90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zebatox
10. máj 2014

@lovacka no na sezonne ovocie sa velmi tesim to z obchoddu sa nechyta🙂

slavka86
10. máj 2014

Cauko, moje vitaminy sa zrana drzali. Ranajky jabko s mrkvou, medom, skoricou a vlasskymi orechami a potom dom sa drzala hesla " pravidla su na to, aby sa porusovali ". Sice bez obzerstva ale zemiakova kasa s maskom, zeleninou s dezertom zakoncena 1/2 krajcom chleba s nakladanym syrom a zeleninou asi nie je dietna verzia 🙂

jeinabe
10. máj 2014

@slavka86 hmm dobre pravidlo 😀...to nic len si zmiesala vsetko to, co nemalo ist dokopy 😎...trosku si nabrala nove sily a od zajtra naostro...

@zebatox aj ja sa uz tesim na zmenu ovocneho jedalnicka

lovacka
10. máj 2014

jaj dievcata ja som dnes cvicila ale nie JILL ale so zehlickou v ruke 😅 ach ma bolia aj nohy nejako idem si lahnut.
inac od zajtra si chcem zacat pisat do zozita...ranajky,obed,vecera,ak porusim tak cim a cvicenie do toho zapisovat.chcem to pozorovat nasledujuce tri mesiace
chcela by som to potom po tyzdnoch vyhodnotit a tak aby som videla kolko driny to je kedbuem chciet zozrat cokoladu 😀 len ja mam tolko stale toho ze nestiham a keby mi aspon niekto zehlil z casu na cas 😕

catherrine
10. máj 2014

@lovacka s tym zehlenim sme na tom podobne xixixi no ja som dnes dala aj okrem zehlicky Jill xi ....inak ja tiez nic nestiham v poslednej dobe a to si niekto povie sak co ona doma na materskej urcite ma kopec casu...no neni to tak vobec.....ja dnes skroby celkom ok zajtra UH to sa tesim vecer si dam zmrzlinku xi 😀 😀 😀

lovacka
10. máj 2014

@catherrine ja sice uz som po materskej ale aj tak nestiham 😝
dnes rano sme vstali...utekacka na chlieb, tak rychlo navarit, tak popratat po sebe bordel, tak pranie a vesanie dokola tri ci styri pracky....tak som sadila so sestrou priesady....to uz drobec dupkal nohami, ze chce ist na bike....tak o pol 8 vecer vecera,sprcha,zehlicka a terza som si sadla.....
zajtra musim odcvicit uz...a mam docela problem...nohavice co som myslela ze mi budu dobre su mi uz velke...pomoc musim ist nieco kupit na seba 😀

catherrine
10. máj 2014

@lovacka No tak to je super probleeem xi

majkushka
11. máj 2014

@matamisi vau ja sa nemožem dopracovat k pov kilam maly ma rok a pol , ja mam - 24 ešte 10 kg

lydka84
11. máj 2014

@matamisi a ja som ti knihu neposielala mailom ???? aby si ju aspon tak mala

lydka84
11. máj 2014

@petta87 ahoj no ako? pokracujes dalej?? a voda uz bola ci ides nakoniec bez tej vody z prveho maja???

lydka84
11. máj 2014

@slavka86 tu je skupina na MK https://www.modrykonik.sk/group/2077/
a staci ked si das do youtube jillian michaels shred a ajde ti to, alebo cez ulozto si to stiahni .... 😉

lydka84
11. máj 2014

@lovacka ahoj ja ju mam aj ako word takze ti ju viem poslat ak chces a tym padom si vytlacis len tie recept co ta zaujmu ....ale nie je problem ani pozicat 😉

lydka84
11. máj 2014

@majkushka krasny ubytok 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lydka84
11. máj 2014

@misena741 ahoj, no ako to ide ???? ja som to zase dototo 😠 😠 😠 😠 ale rozhodla som sa ze idem dalej , a od dnes zacinam aj cvicicit lebo zacinam viditellne priberat na cm , mesiac flakania a je to v haji zelenom .....

lovacka
11. máj 2014

@lydka84 tak vo worde ja mam nejaku knihu.len tie recepty sa tam dokolaopakuju.
inac som nevedela co narychlo si urobit na UH a mala som este mrazenu cinsku zeleninu dala som sojovu omacku korenie na cinu a taka mnamka sa z toho vyklula 🙂
dnes bude na obed kurca a ja klasika vo vitaminovy den nejaky salatik si spravim a na zajtra este netusim co si zobrat do prace....ci syr alebo kurca....fakt netusim ale asi syr je lahsie travitelny nie?

lovacka
11. máj 2014

dievcata este ma napadlo ked som davno davno drzala tuto dietu, tak sme sa v cviceni podporovali a to tak ze napr o 7 sme sa tu stretli prihlasili sa a spolu sme cvicili a ako sme docvicili sme sa postupne prihlasovali...a celkom to pomohlo....

jaruska74
11. máj 2014

@lydka84
@majkushka Ahojte dievcata, mozem sa k vam pridat?

jaruska74
11. máj 2014

@matamisi wauw , perfektne ako sa ti to podarilo?

lydka84
11. máj 2014

@jaruska74 vitaj medzi nami, jasne ze mozes ..... odporucam precitat prvy prispevok odomna na strane 1700 😉

jaruska74
11. máj 2014

@lydka84 ano akurat som ho precitala 🙂 idem do toho, velmi sa tesim, dufam ze dosiahnem take krasne vysledky ako vy 🙂 mam toho az au co mi treba zhodit

majkushka
11. máj 2014

@jaruska74 vitaj 🙂

lydka84
11. máj 2014

@jaruska74 tak hura do toho, uz si zacala ci len zacnes ?

slavka86
11. máj 2014

@lydka84 dakujeeem

jaruska74
11. máj 2014

@lydka84 zacala som uz kadeco a milion krat, Ale teraz idem naozaj!!!!!!!!!zajtra den Prvy!!! 😎

lydka84
11. máj 2014

@jaruska74 a uz si skusala aj 90-tku niekedy? ci to je prvy krat ???? ak vydrzis budes spokojna a nadsena , len treba vydrzat 😉

matamisi
11. máj 2014

@lydka84 raz si mi poslala ,ako sa pokracuje asi to myslis,ze?

lydka84
11. máj 2014

@matamisi tak tam mas recepty ... aspon pokial nepride original ......presne to 🙂

matamisi
11. máj 2014

@jaruska74 diky ...od januara mam delenu stravu a cvicim jill ..... 😉
@lydka84 prosim ta ak mozes posly mi do mailu tu knizku...diky

lydka84
11. máj 2014

@matamisi posielam

matamisi
11. máj 2014

@lydka84 diky 😵