90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zuza80
5. mar 2009

jaja-priatel povedal, že už začínam byt sexy 😀 ,ale ešte je čo vylepšovat.tu moc známych nemám,ale budúci týžden idem domov, tak sa už teším ako ma budú chválit,to sa vždy tak dobre počúva 😀 a to aj povzbudí, tak dúfam,že nesklamú a pochvália.ja sa tu vytešujem a nakoniec mi nikto nič nepovie. ☹

dari226
5. mar 2009

ahojte
doteraz som tuto dietu ignorovala a dnes som sem prvykrat nakukla do debaty este 90-dnova dieta 1.
pise sa tam o receptoch,mohol byy my ich prosim tiez niekto poslat?
ja som 2x tyzdenne trenovala,ale nejde nic dole,uz toho mam dost takmer rok uz sa kil neviem zbavit mam 72 predtym 56 chcem ich spat tak som sa odhodlala zajtra zacat ,dufam tovydrzim ja som taka na sladkosti

mate niekto aj fotky predtym a po?to by bolo zaujimave porovnanie

vopred dakujem!

aniel
5. mar 2009

zuzka ty úplne inak vyzeráš ako na fotke v pase,ale ty si riadne zhodila a malinký je krásny 🙂 drahý to drží potiaľ kým nieje hladný,ale zasa je dietnejšie ako pred dietou a cvičí,poctivo to držíme len ja s dcérou 😉

aniel
5. mar 2009

dari226-musíš napísať e-mailovu aDRESU

lucxy
6. mar 2009

dobre ranko ladies,,,,tak ja pijem kafe,,,,a mam spraveny zeleny caj,,,,, 🙂
no zuzi pekne fotos,,,,gratulujem,,,,inak si sa pytala kolko som schudla za posledny mesiac,,,,posledny mesiac to uz islo najtazsie
no ja mam dneska ryzu,,,,mnamm sa tesiimm,,,milujem ryzu

aniel
6. mar 2009

Ja dnes mäsko alebo jogurty 😉

lucxy
6. mar 2009

kde ste 🙂

antdem
6. mar 2009

čaute.Zuzka- supééér-si šikuľka,takto zhodiť.
Synček je ako anielik.
Ja som včera vydržala na ovocí.Boli sme na návšteve,pokúšali ma všeličím,ale vydržala som 😖 .
Dnes mám zavináče a dorobím si k tomu ešte kyslú kapustu. Inak nič moc za 8 dní 1 kg. 😠 😠 😠 .Musím viac cvičiť, ale času je dosť málo.
Všetkým Vám dnes držím palce....

lucxy
6. mar 2009

antdem ja radsej nikomu nehovorim, ze to drzim proste ked pride aj k svokrovcom tak poviem ze som jedla a hotovo,,,dam si ak tak kavu,,,

antdem
6. mar 2009

lucxy-keď ja už ani tú kávu nemožem 😀. Odkedy som bola tehotná,tak mi nechutí. A to som jej pila dosť.
Ale dávam si aspoň čaje na návšteve. 🙂

lucxy
6. mar 2009

antdem tak caj ,,,to je jedno vlastne 🙂
jaja prajem babam vsetko najlepsie knarodeninam ,,,,,teda k 1vemu rocku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bystricanka
6. mar 2009

ahojte
ja dnes mäsko.Spravila som si mäsko na štave a k tomu chlebík. Ja viem, že sa to nemá, ale inak by som to nezjedla. 😒

jaja...aj ja sa pripájam ku gratulácii. Všetko najlepšie fešandám 😵 🙂

antdem...aj ja som za týžden len kilečko zhodila.Za mesiac to je ale 4kg....poteší aj to,no nie?

antdem
6. mar 2009

bystricanka- to poteší, ale viac by ma ešte viac. 🙂
Ja som už aj po obede, tiež som si dala kusok celozr.chleba k tomu zavináčovi. To sa môže?

zuza80
6. mar 2009

ahojte.ja dnes škroby, tak som si spravila zemiakové placky.taká som napapaná,tak idem s drobcom von.
jaja-tiež sa pripájam, všetko naj a hlavne vela zdravíčka 🙂

zuza80
6. mar 2009

lucxy-tak ani na tú druhú adresu mi to neodoslalo.mala som stiahnutú originál knihu,a to bolo dost velké,tak som jej teraz poslala len opísané,je to menšie,tak snád to už dostane.

miresta
6. mar 2009

ahojky kočky, tak ja som bola teraz zaneprázdnená detičkami takže som nemala vôbec čas nazrieť do pc. A k tomu som uplne porušila na dva dni dietu. Zajtra už mám pokoj tak si dám len zeleninu a potom ovocie a od pondelka nanovo ďalej pokračujem.
Vidím, že sa to tu zase viac zaplnilo, tak si vás prečítam. 🙂

miresta
6. mar 2009

zuza - pýtala si sa na ten trtí mesiac, tak u mňa to bolo tiež už len 2,5 kg.

aniel
6. mar 2009

jaja-aj ja sa pripájam

bystričanka-ale veď chlebíksa môže,moja dcéra si to tak dáva a za 4dni 3 kilá ja len jedno 😉

miresta-ahoj všimla som si ,že blicuješ 😀 😀 😀

dari226
6. mar 2009

tak tu je moja adresa dari226@pobox.sk tak mi to prosim poslite dakujem

mala by som aj otazku ked si na obed dam vajicka v prvy den mozem si dat na veceru miesto nich mäso ked sa pise ze to iste co na obed?

lucxy
7. mar 2009

dobre ranko,,,,dari 226 vitaj,,,,,ja to tiez tak robievam teda len vten prvy den, ,,,,,mozes si to tak dat nepokazis tym nic lebo je to tiez bielkovina,,,,,
ja dneska cestovinku s omackou 😝

bystricanka
7. mar 2009

ahojte
ja dnes škroby. Idem zapekať zemiačiky s vajíčkom, klobáskou.....ja si z toho odoberiem len tie zemiaky 😅

aniel...ja viem, že chlebík sa môže, len som si myslela, že len zo začiatku diety. Potom by sa mal vynechávať, nie? Ale ak nie, tak rada si ho dám aj nabudúce 🙂 Lucxy...čo si ty o tom myslíš? Môžem chlebík aj po 2 mesiacoch diety? 😕

dari226
7. mar 2009

uz my robite chutky zevraj klobaska
ja na obed tieez cestoviny
a teraz si dam ovocne ranajky 😉

bystricanka
7. mar 2009

no už som napapaná...zvládla som to a klobásku som odobrala mužovi 😵

evelyin
7. mar 2009

ahojte, tak ja mam dnes uhlohydraty, na ranajky maly banan a teraz obed: spagety so zeleninkou.
moze byt? Hlavne mi nepovedzte ze som toho zase zjedla vela. 😀

antdem
7. mar 2009

Ahojte dievčatá. Ja od rána ani nestíham. Včera som mala bielkovinový deň, no a na večeru som si nedala nič, len som od obeda pila vodu a čaje. Na obed bol kúsok zavinača s kyslou kapustou a chlieb. Ráno sa idem odvážiť a ja mám toľko koľko na začiatku diety. Poraziť ma išlo, tak je váha zabalená 😒 😒 😒 .
Raňajky som si ani nedala a na obed som robila zemiaky- kúsok a zelenina. Tak ja už neviem, kde robím chybu, ale to asi tie moje rozbúrené hormóny to všetko robia.

marika009
7. mar 2009

ahojte kocky tak vodu mam za sebou ,akotak som to zvladla no a zatial mam dole stale 8kg vaha zatial zastala no uvidim co bude dalej .dnes mam skroby tak som mala pecene zemiaky v rure v supke a vecera to iste len menej .tak zostava mesiac do konca ,tak chcem este aspon 6kg dole a budem nadmieru spokojna.drzim vam palce moc .zuzy si macherka ,mne to ide pomalsie ale ide a to je dobre,ze to nejde hore. aj tak by som prijala take vysledky ako mas ty no ale co uz.aj tak sa tesim .nemala som cas sa ozvat po vode ,tak preto az teraz .zatial sa majte a chudnutiu zdar.papa

jaja0110
7. mar 2009

Ahojte babenky, jeeeej vy ste zlateeee 😵 😵 Dakujeme moc za gratulacie 🙂 🙂

No akurat sa idem "pochvalit" co som vyviedla 😝 Kedze vcera sme mali rocik, tak dneska bola oslava a robila som tortu no a to viete, bolo treba zo vsetkeho poochutnavat, aj vyzdobit, takze aj lentilky som ochutnala, krem, smotanu, jahodky, cokoladu...no a torticke som dnes neodolala.... 😝 toooolko prehreskov ze sa az hanbim, inak dneska mam uhlohydraty 😒 😒

V pondelok radsej nepojdem ani na vahu, a zajtra mam ovocie ale asi si dam len vodu, hanbim sa 🙄 😝

aniel
7. mar 2009

ahoky-ja som dnes mala karí ryžu,bola mňamky 😉

evelyin
7. mar 2009

Baby píše sa že mlieko sa do kávy nesmie ale ani sójové?
Do akej skupiny sa radia sójové výrobky : sójové mäso, mlieko a ostatné?
Zajtra mám vitamínový deň, ešte neviem čo si dám, ale dnes som kúpila ananás, sušené marhule a slivky, tak uvidíme či vydržím len pri ovocí, ale pre istotu mám v zásobe aj hlávku kapusty keby bolo najhoršie. 😀
Asi už všetky spíte..
Inak prvé kilo je konečne dole. 🙂

lucxy
8. mar 2009

dobre ranko,,,,tak ja tiez dneska vitaminy,,,,ale na obed si dam daku zeleninu,,,,
evelyin gratulujem ku kilecku dole,,,,no vidis ze to pojde,,,,