90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
13. feb 2012

@mariannaz sikulka 😉 to potesi... 😉 ja som dala dole zatial 8kg, na zaciatku som mala 68,5kg (pri mojej vyske 158cm je to dost) a predvcerom som sa vazila a mala som 60,5kg, velmi sa tesim, no aj na obvode pasa mam uz 8cm dole a na bokoch 6cm a na stehnach 4cm... 😉

mariannaz
13. feb 2012

zmenila som si fotku, dala som si tam svoju Micku 🙂

mariannaz
13. feb 2012

@mijadave vauu.... super.....si dobrá 🙂 ja mám 170cm a v tej výške je fakt rozdiel ja mám kamarátku, ktorá má výšku 178cm a aj ked mám menej o 3kg ako ona jej každý vraví aká je suchá, lebo je vysoká má tenké nohy a pôsobi veľmi chudo a ja mám zase postavu hrušky, pás tenký ale boky a nohy hrôza 🙂 a ty keď máš len toľko cm tak musíš mať oveľa menej kg ako niekto vysoký.

mijadave
13. feb 2012

@mariannaz dakujem, ved to je to, niekto mi povie, ze ved nemas tak vela, ale na moju vysku je to dost, take male pivko 😀 ale aj Ty si dobra... mne to teraz uz pojde vraj pomalsie.... najrychlejsie idu kila dole prvy mesiac 😉 ok, na dnes sa lucim, frcim domov a potom ulohy s detmi a potom frcim na zumbu 😉 tak pa a pekny zvysok dna 😉

mariannaz
13. feb 2012

@mijadave tak pekný večer 🙂

1lubika
13. feb 2012

@mariannaz
@mijadave no kočky, gratulujem k takému dobrému úspechu. 🙂 🙂 🙂 Neviem, možno robím niečo zle, ale ja až tak dole nejdem s váhou. Ale aj za to málo som rada. 😅 😅 Ja som dnes mala rezník s zeleninkou. Na zajtra som si urobila zemiačiky s kyslou kapustou - no mala som dosť, aby som ich teraz večer nespapkala - len tak som slintala. 😢 😢 Ale už je večer a radšej pôjdem skôr do postele, aby môj žalúdok nevymýšlal. 😒 😒

sisanka
14. feb 2012

Ahojte...ja som mala vcera dobrovolne-nedobrovolne taky mensi vodny den 😖 kvoli brusnej viroze,bola som len na vode a caji....snad to dnes uz bude lepsie a napapam sa uz normalne,mam dnes bielkoviny a som hladna ako pes 😀 😀 😀 naposledy som jedla obed na UH...

mijadave
14. feb 2012

@sisanka ahoj, viem, cim si presla, ja som ju mala v piatok na UH ☹ a tak som prisla o sladne vecer ☹ ale co uz, hlavne, ze je to za nami 😉 ja mam dnes UH, mam jablkove palacinky s trosickou javoroveho sirupu... 😉

1lubika
14. feb 2012

@mijadave neviem, ako to robíš - ale zdá sa mi, že ty všetko stíhaš 🙂 🙂 . Aj robotu, deti a aj vyvárať. 😝 😝 Vždy tu dávaš také dobré nápady. Ja mám dnes škroby - zajtra budem mať UH. 😅

mijadave
14. feb 2012

@1lubika nestiham, keby si videla aku kopu na zehlenie mam a to este nemam vlozene do skrin, co som posledne zehlila 😀 tie palacinky som mala zamrazene, co mi minule ostali, lebo vcera som vecer bola hotova po zumbe 😉 a ja sa snazim robit si take rychle receptiky 😉 a naozaj mi velmi vela pomaha aj mm, vcera si do prace navaril sam... 😉 akurat chlebiky som mu vecer robila na cestu 😉 mala som teda krizu neochutnat vcera salamku, ale nakoniec som odolala 😉

cessy
14. feb 2012

ahojte...

@mijadave ako robievas tu zemiakovu kasu s cesnakom??? to do hotovej primiesa cesnak?? 😕

ja mam dnes UH a asi budu zas neake cestovinky, ale este neviem ake 😵

79zuzana
14. feb 2012

ahojte dievcata... prajem vsetkym krasneho valentina. Dnes mam UH, tak dobre to vyslo, na obed si dam celozrnne cestovinky s paradajkovou omackou a vecer moze byt srdieckova cokoladova torta 🙂 Akurat ze mame doma trosku mensiu vecernu oslavu s detmi, tak asi este nieco okrem tej torty padne. Ale budem si davat pozor aby to fakt bolo len trosku. No ako mozem odolat, ked som videla ze manzel uz kupil udeneho lososa... a tomu nemozem povedat nie 😝 Inak za posledne dni moja vaha stale stoji na jednom cisle, tak ale aspon ze uz nestupa 🙂

mijadave
14. feb 2012

@cessy no robim to podla tohoto receptiku:
Zemiakové pyré: (trochu inak, bez mlieka, ale chutné a voňavé)
Potrebujeme : 1kg zemiakov, 2 PL olivového oleja, 4 strúžiky cesnaku, čerstvo pomleté čierne korenie, soľ
Postup : Ošúpané a umyté zemiaky pokrájame na štvrťky a necháme variť v slanej vode. Keď už vyzerajú, že budú hotové, zlejeme vodu, ale necháme na spodku hrnca asi tak 1cm vody. Cesnak popučíme (alebo nadrobno posekáme) a necháme si zohriať olej na panvici. Pridáme do horúceho oleja a osmahneme ho do zlatista, dávame pozor aby nezhorel, lebo zhorkne. Keď má správnu farbu, celý obsah panvice vylejeme na zemiaky a okamžite ich začneme pučiť (mágať). Na koniec pridáme čerstvo pomleté korenie.
Toto zemiakové pyré má niekoľko výhod: má plnú chuť vďaka cesnaku a čiernemu koreniu a tiež sa tak skoro nepokazí, ako pyré urobené s pridaním mlieka.

len ja nerobim z kila zemiakov, ale mensiu porciu 😀

inak tu su fakt dobre receptiky, tu cerpam inspiraciu... len sa najprv treba zaregistrovat... http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21

nicollka
14. feb 2012

ahojte po skoro dvou tydnech, manžel byl doma, takže se dietka nekonala, to je hrozné jak vyvařoval :D
Ale jedu dnes druhý den, chutná mi a zatím to jde a moc se těším na zítra na nudle s mákem.

Moc moc gratuluji jak jste krásně vydrželi i vodový den a krásné váhové úbytky 5kg nádhera. Jen tak dál.

I já mám velmi ale velmi slabou vůli, ale musím musím musím.

HOLKY A CVIČÍTE I ? nebo jen dietíte a jde to dolů?

mijadave
14. feb 2012

@nicollka ahoj, no ja tiez nemam ktovie ako pevnu volu, ale ked ten ubytok vahy je tak motivujuci 😉 ale dnes som 36.den a zacinam pocitovat krizu.... taku som este nemala ☹ a co sa tyka cvicenia - ja chodim 1-2x do tyzdna na zumbu, no moja mamina s ocinom tiez dietuju a necvicia a kilecka im idu dole... 😉 a to aj dost casto porusia 😉

nicollka
14. feb 2012

@mijadave jaj mija drž se 🙂 Ja mam krizu hlavně skrz sladke ale zitra si dopřeju. Na to se velmi těším.

Já chodím středa - power joga, čtvrtek - power plate, spíše posilnování, nic moc hubnoucího

mijadave
14. feb 2012

@nicollka to verim, ja som si dnes dala palacinky a mam sladko az za usami 😀 som to trosku prehnala s ovocnym cukrom a javorovym sirupom... ale co, clovek sa uci... 😉 ale aj tak sa tesim na tortu vecer... mnam, marcipanova 😝

nicollka
14. feb 2012

aj ja uz mam vyhlidnuty maly punčovy zakusek 🙂 a nudle s makem, malý už tak dlouho otravuje tak konečně si je dáme 🙂

mijadave
14. feb 2012

@nicollka tak moje deti moc nechcu moje jedla... 😀 ale ani nevedeli a minule zjedli cestoviny s poprazenou struhankou a vobec neprisli na to, ze tam nebol klasicky cukor, ale ovocny 😀

nicollka
14. feb 2012

tak jdu si udělat kafčo a nachystat se s malou do školky pro bráchu 🙂

anabelka83
14. feb 2012

@79zuzana nevaz sa aspo tyzden!mne tiez vaha poslednu dobu stala,tak som s aprestala vazit a vcera ked som sa odvazila mala som -2kg 🙂 tak som sa vytesovala 😀 😀 😀 😀

1lubika
14. feb 2012

@nicollka ja tiež zvyknem 1-2x do týždňa chodiť na zumbu. 🙂 To ma dosť teší a normálne som potom taká spokojnejšia. 😵 Ale ináč necvičím - tu som rada, lebo sa tu skoro viac tancuje ako cvičí a to sa mne páči. A človek si nepripadá taký iný, ked sú tam aj staršie aj baby s oveľa väčšou hmotnosťou ako ja. A nevadí to nikomu. 😅 😅
Ja mám zajtra tiež UH - tak neviem, čo si pripravím - či nejaké rezance s makom - ste mi trochu narobili chute. Dnes mám zemiačiky s opraženou cibuľkou a kys.kapustou - ani som nevedela, že je to také fajnéééé. 😝 😝 😝 .
A večer by som mala ísť cvičiť. Ešte uvidím ako všetko postíham. 🙄 🙄 No budem sa snažiť.

79zuzana
14. feb 2012

@anabelka83 asi mas pravdu, ale vazenie sa je take lakave, hlavne ked mam pri posteli polozenu vahu, takze rano z postele sup na vahu 🙂 Ale skusim to teraz a cely tyzden sa nebudem vazit.

nicollka
14. feb 2012

tak ja jsem si včera koupila moje oblibené celozrnné pečivo a ono je vlastně na zítra , můžu zkombinovat celozrnné pečivo i nudle s mákem? oboji patří do UH dne.

jinak všude možně jsem četla ale nikde jsem neviděla že kolik množství, jen že může se sníst co vládnu 🙂

a nemůže se dát třeba dva UH dny za sebou? 😕

nicollka
14. feb 2012

tak ted čtu jinde že celozrné pečivo patří do škrobového dne ufff 🙂

cessy
14. feb 2012

@mijadave dakujem za receptik, urcite vyskusam

tu stranku som sem aj ja uz pridavala, poznam ju 😵

mijadave
14. feb 2012

@cessy nie je zac 😉 fakt je vyborna, asi si ju zas spravim na skroby 😀

mariannaz
14. feb 2012

@sisanka už ti je lepšie?

mariannaz
14. feb 2012

@nicollka ja necvičím, nato som až príliš lenivá 😀