robí ) 😀 ja som prve dva tyzdne nezhodila nič. uz som bola nestastna. tiez som sa vazila kazdy den lebo mi to neslo do hlavy ze poctivo jem co mam a nič. ale to telo si zvikne a nebude mat co ukladat tak to pojde dole. len vydrz. ja som sa potom vazievala vzdy po ovocnom dni,ale hnd rano kym som este nejedla. 😀 aby nehodou 😀

borabora666
29. jún 2011

@vargovka ja som si tiez povedala,ze len po ovocku,ale ja to nevydrzim😀 ja to mam ako ranny a vecerny ritual...sa vazim aqj vecer....ale zo mna si priklad nebrat,ja som na to uplne magor

vargovka
29. jún 2011

@borabora666 ale urcite nejsi. ved kazdu z nas to laka ked vieme že je tam šanca byt aspon o kg ľahšia 😀

ja som dnes neodolala zemakovim plackam čo si pisala. prave sa tu s nimi tlacim,ale som si vela vegety natrepala do nich tak su take poslanšie 😀 zajedam ich zeleninkou. este ze ju mam inac neviem či by som ich jedla 😀 😀 😀

borabora666
29. jún 2011

@vargovka a dali sa spravit,co????mne tiez velmi chutia..asi najblizsie skroby si je tiez spravim

vargovka
29. jún 2011

@borabora666 no jasne uplne v pohode. su dobrucke velmi. diky za tip 😉

krasnulka
29. jún 2011

tak dievcata, mate ma tu zasa....v nedelu som skoncila 90 dnovku, lebo som priberala, tak som sa nahnevala a pojedla na co som mala chut...od pondelka velke bolesti zaludka, takze strava skoro ziadna, len sem tam som dojedla po detoch. No a dnes 2 kg dole 😀 som sa velmi potesila. Ale bola som u lekara, poslal ma na endokrinologiu, musia my vysetrit stitnu zlazu a zaludok protestuje, lebo bol zvyknuty na lahsiu stravu a teraz som ho zatazila. Sice na zdravi mi tie 2 kg nepomozu, ale ak sa dam dokopy, tak budem dietovat s vami, avsak bez 90 dnovky, ta mi urcite nevyhovovala. Skusim sa stravovat 4-5 krat denne po malých porciach a uvidim co to so mnou urobi

akika722
29. jún 2011

ahojte kočky.... 😎
tak zatial to ide 😀 rano som mala kavu potom nektarinku a na obed o 12.15 som mala nastruhanu mrkvu+kapustu+trošíííčku oliv.olej+tuniak vo vl.sťave kusky..ale ake to bolo vyborne 😲 mnam 😀
a to teraz mam jesť už len večer okolo 18-19tej?do večera už nič?či?????