90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

marika009
28. feb 2009

zuzy-- aj ja som schudla od vody len 2kila a uz je tu znova voda ,tak neviem ci to este pojde do vody dole. ale
si myslim ze ked som dala dole 8kil tak este aspon tych 6kil dam dole do kkonca diety.dufam ze to pojde
tak by som bola potom veeeeeeeeelmi stastna.aj ja mam nejake prehresky a velmi ma to nuti vecer
na sladkosti,tak som si kupila chrom ,to znizuje chut na sladke.keksiky ma velmi lakaju.

kocky ja som rada ze mame ten ovocny den ,vtedy sa trosku vyprazdnim a je to super.vtedy jem malo ovocia a pijem viac dzusy.no zajtra mam bielkoviny tak sa tesim ze si urobim mesko a salat a dam si to do celozrnnej zemle ,no proste mnamko. a este vyvar a je dost. no vecer mesko len bez zemle a so zeleninou.
drzim vam vsetkym palce a chudnutiu zdar.
ja som to dost porusovala teraz s keksikmi ,a to musim zatrhnut ale zatial sa drzim ,no a ten chroim bude dobry na odburanie chute k sladkemu. to je moja smrt mam rada keksiky a sladkeeeeeeeeeeee..... no co uz ,musim sa drzat. napriek tomu vaha sa drzi a to som rada .
prajem krasnu nedelu a dobry dietny obed vsetkym uvidime na konci ake budu vyslkedky .papapa

aniel
28. feb 2009

zuzka-ja mám ten istý problém s postavou,hore ako Rambo a riť žiadna,ale brucho mám 😉

miresta-uži si to na chate a moc neprehreškuj 😉

jesika-dúfam,že si to drahý nerozmyslí do pondelka

marika-mne to nejde dolu,ale ja často prehreškujem a stále začínam,ale keď nič iné aspoň nepriberám 😉

aniel
1. mar 2009

ahojte,tak ja ešte dnes oddych od dietky a v pondelok sa do toho púšťam s drahým .Včera o 23.00 sa ma pýtal,že či naozaj spolu začíname od pondelka,tak asi to myslí vážne 😉

bystricanka
1. mar 2009

Ahojte

Tak dnes mám vodný, tak som sa vážila. Tak mám dole za mesiac len 2,5kg. A to len preto, že som každý den pri mame zhrešila Ale som rada, že to išlo dole a nie hore. Takže celkovo za 2 mesiace som schudla 6,4kg. Tak som rada. Ešte také 4 kilečká dole a bude to super 🙂

aniel....tak ja to mám s postavou opačne. Hore nič a dole ako rambo 😀 😀

aniel...od pondelka začínaš úplne od začiatku?

zuza80
1. mar 2009

ahojte.ja mám dneska škroby,tak pečiem kyslú kapustičku, zemiačky a drahému k tomu kuriatko.
aniel-to máš super, že začneš s manžou, aspon sa budete povzbudzovat a nedovolovat prehrešky a navzájom sútažit.držím vám obom palčeky.a brucho mám aj ja stále,ale oproti tomu, čo to bolo,je to celkom dobré, až na tie strie,ale s tými sa musím skamarátit, pretože tie ma už nikdy neopustia ☹
marika-ja mám zatial za celú dietu dole 11kg a ešte by som chcela aspon tých 9, ale to nedám, už ma opúšta optimizmus a nádej.kde je tá energia, čo bola na začiatku?asi sa idem začítat,ako sme začínali, možno ma to povzbudí.dnes som zahlásila, že ak do zajtra rána nebudem mat o pol kila menej, tak na to kašlem,ale už ma to prešlo.vydržím do konca.
bystričanka-už len 4kilečká, to sa máš,to už máš blízko ciel. vodičku vydrž, myslím na teba.
pekný den všetkým, pa pa

bystricanka
1. mar 2009

zuzi....tak aj ty si pekne zhodila. vraj 11kg. To ja môžem len snívať pri mojich prehreškoch 😅
dnes som ešte nič nepila. Hanbím sa, ale nejako som nemala čas. Kuchtiť som musela a potom s krpcom von. 🙂

zuza80
1. mar 2009

bystričanka-tak šup šup do seba rýchlo nejakú vodičku, aby si neskolabovala.

aniel
1. mar 2009

bystričanka,zuza80-veď viete,že ja začínam stále.Vy už budete končiť a ja som sa nedostala ešte ani k prvej vode.Dúfam,že s drahým mi to pôjde lepšie

bystričanka-hlavne dnes veľa pi,aby si ozaj niekde neodpadla 😉

zuzi,dať dolu 11,tak to už musíš byť kočka

morenka
1. mar 2009

ahote dievcence....

tak hlasim ze aj mne sa vaha nepohla za mesiac pretoze som mala vela prehreskov....iba pol kg slo dole lebo som zla zla zla🙂 už som chcela prestat fakt s tym prastit ale brat ma povzbudil ci som taka slaba ze uz mesiac nevydrzim ked som vydrzala 2mesiace....takze mala som mat dneska vodu ale dala som si normalne bielkovinovy a v stredu si dam vodu lebo mam dlhy den tak nejak to lepsie zvladnem ako ked v nedelu mam drzat ked rozvoniava mesko....

drzim vam palce a ja to idem dobojovat......🙂

bystricanka
1. mar 2009

už aj ideeem 😀

morenka...no brat má pravdu. Ked si už vydržala 2 mesiace, tak to hádam len tak za hlavu nezahodíš. No vodičku si teda môžeš presunúť. Však je to len na prečistenie organizmu 😉

aniel...lepšie sa chudne, ked ste na to dvaja. Ja to držím so švagrinkou, a je to super. Navzájom sa povzbudzujeme a závidíme si 😀

morenka
1. mar 2009

bystricanka - hej ma pravdu ale ked stracam motivaciu nejak...neviem preco...do frasa som s toho nervozna lebo som bola velmi odhodlana a nejak sa to vytratilo...mrzi ma to velmi...a uz aj spoluziacka co to drzala tak skoncila...je take tazke odolavat...☹

bystricanka
1. mar 2009

morenka...ja som bola na tom podobne. Teraz som bola dlho pri mame a tá vyvárala každý den, takže som si vždy niečo dzobla. A večer som mala strašné výčitky. Ale už som doma a budem vyvárať len drobcovi a to už je o inom. 🙂
však častejšie chodievaj na kona a tu ťa baby podporia. Všetky sme na jednej lodi z jedným zámerom 😉

morenka
1. mar 2009

bystricanka - jasne ja som chodim kedy mozem lebo vies ja chodim uz do skoly a nemam stale cas ist na net ale ked mozem ta idem a aspon citat ked uz nenapisem nic...ale musim sa zatnut lebo bola by som zo seba velmi sklamana keby som pred cielovou paskou zastala a vratila sa spät...nie?....musim najst stratenu inspiraciu a zacat znova bojovat....🙂

bystricanka
1. mar 2009

presne tak morenka....je dobré, že si to uvedomuješ. Ešte to realizovať a bude to super. Musíš to zvládnuť dokonca. Však máš pred sebou posledný mesiac a to už je malina 😉 🙂

morenka
1. mar 2009

hej mna aj odradza trosku ze ta vaha sa nehybe...ale to si mozem za to sama...lebo menej byciklujema a hresim...
mozno keby islo nejake to jedno kilecko dole tak by ma to udrzovalo pri inspiracii.... musim sa spametat....

dakujem bystricanka za pochopenie a za povzdbudenie to som potrebovala velmi....fakt...🙂 DAKUJEM

bystricanka
1. mar 2009

nemáš za čo...držím ti palce, aby si to zvládla do konca 😉

morenka
1. mar 2009

dakujem aj ja tebe drzim palce aby tie kila rychlo zmyzli a dali nam pokoj a uz sa viac nenalepili🙂)))

aniel
1. mar 2009

keby to bolo také ľahké,tak už by som mala suprovú postavu.V máji ideme na birmovku,tak už najvyšší čas začať poriadne,lebo sa nevojdem do kostýmu 😒

martinaj
1. mar 2009

ahojte 😉 tak ja mam dnes tyzden, co som zacala s dietou a ked som sa odvazila tak mam o 5kg menej 😀
daky zazrak 😀 , ono je ale asi pravda to, ze sa zo mna vylucila prebytocna voda 😉 aj tak som happy ako male dieta 😵

aniel
1. mar 2009

martinaj-tak to je super-ty si rarita,ale fakt gratulujem 😵

miresta už ste prišli z chaty?Čo si tam papala? 😉

lucxy
2. mar 2009

ahojte,,,,tak ako to ide? neviem co si este dneska navarim 🙂
morenka aj ja ta povzbudim,,,neboj pojde to dolu a vydrz a znovu zacni byciklovat a povedz si, ze chces byt pekna a sama sebe sa pacit a uvidis, ze to pojde 🙂 😵

bystricanka
2. mar 2009

ahojte
tak po včerajšej vode sa vám hlásim. Aj ked som si musela dať 2 kiwi okolo 16h, lebo som už nemohla. Ale inak pohodička 😵

martinaj...no pekne 🙂 Teraz to už pôjde pomaličky. Ale aspon ťa to nabudilo pokračovať 😉

lucxy...a aký máš dnes dník? 😨

lucxy
2. mar 2009

ahojky bystricanka ja mam dneska skroby,,,tak si asi zase spravim ryzu s hlivou a zeleninou 🙂

aniel
2. mar 2009

ahojte- no tak dnes začal s nami bojovať aj MM.Na raňajky nechcel ovocie ,tak si dal 2dcl citrónovej vody,tak aj ja ,aby náhodou neschudolviac ako ja.To bude ostuda,keď mu to pôjde rýchlejšie ako mne a to mu aj pôjde lebo on v živote žiadnu dietku nedržal.Ten sa mi bude smiať a bude ma naťahovať,ale aspoň ma vyhecuje 😉

bystricanka
2. mar 2009

mnam ryža...ja som ryžu nejedla už táák dlho. Moji to doma neľúbia 😅

lucxy
2. mar 2009

bystricanka no ved ja si to tiez robim iba pre seba,,,pre mm mam este madarsky gulas 🙂
no teraz davali na telerane ze dneska sa ma obmedzit vjedle ze len take lahke,,,,lebo ze dneska sa pribera,,,ani neviem ci je spln ci co,,,
aniel len si daj ovocie,,,, 🙂 sup sup

zuza80
2. mar 2009

ahojte.lucxy aj som pozerala teleráno,a zaujalo ma, čo vravela Christová,že každé ráno je si dobré dat vlažnú prevarenú vodu s medom,ale teraz neviem, či vravela aj citron.nepostrehla si to?má sa to vypit nalačno a pol litra, odbúrava to tuky.
aniel-ja som chcela začat aj s tou škoricou a medom,ale ešte som nezohnala škoricu, všade majú iba škoricový cukor a už ked som aj objavila škoricu,tak celú.
ja dnes uh, dám si cestovinky s paradajkovou omáčkou
martinaj-krásny úbytok,je to dobré na naštartovanie, super

miresta
2. mar 2009

no ahojky kočky,

tak včera som trochu zhrešila, dala som si na chate vtáčie mlieko , čo by až tak nevadilo lebo sú to bielkoviny, a to som včera mala, ale mala som na obed mäsko, tak som už mlieko nemala, no a potom som si dala ešte aj Garone, no ale treba sem tam zhrešiť, tak si dí´ám dnes len zeleninku a ovocie, uvidím či vydržím, po včerajších fajnotkách, Ak nie tak si urobím rizoto zeleninové.

Inač každé ráno zvraciam, neviem čím to je ale asi z vody s citrónom, ako som sa tak pozorovala, lebo tehotná podľa testu nie som, tak uvidíme.

Malinká mi spinká tak si idem zacvičiť. Pekný deň. 🙂

jaja0110
2. mar 2009

No ahojte babulky, gratulujem k ubytkom, ja sa ziadnym nemozem pochvalit ☹ ☹
Vikend bol rusny, ale mala som len malicky prehresok, na bielkovinovy den som si sem tam potiahla slanu tycinku... 😒
Neviem ci prave preto, ale dneska som sa zase po tyzdni vazila a vaha stoji, ani hore ani dole no tak neviem, nic moc ☹
Dneska mam skroby tak vcera v noci som si este na dnes varila sosovicovu polievku so zemiakmi tak sa dneska sa budem nalievat len polievkou... 🙂

aniel
2. mar 2009

miresta-ja som sa už minule chcela pýtať či náhodou nie si,ale môže to bzť aj z citrónu.

jaja-ono sa to pohne,keď nebudeš prehreškovať, viem to podľa seba 😉