90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dnika2
18. aug 2013

@angell2611 vtedy za 2mesiace necele9 kilo a samozrejme pohyb behavala som teraz skor cvicim jillian a fitko

angell2611
18. aug 2013

@dnika2 Jillian som cvicila aj ja pred rokom a bola to riadna makacka aj ked to tak mozno nevizera.mala som tri dni taku svalovku ,ze mi robilo problem chodit aj po schodoch.velmi sa mi to pacilo.teraz ale nemozem este cvicit lebo som po cisarskom.skusala som trochu stacionar ale vobec to nebolo dobre .zacalo ma boliet brucho.tak som to zatial nechala napokoji.este pockam tak mesiac a skusim po troche nejake lahsie cviky.
9koli za dva mesiace je super aj si si potom udrzala vahu?

angell2611
18. aug 2013

@lydka84 ak by som si dala nejaky zakusok tak neviem ,neviem kto by ma potom zastavil 😀 😀 😀 😀

lydka84
18. aug 2013

@angell2611 no ja teraz na zmrzku zvyknem chodit, kedze je take obdobie ze sa da .... a tiez som tomu nechcela verit ale dala som si tri kopceky a bola som uplne spokojna a uz ani nejaky extra hlad som potom nedostala .... ale vcera sm mala tie bananove kolacky a tiez pohoda ..... takze ked zacne prsat budu aj zakusky 🙂

angell2611
18. aug 2013

@lydka84 ono si aj clovek zvykne na to ze nepotrebuje sladke.a mne staci aj ovocie. nemusim velmi mlsat.aj ked pride obdobie ked sa neviem udrzat. hlevne ked mam dostat svoje dni tak to sa asi dam zavriet do klietky.to neviem ,radsej to este neriesim .

lydka84
18. aug 2013

@angell2611 a u mna je mlsanie a sladke kamen urazu ... lebo nie som ani pizzova ani fasfoodova sladke vody mi nic nehovoria ale sladke ma zabija a preto vyzeram jak vyzeram ....... ☹

walen
19. aug 2013

@angell2611 vitaj, ako sa ti darilo pred 5 mesiacmi,koľko si schudla? Ja, lydka84 a angell2611 sme mali včera ovocný deň a dnes máme bielkovinový ale snáď sa k tebe niekto časom pridá, ani my sme nezačali spolu diétovať.

walen
19. aug 2013

ahojte baby , ako sa vám včera darilo ? ako ste prežili ovocný deň? ja celkom v pohode ako maškrtu som si dala na lúskanie k telke trochu tekvicových jadierok. dnes bielkovinový deň, mám na pláne mliečne výrobky, najbližšie už si dám mäsko, mám pred sebou už posledné 4 štvordňové cykli.

angell2611
19. aug 2013

@walen ahoj ahoj. no na moje prekvapenie som to zvladla celkom dobre .teda a velmi dobre ,sice som bola poriadne hladna vecer. ale vydrzala som.
Dnes na ranajky dva pomarance. desiata zopar miesanych otieskov a na obed a veceru keracie prsia dusene s cukinou a salat. medzi tym si dam uhorky.
Inak ma dost boli hlava ,aj napriek tomu , ze vela pijem.Asi kym si zvyknem na zmenu stravovania.
Uz mam dole dve kilecka. 🙂 a 2 cm z bokov a pasa.z brucha to asi velmi este nepojde kedze ho mam este take popôrodne.a vraj po cisarskom to trva dlho kym sa strati.co som citala tak aj po roku mali baby brucho ako v 5 mesiaci. 😢 😢 ☹ ☹

dasa0402
19. aug 2013

ahojte ja som s tym dnes zacala tak dufam ze sa mi to podari vydrzat az do konca 🙂

angell2611
19. aug 2013

@dasa0402 Ahoj vitaj medzi nami.drzim palceky.takze si mala bielkoviny. to sa nas tu stretlo viac s rovnakymi dnami. ja dnes 5 den.

angell2611
19. aug 2013

Dnes mam krizu. strasne chute. az som si musela dat po vecery este nektarinku a par orieskov. radsej by som dala este jeden ovocny den ako bielkoviny. nabuduce si dam aj ja radsej syr ako maso.niesom velmi masova.

Co idete varit zajtra? vobec neviem co si mam dat. Vsak mozem kukuricu zaradit medzi skrobove dni.ci ju mam brat ako zeleninu? Myslim sulok kukurice. asi si dam zase ryzu s paradajkovou omackou.

angell2611
19. aug 2013

@lydka84 ako si robila tu paradajkovu omacku.mam doma dost paradajok a nestiham to pojest.by som si urobila.

walen
19. aug 2013

@angell2611 ja som si dnes spravila kopec miešaného zeleninového šalátu a pomiešala som si ho so syrom no mňamka to bola, na obed vývar so zeleninkou a krajec celozrnného chlebíka, spokojná som dnes žiadny hlad. angell2611 vidím že aj ty máš tendenciu cítiť večer hlad.

walen
19. aug 2013

@dasa0402 vitaj a držíme palce 🙂

kajkastrelka81
19. aug 2013

Ahojte baby tak dnešným dňom sa k vám pridávam aj ja, dnes bielkovinový za sebou. Som rada že som konečne našla aktuálnu stránku s touto dietou. Už 2krát som ju držala úspešne, prvý krát som dala 14 kíl dole, potom som otehotnela a keď mal malý 8 mesiacov tak som začala 2. krát a dala som 10 len už som to nie tak poctivo tak ešte potrebujem zhodiť. dasa0402 tak to dobojujeme spolu dufam, 😉

walen
19. aug 2013

@angell2611 ja si musím prečítať tú knihu po 90 dnovej diete dúfam že môžem kombinovať bielkoviny .
Ja si zajtra uvarím šošovicu čo som sem minule dala recept tuším je na strane 1445. chlebík krajec a vývar so zeleninou a večer polovičná šošovica.

walen
19. aug 2013

@kajkastrelka81 ahoj vitaj držím palce, no aj ja pomaly aj končím s touto dietou ešte 15 dní mám pred sebou ja som už 14 schudla tak uvidím či sa ešte niečo podarí lebo teraz som nejako stagnovala už malo byť 15 te kilo dola a nič ale tak mne bude stačiť aj ked tých 15 schudnem a potom tá 3 mesačná prestávka a potom by som mala začať znova.

kajkastrelka81
19. aug 2013

ahoj no tak to je veľký úspech klobúk dole aj ja potrebujem ešte aspoň 10 momentálne som naštartovaná tak dúfam mi to vydrží

lydka84
19. aug 2013

@dasa0402 ahoj vitaj medzi nami 🙂 opať jedna vrovnako ako my dnes bielkovinovo ..... drzim palceky 🙂

kajkastrelka81
19. aug 2013

ale nás je to bude kočiek na svete 😀

lydka84
19. aug 2013

@angell2611 Obed: Cestoviny s paradajkami
10dkg cestovin, 3 ks paradajky osupat, 1 ČL ol.oleja, 1dl vody ( ja som pouzila vyvar ), 2 cesnak. soľ , korenie, bazalka
Cesnak spolu s paradajkami opražíte na 1 ČL ol.oleja. Zalejetevodou (vyvarom)
a na miernom ohni varíte priblizne 5minút. Omáčku ešte dobre pomiesate,
Pridáte soľ , korenie a bazalku a už len nechate zobriet. Rezance uvaríte v
slanej vode a zelejete omáčkou. Nechate ich chvilu odstat, aby sa cestoviny v
omáčke dobre napili ...
ja som pouzila celozrne cestoviny

lydka84
19. aug 2013

@kajkastrelka81 vitaj 🙂

veľmi sa teším ako sa rozrastáme, a to som ešte pred dvoma -troma týždňami rozmýšľala či má zmysel tu písať, či nebudem viesť monológ 🙂

dasa0402
20. aug 2013

ahojte dievcata dnes mam na obed zamiaky zo zeleninou uz sa tesim mnam 🙂 moja vaha je 82 kg chcela by som dat dole aspon na 70 no snad to pojde pekny den vam prajem 😉

walen
20. aug 2013

@dasa0402 určite sa ti to podarí, len treba vydržať a vytrvať . Sice píšu že váhový úbytok by mal byť 18 - 24 kíl ale ja budem ozaj spokojná aj s 15 timi , veď aj to je už veľký úspech 🙂

angell2611
20. aug 2013

@dasa0402 Tak ja mam este o skoro20 viac ako ty.a tiez chce tych 70 -75 a budem fakt spokojna,ale je to este dlha cesta. podporime sa navzajom a pojde to.

angell2611
20. aug 2013

Dnes som si dala na obedik hraskovu ryzu s grilovanou cukinou a paradajkami s rozmarinom a cesnakom bola to mnamka.
Ale uz mi to dako vytrovilo 😀 😀 😀 idem si dat este zihlavovy cajik a kavu. pijem s mliekom.inak mi nechuti.
drz te sa 😉 😉 😉

kajkastrelka81
20. aug 2013

ahojte aj ja budem mať dnes zemiačiky so zeleninou ešte sa varia na škrobový den si dávam väčšinou zemiaky mám najradšej na akýkoľvek spôsob teraz len také varené ale ja si potom pridávam kus masla aj ked by sa nemalo ale vždy som to tak jedla a kopec zeleninky surovej, aj ja som mala 82 kg po porode a potom som držala tuto dietku tak išlo 10 dole, ten posledný mesiac som to odflákla a 3 kilá mi vždy behalú hore dole tak by som potrebovala ešte tých 10 kg ale spolu to zvládneme

lydka84
20. aug 2013

Ahote, tak ja som dnes robila ryzu a k tomu som si dala niečo ako čalamádu z uhoriek mrkvy cibule a papriky ....bola som leniva vcera varit a toto som nasla v chladnicke 😎 ale musim uznat ze som sa napapala az za a fajne to bolo 🙂

cessy
20. aug 2013

Ahojte,ja som dnes mala sosovicovu polievku so zeleninou.
A Co varite zajtra??? Ja mam zajtra uhr.