90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

suezana
8. mar 2011

@ozujskova naraz sme 😉

suezana
8. mar 2011

@ozujskova závisí od toho, na čo máš chuť - zeleninové rizoto, zemiaky pečené, dusené, kelový prívarok, skladané zemiaky s kapustou, zemiakové placky,....

ozujskova
8. mar 2011

@suezana 😀

ozujskova
8. mar 2011

@suezana cize ak chapem mozem zemiaky a nemusim len strukoviny...tak si urobim pecene zemiaky a strucky fazulkove naparim... 😝

suezana
8. mar 2011

@ozujskova super. Normálne var - len nekombinuj - plný tanier zemiakov s kopou zeleniny a ešte aj žemličku môžeš a vývar.... alebo polievku bez zápražky s chlebom .... napr. šošovicovú, fazuľovú, so zemiakmi....

mimi1111
8. mar 2011

@ozujskova super dakujem

suezana
8. mar 2011

Inak... musím sa priznať...pribrala som kilo ☹ a som rada, že nie viac, lebo ozaj som riadne maškrtila po večeroch 😝 Dnes mám ovocko a už som ráno neodolala - ku káve som si dala bebe dobré ráno - malá nezjedla na raňajky....a mne to s kávou taaaaak pasuje - a taaaaaak dlho som to nemala 🤐 Ale teraz som už odhodlaná - dnes bude na 90% a zajtra voda - takže budete tu pekne so mnou a budete ma podporovať, keď príde kríza 😀 zámerne nehovorím hlad, lebo u mňa všetky prehrešky vyplývajú z môjho vyhovárania a vymýšľania....čo by som si tak zobla 🙄 😝

ozujskova
8. mar 2011

@suezana no to bebe by som si dala aj ja... 😀 ..budeme ta podporovat neboj...ked neumrem ja hladom tak ty uz neumres neboj 😅

mimika4408
8. mar 2011

dobre rano dievcata, 🙂 ...kooolko novych tvari tu vidim 😉 . leto sa uz blizi, tak nas je tu viac a viac 😀 . vitajte vsetky a nech sa dari!

suezana
8. mar 2011

@mimika4408 ahoj mimi, ako? bez prehreškov? 😕

mimika4408
8. mar 2011

dnes ano 😉
@suezana vcera vecer som si pri telke dala susene brusnice a 5ks mandle v cokolade 😲 😲 a to som mala skroby...nejak ma uz prechadza motivacia a coraz viac zacinam premyslat o tabletkach ☹

suezana
8. mar 2011

@mimika4408 aj mňa prechádza, neviem dodržať ani jeden deň ☹ ale veľmi chcem. Tabletky ti pomôžu na chvíľu a potom? a zober si tie vedľajšie účinky.... 😔

mimika4408
8. mar 2011

@suezana ale na leto budem chuduckaaaaaa 😢 😢 😢 😢

celi
8. mar 2011

Ahojte kočky, akosi nestíham sem písať, chodím sem málo, ledva stihnem prečítať, tak ste sa rozpísali 🙂
ale to je dobre, treba sa podporovať a aj mne to pomáha, aj keď iba čítam. Včera som sa postavila na váhu a myslela som, že odpadnem...v dobrom, ostala som prekvapená, mala som 65,5 kg.... hurááá, 😀 😀 😀 Normálne som sa doobeda vznášala ako lastovička z toho super pocitu, že už vidím také, pre mňa veľmi pekné číslo 🙂 . Ešte mi treba 5 kg, viem,že to teraz pôjde už pomaly, ale zvládnem...Držím vám palce pri úspechoch!

perla200
8. mar 2011

@suezana aj ja som demotivovaná....neviem prečo....po vode síce 64kg ale teraz stale 65kg ale držím sa aj dnes pizza....musím to nejako zhodit na tých aspon 62kg....

ivella
8. mar 2011

ahojte,to tolko ludi potrebuje schudnut?no parada,ked v tom nie som sama 😀

suezana
8. mar 2011

@mimika4408 ale ja nechcem len na leto, ja chcem n a v ž d y 😅 😅 😅 😎 😎 😎

suezana
8. mar 2011

@mimika4408 a koľko si tie pirule jedla? prečo si prestala? Išlo hneď všetko hore, keď si ich prestala jesť? Aj si sa obmedzovala popri nich?

adamko05
8. mar 2011

ahojte
som doma z práce, mali v posteli..
a práve som si ohriala masko na mrkvičke a k tomu grahamovy rožtek... 😝 a urobím si vyvar z kocky, prvykrát v živote 😕 , vždy som mala origoš z maska... som si mrazila a vyberala, ale kedže som v začiatkoch diety, ešte nebol čas, zásobit sa, ale už aj tuto nedelu robím zasoby 😉
dnes zatiaľ 100%, v práci dve čokoládky som k MDZ dostala, ale zostali v šuplíku, zajtra ich donesiem detom, nech ma tam nedraždia 😀

suezana
8. mar 2011

@perla200 musíme sa držať 😉 zvládneme to 😎 lebo ja ak teraz prestanem a vrátim sa na pôvodné stravovacie obžerstvo 🤐 tak jojo efekt jak sviňa ☹ ☹ ☹ ☹

adamko05
8. mar 2011

čo to tu čítam, aka demonitovaná... hadam ma tu nenechate samu, ked som sa už konečne odhodlala 😝

suezana
8. mar 2011

@adamko05 si statočná 😉 ja som našťastie dostala len ružu 😉 mm pochopil, že čokoládu ee 😅

suezana
8. mar 2011

@adamko05 neboj sa, tu vždy bude veľa ľudí 😀

adamko05
8. mar 2011

@suezana s MM som sa obišla.. on do práce, ja z práce.. takže od neho zatiaľ nič, ale ma dovolene oriešky mi kupit 😀
a statočna... dojem a dojde chut na sladke isto 😠 😠 😠 ... ale pôjdem zmyt zem a zalahnem za malymi a bude vybavene 😀

adamko05
8. mar 2011

@suezana no, jeden čas som si tu písalavala sama so sebou 😅

adamko05
8. mar 2011

masko mam zas tak na dva tyždne vybavene... lebo ja k masu musím pečivo, inak nezjem moc... radšej praženicu či špenat z vajičkom... alebo opečeny syr... 😝
neviem, čo na večeru, lebo maso samotne.... ?? hmm... no uvidíme čo do večera ešte bude, ved je len jedna 🙄

suezana
8. mar 2011

@adamko05 hm to sa aj mne....5, 6...príspevkov odo mňa a všetci ticho 😝 😅

suezana
8. mar 2011

Práve som dojedla 200 gramov sušených brusníc 🙄 no som ja normálna? 😲 Joj, hneď by som si dala po papuli 😠 ale boli také super kyslasté... dúfam, že to nie je nejaké nafukovacie alebo preháňacie ovocie 😝

adamko05
8. mar 2011

dopapane, idem ten vyvar zaliat a pochlípem ten a idem pozmyvat a fakt akože spat... som daka KO dnes... vonku krásne, aj ked sviežo, skočíme na chvíľku potom na prechádzku.. nech nemam nič, čo je jedlé, v dosahu 😀

zajtra na obed ryža so stavou z maska... hrašok tam, mrkvička... to hadam môžem 😉 ... som dlhšie v práci, tak musím obed do práce zobrat....