90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
16. máj 2014

@lydka84 praveze jem aj do pol 8 vecer 😕

lydka84
16. máj 2014

@lovacka som si ista ...urcie zaidne nejedenie 10 hodin a ani mini porcie...spomalis a nebudes vediet nakopnut ....

lydka84
16. máj 2014

@lovacka a chodis spat kedy ??

lovacka
16. máj 2014

@lydka84 vacsinou okolo 10-pol11...dnes som nevecerala nebolo mi dobre dala som si len kavu s mliekom...mam bielkovinovy den dnes a este som hore 😀

lydka84
16. máj 2014

@lovacka ja keby som dala vecer kavu nespim do rana 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
16. máj 2014

@lovacka a vecer dalej mozes papat, vacsine nech je zelenina + nieco k tomu vobec ten cas neposuvaj...

lovacka
16. máj 2014

@lydka84 no dobre prehovorila si ma 😀 😀 😀
nic idem si lahnut rano ma krpec preberie pleskom jedna dva o 7 mej 😝 a cely den som s nim sama 😅 este aj robosov mame zajtra tak treba mi varit aj im aj mne 😒
sa neviem dockat normalne dalsieho vodneho dna 😀 aby som videla ten konecny stav 🙂
dobru noc dievcata

lydka84
16. máj 2014

@lovacka a kedy mas posledny vodovy???

lydka84
16. máj 2014

@lovacka dobru noc a sladke sny aj tebe

lovacka
16. máj 2014

@lydka84 21.05 cize buducu stredu 😵 😵 😵 😵 posledny v prvej casti a idem dalej dalsich 90 dni 😵 😵

catherrine
16. máj 2014

@lydka84 ok tak ostanem,pri starom veceram,okolo 19 a celkom,mi to vyhovuje aspon nemam pocit takehohladu vecer ....a nieco o tych svaloch na tom,bude takze si necham,poradit xi a ako pises ranajky by som neuberala.....

catherrine
16. máj 2014

@lovacka skus sa menej stresovat tym,ci chudnes aleno nie telu to neprospieva proste papaj podla dietky cvic a maj z toho radost a ubidis ako pojdu kía a aj cm dole verim tomu

catherrine
16. máj 2014

@lovacka
@lydka84 idem do,perin tak dobruuu noc

lydka84
17. máj 2014

@catherrine ano budeeee ,,,, viem o com hovorim stravila som fo fitku par rokov .... a papala som vsetko normalne 2-3 hodiny pred spanim a chudla som... a potom som to tiez skusala, nejest k veceru bola som podrazdena,unavena a podla tych vah co ti meraju tuk, vodu, svalovinu mi vychadzalo ze stracam svalovu hmotu .... takze soms tym sekla, nic pozitivne som nenasla na tom ze som vecerala do 18-stej

jeinabe
17. máj 2014

Ahojte baby....normálne nestíham vás čítať.....cvičíte a cvičíte, v tom vás naozaj obdivujem, lebo ja nevládzem... a malý začal mať katastrofálne obdobie, takže len kričím a kričím... 😒 ....včera som mala vitamíny, tiež som bola dajaká hladná, ale vydržala som....dnes sa teším na syrový deň.....na obed grilovaný syr a na večeru zapekaná cuketka s mozzarelou a potom do práce na nočnú....na týždeň ma čaká druhá voda....strašne to rýchlo letí.....prajem pekný deň.... 😉

lydka84
17. máj 2014
lydka84
17. máj 2014

@jeinabe ahoj veru leti to vsetko leto klope na dvere, hoc za oknom to tak nevyzera ......

jeinabe
17. máj 2014

@lydka84 no to pocasie je otrasne! A ty uz zachvilu ides na dovolenku nie? A kam ides? 🙂

lydka84
17. máj 2014

@jeinabe no dufam ze najneskor o 3 tyzdne poletime a kam este sme sa nedohodli ale urcite za za teplom 🙂

misena741
17. máj 2014

ako pokracujete?ja dnes bielkoviny, ranajky grep, obed zelerove hranolky, varena brokolica a mrkva, opekana cuketa a kuracie prsko. pochutila som si. zajtra rozmyslam nejaku polievku, sparglovo zemiakovu z koprom?neviem ci sa to hodi. k tej cole. myslela som bez cukru, ta ma myslim 0,2 kalorii

lydka84
17. máj 2014

@misena741 no ono sa to tvari ze je to bez kalorii , je len otazne ci je to naozaj tak .... a kedze to nie je cista vod atak to nejake kalorie musi obsahovat .......a je to same E same konzervanty a ine "svinstva" ja by som to nepila....

monicka14
17. máj 2014
Používateľ monicka14 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monicka14.

Dievčatá, ja som schudla z proteínovej diéty veľmi dobre. Na Slovensku sú všelijaké proteínové diéty, čo som pozerala, ja som si kupovala na www.goute.sk - tí sú najlacnejší. Zatiaľ som zhodila 8 kg,ale ešte by som potrebovala. Ale kedysi som zhodila aj z 90-dňovej.

lydka84
17. máj 2014

@monicka14 ahoj a za aky cas ti slo dole 8 kil?

misena741
17. máj 2014

@lydka84 ja tiez nie, len som citala par clankov tak ma to trocha zaujalo. i ked ked sme boli niekedy v mc donalde vždy mi ta cola chutila.myslim si , že v normalnom množstve sa može všetko. pozeram si obcas tieto babske temy, fakt des. varenie a chudnutie. už mi z toho šibe. skoda že sa neviem tak striedmo stravovat. ale som rada, že som sa konecne znormalizovala a pokračujem dalej. asi si dam znova 90 dni. no uvidim, nechcem robit unahlene zavery. len sa naucit striedmost, fakt si dat aj sladke, aj pecivo, slane , maso , prilohy ale z mierou 😀 .

lydka84
17. máj 2014

@misena741 ked si das raz za mesiac pohar tak je to v pohode ... a co sa tyka tej v mc ... vraj pouzivaju nejaky zvlasny cukor co ich podukty robi takymi chutnymi a nutia ta vratit sa opat ......

zebatox
17. máj 2014

Ahojte no ja cele zle od vodneho dna som len zrala a vsetko co sa dalo ☹ od zajtra opat zacinam tak mi je zle som si predtym myslela ze mi je zle lebo som bola hladna ale lepsie mi bolo ako teraz co som prezrata zo somarin 😠

lydka84
17. máj 2014

@zebatox ahoj a kedy mas mat 3 vodu ??????

lydka84
17. máj 2014

40 minut "odstepovanych" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zebatox
17. máj 2014

@lydka84 tak este len druhu som mala pred tyzdnom zacnem teraz novych 29 dni asi

lydka84
17. máj 2014

@zebatox pokracuj dalej aby si videla ze koniec sa blizi a neoddaluje ....radsej potom potiahnes este tyzden-dva ... ja som v 3 mesiaci mala za sebou v kuse 16 dni porusenychh a predsa sa podarilo nieco schudnut ...... 🙂 🙂 🙂