90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

monkula
14. jan 2011

@borabora666 to je na stehno? 😕 😕
ale to máš nedorobené, že? Lebo je to vidno... 😅

borabora666
14. jan 2011

@monkula jojo,stehno...ano je to nedorobene....zacali sme,pak prislo tehu,ale manza chodi na montaze,tak vzdy len ako prijde domov,ale mam rozrobene este nieco,tak to striedame

suezana
14. jan 2011

@monkula aj ty chudneš? Nepíšeš 😉

monkula
14. jan 2011

@suezana hej, chudla som s vami, ale potom som prestala, lebo mi to isté okolnosti nedovolili.... Ako, aj sa ani trochu neurazím, keď nebudem v súkromnej.... ak si narážala na to, že sem nepíšem a do súkromnej chcem...

suezana
14. jan 2011

@monkula len sme chceli, aby sme tam boli chudnúce, tvoje rady, recepty sú pre nás prínosom, takže keď poznáš túto dietu, si vítaná 😉

ciernypeter
14. jan 2011

@suezana na tejto stranke vsetci chudnu preto bola zalozena ,aj tie kocky co boli na starsich stranach TAK NACO TO TU SELEKTUJES . VSIMAM SI ZE UZ SA NIEKTORE ANI NEOZYVAJU A BOLO TU VESELO , tak naco SUKROMNE??? 😎 😎 😎

jankabambulka
14. jan 2011

ahojte - babenky a peťo mńa tááák bolí žalúdok -jejdanenky - normálne som si dávala aj citrón vodu a nič už mi to trvá od obeda. najskôr som schuti zjedla placky horúce ako inak -lebo som musela utekať vybaviť nejaké veci . a o 15:30 som dostala takúúúúchuť na šampioniky opečené - robím to tak , že ich najskôr ako keby udusím v troške vody a potom ako sa voda odparí nechám zapiecť - chutí to troška ako vyprážané bedle- mňamky mňam a teraz auuu auuu 😀 😝
to nechápem, akože táto téma už nebude fungovať???? škoda ☹ 😔

ciernypeter
14. jan 2011

@jankabambulka ako ti cutili jablcka ? JA ovo vynechavam a cudnem aj tak,moja zena dodrziava a o tyzden uvidime kto viac schudo,l potom napisem .@zuzka 1710 ako ide dietka,?drzis sa ? 😎 😎 😎

kubkovka
14. jan 2011

@ciernypeter no toto cita hocikto, aj co nechudne, by si sa divil, ale to by nevadilo, ale ukazali sme svoje tajomstva, a nechceme aby to videl hocikto........pisem aj tu, len cez den je vas tu nejako malo

jankabambulka
14. jan 2011

@ciernypeter nestihla som - ale v nedeľu budú na 1000000% nakoľko som mala hodne toho minule a tak som si na rýchlo len zeleninu osmáhla 😝

kubkovka
14. jan 2011

@jankabambulka no to moze mat vela pricin, aj mne sa to parkrat stalo, ked som zjedla nieco tazke alebo narychlo zchuti

jankabambulka
14. jan 2011

@kubkovka tak nie som v tom sama 😀 😝 jasné , ja mám fakt problém, že jem rýchlo a tým pádom aj hooodne a neviem kedy mám dosť

kubkovka
14. jan 2011

@jankabambulka no bola som na tom podobne, ale uz sa snazim vychutnavat si jedlo, co pritom ako dlho nan cakame a ako malo ho mame, nie je az taky problem 😀

jankabambulka
14. jan 2011

@kubkovka tak možno pri druhej féze-druhej časti resp. diete 90dňovka 2 sa to hádam naučí,. či nie ??? 😀 😀

cipsinka
14. jan 2011

Ahojte babule 😝 😝 😝 😝 ja mam dnes chore brucho 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 Mam ho nafuknute ako balon a nem dobre mi 😅 😅 😅 😅 ,ale drzim sa a asi idem hajat,tazky den v praci a aj zajtra ideme 😒 😒 😒 😒 ,My mame novu temu 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
14. jan 2011

a neviem co mam zajtra varit 😒 😒 😒 Do roboty idem iba do 12tej max jednej tak ked pridem nieco vymyslim 😉 😉 😉

ciernypeter
14. jan 2011

@jankabambulka sampioniky aj ja mam velmi rad zrieknem sa aj masa,robime si zapekane so syrom na 1 den.ked zjes horuce len pi potom veeeeela vody to prejde 😎

jankabambulka
14. jan 2011

@ciernypeter oki, diky za radu 😉 - ešte že vás tu mám 🙂 😵

suezana
14. jan 2011

@ciernypeter súkromná téma bola založená kvôli fotkám 😉 najmä teda 🙂

suezana
14. jan 2011

@jankabambulka téma bude fungovať ďalej, neboj 🙂

ivella
14. jan 2011

viem o vela ludoch co to len tak pre potesenie citaju a potom si dotycne chudnuce osoby doberaju..
ja dnes na 90%,vsetko v pohode,vecera moj oblubeny keksik Mila,len malo vody som vypila,nedokazem ju do seba dostat,mam pocit ze ju snad vyvratim...tesim sa na vodovy den..uz teraz viem ze budem pit caj a caj

suezana
14. jan 2011

no ja rozmýšľam, že vodový deň preskočím 😅 , môžem?

suezana
14. jan 2011

Inak aj mne pri ovocnom dni nafúklo brucho, ale ja som vypila na posedenie takmer celý liter ananásového džúsu s dužinou, ale nevedela som odolať 😅

monkula
14. jan 2011

@suezana nie, nemôžeš.... 😀 😀

suezana
14. jan 2011

@monkula prečo? 🙄 to ja nezvládnem ☹

monkula
14. jan 2011

@suezana lebo je to napísané v knihe...
ale nie, veď skús raz a keď to nezvládneš, tak to vynechaj, aj my sme to tak robili....

zibi
14. jan 2011

zajtra ovocie hm 😒

suezana
14. jan 2011

No veď ja to práve potrebujem počuť, že to má veľmi dôležitý význam a potom to dokážem. Mohla si ma trochu presviedčať 🙄 😀 Uvidím, či vôbec do tých 29 dní vydržím 😖 mám smelé plány 😅 a závisí aj od kíl, ktoré pôjdu dole, teda akou rýchlosťou...

suezana
14. jan 2011

@zibi urob si tie pečené jabĺčka s pomarančovým džúsom, posyp škoricovým cukrom a presveč svoje telo, že mu dávaš teplý fajnový obedík 😉
Mne to veľmi chutilo.

zibi
14. jan 2011

@suezana no tak to isto vyskusam 🙂 a kolko dzusu? 🙂