90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

turandotta
1. okt 2013

@cessy daj potom vediet a aj s fotkou🙂 ja uz mam obed hotovy, len semienka a o pol hodku papam🙂dobru chut!

cessy
1. okt 2013

@turandotta odfotim,ale foto hodim az ked budem v praci.
Dobru chut 😵

cessy
1. okt 2013

@turandotta nezabudni fotit 😵

aduss
1. okt 2013

@cessy
@turandotta
dakujem vam baby za povzbudenie, ved aj vam to ide super 🙂 akurat som si uz zjedla obed..viem viem, ma sa az o 12tej, ale ked ja som na to uz mala chut navse po vcerajsom ovocnom dni som bola akasi hladna

peggulka
1. okt 2013

@cessy jeeejda, ahoj, tak aj tu si tu dnes...si chybala ☹ ja mam dnes mozarellu v salatiku, mnami a k tomu celozrnny roztek..len mozno dam roztek a pol 🙂)) vyborny je cerstvy, a po vcerajsku ked som mala ovocie to potrebujem...inak super si zhodila, co si..to mas skvely vysledok..bud rada, a teraz sa hlavne poriadne vyliec, nech mozes zase chudnut v spokojnosti a v chuti 🙂))) inak ta vaha po vodnom dni myslim ze je trosku skreslena...lebo si po 2 dnoch takmer uplne prazdna..ja som sa dnes vazila a zda sa mi ze mam 0,4 kg viacej ako po vodnom..hapruje mi vaha, tak neviem celkom..ale neva, ideme dalej, este mame co to pred sebou 🙂)))

estachova
1. okt 2013

ahojte dievčatá, pridala som sa k vám minulý utorok, nedodržiavam na 100%, ale snažím sa , dnes mám vitamíny, dala som si zeleninovú faširku so zeleninovým šalátom- čerstvým, neviem či to môže byť? dnes ráno som sa vážila, ale ani deko dolu 😠 , ale pokračujem ďalej

lydka84
1. okt 2013

@estachova ahoj, vitaj medzi nami ..zeleninova fasirka nie je zla ak si tam nedala vajicko, struhanku ani nic podobne..zalezi kao ssi ju stvorila a z coho 🙂 ...s vazenim opatrne aby ta nedemotivovalo .... ja som zacala jeden den pred tebou 😉

turandotta
1. okt 2013

@peggulka ahoj, tak ja zajtra na ovoci🙂 po nom sa tiez chcem odvazit, ci ten vysledok po vode bude este vobec platny:( uvidime, ale necitim, zeby slo dolu ked teraz papam:( no nic, musime dufat, ze sa to zas rozhybe🙂

peggulka
1. okt 2013

@turandotta no ahoj, no mne hapruje vaha trosku, treba kupit novu baterku, ale troska v nej zablislo a ukazalo mi o 0,3 kg viacej ako po vodnom dni, ako viem ze to neni vela, ale tak teraz papam normalne, takze verim ze vtedy som mala vlastne po 2 dnoch prazdne creva, takze si myslim ze ten vysledny efekt bol trosku skresleny...ale neva, stale sa snazim pokracovat, len sa asi nebudem vazit tak casto, lebo to fakt demotivuje ..teraz uz urcite, kedze odteraz to uz pojde naozaj pomalsie si myslim..ale tak mame este stale vsetko pred sebou 🙂) no uz si to vsimli aj kamosky, ani niektore nevedeli ze drzim dietu, takze je to uz vidno na mne, aj ja to citim, som rada... tesim sa..

estachova
1. okt 2013

@lydka84 dala so do nej trošku strúhanky, ale fakt, len trošku a vajíčko nie

turandotta
1. okt 2013

@peggulka hadam to bude tou vahou, ale v kazdom pripade za styri dalsie dni netreba cakat asi zazraky. mozno to chvilu postoji, ale zas sa rozhybe, no urcite to uz nepojde asi tak rychlo ako prvy mesiac. musime byt trpezlive a dosledne!mne sa ale jednoznacne stiahol zaludok a stacia mi mensie porcie a nebyvam uz hladna. uvidime ako zvladnem zajtra ovocie...potom dam vediet ako je to u mna, my mame novu vahu, tak ta sa nemoze pomylit, do kelu, obcas by sa aj mohla, teda tak aby ma potesila🙂 ja som bola vcera na dlhsej prechadzke s mladsim a stretla som dve kamosky, co som od zac.leta nevidela, obe s uzasom, ze ako dobre vyzeram, ze co je so mnou, ze som hrooozne schudla...jaka som bola happy🙂))) ja som este pred dietou trochu "chudla", upravou stravy, ale slo to pomaly. 1.6. som mala 86, dietu som zacinala s 81, takze som schudla uz 12kg odkedy ma videli, tak to ano...jaj, keby ze dam este 5 alebo 8🙂 jejda...naspat moj satnik co som nosila do prace, kostymceky, bluzky, sukne, nohavice...no, dnes iste nezhresim🙂)))

peggulka
1. okt 2013

@turandotta ma motivujes, ze dnes nezhresim, hhe, ja mam zajtra skroby, neviem co mam papat, musim kuk do skupinky, mozno tam nieco najdem co mi padne do nosa 🙂 he, do oka 🙂) no tak to si pekne schudla uz, 12 kg, parada...

turandotta
1. okt 2013

@peggulka urcite poznas, tu su zaujimave recepty http://chudnime.kiga.sk/viewtopic.php?f=35&t=285

lydka84
1. okt 2013

@estachova treba porozmyslat cim inym by sa to dalo scelit miesto struhanky .... na vitaminy fakt len ovocie a zelenina

peggulka
2. okt 2013

cafte babule, tak ja dnes zemiakove placky, uz sa pecu v rure, mnami tesim...ako sa drzite?? cessy, turandotta a vsetci???

estachova
2. okt 2013

@peggulka čo si dala do placiek? ja mám zajtra škroby

peggulka
2. okt 2013

@estachova zemiakove placky - zemiaky, sol, korenie, m.c. paprika, cesnak,majoranka, rasca... len ich nesprav take tenke ako ja..lebo ja som z toho mala krokety a nie placky..no chut vyborna, fakt.. a piect na 180 v rure

estachova
2. okt 2013

@peggulka tak, že ničím nezahusťovať?

peggulka
2. okt 2013

@estachova nie, ani muka, ani vajce, ani solamyl..len zemiaky a koreniny 🙂

danijela
2. okt 2013

Ahojte babulky, zajtra mám UH a mám veľkú chuť na rezance s nasucho opraženou strúhankou a troškou rastlinného masla, môže sa strúhanka kombinovať s cestovinou?

lydka84
2. okt 2013

@danijela ahoj, mozes je to aj v knihe tento recept a tiez sa ho chystam urobit 🙂

lydka84
2. okt 2013

@danijela zajtra

turandotta
2. okt 2013

@peggulka ahoj, ja dnes na ovoci...ale vobec mi to nevadilo, lebo som cely den rozbehana a nemala som ani kedy jest, hoci teraz by som aj kona zjedla🙂 ale vydrzim, zajtra rano sa chcem odvazit, dam vediet a hlavne zajtra sa straaaaasne tesim na omeletu s hraskom🙂 ty si mala tusim vajicka po vodovom dni, ze? ako si si ich pripravila?

peggulka
3. okt 2013

@turandotta no ved kukam ze vcera si tu cely den nebola, ani cessy, ze kde ste, som myslela...ano mala som vajicka, ja len klasicka prazenicka, na cibulke...ale pochutila som si..teraz ma UH, neviem co si dat ☹ no vazila si sa rano? daj vediet

turandotta
3. okt 2013

@peggulka ahoj, ja som si dnes spravila omeletu, mnam🙂 vecer si dam len prezenicu s cibulkou. zajtra si chcem spravit sojove kocky s ryzou...no a vazila, minus 0,4, neviem ci je to dost, ci malo, ale uz sa asi budem vazit az o tyzden - dva, lebo takto po troske ma to nemotivuje:(

peggulka
3. okt 2013

@turandotta ved to si super na tom, ze mas nejake to minus, ja asi ani nie..musim kupit do vahu baterku, dosla nam takze neviem..hmm..ale asi aj dobre..akurat som dopapala kalerabove fliacky od cessy receptov..a aka mnamka...ze som si toto uz davno nespravila.. 🙂)) inak co je s cessy, sa tu od vcera neukazala..

turandotta
3. okt 2013

@peggulka hi, aj ja sa na ne chystam pozajtra...chcem ich spravit aj viac, pre celu rodinu...veru, cessy co je s tebou? inak co sa vahy tyka, ja som rozhodnuta, ze zacnem cvicit, od buduceho tyzdna, tento tyzden tu nebol manzel, dnes sa vrati, v pondelok sa u nas cvici step aerobic, tak idem na to...bo ked vidim ake cisla davaju dole baby, bojim sa, ze mne to bez cvicenia pojde mooooc pomaly az ma to odradi:(

lucky14
3. okt 2013

@turandotta ahoj. Mas moj velky obdiv. Ja som sa k vam kockam pridala minuly tyzden s dietkou ale ked som po 5 dnoch mala len -0,3kg tak som to vzdala velmi demotivovana a odvtedy znovu neviem zastavit moje vyjedanie. Takze moja rada skus a nevazit. Prajem vela pevnej vole ist dalej. 🙂 ... dufam ze moje odhodlanie sa znovu vrati lebo rucicka na vahe sa hybe opacnym smerom. ☹

lydka84
3. okt 2013

@turandotta
@lucky14
kocky hore hlavu , kazda mame iny metabolizmus a sme na inej vahe, ine mnozstvo vody v tele a inak zanesene od nevhodnej stravy.... to znamena ze kazda prvy mesiac da dole ine kila a jasne ze tie co maju viac kil aj viac chudnu ..... a zas vela zalezi od stravy ...su jedla co zadrziavaju vodu, a ked a tym padom nevidno ani na vahe ze chudnete ale idu dole cm .... dam vam radu, odmerajte sa a budete sa cudovat ze na vahe stojite ale cm pojdu dole ....je to aj moj pripad ze na vahe kolisek + - 0,5 kila ale cm stale ubudaju co zanmena ze chudnem z tuku ....a dalsia vec ked cvicite tak ta vaha moze aj rast a cm ubudat kedze telo si buduje svalovu hmotu ..... a nevazte sa kazdy den... ja sa vazim po kazdom druhom ovocnom dni takze kazdy 9 den a vidim pomaly vysledky ale ako som pisala hlavne v cm ...ale tie su predsa dolezitejsie, co tam po tom co ukaze vaha , na cele to napisane nemate dolezite je ze na oko sme stale stihlejsie a okolie to vidi 😉