90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

magica78
7. sep 2013

@montinka no to ponocovanie robi vela 😀 ja si dam tiez teraz kavu odstala som chut ale na smetovu a bez kofeinu a pojdem do postele 🙂 dobru noc a zajtra dufam ze proispejes foteckami a receptom co si dobre jedla do skupiny https://www.modrykonik.sk/skupina/4281/
dakujem a dobru noc spolubojovnicky ♥

montinka
7. sep 2013

@magica78 no zajtra mam vitaminovy den,takze cely den budem chrumat len ovocie.🙂 a snazit sa vypit aspon 3litre vody.:-/ tak ahojte

magica78
7. sep 2013

@montinka aj ja mam vitaminky 🙂

aduss
8. sep 2013

@cessy dobre ranko, aj ja mam dneska pecene zemiaky 🙂 robim ich tak, ze osupem si styri zemiaky..nakrajam na kolieska, poukladam na plech, ale na papier na pecenie, posypem vegetou, cervenou paprikou a susenym cesnakom a dam zapiect na 40 minut..su uzasne a bez oleja 🙂

walen
8. sep 2013

@aduss ja som moja už po diéte už sa držím ďalších 90tich dní po diéte a včera som si spravila lečo na obed na večeru som bola na grilovačke, sestrin priatelľmal narodky, tak to grilovačkou oslavoval a mala som jednu takú najmenšiu klobásku kopec zeleninového šalátu a s troškou dresingu to bola moja večera ale hodina pešej chôdze tam a potom o jednej v noci zasa domov trak predpokladám že čo som tam zjedla to som aj vybehala 🙂

walen
8. sep 2013

@aduss no veru to cvičenie je návykové to je na tom dobré 🙂
tak držím palce aby si v pohode zvládala 🙂

walen
8. sep 2013

@evamar no veru keď treba tak treba ja keď lekára navštíviť 🙂
Je to blbé keď niekto ozaj chce a nemôže 😖

walen
8. sep 2013

@montinka no ak si nejedla aj niečo iné a dala si si len ten guláš tak to prežiješ neboj. 🙂
Také dni mávam aj ja že by som stále niečo dobré jedla a to väčšinou pred svojimi dňami a najhoršie je keď mi týždeň meškajú a moje chute len rastú 😒

walen
8. sep 2013

ináč po včerajšom grilovacom večeri ako som došla o druhej ráno domov , mi ten malý kúsok klobásy narobil také šarapaty v bruchu, no ja som do 4 ráno nevedela zaspať ako by mi ju nechcelo stráviť , musela som si brucho masírovať nakoniec som si uvarila medovkový čaj a potom už bolo dobre , konečne som niečo po 4 ráno zaspala.
človek si po dlhom čase dá kúsok niečoho nezdravého a už dostáva varovné signály od svojho tela 🙂 perfektný mechanizmus 🙂

montinka
8. sep 2013

@walen nie iba ten gulas. a dnes som sa vazila a nic som z neho nepribrala. akoze je mi jasne,ze kebyze ho nezjem,tak mam mozno o nieco menej na vahe,ale tak nevadi,dobehnem.:-P

montinka
8. sep 2013

@magica78 super tento den mam rada.🙂

walen
8. sep 2013

ja som si dnes spravila na obed zemiaky a k tomu vyprážaný patizón.

aduss
8. sep 2013

@walen fuha, tak to potom klobuk dolu, keby sa aj ja tam dopracujem, tak som stastna ako blcha 🙂 co si dneska papala? ja si na zajtra uz chystam obed, az mam v robote co jest..som si potrela listkove cesto pretlakom a posypala koreninami 🙂

walen
8. sep 2013

@aduss ja som mala tie zemiaky s tým patizónom. neboj dopracuješ sa aj ty, mne tie tri mesiace ubehli ako voda ani som sa nenazdala a je po lete.

aduss
8. sep 2013

@walen som rada, ze sa tu navzajom motivujeme, lebo mam momentalne zasa krizu, dala by som si nieco dobre :D ja ani nie som hladna, len chutove pohariky pracuju

evamar
8. sep 2013

@cessy ja som ešte len na treťom dni, tak to musím jesť len tri krát do dňa. Nevieš mi povedať či dnes / mala som UH či som si mohla dať cestoviny so zeleninou? Manžel ma pozval do Maxu, tak som si to jedlo vychutnala a pestro naložila, z rôzdnej zeleninky niečo.

evamar
8. sep 2013

@montinka ahoj, aj ja mám zajtra ovocínky, tak dobrú chuť prajem

evamar
8. sep 2013

@walen už si skončila? môžem sa ťa spýtať koľko si schudla? a aj si cvičila? ja sa k tomu cvičeniu neviem dokopať.

cessy
8. sep 2013

Ahojte, dnes neako nestiham

@evamar ja som tiez dnes mala cestoviny so zeleninou,spenatikom. Prave vcera vecer sme to tu s
@magica78 rozoberali. Tiez som si nebola ista 😉

evamar
8. sep 2013

@cessy no keď sa môže do špagiet paradajková omáčka, tak si myslím že aj iná zelenina sa môže, len já som nemala varenú, ale myslím že na tretí deň mi to nemôže uškodiť.

montinka
8. sep 2013

@evamar ja mam zajtra uz bielkovinovy,idem si upiect pstruha. aspon raz do roka dostanem do seba rybu.:-P

evamar
8. sep 2013

@montinka ..jáááj, tak budem chrumať ovocinky sama

cessy
8. sep 2013

@montinka ja zas ryby milujem.robis neako specialne pstruha????

montinka
8. sep 2013

@cessy Nie iba si ho osolim,ovegetujem,porascujem a dovnutra potriem postruhanym cesnakom.

cessy
8. sep 2013

@evamar ja mam zajtra tiez ovocko. Uz sa tesim

cessy
8. sep 2013

@montinka mnam hned by som si dala 🤐 🤐 🤐

montinka
8. sep 2013

@cessy 🙂 hned by som sa podelila. 😉

magica78
8. sep 2013

apolubojovnicky zelenina je OK ku kazdemu dnu 🙂 pizza s paradajkami, spagety s omackou s pardajkou a cibulkou pripadne paprikou,... len nie napr cestoviny +syr
ovocie kedze ma vela sacharidou ba sa vseobecne malo jest iba do 15 hod. a ja sa snazim vo vitam.den jest menej sladke ovocie pripadne pridam mrkvu , lebo tie cukry zas su dobre na mykozu :/

magica78
8. sep 2013

spolubojovnicky zelenina je OK ku kazdemu dnu 🙂 pizza s paradajkami, spagety s omackou s pardajkou a cibulkou pripadne paprikou,... len nie napr cestoviny +syr
ovocie kedze ma vela sacharidou ba sa vseobecne malo jest iba do 15 hod. a ja sa snazim vo vitam.den jest menej sladke ovocie pripadne pridam mrkvu , lebo tie cukry zas su dobre na mykozu :/

cessy
8. sep 2013

@magica78 ja si veru este sladke ovocko doprajem , chybaju mi sladkosti 😀 😀 😀 ,ale postupne sa budem snazit obmedzit