90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

gabika11
10. sep 2010

kocky, mam ten skrobovy den a robila som tu segedisnku polievku, ale som nejaka hladna, tak si varim ryzu s cervenou sosovicou a hraskom. Dufam, ze je to ok, ale obed som mala presne o 12, o priblizne 2-3 hodky som si dala znova, ale z tej polievky som nejaka viac hladna, asi preto ze je kysla, asi bude lepsia zo sladkej kapusty....alebo som mala kapustu viac prepachnut....
inak tie bujony v kocke su otrasne chutovo, pijete nieco ine, alebo mate nejaky iny grif?

yanni
10. sep 2010

ahojte kocky,
no vidim ze sa tu riadne chudne. Aj nove babenky sa "pristahovali". juuuuuj bude nam veselo. A aj postivo hresite, to je supiiiiiiiis 😀 😀 😀 😀 😀 No tak ja vam poviem, na SK som sa len rozozrala 😠 Aj sladke som si hodila aj delenu porusila, tak obcas. No vzdy sa neda delit. A dost som sa chlaba nazrala, to sa musi zase skrtnut lebo ma svihne. Inak som od vcera spät v DE ale zajtra sa uz zase ide dalej do Talianska na dovcu a potom este na par dni na SK, Inak som sa postavila na vahu, tak zatial som nepribrala ani gram ale musim sa krotit lebo to nedopadne dobre. Inak niekto tu spominal mechanicku vahu, tak baby, ta vazi o dva kg menej. Ja som sa u nasich vazila a vytesovala ze som schudla a pridem domov, skocim na moju suprovu a mam tak ako pred SK. Takze na tym normalnym vaham by som velmi neverila.

Jaaaaj aby som nezabudla, tak brasko sa drzi, sice tiez obcas porusi, to sa fakt neda 100%tne ked je clovek stale na cestach ale ako tak sa da, vodu porusil jednym bananom, no co uz, ale baby chudne. Tak za mesiac ma 6,5 kg dole.A tuk mu klesol uz o 3 percenta. To je dolezitejsie ako kila.

Inak viete nieco o Bei? Ako sa ma?

Gudul sorry, skoda ze stretko nevyslo, esemesku som dostala az v BB ked som nabila mobil. No ja truba som si nezobrala nabijacku do tych Kosicoooooooooooof a zdochol, mi mobil 😠 Ale ja urcite ete pojdem do KE, tak si to vynahradime 😉

No idem ja drichmat, zajtra sa zase cestuje. Ani sa mi volako velmi nechce, tak je fajnovo zase doma. No ale haam bude aj na dovci dobre, len nech neprsi.

Tak sa mavajte a nehresteeeeeeeeeee 😉

Ozvem sa zase niekedy koncom septembra. To sa uz bude pomaly aj dietovat v druhom kolecku.

miki060707
11. sep 2010

ahojte, tak ja dnes mam uhlohydráty, včera som robila takú tortu. takú piškotovo tvarohovu, tak to si dám navečeru
a na obed som spravila ako cesto na pizzu a langoše, ale kukám, ja hlupa som tam dala mlieko a smotanu, lebo tak bolo v recepte jednom a to by som asi nemala, ale zas z toho je plno, tak v jednom langoši, asi nebude teho mlieko vela, nie, no šak ja som rada, aj ked len trošku porušim, ale že mam obed a večeru a tým pádom nič nejem po večeri, čo som jedávala a ranajky su neni problem, normálne sa budem tak stále stravovať, žasnem, možno dve kila som dala dole, uvidime, jako to pôjde dalej

gabika11
11. sep 2010

@miki060707 ahojcek, ja som mala dnes tiez uhlohydratovy den, som piekla pizzu s paradajkovym pretlakom poliatu a este som spravila spenatovu pizzu s cesnakom, a pre mm kuraciu s kukuricou a so syrom. Teraz som zjedla cokoladovy kolac z toho cesta, ale mam dost....a zajtra cisto ovocny den, tak s abudem nalievat cajmi a vodou...snad vydrzim....
a ty nekojis, lebo mas 2 mesacneho Simona.

miki060707
11. sep 2010

@gabika11 nie nekojim, dávam nutrilon, no som z toho bola nervozna, že zas mi to nevyšlo, ale nevadi, všetko zle je na niečo dobre,
takže zajtra obidve ovocíčkujeme, ja ma ďžus kupený, tak si ho budem riediť s vodou a potom si dam polievku zeleninový, teda len výývar a zeleninu k tomu...lebo môžeš zeleninu ked ti nechuti ovocie....potom daj vedieť, či si to zmákla 🙂

miki060707
11. sep 2010

@gabika11 vidiš to ma nenapadlo špenátovu pizzu, hmmm, dobrééé

lubikaf
12. sep 2010

ahojte baby, rada by som sa k vam pridala, znova, uz som tuto dietu drzala, no skoncila som niekedy v juli, lebo som kvoli svadbe nemala cas vyvarat a davat pozor na to, co mam jest 😒
a od kedy som sa vydala, tak mam tri kila navyse 😠 😠 😠 takze som sa rozhodla, ze treba znova so sebou nieco robit.
dnes som uz zjedla dva banany, aj ked to nie je asi najvhodnejsi vyber ovocia, na zaciatok to hadam moze byt 😉 lebo ja som sa total rozozrala, rano som jedavala dva - tri chleby, tak som dnes bola fest hladna, ale vydrzala som to 😉
a na obed uz mam spraveny rajcinovy salat a dam si morcacie prsia.

inak niektore si ma mozno pamatate, aspon ja si teda pamatam @yanni 😉

@yanni si tu sama alebo chudnu este aj ine baby, ktore sem chodili niekedy v lete? napriklad Bea alebo magimary?

marianca
12. sep 2010

čafte,

@lubikaf no ja si ta pamatám a ja už s diétou za nejaké 2 týždne aj končím 😉 a čo keď si pribrala, aspoň vidieť ako ti manželstvo prospieva 😀
O bei neviem nejak nič.....
Magimary chce ísť tuším do druhého kola s yani na chudnutie
Yani, no tak ty si supiš dovolenkuješ, tak si odpočiň a zregeneruj sa 🙂

lubikaf
12. sep 2010

@marianca hej aj ja si ta pamatam 😉 tak si to teda vydrzala az do konca? dobra si 😉
no veru, manzelstvo mi prospieva, neviem, ci som radsej nemala ostat slobodna 😀 😀 ale nie, no ale ked si clovek povie, sak co, v satach som vyzerala dobre, teraz si uz nemusim davat pozor na to, co jem, tak to aj tak dopadne 😠

ja som inak uz dojedla, to morcacie masko bolo take dobre, makunke, mnamko 😉 teraz len dufat, ze odolam vsetkym sladkostiam, ktore sa tu okolo mna nachadzaju 😀 😝

marianca
12. sep 2010

@lubikaf mohla by si hodiť foto aká si bola nevestička 😉
a čo svadba, všetko bolo v pohode?

lubikaf
12. sep 2010

@marianca tu je link na FB, ja som teraz u nasich a nemam tuto v pocitaci ziadne fotky. snad to pojde pozret 😉

http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?i...

a svadba bola super, len to strasne rychlo ubehlo, maly bol sice strasne uplakany, asi z tolkych ludi, ale v noci nastastie dobre spal, sestry sa pri nom striedali, takze to bolo super 😉 ani nam vobec neprsalo, a mali sme uplne super teplotu, bolo okolo 21 stupnov, takze tak akurat. som sa nepotila v satoch a ani nemrzla 😉

marianca
12. sep 2010

@lubikaf už som kuk fotos, krásnučká nevestička si bola, svedčalo ti to a ani nemám pocit, že potrebuješ chudnúť....a aj malý bol krásny 😉 dala som si ťa na FB, tak ma potvrď 😀

duja
12. sep 2010

Ahojte baby ja som dneska na uhlohydratoch a zajtra ovocie.. Za posledne 3 dni som nekontrolovana..Nemozem bez sladkeho :((..Ale zajtra uz nechcem zhresit.. PO ovocnom dni sa idem zvazit ze kolko som za tych 9 dni ci 8 zhodila..POtom sa ozvem 🙂).
Drzim prsty nech ste kontrolovatelnejsie ako ja 🙂)
Peknu nedelu

andrea100
12. sep 2010

@lubikaf ja som tu síce nová ale pozrela som si tvoj album na facebooku a teda bola si krásna nevesta. A koľko si schudla keď si držala diétu?

No ja som mala taký zvláštny týždeň, keď som sa naposledy tešila že som zvládla na školení objednať si namiesto pizze zemiačiky so zeleninou tak od toho dňa som len hrešila a hrešila.
V piatok sme mali v našom materskom centre deň dobrovoľníctva - mala som mať ovocný deň a hneď ráno som zjedla kúsok dortičky a poobede jeden kúsok z bomboniery.
V sobotu som bola na brigáde v práci - prvý raz po roku a to som jedla piate cez deviate - vôbec nie podla diéty
No a dnes sa snažím ale švagrová pečie mafinky tak neviem či odolám .....

@yanni uži si dovolenku
@gabika11 super typ na pizzu, vyskúšam aj ja
@miki060707 aj ja som robila cesto s mliekom snáď to až toľko neprekáža, veď v knihe píšu že korupus na pizzu si môžeš kúpiť aj hotový v obchode a tam je tiež určite aj mlieko

lubikaf
12. sep 2010

@marianca dakujem, uz som si ta pridala 😉 inak mas velmi krasne deticky 😉

@andrea100 no ja som schudla nejake 4 kila, ale tak ja som mala prehresky kazdy den, ja som tusim nebola nikdy bez sladkosti 😝 a ani som nevydrzala celych 90 dni, mozno iba polku. takze tak 😉

a inak pizzu som si aj ja robila vzdy z kupovaneho cesta, bo ja to nejak neviem s kvasnicami 😀

a dnes som bola takmer na 100%, ak neratam pohar cerveneho vina a dva zakusky u svokry 😝 ved hovorim, sladkosti su moja nocna mora ☹

nikanika28
13. sep 2010

Ahojte babulky, co mate noveho???? ja momentalne nic nestiham...piekla som tortuuuchy 😅 ... vaha sa mi stale drzi, tak som rada...vzdy mam kilo hore dolu... A pozeram, ze je tu kopu novych chuduliek..tak vam vsetkym drzim palceky 😵 .
@lubikaf vitaj, davno som ta tu nevidela...ale mozno preto, ze som tu ani ja nebola 😅 😀 😀 😀 Bola si kraaaasna nevesticka, gratulujem a zelam vela vela lasky a spokojnu rodinku 😵 .
Baby, mne stale padaju vlasy, zacinam chytat zufalstvo 🙄 🙄 🙄

lubikaf
13. sep 2010

@nikanika28 ahoooj, no ani ja som tu dlho nebola, ale od vcera budem zase pravidelne prispievat, som sa zase dala na dietu 😉 a inak dakujem za gratulaciu 😉 ja som sa dala hned po svadbe ostrihat, lebo som uz mala strasne dlhe vlasy na moj vkus, a mam pocit, ze mi ovela menej padaju vlasy, ako padali 😒

inak dnes som este nic nejedla, iba dve kavy vypila, bola som totiz v skole na zapis a nejak som nestihala. tak to utekam napravit, lebo som uz straaaasne hladna 😝

nikanika28
13. sep 2010

@lubikaf no ja uz mam asi mesiac po diete 😵 😵 😵 😵 ..a neviem, ci sa este odhodlam na repete.... ked si spomeniem na ovocnikov...ma mrakoty obchadzaju 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐

agika1982
13. sep 2010

ahojte...no akoze dva tyzdne som sa drzala a drb , dosiel jarmok a hodovy vikend, tak som porusila...takze dneska som v pokracovani...ale rozhodla som sa ze od zajtra idem odznovu.....zatal mam dve kila dole....dneska ma moj drobcek dva mesiace a boli sme na poradni...si predstavte ze ako papa nutrilon, vazi 5600gr..mame doma cvalika 🙂))

agika1982
13. sep 2010

@lubikaf bola si krasna nevesta...mna to caka asi na rok
@miki060707 ako si na tom?? vazila si sa vcera?? a moja je tiez na nutrilone...ja som bola z toho hotova, ze nekojim vobec... a vidis malinka je zdravucka chvalabohu...
@yanni noooo fiha z teba je cestovatel....budeme cakat, kedy sa nam ozves....ja mam normalnu vahu a cxhcem kupit tu digitalnu co ukazuje vsetko....

marianca
13. sep 2010

čafte 😉
@agika1982 nevadí, že nekojíš, keď to nejde tak to nejde a hlavne že malinká je zdravučká a spokojná......
a nebóóój aj marianka si dala cigánsku aj dve 😀 aj v piatok aj v sobotu, aj trdelník 😀 a aj turecký mad 😀 to len aby si nebola v depke 😀
@nikanika28 no aj ja mám mrákoty z toho ovocka a keď mám pravdu povedať, keď mám jesť ovocko radšej nejem ništa... 😝
@lubikaf drž sááá 😉
a ja mám dnes ovocko, ale papkala som hocičo, veď za týždeň končím a už mám toho plný zub 😝 😝 😝 😝

cencula
13. sep 2010

ahojte baby ja síce prispievam málo ale chudnem o d1.9. je tu niekto taký? kolko ste baby schudli? ja sa budem vážiť 15.9 a podám hlásenie, ale asi to bohviečo nebude držte sa, ale inak fajn sa čítate, pomáha to v chudnutí, dakujem

lucyliu77
13. sep 2010

@cencula dá sa to vydrzat? Ja zacnem hned ako prestanem kojit.

cencula
13. sep 2010

dá sa to vydržať len prvé dni sú ťažké, ja tiež niekedy zhreším, ale snažím sa ovocím, dnes som mala fest chuť na tyčinky a mala som škrobový den, ale dala som si ich, s tým že ja cvičím a ak neschudnem aspon v cm, ked nie vo váhe,t ak sa na to vykašlem, poste budem sklamaná a vyhovuje mi, že viem, čo idem variť a nemusím hodinu rozmýšlať aj ked varím každý den, ale mne to nevadí

natalise
13. sep 2010

@lucyliu77 ahoj, len nahodou som nasla tuto temu. moja sesternica sa dala na 90dnovku pred asi 3rokmi. drzi ju dodnes. nie preto, ze by chcela stale chudnut, ale tak si na to zvykla, ze je to jej zivotny styl. nosila vel.42, teraz ma 36 uz si skoro dva roky.
vsetkym vam zelam podobny a hlavne trvaly efekt🙂))

andrea100
13. sep 2010

@natalise ďakujem za super motiváciu, veľkosť 36 by som chcela aj ja ale neviem si predstaviť že by som sa takto mala stravovať stále. Mne už začínajú liezť na nervy uhlohydráty - obedy. Tie cestoviny s paradajkovou omáčkou mi prestávajú chuťiť a na pizzu by som si najradšej dala salámu a syr.
Inak som dnes bola prvý krát cvičiť, tak sa teším že som zase niečo dobré pre seba urobila. 🙂
@marianca pečienka, trdelník, turecký med - to všetko lúbim, aj ja by som si dala. Ach jaj, ale keď som videla posledné moje fotky ...... no hrôza, musím chudnúť

marianca
14. sep 2010

Bré ránko 😉

@natalise no ja tiež nosím 36-38 veľkosť, ale bola som v tom taká nejaká nabúchaná a teraz je to akurát 😉
@andrea100 s tými uhlohydrátmi a ovockom mám aj trochen problém 😖
@cencula tak sa držkaj a prispievaj 😉
@lubikaf ďakujem 🙂

gabika38
14. sep 2010

@cencula ahoj, ja som zacala s dietou tiez 1.9. a dnes mam teda 14. den. Ja som sa uz vazila a mam 3,1 kg dole. Je to sice dost, ale aj moja vychodzia vaha dola dost vysoka, tak to ide rychlejsie. A to som este pekne zhresila tento vikend, lebo moj najmladsi synator oslavoval 1 rok, tak u nas bola celaaaaa family a ja som navarila same dobroty. Tak si potom nedaj? Drž sa 🙂

miki060707
14. sep 2010

@gabika38
@cencula
ahojte, aj ja dietujem od 1.9. a mam dole 3kg , tiež pôvodna váha bola obrovska....
@agika1982 agi tak mam 106, uvidime ako nám to pôjde dalej, ale som uplne spokojná, síce neni nič vidieť, ale na nohaviciach citim trochu volneho 😉 a takú 42 by som zas ja brala, xi

jazminn
14. sep 2010

@miki060707 ja som išla zo 48 na 42 a je to nádherný pocit 🙂