90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

morenka
20. jan 2009

aniel - ani? neboj uvidis ze sa ta hlupa rucicka na vahe pohne....drzim palce

marika009
20. jan 2009

zuza80-- to si teda macherka ze 5kil za 14 dni gratulujem fakt uprimne . ale vies co ja 14 dni a iba 3 kila a ta vaha stale stoji na jednom bode ☹

morenka- dakujem ti za podporu no ale vcera by som zjedla aj klince no fakt.vaha sa nechce pohnut dalej tak ma to troska stve 😢

aniel- co to vlastne beries?nepoznam tie lieky.na co to je ?dik

zoescott- vecere zvladas v pohode ?ja som mala vcera hroznu krizu ale dala som si 3 olivy a pohar vody a sla som spat 😢

tak vam drzim palce aj sebe lebo niekedy to je drasticke hlavne ten vecer ☹ 😢 😔 no cez den som v pohode lebo vobec nie som hladna ale vecer niekedy veeeeeeeeelmi 🙂 papa

morenka
20. jan 2009

marika009 - to ti verim...aj ja vecer by som zjedla aj slona keby som mohla ale vzdy si poviem ked som cely den vydrzala ta vecer nevydrzim????

aj ja ti drzim palce...neboj zvaldnes a ta vaha sa pohne neboj mozno teraz sa nastavuje telo an dietu tak stoji vaha ale ona pojde dole neboj sa....treba len trpezlivost🙂papa

bystricanka
20. jan 2009

ahojte

no takže včera som to vydržala len s tým čajíkom. Dalo sa. Asi už mám scvrknutý žalúdok. Ale prišla namňa hladová kríza, tak som si o 21h radšej išla ľahnúť, lebo by som sa nezdržala. 😀

kto má dnes škroby? Čo varíte? Ja dnes zemiakový gulášik. Bude to mať aj drobec...on také tiež môže. 🙂

bystricanka
20. jan 2009

a držím palce babám čo majú dnes vitamíny. Vydržte to, zajtra bude lepšie 😉 Myslím, že janiga má dnes takýto den a kto ešte? 😕

morenka
20. jan 2009

ahoj bystricanka!

ja mam dneska škroby a asi si idem spravit nejake zemiacky a kapusticku alebo take nieco...uz som dost hladna takze asi pojdem uz varit...
Ty zemiakovy gulasik???mnamky hamky...tak nech ti chuti....🙂))))

bystricanka
20. jan 2009

díky...aj tebe 😉 Ja ešte nejdem variť....ešte nie som hladná...budem variť asi až okolo 14h. To akurát malý vstane a budeme variť spolu. A švagrinká aspon bude mať teplý obed 😉
vypila som už liter fit čaju a idem si práve urobiť ďalšieho pol litra. Bože ved tolko vody som vypila ked som kojila. 😝

morenka
20. jan 2009

bystricanka - ja musim teraz varit, lebo poobede idem na skusku tak aby som bola posilnena🙂))
ja az tak ten pitny rezim nedodrziavam ale snazim sa co najviac pit....tiez ten caj a mineralky....ale neviem ci by to bolo 2litre musim si to tacat pocitat🙂)))

aniel
20. jan 2009

mornka-ja som mala dnes pečené zemiačky v šupke asi o 16.15 ani som neobedovala,tak už to mám spojené obedo večera,ale mám strašná výčitky,dala som si ich s kyslou kapustou a taká som plná,že asi prasknem. Musím si ísť ešte raz zacvičiť 😉 ozaj ako dopadla skúška?

bystričanka-moja má 18 mesiacov,ale keď pomáha,tak je všetko po celej kuchyni a najradšej má keď robím cesto 😉

miresta,gucz,lucxy,štrajkujete?

twins-už si začala?

marika 009-dúfam,že aj ja budem mať za 14 dní aspoň 3kg dole. 😉

zuza80
20. jan 2009

aniel,tak som študovala ten l-carnitin, a našla som, že by sa pri kojení nemal. ibaže ty už máš staršiu dcérku, tak asi nekojíš tak často ako ja.takže ja sa musím spoliehat len na dietku a cvičit sa mi aj tak nechce. ked prestanem kojit,začnem aj s carnitinom aj s cvičením(možno) 🙂

zoescott
20. jan 2009

marika009 ja som mala vcera ovocny a vecer som mala krizu a moj drahy o osmej prisiel ku mne s dvoma oblozenymi roztekmi a tak sa tu pri mne napchaval ... ze som si aj ja dala nejaky syr ... xixi ale ine dni uplne v pohode, o piatej sa naveceriam a potom ked sa ucim tak si ani nevsimnem, ze som hladna 😀 az o jedenastej, ked idem spat mi trkne ze hihi hladna som ... a vtedy idem radsej uz spat 😀

aniel
20. jan 2009

moja má 18 mesiacov a kojím asi 5-10krát za 24 hodín,ale skôr 10 ako 5.Kde to je napísané lebo ja som to na flaške nenašla 😕

zuza80
20. jan 2009

dala som si do vyhladávača l-carnitin, a na jednej stránke sa dali položit otázky na fitnes trénerov a jedna mamička sa ich tam na to pýtala, a doporučili neužívat. chcela som si ho teda tiež kúpit,ale budem sa musiet zaobíst bez toho.

zuza80
20. jan 2009

aniel posielam ti tu stránku, keby si sa ich tam tiež chcela na niečo popýtat http://obchod.ronnie.cz/s-1922-l-carnitin.html

morenka
20. jan 2009

Ahojte kocky...tak ja po skuske....no bola to tímova praca🙂 tak dufam ze aspon na E.....ale uz kaslem na to....idem sa zameriavat na dalsiu skusku🙂
Uz som po veceri....idem si akurat zacvicit a dam si uz len cajicek a pokoj...🙂)))

Zajtra UH tak nejaku lakotinku si dam....uz sa tesim🙂)))

presne aniel - miresta,gucz,lucxy,ja5ka kde ste?????hm???? koniec diety????🙂))))))

Pekny vecer🙂)))

zuza80
20. jan 2009

morenka ahojky, tak hlavne, že skúška je spravená 😉

morenka
20. jan 2009

zuza80 - ta ved...uz ma pokoj najblizsie 6dni....🙂 potom dalsia...🙂))ale hlaven ze je tento den za mnou...a pride novy a este lepsi🙂 uz som dobicyklovala....fuuha...ale som rada ze som sa prinutila....🙂)) idem si dat cajik a uz len oddych🙂)))

zuzkaja
20. jan 2009

aniel napisala som ti do ip adresu prisla ti?

lucxy
20. jan 2009

morenka ja ju teraz nedrzim,.,,,vobec mi to nevychadza myslim ani casovo robit jedla,,,,tak ked budem ready tak zacnem 🙂

morenka
20. jan 2009

lucxy - aha...jasne....chapem....🙂))ok...tak potom sa pridaj🙂)))

lucxy
20. jan 2009

a ty chces kolko dat dole?

morenka
20. jan 2009

lucxy - tak ja mam velke plany....dufam ze dosiahnutelne...aspon 15kg🙂 a ty????

lucxy
20. jan 2009

no ja som 90dnovku drzala takto pred rokom koncom februara som vtedy zacinala

aniel
20. jan 2009

zuzkaja-máš to poslané,myslela som,že som ti to už poslala 🙂

zuzka-idem to pozrieť 😉

zoescott
20. jan 2009

kocky co si mam spravit na obed na uhlohydratovy den??? poradte!!!!!!!

zuza80
20. jan 2009

zoe, ja mám rada cestoviny, tak dnes boli špagetky a tiež pizzu

aniel
20. jan 2009

odpoveď ti prišla emailom? 🙂

zuza80
20. jan 2009

ja som si tam čítala tie otázky, tak som sa nepýtala, ked som na to narazila

lucxy
20. jan 2009

ja som si vzdy davala daku cestovinku,,,so sampionmi a omackou z lidla,,,,

bystricanka
20. jan 2009

zoe...no ja si dám zajtra mooožno pizzu. Som si kúpila v tescu korpus. Ale ako sa poznám korpus ostane v mrazáku a dám si špagety s kečupom 😀

lusxy...a koľko si vtedy zhodila? 😕

aniel...moje dieťa zatial pomáha len s miešaním v hrnci. Cesto sme ešte nemiesili a asi ani nebudeme, lebo skončíme ako vy...všetko po kuchyni 😀