90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lovacka
24. máj 2014

@catherrine ze aka cica 😀 😀 😀 super super len tak dalej
ja som sa vcera prezrala kolacov a zaklincovala to vecer pizzou tak mam odmenu na vahe +800g....som myslela ze ma vystrie 🙄 nenakaslem nabuduce aj na sproste kolace 🤐
prajem aj ja krasny slnecny den.....idem dat orbitrek aspon 40m a potom vecer dam jill level dva som zacala alezomierem....kokos uz nech je tych 10 dni za mnou a idem na trojku 😝

catherrine
24. máj 2014

@lydka84 dakujem xi no kocena ako kocenaa xiii

catherrine
24. máj 2014

@lovacka aj ja som mala vcera pizzu xi mm ma narodky no tak nedaj si a aj 2 pohare vinka xi ale dobre mi padli po dlhej dobe......a dakujem za kompliment....

lovacka
24. máj 2014

@catherrine no ja som uplne zhrozeny tym dnesnym vazenim 😅
ja som dnes merala rifle elasticke a cca 2cm je rozdiel v pase na nich medzi terajsimi a pred tym co som nosila 🙂
uz sa odhodlavam aj ja na foto len ma nema kto odfotit a nemam 🙂 ake velke zrkadlo 😀 to je vyhovorka co? 😀

jeinabe
24. máj 2014

@catherrine pridávam sa kočkaaa 😉

jeinabe
24. máj 2014

Ja som mala dnes len cestoviny s mrazenou zeleninou, teším sa večer na sladké.....včera som mala ten šošovicový prívarok, večer som z toho už len zobla, lebo sme prišli domov tesne pred 20-tou, ale nabuduce si už dám len pekne zemiaky alebo ryžu....veľmi som sa z toho nenajedla...... 😒

lovacka
24. máj 2014

@jeinabe daj si do sosovicoveho privarku zemiaky a spolu uvar.mne to uplne stacilo...az az

catherrine
24. máj 2014

@lovacka No veru veru vyhovorka....tak uz sa odhodlaj a sup sem foto xi ked uz som sa aj ja odhodlala xiii

catherrine
24. máj 2014

@lovacka a dnes ako vitaminky???ja sa vazim tak raz za 2 tyzdne radsej potom ma to zbytocne demotivuje 😉

catherrine
24. máj 2014

@jeinabe dakujem no do kocky mam este dalekooooooo 😀 😀 😀

zebatox
24. máj 2014

Ahojte ja uz som konecne opat na 100% taak sa tesim aj radsej viac ovocia jem a tie melony joj mnamka !!! Dnes som mala cestoviny s kapustou tak mam dost a vecer este neviem co budem jest 🙂

zebatox
24. máj 2014

@lovacka super blahozelam pekny vysledok 🙂 urcite potesi aj ked ta ostatny chvalia ako dobre vyzeras

lovacka
24. máj 2014

@catherrine dobre dobre dodrzane zatial na 100%
rano banan tak 40 minut orbitrek tak desiata hruska a obed som mala este karfiol zo vcera ten som dojedla a teraz som si spravila paradajky s avokadom 😵
veceru este netusim a este ma caka moja Jill a Bob
a mam depku dnes....mam strasne tucne brucho ale ludia sak sa nan ani pozerat neda a to ani nechcem vediet ake bolo ked tam bolo 10kg navyse ale podla mna este aspon 5kg mam v bruchu samotnom nehovoriac o chrbte a rukach 🤐
mna nedemotivuje vazenie ba naopak tak ako dnes ked som videla ze za tie hovadiny co som vcera pojedla je plus 800g tak aspon vidim ako moje telo reaguje na cukry a mastne jedla ako pizza

lovacka
24. máj 2014

@zebatox dakujem ti krasne no vies ze potesi a ma to aj zenie v pred.....uz idem druhe kolo 90 dnovky a dufam naozaj dufam ze sa dockam vytuzeneho vysledku a dam dole to moje hnusne brucho a ruky

catherrine
24. máj 2014

@lovacka aj moje prucho je hrozne a mam pocit ze z neho ubuda najmenej fnuk

lovacka
24. máj 2014

@catherrine no ja aj vidim ze z brucha mam najmenej ubudnuteho tuku 😠 najviac slo z noh a zadku a level 2 je na nohy tak som zvedava kolko budem mat po dalsom mesiaci cm v bokoch a stehnach 😀
idem kuknut level tri este som ho nevidela

catherrine
24. máj 2014

@lovacka Level 3 je celkom pohhoda ja idem od pondelka na ripped

zebatox
24. máj 2014

@lovacka nemyslim ze mas hnusne brucho 🙂 sak sme po porode nie 😀

zebatox
25. máj 2014

Ahojte vsetci co dnes varite? Ja mam ovocie pripravene a po obede ideme na anicku s drtmi tak sa tesim 🙂

lovacka
25. máj 2014

@zebatox jaj ale sak ja som rodila pred 5 rokmi 😅 😝 😀
ja mam dnes bielkovinovy den ale este som nic nezjedla ani ovocie rano 😕 vstala som o 10 tej a sla do lidla a tera som prisla cize budem mat len nejaky salat a cottage cheese a na veceru upeciem kura 😀
a ty si tiez z KE?

jeinabe
25. máj 2014

Ahojte...tak ja dnes vitamíny, ale som dobre a pestrejšie zásobená...konecne mam melon, nektarinky, čučoriedky, hrozno.... 😉 ......

@zebatox na akú Anicku?

lydka84
25. máj 2014

@zebatox na anicku ??? zeby si bola tiez z ke alebo okolia ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lydka84
25. máj 2014

ahojte baby tak ja hlasim tento tyzden do stvrtku tak na 85-90% a od piatka vsetko zle...aspon ze som cvicila to ma tesiiiiiiiiiii........... zajtra pokracujem bielkovinami dalej .....

matamisi
25. máj 2014

@lydka84 aj ja tak isto....vobec mi ta macingova nejde ,este do stvrtku bolo dobre ,ale od piatku same blbosti zerem! A nafuknuta som ako balon...asi prejdem na delenu 🤐

matamisi
25. máj 2014

Inac ahojte aj som sa zabudla pozdravit....
Nejaka som demotivovana 😕

lydka84
25. máj 2014

@matamisi no u nas sa sestra stahovala kazdy den do noci u nej...jedla som to co bolo po ruke ... nic podla diety a som rozbita a ubolena zo stahovania .....

lydka84
25. máj 2014

@matamisi a pod s nami zajtra zacina aj @aduss aj @1veroncek1 (aspon dufam ze tento nick tu ma) tak budeme 4 😉 inak mne tiez macingova nesla co som skusala po velkej noci ..

matamisi
25. máj 2014

@lydka84 to si urcite aj schudla pri takych stresoch... ale ja furt by som sladke zrala 😅

aduss
25. máj 2014

@matamisi
@lydka84 no ja naozaj zajtra baby zacinam, lebo pri tych stresoch som sa vyzrala doslovne ako prasa :/ takuto vahu som v zivote nemala :/

lydka84
25. máj 2014

@matamisi mam ubolenu chrbticu tak jedine... a radsej sa ani nevazim a do dovolenky necele 3 tyzdne .... a to iste aj ja zavisla na sladkom som momentalne