90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

misena741
16. feb 2015

@dzaneta prvých 30 kg bolo rýchlo, teraz je to tak pozvolna, hl. preto ze som nedisciplinovana.Ale da sa to len treba chciet a prestat zrat 😢 😢

23tina23
16. feb 2015

Ja už mám mesiac za sebou a som zatiaľ veľmi spokojná 🙂

dzaneta
16. feb 2015

@czorky ja cvicim to day shred, ale ked to docvicim pozriem co je to ripped. Nie je to pre nejake moc pokrocile? 🙂 Tak to si super dala dolu 10cm, ja tolko tiez chcem dat. Ja tiez uz po 18tej nejem nic a minule som bola strasne hladna doobeda, tak som si dala normal ranajky 🙂 snazim sa vo vsetkom obmedzovat, tak hadam do leta sa dostavia aj vysledky 😎

dzaneta
16. feb 2015

@misena741 a to si schudla 90dd ci nejakou inou? to za aku dobu? To musela byt aj pre okolie zmena jak hovado. A to nehovoriac menit cely satnik 🙂

dzaneta
16. feb 2015

@cintorina ja mam ciel ze 65kg a samozrejme aj viac by ma potesilo 🙂 Ted mam nejakych 72kg, takze mam co robit, xi. Do pol pasa nemam problem schudnut, ale zadok stehna a boky, to sa ma drzi ako kliest 😠

misena741
16. feb 2015

@dzaneta jasne,bola to zmena, 😎 hl.pre okolie😃.satnik som musela vymenit a nielen raz.nakolko chudnes pomaly,tak aj veci som postupne obmienala😁.raz sa susedy spytali ci ma mm novu zenu😁😁😁to som sa fakt pobavila😀😁😂

czorky
16. feb 2015

@misena741
Ahojky, tak to je super a dufam, ze sa to teda podari aj mne...
Inak nechcelo by sa ti napisat mi presnejsie ako si vlastne zacala, ako sa ti podarilo dostat na tuto vahu?...lebo ja bojujem uz naozaj vseliak takmer 10 rokov a nic...viac ako 80 som sa nedostala...vlastne okrem teraz ako som prvy krat dala tuto 90ku...tak po mesiaci som sa dostala na 77...no potom prisli vianoce a tak a znovu som zacala 10 januara s vahou 84 a teraz po mesiaci som mala zase az 82...nechapem, prvy krat tak super a teraz zase nic...a to som zacala aj cvicit...nechapem...nechcelo by sa ti napisat mi tvoj jedalnicek, pripadne ci cvicis a ako to slo dolu, ako dlho ako vela...budem ti naozaj velmi velmi vdacna, si pre mna inspiraciou, lebo takychto v reklamach je vela...ale teraz vidim fotky a vidim, ze to naozaj tak funguje...a da sa...len ako???...dakujem ti este raz velmi velmi pekne...
A este nieco,v erim, ze teraz sa to podari, verim si a verim vsetkym co su tu...len ma to trosku sklamalo teraz po vazeni :( ...

czorky
16. feb 2015

@dzaneta
No dufam aj ja...ide to pomalesie ako som cakala...ale utesujem sa tym,ze tuto vahu som naberala dake 2 roky ak nie viac, tak nemozem cakat, ze to za mesiac dam naspat ;) ...ale asi budem musiet lepsie zabrat 🙂 ...nech sa vysledku dostavuju rychlejsie a ja som spokojnejsia 🙂

cintorina
17. feb 2015

@dzaneta keď sa budeš drzat delenia tých 7kg schudnes určite v priebehu dvoch mesiacov. Ja mam zase problém ze sa mi to lepí na brucho -chrbát -prsia -ruky lekárka povedala ze mam mužské priberanie :-/ takze je to take komické keď máš vrch vacsi o dve čísla ako spodok. Radšej by som priala veľkú prdelku 😉 tak sa s ňou netráp. Ja mam plochy zadok a nohy hlavne lýtka mam svalnate no fakt akoby som bola poskladana z dvoch ľudí.

misena741
17. feb 2015

@czorky v prvom rade to musi byt v hlave.Ja som tiez x krat zacinala, a po par dnoch, týž. koniec a jojo efekt bol na svete.
ja som sa rozhodla ked uz bol fakt stav neunosn/bol aj dovtedy 😀 , len som na to nejako kaslala/zacal ma boliet bed. klb, uz ani nic na seba... a td, kazdy z nadvahou to pozna.
Zacala som v lete 21,7.Len som vynechala večere a sladkosti, sladke malinovky.Prvých 9 kg si nikto ani nevsimol. vazila som sa vzdy v pondelok, necvicila som.Normalne som sa stravovala, dalo som si na obed aj rezen z ryzou, ale večere uz ziadne.Kila isli v pohode dole.Potom som skusila Atkinsonovu dietu, bolo to super, vela jedla, hladna som nebola, kila isli pomensie dolu. len po nejakej dobe som sa na vajicka nemohla ani pozriet.a kila isli len tazko dolu/robila som aj vela chyb, dost zle to tam bolo napisane/potom som zacala 90 dnovu, prvy týž. som myslela ze umriem od hladu a ze na to kaslemale chcela som vidiet ubytok po taz., hovorila som si ze ak schudnem viac ako kilo pokračujem. Jedla som presne podla knihy,mnozstva.Po týž. som mala dolu -2,5 kg. tak ma to motivovalo a isla som dalej, robila som aj vodne dni,bez prehreskou.Na vianoce som dostala novu vahu , ukazovala 70 kg.cize od leta -32 kg.potom to uz islo len velmi pomaly, do aprila som schudla este na 58 kg.samozrejme som uz tak dokladne nedrzala, ale to som isla na oslavu tak som mala 2 vodove dni, preto isla vaha dolu.
potom dlho nic, az teraz sa mi podarilo klesnut na vahu 54 kg.od vianoc teda tých min. som zacal cvicit na rotopede asi 45 min., aj posilovanie cinkami, ale min 😢 😢 .
Inak ked som drzala 90 dd tak som si napr.na UH den dala na obed aj celu cokoladu, ale to bolo vseko.
Nic ine len 1 80% cokolada, 100 g.
Dnes musim jest velmi malo. aj najmensie chybicky sa hned pripisu na kg. Napr. včera uvarene lusky a 25 dkg syru Niva /neodolala som/ +0,10dkg na vahe.nic ine som nejedla.
Vsimla som si že ak napr. zjem 1 vareny kalerab a 3 zemiaky vaha ide dolu.
Sladke vody nepijem, ani dzusy.
Orechy uz nejem pre vys. kal. hodnotu.
Ovocie uz radsej ani neranajkujem, tiez som ho vylucila. 😢
V podstate jem velmi malo, ale obcas ma chyti zravy den /to zjem fakt vsetko co vidim, ako sa hovori piate cez deviate, pijem mlieko, aj ked som ho nikdy nemusela, mak, ten som tiez nikdy nejedla, mam pocit že zjem vsetko co som nikdy nejedla/samozrejme priberiem za den aj 2 kg ☹ ☹

Tak som sa rozpisala.
Ale pre motivaciu vam vsetkým pisem, da sa to.
Nepila som caje na chudnutie, nebrala som lieky, ani ziadne reklamne blbosti, na potlacenie chuti bla, bla , bla.
Myslela som si že ja nikdy nemožem byt chuda, strop 65 a koniec- genetika...vsetko su to vyhovorky.
Aj 200kg clovek , zo zlou gen. vybavov može mat 45 kg, vid koncentracne tabory/neberte to nejak zle, len tam nikto nemal obezitu/

Takze babenky da sa to, 1. prikazanie nežrat.
Kludne jedzte vsetko ale v min. davkach.

Inak na UH dni som jedla len cesto bez kvasnic, prasku do peč., len muka, olej, voda, sol.

cintorina
17. feb 2015

@misena741 dala si to na jednicku 🙂 kalap dolu ... Len mam taký pocit že sa priveľmi strážis možno by bolo lepšie keby si sa vážila len raz do tyzdna alebo do dvoch. Ty nepriberas na druhy den tukom keď nieco zjes ale len naberas vodu. Pozor na takéto stráženie sa aby sa ti to nevymklo spodkontroly ...kúp si lunárny kalendár a všimni si váhu keď mesiac ubúda a keď je v splne...😉

czorky
17. feb 2015

@misena741
Aha, dakujem tie velmi pekne...vsetko beriem a idem tvrdo na to 🙂 ...
Zajtra bez pardonu zacinam 90tku a ziadne vyhovorky, ze sak toto a toto...aj ked priznam sa, prvy mesiac aj ked som zhresila, kila nesli hore...len tie vianoce som sa nevazila a tak...bum bum, dva mesiace v cudu a kila su spat...nastastie nie vsetky, ako som zacinala na 87 🙂 ...mam 82 tak aspon cosi, ale teraz pre mna zacina to, co si spominala, ze teraz to pojde tazko, lebo dostat sa pod 80 sa mi podarilo vlani na jesen prvy krat po neviem kolkych rokoch...tak snad to vyjde opat a snad aj pod 70 🙂 ...a este nizsie...takze idem nezrat a cvicit, som zvedava co to urobi...
No najviac sa bojim tej mojej migreny...vtedy musim jest, lebo ked nejem nemozem lieky a ked si nedam silne lieky tak idem umriet :( ...tak o to to pojde asi pomalsie, lebo nebudem moct tahat 30 dni v mesiaci absolutnu dietu...uz len z tohoto hladiska, ale skusim to 🙂 ...vzdy ked sa bude dat.
Len smiem sa spytat preco neranajkujes ovocie?
Mne to najviac chuti a da energiu do celeho dna, neviem si predstavit ze by som ho nejedla...
Moj den je taky, ze vstanem dam si 0,5l vody, 30 minut cvicim JM, potom si dam misku ovocia, zvacsa jablcko, banan, hrozno to je tak o deviatej...potom okolo dvanastej ked dam deti spat si dam jogurt, alebo nieco male...aj sladke ked som velmi vycerpana...a lahnem si, lebo maly mi velmi zle v noci spi...resp.nespi... :( ...no a vstavame okolo druhej, to si dam kavu a ideme po starsieho do skolky (teraz je doma, tak nechodime)no a ked prideme tak si dam polievky s chlebom...no a vecer som si davala cmar s lanom na detox pecene...ale uz detox skoncil tak prechadzam len na cmar, alebo dake kysle mlieko, mozno acidko - salku...to by mohlo byt vsetko staci to?...ked sa budem takto drzat aspon mesiac uvidim vysledky a podla toho sa zariadim dalej, ci?
Sladke vody, biely cukor, muka atd u nas neexistuje uz styri roky, takze s tym problem nemam ;) ...aspon cosi 🙂
Dakujem ti moc pekne 🙂 pekny den vsetkym 🙂

miuska26
17. feb 2015

Ahojte baby..dneska mam super truper krizu..vitaminove dni velmi nezvladam..som hladna cely den jak hovado!!! A este si vecer mm otvori salko..akoze drzost sama..ale odolala som..dala som si radsej bylinkovy caj ale neviem ci dalsiu takuto krizu zazehnam..je to este len dva a pol tyzdna a mna uz poraza 😀 ..dufam ze vytrvam az do konca..

zuzka2010
18. feb 2015

baby nemate niektore pokladnicny blok za nakup activie?

cintorina
18. feb 2015

Ahojte tak dnes som mala posledny voľný deň v znameni jedz si co chceš 😀 a zajtra idem na to ako som si sľúbila. Dnes som mala s priateľom výročie tak sme išli do veľkomesta poobzerať obchodaky a samozrejme mcdonalds 😝 ham ham a zajtra ma ráno na váhe asi porazí. Stala som nad peknými kúskami oblečenia ale reku nebudem kupovať teraz ,počkám si kým sa zmensim no nie? 🙂 na tu výmenu satnika sa teším. V máji mam 30 rokov a rada by som sa narvala konečne do pekných šiat to by bolo....pekné.

misena741
20. feb 2015

@czorky ahoj ale aj tak sa mi zda ze malo jes, ved nejes nic len 2 x ovocie, polievku, a cmar?nejako malo.to by si mala byt ako slamka. 😀

misena741
20. feb 2015

@cintorina nevazim sa kazdy den, len teraz chcem zistit ake jedlo, na man ako posobi. napr. od syrov priberam, aj ked to neda asi presne zistit. som krvna skupina 0, .priberam asi aj z ovocia, naopak vcera som si dala cuketovy privarok, cuketa, lyz. oleja, lyz. muky a 1 pecivo a dnes -0,70 😀

cintorina
20. feb 2015

@misena741 nepriberas zo dňa na den 😀 vieš ta voda...a aj stolica veľa robí 😀

Ja som si dnes urobila brokolicove rizotko takze druhý deň zatial bez zajacich úmyslov.

misena741
20. feb 2015

@cintorina super len tak dalej, u man katastofa víkendy, v pondelok som mala 55,10 dnes 53,9.co ked uz ide zase víkend 😀 😀

czorky
21. feb 2015

@misena741
No ved toto...nechapem to...aj pohybu mam dost...monzo ked budem takto ficat dlhsie sa to prejavi, alebo co, ja neviem...nerozumiem co mam este robit, aby to vyslo... :(

misena741
23. feb 2015

halo halo lydus kde si?ako si poplesovala?

misena741
23. feb 2015

po vikende 53,7 😀 , tak pomaly sa blizim k vysnivanemu cielu.vcera pol hod rotoped, par drepov. som nejaka leniva, dnes nejaky privarok, ale este neviem aky. dajte inspiraciu.

mamkadanka007
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misena741
2. mar 2015

halo-halooooooooo, uz ste vsetky slamky?ci kde ste?ja 52,70, uz len -1,70 😀 😀 😀

lubina121
2. mar 2015

@misena741 super😊

miuska26
2. mar 2015

ja mam dnes prvu vodu, tak to snad zvladnem🙂 ..inak je strasne tazke ist na vikend mimo domu napr. k nasim alebo k svokrovcom a stravovat sa podla seba, ked vseeetci jedia tie dobrotky vselijake.. a svokra furt pindala ze nic nechcem jest, tak som si doslova musela dat kuraci rezen so zemiakovou kasou a na druhy den robila pizzu so salamou a syrom, normalne sa mi chcelo odtial ujst s placom..ale kaslem na to, uz budem len doma asi najblizsie dva mesiace, aby som to vydrzala, lebo je to strasny tlak, ktory sa pri tej bosorke neda zvladat..ale nevadi, dvakrat som zhresila, ale idem dalej..zajtra sa odvazim a uvidim aky bude vysledok po mesiaci, kedze mi dva tyzdne vaha stala 🙂

lejja
2. mar 2015

Ahojte, od zajtra zacinam, tak dufam, ze s vasou podporou to zvladnem. Ak by niekto tiez zacinal, budem rada ak sa prida. 🙂

zuzanocka23
2. mar 2015

Pridávam sa aj ja....zajtra začínam 🙂

regina2002
2. mar 2015

Dobry den. Mala by som jednu otazku pribera sa z polotucnych jogurtov? Dakujem

lejja
3. mar 2015

@zuzanocka23, tesim sa a dufam, ze to zvladneme 🙂