90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

dajna11
18. jún 2011

@krasnulka za málo,a na UHT su tam aj šampionové veci ,takže sa možu hríby

krasnulka
18. jún 2011

@dajna11 ano uz som si vsimla, len mam smolu, ze okrem susených ziadne nemam, inokedy sampinony mam dom astale, ale ked som ich naposledy minula, zabudla som kupit.
A nie je nahodou zakazane pit alkohol pocas diety ? 😀

dajna11
19. jún 2011

@krasnulka veru je,nemal by sa......

krasnulka
19. jún 2011

Cauky, co ste dnes papali dobreho???
Ja som si ubobila palacinku plnenu hubami-aj krkom mi liezla, to sa mi akosi nepodarilo ☹

krasnulka
19. jún 2011

hups, namiesto cokolady na varenie som si kupila polevu na varenie....a uvedomila som si to az ked som zjedla 3 kocky a pozrela sa na obal, lebo bola sladka....ani sa nebudem cudovat, ked priberiem 😀

dajna11
19. jún 2011

@krasnulka ja som mala pečenu rybu so zeleninkou...mnam.

dajna11
19. jún 2011

@krasnulka ale z 3kociek nepriberieš...zasa netreba to brať tak smrtelne vážne🙂

krasnulka
19. jún 2011

@dajna11 mnam, ale si mi urobila chut 🙂 ja mam uspesne treti den za sebou,ale na bielkovinovy sa budem tesit najviac...ale zajtra to ovocie 😲
a musim to brat az tak smrtelne vazne 😀 som ako tank 😀 treba zo seba urobim maly tank 😀

dajna11
19. jún 2011

@krasnulka ktovie,možno aj ked to budeš brať smrtelne vážne tak z teba zíde nejakých 15kg🙂,tak na čo sa uplne stresovať?ja som to tak vážne brala prvý mesiac,potom už lahšie,pohodovejšie.

krasnulka
19. jún 2011

@dajna11 mozno preto, ze je to pre mna nove, tak to beriem smrtelne vazne 😀 aj mna to treba prejde 😀

dajna11
19. jún 2011

@krasnulka ved prejde,ale hlavný je začiatočný elán🙂

krasnulka
19. jún 2011

@dajna11 😉

krasnulka
19. jún 2011

@dajna11 neskusala si niekedy pri diete Emulips alebo L-Carnitin? Stale ma to laka, ale neviem ci to nebudu vyhodene peniaze. Citala som ze ten L-Carnitin pomaha, ale radsej dam na nazory tých, ktore ho uzivali

dajna11
19. jún 2011

@krasnulka nie,nikdy som nedržala dietu,toto prvý krát a na takéto peniaze nevyhadzujem....

krasnulka
19. jún 2011

@dajna11 a mas pravdu...radsej dat dole kg vlastným usilim ako cpat do seba tie chemikálie co ajtak nepomozu, len nas oberu o peniaze...tuším sme tu zostali uz len my dve 😀

dajna11
20. jún 2011

@krasnulka ja som to už musela vypnuť včera.mm sa hneval že prepadám internetu,že som závisláčka....nejako zabudol že som cez den navarila,umyla podlahy,požehlila,venovala sa deťom....no čo už:(

borabora666
20. jún 2011

@krasnulka ja mam doma L carnitin a on pomaha,len ked aktivne cvicis aspon 20-30 minut fyzicke zateze a toto predtym uzijes.....dlho som necvicila,tk ti nemozem povedat ze ci naozaj pomaha,ale iste je to ,ze som fajciar a ked si dam l-carnitin,vydrz mam vetsiu......cize ked to teraz zo zaciatku cvicenia nechcem prehnat,tak behavam na elipticale 15 minut,no predtym som vydrzala sotva 5 minut.....a potom este cvicim pilates a protahovanie,takze ja si ho davam...ted znova od dnes zacinam cvicit jak deti vecer ulozim spat....tak uvidime

krasnulka
20. jún 2011

@dajna11 😀 to poznam, aj moj manzel mi niekedy povie ze som zavislačka😀 cez den nie, to popri nete stiham vsetku pracu, teda popri praci internet 😀 ale vecer ked mu chybam pri pozerani TV

krasnulka
20. jún 2011

@borabora666 ja som praveze tiez fajciar, ale ked idem na bycikli len do dediny tak funim ako lokomotiva 😀 a myslis ze by sa mi oplatil pred jazdou na bycikli alebo prechadzke? To asi nie, ze? Lebo ja a cvicenie 😅

dajna11
20. jún 2011

@krasnulka no tak sme na tom rovnako. hovorím že ved cez den na nete nik nieje,ja za to možem že večer mi píšu kamoši???ked už je doma klud?a on ked raz za čas nezaspí pri tv,tak ma takto bude buzerovať 😀 😀 😀 😀

krasnulka
20. jún 2011

@dajna11 nic si z toho nerob, ak sa mu nepaci, nech si sadne aj on k PC 😀 ja mam vyhodu, ze mm ho vie tak maximalne zapnut 😀

dajna11
20. jún 2011

@krasnulka to zas moj ten je macher,ale našťastie nieje velmi typ na písanie,skor iba hladá a hladá všetko výhodné,lebo staviame dom 😀 😀 a potom číta si správy ked nevidí doma v tv 😀 😀

tigrik81
20. jún 2011

@sedmolinka tak to si super schudla, musi to byt paradny pocit 😉
A baby musim tu dietu držať 90 dni ... ked ja by som potrebovala schudnut uz len nejake 4kg. Mozem to prerusit ked sa dostanem na moju idealnu vahu? Inak cez vikend som zhresila dala som si svokra varila super gulas a vecer som sa napraskala este aj pecenymi rebierkami a to som mala jest cestovinky ☹

krasnulka
22. jún 2011

Akosi tu nikoho nie je...co ste vsetky uz ako laň ? 🙂 To mam chudnut sama?

fleuerette
22. jún 2011

Ahojte kočky, som 3 týždeň po pôrode, po cisárskom, a či sa mi chce alebo nie, kvôli chrbtici musím začať mobilizovať telo. Po pôrode mi zostalo 10 kg a tie musia dolu, inak to chrbát nezvládne. Žiaľ kvôli malinkému nemám veľa času, čítať všetky odkazy, ale zaujala ma tá 90 dňová diéta. Viete mi niektorá poslať v elektronickej podobe rozpis a recepty, prípadne info o nejakých knižkách..... no malý už zasa mrnčí musím letieť 😀

cessy
22. jún 2011

ahojte, vecer vas precitam a nieco popisem, dlhsie sme neboli doma, takze som nemala ako napisat.
dietku sa snazim dodrziavat tak na 70 %.

cessy
22. jún 2011

@dajna11 ahojky, uz nebudem piect jul augusst, takze bude viac casu 😵 😵 😵

krasnulka
22. jún 2011

@fleuerette http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21 staci sa zaregistrovat a mas tam recepty na varenie.
90 DD sa sklada zo 4 dni ktore sa opakuju a nesmu sa prehadzovat. Ranajky su kazdy den rovnake a to 2 kusky ovocia. 1.den je bielkovinovy, to mozes jest maso, ryby, mlieko, syr, polievky ale bez rezancov, celozrnnu zemlu,rozok,chlieb, vajička. Ale maso,syr sa nesmie kombinovat. K tomu vela zeleniny. Na veceru zjec len 1/2 porcie obeda, ale uz bez peciva. Vecera je o 18:00 hod. Obed o 12:00 hod. 2.den je škrobovy, mozes jest zemiaky, ryzu, k tomu zasa vela zeleniny. Vecera: 1/2 porcia obeda. 3.den je uhlohydratový, mozes jest cestovinu so zeleninou, alebo pizzu ale bez sunky a syra. Na pizzu si mozes dat pizza korenie, roznu zeleninu a myslim ze aj šampiňony mozes. Na večeru si daj 1 kusok torty alebo zakusku a 1 tabličku horkej cokolady. To je povinne. 4.den je vitaminovy, to budes jest cely den len ovocie. Kazdy 29-ty den je vodovy. Nastupuje po vitaminovom dni a cely den pijes len vodu. Mozes aj kavu ale najlepsie bez mlieka a cukru!!! A to stale dokola az 90 dni.

krasnulka
22. jún 2011

Dufam ze som to napisala spravne, ak nie, opravte ma 🙂

dajna11
22. jún 2011

@cessy no chvala bohu,som mala obavy o teba 😀 😀