90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
15. máj 2011

@suezana ja nemám rada také knihy kde je v serii 10častí 😀 😀 😀 ....a teraz vobec nemám čas čítať....aj mám knihy požičané z knižnic 😀 a nestíham ich ani otvoriť.

suezana
15. máj 2011

@cessy odporučujem všetkými desiatimi 😀 😀 😀 😀 😀 ja som už dopredu vedela, že nemôžem čakať od filmu nič moc 😉 veď skús z knižnice, aby si nebola sklamaná....

suezana
15. máj 2011

@dajna11 no a tieto sú novinky, takže to musím vrátiť do dvoch týždňov a veru 700 strán 🤐 budem mať čo robiť, ešte som ani nezačala 😅 a to sme doma s malou, lebo mala ruku v sadre, v piatok jej dali dole a som sa tešila, že pôjde do škôlky a veru nie ešte, lebo to nemá nakomplet zrastené, takže musíme dávať ešte väšší pozor, keďže už nemá sadru, nemá to čo chrániť....ale zas je dobré s ňou už hýbať...no skrátka ďalší týždeň doma a bez kolobežky, bicykla, korčúl, preliezok 😅 😲 ale dnes večer asi začnem 😉 len asi už stárnem, ešte pred rokom som dokázala knihu čítať aj do 2-3v noci, teraz zaspávam ....ležím na bruchu v posteli a zobudím sa, že som zaspala a podotýkam - s hlavou vo vzduchu 😅 😅 😅 😅

dajna11
15. máj 2011

@suezana no čítať v posteli je moja uspávanka....nezaspím pri telke nikdy...ale kniha?zabijak.

suezana
15. máj 2011

@dajna11 no ja v poslednom čase to isté 😕 😅

dajna11
15. máj 2011

@suezana starneme🙂))

suezana
15. máj 2011

@dajna11 nejak rýchlo, nie? 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

dajna11
15. máj 2011

@suezana ako ja sa stále cítim na 20,ale tak ked skušame s malý chodiť tak sa po minute neviem postaviť...takže asi straneme.... 😀 😀

suezana
15. máj 2011

@dajna11 to ja mám nb na konf. stolíku v obyvke a raz sedím na gauči, raz sa naskladám pod stôl a keď chcem ísť na wc napr. tak idem ako stará babka, nedajbože vystrieť chrbát, nohy naširoko 😅 😅 😅 no 🤐 pohľad 😝

dajna11
15. máj 2011

@suezana 😀 😀 😀 😀 😀 no ako ja teraz....krmila som maleho a sedela som na zemi pri nom...postaviť sa ....bože ako ma bolia kolená,smejem sa mužovi že cchela by som byť svižná ako srnka vyskočiť...ale žial....nejde to,ledva sa narovnám..

suezana
16. máj 2011

Tak babuľky, včera som začala tú štvorku upírov - zhltla som večer 270 strán.....nooo celkom dobré....tri knihy žiadny sex, teraz konečne v štvorke je, ale štýlom - začnú a už je ráno 😅 😅 😅 😅 nič neviem 😝 😀 😀 😀 takúto knihu som ešte nečítala 😀 😀 😀 😀 neviem neviem, čo to tá autorka...či neni panna 😀 😀 😀 😀 😀 je to napínavé....nevedela som sa od toho odtrhnúť....nečakané ...väčšinou sa knihy dajú predvídať, čo bude asi nasledovať....toto je ..... 🤐 šok 🤐 hneď by som vám všetko vykecala 😀 😀 😀 😀 , ale nemôžem 🤐 😉

dajna11
16. máj 2011

@suezana kludne čo sa mna týka,možeš,ja to určite nebude m čítať 😉 😉 😉 😉 ......som rada ak prelistujem časopis,neni času....ach jo...

cessy
16. máj 2011

@suezana normalne si ma navnadila na tie knizky, ja som ich uplne zavrhla, ked som pozerala ten filam, jednoducho sa mi to nepacilo 🤐

cessy
16. máj 2011

@dajna11 si tu ??? dobre ranko

dajna11
16. máj 2011

@cessy dobré aj vám...som tu,listujem časopisy....pozerám panelák....malý pomaly zspáva....žujem jablko 😀

cessy
16. máj 2011

@dajna11 ja uz mam banan za sebou.......

dajna11
16. máj 2011

@cessy a teším sa na obedík.....budem mať tuniačika v paradajkách a konečne po dlehj dobe dnes nič nevarím....moji si vraj večer ugriluju špekačky 😉

cessy
16. máj 2011

@dajna11 ja budem robit k obedu rezniky, tak si jeden dam, samozrejme bez chlebika, ved struhanka tam je a vela vela salatu, uz sa tesim 😅

dajna11
16. máj 2011

@cessy ja som mala včera zlý den.ako nejedla som skoro nič,ale to málo rozhodne nebolo ovocie 😉 😉

cessy
16. máj 2011

@dajna11 ja som sice jedla ovocie, ale veeelmi vela ovocia. melon, hrozno, jahody...hruza, jedno cez druhe 🤐

cessy
16. máj 2011

@dajna11 ovocia mam po krk, dnes som ten banan zjedla, ale nic mc...... 😒

dajna11
16. máj 2011

@cessy ja už som preovocinovaná....nejde mi to už do úst.

cessy
16. máj 2011

@dajna11 no ja tak 2-3 dni potrebujem pokoj a potom zas zjem kopu, kopu.....ja ovocie milujem, zeleninu ani nemusim, ale dobry melonik.......hadam aj teraz by som si kusok dala 😝 😀 😀 😀 😀 😀

dajna11
16. máj 2011

@cessy ako aj ja milujem ovocie...ale tak po skoro 3mes.čo ho tlačím do seba....

cessy
16. máj 2011

@dajna11 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kolkomas do konca dietky???? 😕

dajna11
16. máj 2011

@cessy dva týždne.

dajna11
16. máj 2011

@cessy a to ešte aj pos končení by som mala do obeda mať ovocie...no to už budu aj čerešne,hrášok...to je síce zelenina ale nech.....už bude na výber

cessy
16. máj 2011

@dajna11 fiha, uz len 2 tyzdene???? super......

schudla si co si chcela??? 😨

dajna11
16. máj 2011

@cessy no chcela som 10.....mám dolu 8.....som celkom spokojná,možno ešte niečo dolu pojde.

cessy
16. máj 2011

@dajna11 ano, mlada zeleninka.....aj taku jarnu polievku by som si dala z jarnej mladej zeleninky