90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gucz
15. jún 2008

ja som si robievala omáčku s dietným salámom, to je teraz problém, ale skús so šampiňónmi, dáš na olej cibuľku, potom nadrobno pokrájané šampiňóny, popraž, resp. podus, potom si spravím na panvici miestečko, a vytlačím tam roztlačený cesnak -hodne, premiešam, potom zalejem kečupom a nechám podusiť. Ja lúbim na cestoviny hodne omáčky, preto som si ich ešte nerobila, sa bojím, ako budú chutiť, keď tam dám málo

bubka2
15. jún 2008

Ahojte všetci. Môžem sa pridať? Dnes som Vás objavila, ale s diétou som začala v piatok. Dala mi ju sestra sú tam len 4 dni. Môžem Vás poprosiť o nejaké recepty alebo niečo viac o tejto diéte. Ak má niekto knihu v elektronickej podobe budem veľmi veľmi vďačná ak mi ju pošle na: bucorova@azet.sk Ďakujem.

gucz
15. jún 2008

poslala som Ti to, sú tam aj recepty, ale ja podľa toho nevarím. Daj vedieť, či Ti to prišlo a inak vitaj medzi nami. Tu sa môžeš spýtať na všetko čo potrebuješ vedieť, určite Ti niekto poradí

bubka2
15. jún 2008

Ďakujem prišlo. Moje dieťatká mi dávajú zabrať, malá ide spinkať, tak neskôr. Ďakujem za privítanie.

bubka2
15. jún 2008

gucz - môžem sa spýtať odkedy držíš diétu, koľko si schudla, ak nevaríš podľa knihy, čo jedávaš? Nevieš aké sú ohlasy a skúsenosti s touto diétou? Ja som neni moc na diéty, ale neviem prečo táto ma nejak chytila. Ale to si preto, že po malej neviem dáko schudnúť, čo pri malom sa mi podarilo do roka. Aj pri jednom aj pri druhom tehotenstve som veľa pribrala (30 kg a 20 kg) a neviem sa teraz toho zbaviť. Dúfam, že toto pomôže.

simka9122008
15. jún 2008

Ahojte chuduľky kde ste všetky ako ste strávili dnešok? 😀

anaret
15. jún 2008

ja som bola s rodinou poobede na autokrose, malý mal zážitok...
inak sa priznám, že dnes som sa prejedla - večer som mala 1 croisant, 2 kopčeky zmrzliny a jeden malý koláčik - ide mi prasknúť žalúdok - normálne sa teším na zajtra aspoň sa vytrestám, za to, že dnes som bola nedisciplinovaná, ale keď mne to sladké tak chýbalo!!!! veď takto skôr priberiem ako schudnem...

lucxy
15. jún 2008

ahojte baby, no my sme dnes boli poobede u svokrovcou, mala santila a vkuse vymyslala, no a tak 🙂
anaret no zajtra si das ovocie a bude to v pohode, nie.. 🙂
bubka ahoj, neboj nic schudnes, nastuduj si dni, a kludne sa spytaj ked nieco nevies, poradim ti, a ty chces kolko schudnut, ja uz mam 90dnovku za sebou teraz pokracujem tou druhou knizkou 🙂
simka a ty si ako stravila den 🙂

simka9122008
15. jún 2008

celkom v pohode ale poobede som neodolala otec robil francúzke zemiaky tak som do nich trochu ďobla a to mám dnes ovocie

lucxy
15. jún 2008

simka ale vpohode nie, az take strasne to nieje ked len zemiaky...

anaret
15. jún 2008

lucxy a koľko si Ty zhodila? a musíš mať super pevnú vôľu, keď pokračuješ ďalej - obdivujem Ťa!!!!

lucxy
15. jún 2008

anaret no uz skoro 10 kg, z 70 na 60 kg, no ked som zacala chudnut tak som mala riadne pevnu volu 🙂

lucxy
15. jún 2008

anaret kolko ma tvoj maly

kitaka
15. jún 2008

ahojte...anaret zajtra nás čaká ovocíčko aj sa teším,ja som dnes nemala prehrešok,váha je stále rovnako,len to kilečko dole,ale zase na oblečení som cítila zmenu,teda v dobrom

gucz
15. jún 2008

bubka2
ja držím 10 deň, dolu išlo presne 3,6 kg, kvôli tebe som sa odvážila, zatiaľ to však nejako na mne nevidieť. Mne to nepripadá ako dieta, len som podľa toho upravila papanie, čiže v mäsový deň si dám šalát a k tomu som už mala raz pečienky na cibuľke a krajec chlebíka, raz rybičku na olivovom oleji a teraz naposledy kuracie prsko tak na prírodno. Snažím sa papať podľa tých pravidiel a robím si jedlo zo surovín čo dom a mraznička dá a na čo mám práve chuť. Ja som mala predtým problém asi v tom, že som stále niečo ďobkala, len tak z chuti, vieš veľké oči. Teraz jem 3x denne, stiahol sa mi žalúdok. Prvé 2-3 dni sú najhoršie, to som bola hladná a stále som mala na niečo chuť.

dnes som mala na obed a večeru jarnú polievočku (zemiačik, hrášok, mrkvička...) nezapraženú. Pred večerou som ale zostala taká hladná, že mi zostalo zle, tak kým sa mi zohriala polievka, zjedla som jedno mini-osie hniezdo, domáce čo piekla svokra. tá polievka je také hladné jedlo, aj teraz by som ešte dačo zvládla, tak som si zaliala čajík, pojdem si dať, oklamem žalúdok

gucz
15. jún 2008

chuduľky čo ste kde? ☹

lucxy
15. jún 2008

ahoj gucz

anaret
15. jún 2008

lucxy, dcera bude mat 15 a syn má 4 roky

gucz - super si schudla - perfektné!!!

kitaka - čo dobré si dnes jedla?

lucxy
15. jún 2008

anaret aj ja som prvy mesiac schudla hned 5 kg a potom to uz islo pomalsie
baby idem spinkat tak zajtra sa ozvem

gucz
15. jún 2008

anaret perfektné to bude tak mínus 20 kíl 😀 , ešte stále mám o dve kilá viac ako deň pred pôrodom. Cez tehu som pribrala len nejaké 4 kilá, a po pôrode som dosť schudla. Keď sme sa však presťahovali do svojho a začala som variť ja (samé dobré veci), tak som začala kysnúť. Toľko ako pred desiatimi dňami som nevážila nikdy v živote, ale zasa ja som tuším od piatej triedy na základnej školy nebola nikdy chudá.

lucxy
15. jún 2008

gucz kolko vazis

gucz
15. jún 2008

No teraz mám 73,2 ale meriam len 155cm a som taká riadna buchta

tinaa
15. jún 2008

ahojte modelky, neviem sa poriadne uz druhy den dostat k notebooku. Dnes sme boli u svokrovcov, este doma som si navarila zemiakovu musaku s fazulou. Obed som si dala u nich, oni mali stroganov, no co uz ☹
Ale poobede to uz slo, nejake slane srandy som si zobla, z Bojnic doniesli oplatky, tak tie tiez som ochutnala, a zlaty klinec, zmrlinovy pohar s jahodami a slahackou. No chapete, co za hovadinu som urobila. A to ani nehovorim, ze som si tie pohare dala dva. Boze som ale idiot.
Ale uz idu na mna kramy a vtedy sa fakt neviem ovladat. Je mi to luto, ale som slaboch.

kitaka
15. jún 2008

anaret..zapečené špagety so zeleninou a paradajkovou omáčkou a ty si čo mala dobrého?

anaret
15. jún 2008

ja som mala cestovinu a kečupom a zaváranú čalamádu. zeleninu kombinujem čerstvú aj sterilizovanú, aby sa mi tak ľahko neprejedla...

tinaa - nehnevaj sa na seba- každá sme len slaboch - sme predsa ľudia!!!

kitaka
15. jún 2008

ja som si povedala,že od zajtra žiadne prehrešky,vidím,že chudnutie ide,tak som si povedala,že to musím vydržať,tak som na seba zvedavá,ale čo ked sa nám do cesty pletú samé nástrahy,ťažko im odolať,však?

tinaa
15. jún 2008

inak k tym omackam na cestoviny, jednoduchsie pre mna je kupit hotove, uz som to tu pisala, Uncle Bens su vyborne, paradajkove a rôzne zeleninove.

Zajtra mam UHL, tak si urcite jednu dam 🙂

anaret, si ma prehovorila, uz sa na seba nehnevam 😉

kitaka
15. jún 2008

babenky idem už zalomiť,,,tinna...jasne ,že si nič nevyčítaj,vyspi sa nato a zajtra s čistou hlavou vpred 😵 anaret...dobrú chuť k zajtrajšiemu ovocíčku 😉 Dobrú noc všetkým chudulkám

tinaa
15. jún 2008

aj ja sa lucim, dobru nocku

gucz
15. jún 2008

bru 🙂