90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

kubkovka
4. feb 2011

@borabora666 vidis, mohli sme byt na to dve, keby ste blizsie, skoda ☹

borabora666
4. feb 2011

@kubkovka
@suezana babulky vdaka za podporu......dneska bude hadam lepsie...no naozaj som to vcera asi potrebovala,ale dneska sa citim uz dobre a dufam,ze vsetko bude v poriadku...maly dneska v noci spal poprve v detske...s dcerkou a dobre sa mu spinkalo.....som rada....

kubkovka
4. feb 2011

@borabora666 no vidis, aj by som maleho chcela dat do detskej, ale kedze ho v noci kojim, tak by to bolo neprakticke

borabora666
4. feb 2011

@kubkovka ja mam detsky hned vedla spalne...su to pruchozi pokoje...ked chcem do spalne musim cez detsku,zatial mi to tak vyhovuje,ale tento rok spravime detsku izbu uz inde...tak zatial nech si zvyknu a pak je prestahujeme

kubkovka
4. feb 2011

@borabora666 no ja sa uz vcelku tesim, ked budu spolu, ale maly dost buntosi, este ja hladny v noci a zas aj mala hocikedy spusti rev.........ale ked ho uz dokojim, tak tam pojde, lebo my ho rusime, ked idem spat, vzdy sa zobudi

perla200
4. feb 2011

@kubkovka no dievčatá ja mam tiež dnes depku ☹ ananas s mandarinkami na ranajky - a stale som hladná:( nejako vydržíme:( a dieťa ako by ním vsetci čerti šili🙂

kubkovka
4. feb 2011

@perla200 ja na ranajky iba kava a ani nie som hladna a ani nemam na nic chut

dietgirl
4. feb 2011

Dobre ranko baby,

Vcera som varila o 22.00 gulas-cize do pol noci. boze ako vonial a nie je pre mna 😒 no a sebe som si na dnes nic nepripravila 😝 co dnes zjem,nemam potuchy.
Klubuk dole co mate deti ako to vsetko zvladate 😉

celi
4. feb 2011

kočky, vydržte vitamiňák, bude dobre...to len tak zrána vyzerá 🙂
ja zajtra, ale mám dosť nabitý deň, takže by to nemal byť problém...už som si zvykla...

kubkovka
4. feb 2011

@dietgirl a dnes mas co?

dietgirl
4. feb 2011

@kubkovka 3den- asi si nakoniec pojdem kupit nejaku posuch...

suezana
4. feb 2011

@dietgirl no ja mám 1dieťa a v pohode - základ je: čo nedoje, vyhodiť 😉 niekedy veľmi ťažké ☹ 😀

suezana
4. feb 2011

Idem niečo robiť a na nákup...len sedím za pc 😝 katastrofa so mnou...normálna závisláčka je zo mňa... 🤐 🤐 🤐 🤐

dietgirl
4. feb 2011

Baby prvy raz mam kramy pocas diety, ale ja si neviem do niecoho nezahryznut! sakra toto bude fest tazke.

dietgirl
4. feb 2011

uz som si dala croissant 😠 musela som! proste musela !

kubkovka
4. feb 2011

@dietgirl no a? telo je spokojne, tak bud aj ty...menzes neoklames

dietgirl
4. feb 2011

@kubkovka jasne 🙂 mas pravdu 😉

nata_
4. feb 2011

ahojte 😀 dnes mam vitaminky tiez - obed brokolica na pare s balsamicom mnam 🙂 balsamico sa da aj s karfiolom

kubkovka
4. feb 2011

@nata_ ake balzamico? ja mam doma a vobec mi nechuti.........ja mam karfiol, brokolicu a prelejem to opecenou cibulou 😀

nata_
4. feb 2011

@kubkovka radsej mam balsam, nie ocotbalsamicovy, je to hustejsie, su rozne druhy, v takej malej plastovej flaske to byva..ale ani opecena cibula nie je zly napad 😎

nata_
4. feb 2011

@dietgirl aoj, dnes ako? dufam, ze nalada zdvihnuta po vcerajsku 🙂

kubkovka
4. feb 2011

@nata_ to chuti inak ako ocot?

perla200
4. feb 2011

@nata_ a ty čo na obed?
ja inak som začala diétovat v strede menzesu a ani som si to neuvedomila len potom tie nalady a hormony ked som nemala sladké....na nevydržanei so mnou🙂

nata_
4. feb 2011

@kubkovka je to krem husty, chuti to trosku inak, je to sladsie, dokonca sa da kupit s prichutou, myslim, potom, ze ten ocot je z malin, pomaranca, limetky...ale to som este neskusala..ked si robis mozarella paradajka, co si das na to? ja si to bez balsamica neviem predstavit...vola sa to normalne aceto balsamico cream...ale taka mala flaska stoji aj 4ecka ☹

nata_
4. feb 2011

@perla200 ahoj, uz som pisala, idem dat parit brokolicu s tym balsamicom si to polejem..ranajky klasika bola, jabko, banan, kiwi, hruska....uz teraz sa tesim na maso, ja mam tesne pred, takze to nie je ziada vyhra, asi mam ten predmenstruacny syndrom 😢 vytoci ma kazda blbost....

perla200
4. feb 2011

@nata_ a ty nemas vitamínový den? ja akurát obedujem - banan, broskyna, jablko, hruška, pomaranč 😀

nata_
4. feb 2011

@perla200 no maaam! 🙂si dam zeleninuuu 🙂

perla200
4. feb 2011

@nata_ prepáč mne to pomaly zapína - som na mateskej tak sa nečuduj 😀

nata_
4. feb 2011

@perla200 ved aj ja sooom 🙂 este vela zuvaciek zujem, pohltam vela slin, mam pocit, ze daco je v bruchu a nehladam nieco na chrumanie🙂)

kubkovka
4. feb 2011

takze mam tu obed, brokolca, karfiol a cibulka pecena