90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

cessy
9. jan 2012

@1lubika Dobre ránko, aky mas dnes den??? ja vitaminovy, tak idem neake hrozno kupit a budem sa cely den napchavat hroznom, uz sa tesim, zatial mi tento vitaminovy den nevadi

llumka
9. jan 2012

ahojte, cely vikend som bola mimo domu,tak idem vas docitat.do piatka som pekne vydrzala a v sobotu a nedelu som pokazila 😠 , dnes pokracujem

borabora666
9. jan 2012

dobre ranecko babulky,tak ja po neuspesnom starte zacinam dnes znova bielkoviny..mm mam prec z domu,dcerka v skolke a s malym to zvladnem....ale idem do toho natvrdo......uz ozaj musim......

rebeka1977
9. jan 2012

Dobre ranko....kde ste vsetky? Hadam nespite 😝 ....ale isto uz pracujete tak ako ja, vsak. Takze som sa teda odvazila po ovocnom dni, a i napriek tym preslapom mam dole -1.9kg / a to neratam co mi pred 4 dnami vyskocila vaha hore, ak to mam ratat aj s nou tak od 1.1. to je celkovo -3kg/. Podstatne je, ze to ide dole....dnes som nestihal anic sa na bielkovinovy den nachystat, mam tu jablka, jedno som uz spapala, este dam kavu, na obed bude ...no uidim aka bude ponuka ...ale dodrzim kombinaciu a dokonca aj vyvar bez krajancov mi daju 🙂

cessy
9. jan 2012

@llumka
@borabora666
@rebeka1977
ahojte,

@borabora666 pokazila si ked znova zacinas??? mohla si este den pockat a mali by sme rovnaky den 😵 . kolko potrebudes schudnut??

borabora666
9. jan 2012

@cessy no ja mam problem,ked je muz doma a teraz ked som bola rozozrana po sviatkoch,tak este vetsi....no uz minuly rok som mala ciel 70kg.....nezvladla som to...zacala som vlani s 97 kilama a teraz zacina s 87,5kg a chcem tych 70kg mat,takzee dlha cesta predomnou..

1lubika
9. jan 2012

@cessy ja som dnes pozadu o 1 deň za tebou. Takže zajtra ja mám vitamíny.
Už mám po káve, obedujem okolo 11,30 hod. cestoviny s kapustou a potom už len vydržať do večera ☹ . A na večer bude niečo sladké - aj čokoládka mňam .... 😝 . A budem musieť ísť skôr spať, aby môj žalúdok nevymýšľal. 😔 Ja chodím do roboty na 6,00, preto tak zavčas ranajkujem a celý stravovací režim mám trošku posunutý na skôr. 😢 Len sa mi vidí dlhé obdobie medzi obedom a večerou. Od 11,30 do takej 18,00 - 18,30 hod. 😠 Vtedy, ked varím pre zbytok rodiny - tak je to náročné na odolávanie. ☹ Ale chcem vydržať 😢

1lubika
9. jan 2012

@borabora666 ja som tiež začínala v novembri 86 kilo, teraz mám 84 a chcela by som na 75 😖 Myslíš že je to reálne? 🙄

1lubika
9. jan 2012

@rebeka1977 si dobrá, gratulujem a v kútiku duše aj závidím 😢 či sa to i mne podarí. Držala si striktne ? Asi áno, ked si to takto zvládla 🙂 Super 🙂 🙂

borabora666
9. jan 2012

@1lubika ja som vzdy vydrzala po prvu vodu,za tu dobu som vedela dat dole aj 10kg,pak zas preziranim hore,pak zas troska dole a takto to so mnou bolo cely rok.no tych 17kg chcem dat dole do leta a udrzat ich.ani tak moc dobre nechapem moj rozum.velmi dobre viem,ze sa leprie citim,ked sa neprezieram,s prazdnejsim zaludkom a pekna a potom bum a zacnem yrat,nedodrzujem pitny rezim a vaha ide hore.uz by to aj ta mojda sprosta palica mala pochopit.

rebeka1977
9. jan 2012

@1lubika praveze striktne nie, pokazila som par dni, ze som si uhla aj nieco ine, alebo som nespravne dokombinovala...ale baby ma tu naviedli na spravnu cestu. Vies ono sa lahsie chudne, rychlejsie kila idu dole, ak mas velku nadvahu ako ked mas 56 a chces ist na 53kg, pricom vzdy si tych 56kg aj mala 😀 .......ja ak potrebujem daco osladit sladim Agavovym sirupom, ten je aj pre diabetikov, ma nizky glykemicky index, je vhodny na redukcnu stravu, dnes som mala na ranajky len jedno jablckom, som si ho pokrajala na mesiacky a pomalicky chrumkala, teray dopijam prvu rannu kavicku a vytesujem sa na obed....i ked neviem ci sa nan dostanem, kedze tu u nas dobre snezi a ja mam take blbe topanky co mi premokaju ☹

rebeka1977
9. jan 2012

Tak a amam uz aj obedik objednany Milanese salatik/ zelený šalát, paradajka, uhorka, kukurica, olivy, vajce, kuracie prsia .....a nebudem mat ani premocene topanocky. Je to sice drahsie, ako by som sla na klasicke denne menu...ale dnes vazne koli strachu z mokrych noh si priplatim trosku a mam to praimo do firmy.....

llumka
9. jan 2012

ako vidim ze ste uz vazili, ja som si povedala ze budem vazit az po prvej vode, dufam ze to vydrzim
inak som uz hladna, rano som dala zmes orieskov a hrozienka, do prace som doniesla len toto a susene ovocie za trest, ze som pokazila v sobotu a v nedelu . budem len pit a pit, uvidim ze to vydrzim

kika25
9. jan 2012

ahojte dievcata🙂 tak od zajtra sa k Vam pridavam aj ja, dietku som drzala uz 2x, prvy raz este pred narodenim deticiek, cca pred 5 rokmi a schudla som za necele 2 mesiace takmer 10kg 😵 druhy krat to bolo pred rokom a mam pocit ze pri detoch je to tazsie (mam blby zvyk po detoch dojedat a ine zlozvyky)...to som schudla za mesiac nejakych 6kg...vtedy som ani k dietke necvicila ale uz koncom minuleho roka som zacala chodit trocha do posilovne tak budem pokracovat...
zacina niekto s dietkou zajtra?

martina_uk
9. jan 2012

cafte baby, tak vcera prvy vitaminovy den zamnou a bola to pohodka, az som sa cudovala :D dnes som bola cele doobedie na nakupe ovocia a tak, a kupila som kuraci kebab zo zeleninkou, nechcelo sa mi pripravovat tolko jedla dnes kedze cele doobedie sme neboli doma.. zajtra bude fazulova polievka. Musim si normalne pisat jedalnicek na par dni dopredu aby som nemusela varit pre kazdeho ine jedlo :D a ja jem len jednu cast z toho. Priatelovy sa najviac paci vitaminovy den lebo mu uvarim to co on ma rad a ja neznasam ;)
ja by som chcela dat dole aspon 20 no najlepsie 30 kg tak som zvedava ci dam, no najhorsie je ze nemam vahu :D a viem iba pribliznu vahu ked som sa vazila v novembri.. ale pomerala som sa a tak snad podla toho uvidim zmenu

veronka2008
9. jan 2012

ahojte takže dnes bielkoviny ranajky banan a ananas, kava, obed zeleninovy šataik + varene kuracie mesko+celozrna žemla, okrem toho čajik a voda olovrant 0,3 dcl vyvaru a na večeru ešte uvidim a ostatny ak???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

veronka2008
9. jan 2012

@kika25 to dojedanie po detoch poznam ja som sice po malej nikdy nedojedala doma sa so mnou hadali kvoli tomu, ale kedže byvame na dedine a naši chovaju prasiatka tak som to radšej zhrnula do vedierka a odniesla im to keby som po malej dojedala tak asi neprejdem cez dvere 😉 😉 😉 😉

martina020202
9. jan 2012

@borabora666 ahoj ja mam rovnaky ciel ako ty no uvidime ci to aj docielime tak stastnu cestu na nasej dlhej ceste za vytuzenymi kilami 🙂

martina020202
9. jan 2012

no kocky ja dnes vitaminovy den kazde dve hodinky nejake ovocie vela vela vody a teraz si este varim zeleninovu polievku lebo sa mi ziada nieco teple do zaludka a to ovocie mi uz ide hore krkom tesim sa na zajtrajsi bielkovinovy den na plane mam madarsky gulas samozrejme ja bez zahustenia a bez knedle 🙂

1lubika
9. jan 2012

dnes cestoviny - a večera - neodolala som a musela som si dať keksík - Mila 😝 Tak som si ju vychutnávala a ujedala pomaly, akoby to bolo za veľa veľa eur. 😅 . Ešte si bodnem kúsok čokoládky. Mňam. No a samá voda a pijem veľa čajov - zelené, čistiace a vodu s citrónom a čistučkú vodičku. Od rána mám už v sebe asi 3 litre ak nie aj viac. A to nie je ešte čas na spánok. Na noc to ale obmedzujem, lebo že trpia potom obličky - treba menej. 2/3 z objemu vody treba vypiť doobeda a 1/3 potom poobede. Takže sa to snažím dodržať. 😎 Tak zajtra. Pá 😵

cessy
9. jan 2012

ahojteeee, do teraz som nemala moznost sa sem dostat ☹

mala som vitaminovy den ale doobeda hladovka, len na vode a poobede tiez ☹ az okolo siestej som si dala hrozno.
rano stresy s malym do skolky, potom v robote hruza ,na obed som na rychlo vybehla na kavicku, potom po uradoch, maleho vybrat zo skolky....... prisli sme domov okolo stvrtej, rychlo nachystat chlebiky a salat na maleho oslavu menin no a ked tu uz boli pozvany, tak som si z misy s ovocim konecne zobrala hrozno. no a teraz uz len caj, co ine mi ostava 😠 😠 😠

cessy
9. jan 2012

no a zajtra bielkoviny, ani netusim co si dam, lebo na obed ideme akurat k lekarke, tak sa budeme musiet niekem najest, lebo po ceste domov maly urcite zaspi, tak nech ma aspom polievku.
ale neaky salat so syrom by som si dala 😵 😵 😵

veronka2008
9. jan 2012

@cessy nezavidim ti poznam tie behačky a ako natruc vtedy je človek hladny a tažko odolava pokušeniam džim prsty 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

veronka2008
9. jan 2012

takže ja dnes večera šalat a varene mesko a zajtra škroby šošovicovy privarok nachystany 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ešteže manžel s dcerkou ho lubia 😉 😉 😉 😉 😉 takže mam postarane

1lubika
10. jan 2012

Ahojte kočeny 🙂 4. deň: Už mám ranajky za sebou, 0,5 l citr. vody, 1 banán a mandarínka - dnes ovocno-zeleninový deň 😝 Dúfam, že vydržím. Idem pracovať, aby som moju myseľ zamestnala hned ráno. 😉 Tak šup, šup do nového diétneho dňa, aby sme mali veľa síl na odolávanie rôznych fajných pokušení 😝 😢

cessy
10. jan 2012

@veronka2008 vcerajsi den som zvladla asi najlepsie zo vsetkych do teraz. nemala som problem s pokusenim . chlebiky som robila so sunkou, salat bol s maskom.....tak to neni pre mna 😝 😝 😝 😝 .
ale keby tam bol maslovy chlieb s paprikou 😵 😵 😵 , ten by som si aj teraz dala 😕 😕 😕 to by bolo pokusenie 😅

cessy
10. jan 2012

@1lubika dobre ranko ja mam dnes bielkoviny, uvidim co budem papat na obed, teraz idem na vodu a vcera som kupila citrony, tak idem na to

inak neviem ako vy, ale ja som do teraz mala velky problem s dodrziavanim pitneho rezimu, no a teraz mi to nerobi vobec problem, teraz normalne pocitujem smad. alebo to je hlad???? 😀 😀 😀 a ja ho kryjem vodou???? 😨

cessy
10. jan 2012

@martina020202 ahooojky ako sa ti dari??? vcera som vobec nemala cas ☹ ☹ ☹

cessy
10. jan 2012

a teraz som sa vazila 😅 , po druhom vitaminovom mam dokopy dole - 3,4 kg 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

1lubika
10. jan 2012

@cessy gratulujem...... 🙂 🙂 ja sa budem vážiť asi tiež len po 2. vitamín. dni, aby som nepokúšala. Koľko chceš dať dole? A akú máš teraz váhu? Ja tiež, ked menej jem, tak viac pijem. Mám dojem, že sme jedávali aj preto, že sme pociťovali smäd 🙄 🙄. Budeme sa riadiť heslom: nežijeme preto, aby sme jedli, ale jeme preto, aby sme žili. 😨 😨 Dúfam, že som to dobre napísala. 🙄