90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

aduss
19. sep 2013

@peggulka presne tak 🙂 hlavne je super, ze sa tu takto podporujeme..od zajtra sa teda uz aj ja k vam pridavam ..dufam, ze mi to vyjde 🙂

peggulka
19. sep 2013

@aduss jaaj, ved ty si si to vyratala do vianoc, vsak??

aduss
19. sep 2013

@peggulka nie nie..to lydka84 🙂 ale vlastne budem s nou zacinat rovnaky den 🙂

lydka84
19. sep 2013

@aduss ja len dufam ze som ratala dobre xixi 🙂

peggulka
19. sep 2013

@aduss tak to budeme do vianoc vsetky stihlucke..takze si potom mozeme dopriat par kolacikov za odmenu, a od noveho roku zase dieta...

aduss
19. sep 2013

@lydka84
@peggulka
no určite si dame kolacik aj salatik 🙂 no takze zajtra hor sa na to ..ale tesim sa 🙂 uz premyslam, co si nove pokupim :D chichi..asi som divna, ked o tom uz rozmyslam, estse som ani neschudla :D

lydka84
19. sep 2013

@aduss len rozmyslaj je to super motivacia a mas sa za cim hnat 🙂 ja som si povedala ze do konca roka si uz nic nekupim na seba, treba predsa zdrať vsetko aby sa to vyhodilo poriadne vynosene a v januari si kupim o 3 cisla mensie vsetko 😝 uz sa na to tesiiiim 🙂
a co planujes papat zajtra daj typ nejakyyy ja rozmyslam medzi sopskym salatom alebo salat s tuniakom neviem sa rozhodnut ......

aduss
19. sep 2013

@lydka84 no len nechcem sa zbytocne tesit, ak by som to mala zasa porusit vies? :/..tak to mas tiez krasnu motivaciu potom vyhodit satnik cely a nove vecicky :P kolko by si chcela este schudnut?..noo ja si zajtra asi spravim tu omeletu co som ti vcera spominala..este uvidim 🙂

cessy
19. sep 2013

@peggulka no ako,jaternica spapana?????

lydka84
19. sep 2013

@aduss no ciel je 18 kil ( to sice este nie je idealne BMI ale ja by som bola spokojna so 70 kilami ) co by teoreticky mohlo ist dole do vianoc ..... a potom sa udrzat + - 3 kila .... to by mi nevadilo .... no urcite planujem potom dalsich 90 dni ..... som zaludkarka a prisla osm na to ze ked jem delenu stravu tak mi nic nie je a ked jej ako 95% populacie v kuse ma boli zaludok, zlcnik a naduva ma .... takze aj to ma motivuje takto papat a vyhovuje mi to a tym ze sa tu fakt papa vsetko tak mi nic nechyba a nemam s tym problem ...... a ty chces kolko dat dole do vianoc?

aduss
19. sep 2013

@lydka84 tak mne do normalneho BMI staci zhodit nejake 3-4 kila, ale ja teraz chcem dietu drzat iba 2 mesiace..a za ten cas by som rada dala dolu 12-13 kg..potom december a januar nic a potom si ju dat este raz a schudnut este potom tak 5..chcem sa dostat na vahu 65 kg 🙂

lydka84
19. sep 2013

@aduss tak ty chces 12 ja 8 to musime dat kazdy mesiac dole po 6 kil a budeme obe spokojneeeee 🙂 tak hura zajtra na to

peggulka
19. sep 2013

@cessy no jasne..este na veceru mi nieco ostalo..ale ideme dnes na oslavu k susede, tak tam urcite nieco zobnem..hmm a ty ako??

aduss
19. sep 2013

@lydka84 tesim sa..a som rada, ze budeme rovnako na rovnakom dni..zajtra sem hodim presnu moju vahu..sa odvazim..a potom sa chcem az po 12 dnoch..a potom zasa po 12tich..a potom po vodnom 🙂..a potom dietka este pat dni nejak..a potom zacnem uz aj s cvicenim

lydka84
19. sep 2013

@aduss nezabudni si aspon odmerat obvod hrude, pasa, bokov a stehna 😉

aduss
19. sep 2013

to mam pomerane 🙂 kedze pri tom cviceni som sa merala stale:D ale aj tak mi tie miery pripadaju strasne velke..prsia 100 cm..pas 76cm..cez pupok 95 cm...cez boky 106 cm..a stehno mam nejak 63..ale ja meriam 180 cm, takze ja mam nohy celkom chude..ty si na tom s mierami ako?

aduss
19. sep 2013

@lydka84 ten prispevok nad tymto je pre teba, len som ta zabudla oznacit

lydka84
19. sep 2013

@aduss z hlavy neviem rano s abudem merat aj vazit a v priebehu dnn po praci ti zajtra napisem .....🙂

lydka84
19. sep 2013

@aduss hrozno a sopsky salatik na zajtra su uz pripravene 🙂 takze od zajtra hura zacinam 90 dni 🙂

aduss
19. sep 2013

@lydka84 super 🙂 mozes ist aj nieco mne ukuchtit 🙂 sa mi nechce rano vstavat skor kvoli robeniu tej omelety :D

lydka84
19. sep 2013

@aduss no kuchtit budem cez vikend ked nebudem v praci 🙂

cessy
20. sep 2013

@peggulka dobre ranko,co dnes papame???ja rozmyslam,ze si spravim kalerabove fliacky.a ty???

peggulka
20. sep 2013

@cessy ahoj, tak dnes sa mi zas nechcelo varit, a mamina isla k Dr. takze mam vyborne cesnakove pagaciky v sebe..viem ze v tento den mozem aj pecivko ako pagace a taaak..a vecer nejaky keksik..vcera na tej susedinej oslave som si zas zobla do vsetkeho...ale neriesim, dnes dosli moje dni, takze to zvalujem na ne.. 😉 a ty ako inak?? drzis sa teda?? ty si ani raz este tak poriadnejsie nezhresila..kurnik sa musim polepsit 😀 😀 😀

cessy
20. sep 2013

@peggulka ja som tie fliacky spravila. Samozrejme ze som aj ja porusila,ale Asi o tom nepisem.Ked to nahodou prezeniem,na veceru si dam len mrkvu alebo uhorku a ako si ty pisala, neriesim 😉

peggulka
20. sep 2013

@cessy tak tak...zas nemame az taku hroznu nadvahu ze by sme fakt museli riesit, no nie? aaaa este cele 2 mesiace pred sebou 🙂

cessy
20. sep 2013

@peggulka tak,tak
Ja som si hned po obede dala horalku,no co,chutila mi.vecer si dam uz len mrkvu,alebo kalerabik

turandotta
20. sep 2013

@peggulka ahoj, ja mam od zajtra tri tyzdne za sebou. tiez dole presne 4kg a presne posledny tyzden akoby nic, prvy tyzden som dala tri a zvysne dva po kile..zda sa mi to malo, ale som odhodlana ist dalej. moj ciel je tiez 12kg. tak hadam si obcas mozeme napisat na pozbudenie! drz sa, ja mam dnes bielkoviny...

lydka84
20. sep 2013

@turandotta ahoj aj ja s Aduss sme na bielkovinach dnes, dnes sme zacali opat .....

cessy
20. sep 2013

@peggulka kedy sme vlastne zacali??? Nie 2. Septembra?????

turandotta
20. sep 2013

@cessy ja som zacala 31.augusta - ked oslavoval moj druhy syncek prvy rocik, upiekla som tortu a nedala som si ani na prst🙂 odvtedy sa drzim...ale to je skoro na rovnako. kolko uz si dala dole kg? aj cvicis?