90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magimary
16. sep 2010

@lubikaf ďakujem 🙂
ja som tu často...
a rada si vás tak "by očko" čítam...
ale niekedy sa v tom strácam-teda najmä v tých novších menách 😕 😅 😉
lubi, a ty máš koľký deň? 😕
som si celkom myslela, že už budeš aj končiť, resp. že už si aj skončila 😅

lubikaf
16. sep 2010

@magimary no magi, ja som prestala dietovat asi v polke jula, bo nebol kvoli svadbe cas na vyvaranie, a teraz v nedelu som znovu zacala, takze dnes piaty den a kilo dole 😉

marianca
16. sep 2010

@lubikaf ja som Od Trnavy, ale keď sa chce kôli koláčiku sa aj diaľavy prekonajú 😀

@magimary no presne to som chcela počuť, že nediétuješ, necvičíš a nepriberáš, lebo mne sa tiež nechce 😝

magimary
16. sep 2010

@marianca ja žijem teraz takú ťažkú dobu, že na také "veci", ako si vymenovala-nemám ani čas... 🙄 a chuť už vôbec nie... 😔 😝 🙄

cencula
16. sep 2010

marianca dík máš pravdu, ide mi to super, len vydržať díky a držte sa aj vy

gabika11
16. sep 2010

kocky, tak ja mamdnes vitmainovy den a zhresila som, prave osm jedla spagety, co som vcera na ten treti den varila 😔 , tak snad sa mi to promine 😢
ale sa ospravedlnujem, ze ved este maleho vecer kojim a aj rnao, tak predsa nieco musim zobnut, drzim uz 8 den dietu, a drzim sa toho, co treba v dany den jest a uz vopred viem ze vitaminovy a vodovy porusim...ale mienim vydrzat a stravovat sa podla tych instrukcii, ako je v diete pisane 😉

lubikaf
16. sep 2010

@gabika11 nic si z toho nerob, ja som vitaminovy den skoro vzdy porusila 😝

agika1982
16. sep 2010

Ajojte...
tak dnesny den bol uzasny..prisli ma pozriet dve spoluziacky zo strednej...taka som happy ze az...uzasny den...videli sme sa po desiatich rokoch...jedna ma 4rocneho synceka a druha ma osemrocne dievcatko a 5rocneho chlapca, bohuzial ma mozgovu obrnu..ale zvladaju to skvele, aj ked je to tazke....kocky ja uz v ramci diety kocikujem aj tri ci styri hodinky....dneska som mala skrobovy en a zajtra mam UH..ale nemam sajnu co budem papenkat hehe...malinka bola dneska neskutocne dobra...vlastne je dobra stale...
@marianca jeej to vazne??? no nedame aj my kafde?? 🙂 🙂 🙂 🙂
@marianca @miki060707 ten uver nam schvalili, ale nie taky velky...takze sa bude brat este miniuver...juj som ako na ihlach..strasne vybavovacky okolo toho....

ingridka22
16. sep 2010

Ahojte chudulky 🙂
ja vás už dlhšie sledujem, super sa čítate a ste fajn banda, tak som sa rozhodla, že sa k vám aj ja nasáčkujem 😀 S vašou spoločnosťou sa mi určite niečo podarí zhodiť. ja som skromná - dať dole aspoň 10, najlepšie 15 kilečiek by ma veľmi potešilo 😀 😀 😀
diétku poznám, už som ju dva krát držala, ale vždy len po prvú vodu ☹. viac sa mi už nechcelo... čo je podstatné, jojo efekt nenastal, takže som presvedčená o tom, že táto diéta naozaj funguje. ale ešte stále to nie je ono. hoci som už vyše 2,5 roka po pôrode, stále mám čo zhadzovať 😝
tak dúfam, že tentokrát to konečne dotiahnem spolu s vami do "víťazného" konca a z XL bude M 😀
Tým, ktoré to máte za sebou blahoželám a nám ostatným prajem veľa síl a pevnej vôle.
A dúfam, že tentokrát to vydržím dlhšie, ako len po tú prvú vodu 😉
Tak ahojte, dobrú nocku

miki060707
17. sep 2010

@agika1982 no ahoj agi, tak hadam sa tie uvery dotiahnu do uspešného konca, mi asi tiež ideme kupovať starší domček, kt. si časom zrenovujeme a spravime...takže asi nás čakaju spoločné "starosti" síce vy môžete isť hned bývať, ale mi musime okná, radiatory, podlahy vymeniť a vymalovať a ked tam budeme bývať, neskôr fasadu...ale chcela som strašne dom, aby bol priestor pre deti na behačky a na opekačky a tak 🙂
no ja som mala včera ovocie, som uplne zhrešila, normálne som mala kritický prvý den v tejto dietke, sakra, oči mi kukali tušim aj po kamenoch 🙂
ale už hadam nesklamem 🙂 a vaha v nedelu ukaže aspon o kilečko menej, xi
a už si dam dnes aspon 15min. bicykel stacionárny, síce ked chodim pre malu do škôlky,t ak mam trošku pobybu, xi

miki060707
17. sep 2010

@nikanika28 no ahoj, aj mi sme boli pozvaný na jarmok do NMnV, ale skôr sme boli pozvaný na oslavu dvoch narodením krsniatka, tak musime tam, no hadam na ten jarmok víde na budúce 🙂
ani to TT som nešla, teraz musime šporiť 😉

miki060707
17. sep 2010

no ja neviem či zmáknem vodu, to bude asi problem, ale šak uvidiem, ked nie, tak si dam aspoň džus......

agika1982
17. sep 2010

@miki060707 no my sme chceli montovany..ale ked sme to vsetko zratali potrebovali by sme minimalne 100000 tisicovy uver..a starsi dom som ja nechcela, lebo este by sme museli do toho vela vrazit....nakoniec som sa dnes dozvedela, ze nam neschvalili 71000 ale len 60000...tak este berieme miniuver..tak snad pohodka...ono my by sme sli byvat az v zime, bo treba to aj zariadit a tak....vsetko hned nejde....
ja mam dnes UH den tak porad co papat...cestoviny mi uz idu hore krkom bleeee......dneska ma dako nic nenapada....drahemu idem varit zvlast a co sebe, tak nemam sajnu...

@ingridka22 ja chcem tiez zhodit aspom 15 kil....dufam ze to dotiahnem dokonca...bo vola mi vzdy chybala

clostilka
17. sep 2010

čaute babule ste tu toho včera popísali je mám dnes UH tak idem robiť palacinky ale neviem čo do nich ale ovocie sa asi môže som zvedava či ide váha dole ale cítim sa OK

bea44
17. sep 2010

ahojte anorektičky 😀 😀 😀

pre tie , ktore ma poznaju - aj ja som tam nakuknem, ale nemam velmi o čom pisat / pozitivneho/ tak radsej nič.
este som na PN a asi to trochu potrva 🙄 ale je to v norme a vysledky tak na 1/2 . este budem musiet absolvovat ožarovanie. a potom sa uvidí. ja papam všetko na čo mam chut, ale v podstate so ostala pri ovocnych ranajkach a obed vacsinou delim / ale napr, včera bola ryza a masko/ takze tak. a vaha ?? no nevažia som sa. ale kvoli vam sa odvazim odvažit 😅 . a este zvažujem, či sa k vam pridam v 2. kole ?? uvidim ako na tom budem. ale ja som to aj tak na 100% nedodržiavala, tak vas mozno pridem pokušat mojimi prehreškami 😀 😀 😀

marianca
17. sep 2010

Čafte
@bea44 ty kokšóó, že si sa aj ozvala, deva 😝 som na teba myslela, že jak si na tom 😕 a ty ništa pišta 😝
ja už som tiež skončila, váhovo tak nejak jak ty okolo 6 kg, ale na cenťáky více, takže dobrééé 😉
tak sa drž a láskavo sa hlás 😝 😀 😉
@agika1982 ja som za kafe móž byt 😉
a inak ja som nejaká rozožerkaná, asi deficit, ale neviem sa odhodlat normálne jesť, nejaký pud sebazáchovy, či čo... 😅
@miki060707
@agika1982 no tak som rada, že tieto starosti okolo stavania, prerábania a celkovo bývania máme za sebou.....my momentálne riešime domček pre psíka 😀

magimary
17. sep 2010

@bea44 júj, aj ja som koľko na teba myslela, že čo je s Tebou a ako si na tom, keď sa stále nehlásiš... 😕 😨
no, ako tak čítam, nie je to až tak nič moc... 😔 tak sa drž, moja...
a keďže ja som "paranoik", tak som sa obávala niečoho takého, ako píšeš, že je s Tebou a preto ma aj napadlo, že sa ani nebudeš musieť/môcť k nám pridať v ďalšom kole, keďže budeš možno aj tak schudnutá-aj bez dietovania
ale ak by si predsa mohla, bola by som happy, keby si bola s nami 😅 😉 a podporovala nás (aj svojimi prehhreškami-pre nich sa s Tebou tak ľahšie dýcha... 😅 😉 😀 , aj keď: ja si nemyslím, že ty si z tých prehreškových 😉 )...
drž sa a hlás sa, nech máme info, ako sa máš 🙂

miki060707
17. sep 2010

@agika1982 vidiš aj palacinky sa môžu, nie?ale zas tam ide vajco, no ja neviem, hadam budeme mať fantáziu, aby sme to zmákli, ja som si na obed dala "hemendex" vajco a šunku, síce sa to nesmie, ale nechcem stále jesť to isté dookola a maso som nemala vytiahnuté..a grahamový rožek a zapila som to vegetovou vodou 🙂 a celkom som sa najedla, na obed si dam asi len šunku , ale párek so zeleninou, zajtra si spravim zelen. ryzoto

no tiež som tužila po novom bungalove, alebo niejaký nový domček, ale pozemok nemáme a toto vyšlo celkom dobre, síce budem dufať, že sa nam to podari platiť...budeme sa musieť uskromniť, ale budeme mať svoje, dnes ideme podpisovať zmluvu o buducej zmluve....

agika1982
17. sep 2010

@bea44 konecne si napiiisala...dziiiim palceky, nech je vsetko v poriadku

@marianca no parada...si priamo z TT??
@miki060707 tu zmluvu budeme aj my podpisovat....dneska sa konecne dozviem aky je konecny vysledok

marianca
17. sep 2010

@agika1982 ee som z Malženíc cca 8 km od TT 😉 🙂

lubikaf
17. sep 2010

ahojte 😉 tak ja dnes skroby, som si spravila sosovicu na obed, ze na indicky sposob, raz tu niekto daval recept a je to velmi dobre. aj neteri chutilo 😀 idem teraz upratovat, lebo ma chytaju chutky na sladke, no otras 😝

ingridka22
17. sep 2010

ahojte 😀
magi, ty si môj vzor, z teba si beriem príklad. aj ja snívam o tom, že schudnem ako ty. ale to budem musieť byť disciplinovanejšia 😉
bea, tebe prajem, aby si bola čo najskôr fit a prispievala sem svojimi veselými poznámkami. vieš, my začiatočníčky potrebujeme trošku nakopnúť 😀. a tie tvoje príspevky veru nemali chybu 😀
agika, moja pevná vôľa je úplne v čudu... celý deň sa držím a potom večer to na mňa príde a zožeriem hocičo, miešam piate cez deviate... čo robiť, keď to na mňa príde? napiť sa vody, alebo si prelepiť ústa leukoplastom???
ja som si na dnes a na zajtra naordinovala taký ľahší režim v rámci delenej a v nedeľu začnem bielkovinami. konečne 😉 . ale ovocné (alebo žiadne) raňajky mám od marca, kedy som držala "30" dňovku 😀 😀 😀

magimary
17. sep 2010

@ingridka22 myslíš mňa?!? 😨 😀 😅
len záleží na tom, či vôbec máš čo chudnúť 😉 😅

marianca
17. sep 2010

@ingridka22 pche voda nezaberá, tož vlastná to skúsenosť, jedine zalepiť tú hubu, ale ee leukoplast, sekundové lepidlo 😀 😀 😀 😀
a ja som oficiálne držala 90 dňovku, ale moje telo sa rozhodlo, že neoficiálne to bude 60-dňovka 😝
ale néé vážne, môj muž drží tiež túto diétu, už nejaký mesiac, na kg mu to nejak extra nejde dolu, má dolu nejaké 2 kg, ale v páse má dolu 11 cm čo si myslím, že je fakt dosť a pritom on neny nejaký tlstý, len to bruško, šáááák mu je pri mne dobre, nééé????No ale zas som odbočila, má nejakých 85 kg a a schudol teda nejaké 2-3 kg a všetci mu opticky tipujú, že dal dolu minimálne 10-12 kg. To že išiel len 2 kg mu nikto neverí. Tým som chcela povedať, že na kg až tak nezáleží, merajte sa podľa nejakých nohavíc, ktoré má myslím, že každý niekde v kútiku skrine založené, že šááák a čo keď raz do nich schudnem 😀 😀 😀 😀 A keď ich človek oblečie, to je motivácia jak hovado 😝
A čo sa týka tých prehreškov a čo????Bez toho by sa to nedalo vydržať....
Tak diétujte devy, moje oko vás vidí a kontroluje, tak nežerte cicušky 😀 😀 😀 😀 😀

ingridka22
17. sep 2010

@magimary, áno, áno, presne teba som myslela 😀 . a chudnúť mám z čoho, ajajaaaaj, verejne a dobrovoľne priznávam, že teraz mám 80 kg 😝 😝 😝 , čo by nebolo zlé pri výške 1,90 m 😀 ale ja mám len 1,64 m.... a snívam o tom, že sa stane zázrak a na váhe bude prvá 6. ja som totiž nikdy nebola 50 kilové tintítko 😉. ale ak mi to nepôjde, už mám aj výhovorku - asi to bude vekom 😀 , lebo ja už nemám ani 20, ani 30.... ☹ . snáď sa toho dožijem 😀
@marianca, ten sekunďák napadol aj mňa, ale to by som už hubu neotvorila asi celých 90 dní 😀 . a leukoplast by som si mohla tajne odlepovať, nie??? tvojmu mužíkovi tie cenťáky tíško závidím, páni, pomaly bude mať pás štíhly ako osa 😀 . skúsim sa aj ja zamerať viac na ten obvod v cm ako na váhu, lebo tá keď neklesá, nie je to bohviečo...
tak teda do tohoooo

agika1982
17. sep 2010

@ingridka22 ja mam zajtra ovocny dnicek...

ingridka22
17. sep 2010

@agika, tak ja si dám zajtra tých ovocníčkov s tebou, aspoň v nedeľu nabehnem na to mäso 😀 ,tak budeme mať rovnaké dni 😉 . mám doma karfiol, kaleráb, mrkvu, tak si asi uvarím nejakú polievku zeleninovú... ale musím si kúpiť nejaké oriešky alebo sušené ovocko alebo niečo dobré na chrúmanie 🙂 . snáď to zvládneme 😀

agika1982
18. sep 2010

@ingridka22 oki super....

lienka2602
18. sep 2010

Ahojte baby, chcela by som sa k Vam pridat, ja tiez dietujem, za 11 dni som schudla 4kg. Zacinala som s 73,5kg. Ale vcera vecer som prvy krat porusila, no co uz..Dnes som mala mat ovocny den, ale dala som si bielkoviny, ked uz som vcera porusila a aj tak ideme vecer na damsku jazdu, tak aby som nebolo az taka vyhladovana, kedze budeme do rana oslavovat...Inak velmi dobre sa mi citate, je to velka podpora, aj ked som zhresila vcera, velmi mi pomohlo, ze aj Vam ostatnym sa podari porusit a nie je to ziadna tragedia, drzim Vam vsetkym palce, nech sa Vam vsetkym dari, papa..

missy97231
18. sep 2010

ahojteee.. tak ja od pondelka zacinam druhy pokus... 🙂 ale prvy krat som si povedala ze "zacinam 90dnovku" 2.8,,, a za ten mesiac a pol som dala dole 6kg, takze este takych 10 😀 😀 no... aj keby len 6kg,,, tak by som bola happy 🙂 uvidime ci druhy pokus vyjde 😒