90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

oriesok
17. jan 2011

ok... tak zajtra si to naštudujem a pozajtra začnem..

suezana
17. jan 2011

@oriesok ak začneš zajtra, budeme mať rovnaké dni. Porozmýšlaj. Do obeda sa papá len ovocie a dovtedy to naštuduješ 😀

celi
17. jan 2011

fakt? Ako dlho držíš?

celi
17. jan 2011

@suezana zabudla som, že komu 🙂
som nová, tak čo už... 🙂

suezana
17. jan 2011

@celi kuk stranu dozadu, pred chvíľou som to písala, dnes je vás tu nových teda požehnane 😀

celi
17. jan 2011

@suezana tak to je paráda, dúfam, že sa mi bude tiež dariť...

suezana
17. jan 2011

@celi 🙂 sú tu super baby, vďaka tomu je to oveľa ľahšie, nie sme v tom samé 😉 a to je základ úspechu. V mojom prípade určite 😎

cumelila
18. jan 2011

@borabora666 ..wau tak to je super... 🙂 ja som si aj vahu už schovala nech ma to neláka sa vážiť každy deň ale aj tak ju vyberiem lebo zvedavosť je silnejšia 😕 ...dnes veru neviem ani čo naobed...to varenie trojmo uuuuuf 😒 ....
@suezana ..no mne tie tabletky velmi pomahaju...je to jablćny ocot s vlakninou a chromom a na precistenie su super!!!

kubkovka
18. jan 2011

@cumelila a ako sa volaju tie tabletky?

cumelila
18. jan 2011

@kubkovka JABLČNY OCOT s vitaminom C,vlakninou a chromom...ja mam od firmy Medpharma... 🙂

cumelila
18. jan 2011
cumelila
18. jan 2011

no a do horneho vyhladavaca receptov dat 90DD...je tam vela fajn receptikov

suezana
18. jan 2011

Tak babenky, 9. deň a ja mám dole necelé 4 kg 😕 to je dosť, wau 😵 Ovocný som zvládla a bolo to ťažké, lebo malá bola v noci papať jogurt, jóój nevedela som , kde sa mám kukať 😀 , večer ju bolelo uško, tak nevečerala a o polnoci sa zobudila a tak jej škvŕkalo v bruchu 😒 Teraz pijem kávičku a vôbec mi nechutí jesť 😕
Dnes mám bielkoviny, dám si hrianku s cesnakom a syrom a potom budem chrumkať ovčí syr - oštiepok so zeleninou, mäso mi vôbec nejde na chuť 😕 😕 😕

@cumelila ja ich dnes ráno nepotrebujem bingoooo 😀 ale daj názov, do budúcna pre istotu, ale my sme inak voľakedy mali takú mániu v robote, kúpili sme jablčný ocot a na lačno sme pili asi za lyžicu, neviem presne, ale viete aký to malo nakoniec následok? Hladné sme boli po ňom, ako ... 😀

kubkovka
18. jan 2011

@cumelila a kde to kupim? normalne v lekarni?
no veru, je tam par fajn receptov.........ja mam dnes vitaminy, uvarim si kapustnicu a mozno jablka so skoricou

kubkovka
18. jan 2011

@suezana no tak super s vahou, do tabulky ti dam az toho 25.1.? aby sme mali priblizne rovnaku dobu zapisanu, cize tie dva tyzdne.........

suezana
18. jan 2011

@kubkovka jasné, ja som myslela, že po ovocnom sa môžem odvážiť, nie? 😕

kubkovka
18. jan 2011

@suezana mozes, jasne...........

suezana
18. jan 2011

@kubkovka len aby mi to do toho 25.1. vydržalo 😅 Mne to ide pekne dole, ale čo potom, keď sa to zastaví??? 🤐 Budem potrebovať vašu silnú podporu ☹

kubkovka
18. jan 2011

@suezana no ked sa nebudes stale vazit, tak to nezistis do 25.1......ale nie, ja viem, ze je to pre vas tazke vydrzat, ale skus teda aspon tie kazde styri dni sa vazit, lebo fakt sa mozes rychlo demotivovat

borabora666
18. jan 2011

dobreeee rankoooo

cumelila
18. jan 2011

@kubkovka ..ano v lekarni som to kupovala...

marianka0101
18. jan 2011

Ahojte, mohla by som sa k vám pridať? Super, že som našla túto tému. 90 dňovú dietu držím od 9.1., štartovaciu váhu mám 90,9 kg ☹ takto hrozne som nabrala po pôrode, chcem dať dole tých 30 kg, takže mám čo robiť. No verím že to zvládnem. Zatiaľ dietu dodržujem na 99%, to 1% je v káve, káva sa síce môže ale nie bez cukru. No ja som si cukor dala, inak mi ozaj tá káva nechutí. Mám problém s bolesťou hlavy, Za tých 10 dní ma bolela 3 krát, ale ozaj strašne, išla som aj skôr spať, ale nad ráno som sa zobudila už na takú bolesť hlavy, že sa inak nedalo. Asi mám nízky tlak, lebo tabletka mi nezabrala, až ta káva. Behom 10 minút bola bolesť fuč. Vody pijem 3 litre denne, tak z toho by to nemalo byť. Varím si podľa receptov v knihe. Inak, túto dietu som držala asi pred 4 rokmi, takže si recepty poznám a varím si tie, čo mi vtedy chutilo. Za 60 dní som vtedy schudla zo 78 na 62. To mi stačilo tak som prestala. za rok som pribrala 3 kg a to som si teda vôbec nedávala pozor. Potom som otehotnela a rodila ako 89kg. Po šestonedelí som mala 74 kg, ale potom to začalo pribrala som až na týchto mojích 91kg ☹ Teraz som prestala kojiť a hneď som naskočila na túto dietu. Mám doma eliptikal, kúpili sme ho v nedeľu. Včera som na ňom bola 45 minút. Ale nie v kuse, 15 min. a potom 30 minút. Viac som nevládala. Naobed idem určite zase na to, hneď ako malý zaspí. Tak toto je tak v skratke o mne. Super, že som našla ďalšie spolubojovníčky, čo bude veľká výhoda, keď príde kríza 🙂))

jankabambulka
18. jan 2011

ahojte nabenky tak asi z toho že mám toho tak hooodne a stres ja k sa patrí , jem viac a trocha porušujem a váha ide hore 😠
dnes sú škroby - dajte chutného tipa - Ďakujem

borabora666
18. jan 2011

@marianka0101 ahooooj...no super si sa nam predstavila...ja mam tiez plane 27kil.....ale ja uz drzim od 3.1....kavu si kludne slad,babenky co viem si davaju aj troska mliecka....no ja som postupne odobrala z kavy mlieko a potom cukor a teraz mi tak kava aj bez cukru chuti,tak sa tesim....ja zas obcas zhriesim kuskom cokolady.....ale nie varovej ale mliecnej....ale co uz,zivot mame len jeden,ale potom zasa idem dalej,takze ked mna sa podari ta cokolada odburat,tak pojde vaha si myslim rychlejsie dole,lebo ja mam poslednou dobou asi od porodu na cokine zavislos....

jankabambulka
18. jan 2011

@suezana prosím ťa tie slivky umeboshi kde si kúila ?? lebo u nás v bystrici neviem kde ich kúpiť , máme tu jeden bio obchod a prd nič tam nie je také

marianka0101
18. jan 2011

@jankabambulka
dnes mám tiež škorby a dostala som chuť na polievku zo žltého poleného hrachu, takže toto je môj dnešný tip 🙂

marianka0101
18. jan 2011

@borabora666
no tak to máme obe teda riadny kus cesty pred sebou. Môžem sa opýtať, akú máš výšku? ja iba 165 cm ☹ a chystám sa vážiť až na ten 29 deň. Aj minule som to tak robila, tak budem aj teraz, musím vydržať, lebo ak by som náhodou videla nejaký prírastok na váhe, tak ako sa poznám, bola by som demotivovaná.

jankabambulka
18. jan 2011

@marianka0101 ja potrebujem dať dolu 18kg ☹ 😢 zatiaľ som od začiatku dala dolu 2 -2,5 ale už to šlo hore a dala som teda dokopy dolu 1,5kg

marianka0101
18. jan 2011

@jankabambulka
fúha a to za aké obdobie si pribrala to kg? A robíte si tu baby aj nejaké tabuľky pre inšpiráciu že ako sa vám darí?

borabora666
18. jan 2011

@jankabambulka tie zemiakove placky su vynikajuce...uz si robila???